Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) KODAL


KODAL
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzok készítését vállalom, esetleges testmodell generálást is (SolidEdge).

Egyéb tervezési feladatokat ill bérmunkákat is vállalok.

2 év szakmai tapasztalattal rendelkezem a fémipari tervezés terén, mint szerszámtervező.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed itt tudsz érdeklődni: kodal1993@gmail.com

Köszönöm!

Üdv.: Bakó Tibor

(#252) köbcös


köbcös
újonc

Szia! foglalkozol még tervezéssel,és műszaki rajzolással?

(#253) tubakv válasza köbcös (#252) üzenetére


tubakv
újonc

Szia!

Én is vállalok, tubakv@gmail.com, írj nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#254) AudioRenaiss


AudioRenaiss
újonc

Sziasztok!

Több éves gyakorlattal és készség szintű AutoCAD használati tapasztalattal vállalom mély- és magasépítéssel kapcsolatos tervek szerkesztését, diplomamunkákhoz, leadandókhoz, kiviteli tervek részletrajzait, csomóponti rajzokat, 3D-s modelleket, stb.
Ha digitális rajzolásról van szó, biztos vagyok benne hogy meg tudjuk oldani és meg tudunk egyezni, számlaképesen, kifogástalan minőségben magánszemélyeknek vagy cégeknek egyaránt.

Csörögjetek ( 06 30 349 77 23 ) vagy írjatok ( alba.itinere@gmail.com ).

Üdv.
BP

(#255) sanya078


sanya078
csendes tag

Sziasztok

Vállalok AutoCad-el, Solid Edge ST, Solid Works, Creo programokkal, modellek műszaki rajzok készítését garanciával. 15 éve foglalkozok tervezéssel, modellezéssel, rajzok, beadandók készítésével, illetve szakmában 20 éve tevékenyen foglalkozok ebben az iparágban. A rajzokra garanciát, tervezésekre mérnöki garanciát vállalok, számításokkal, optimalizálással alá is támasztom.

Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, számítások szerkesztések rajzok, géppel.
Forgácsolt, mart alkatrészek művelettervének, készítése, ráhagyások számítása, jegyzőkönyveinek készítése, rajzainak készítése.

Szerszámok, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakító szerszámok tervezése, erőtani számítások ,rajzok, géppel.

Szíjhajtások tervezése, hajtás biztonsági számítások, rajzok, géppel. Emelők tervezése, emelési biztonsági számítások, rajzok, géppel.

CNC programozás legfőképp Fanuc, NCT program , gyártási tervek, rajz, lefutott programról kép, szerszám kiválasztás.

Tengelykapcsolók tervezése átvitt nyomaték számítás, rajzok, kompletten.

Továbbá bővült a termékpaletta : Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket. Engedélyeztetési tervek, CE minősítések, egyedi tervek készítése.
Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb.....

Tovább bővült a paletta újfent : vállalom Tumpf TruTops, Amada Linea 5 lézervágó programban lézer CNC tervek készítését, a legtakarékosabb kihozatallal, és lehető legjobb vágási időt szem előtt tartva, lemezmegmunkáláshoz. Előtervek készítése Solidban, terítékek, hajlítási rajzok tervek készítése.

Vállalom a megtervezett, lerajzolt alkatrészek, CNC esztergán, megmunkáló központon való elkészítését, lakatos hegesztési munkák kivitelezését is. Egyedi gépgyártást, a tervezésen keresztül, a legyártásig. Hegesztési utasítások WPS készítése. Egyedi tervek , elgondolások megvalósítása, egyeztetésekkel, látványtervek készítése. Gépsorok, gyártósorok kivitelezése, energia igényekkel. Komplett gépek tervezése.

Lemezipari termékek tervezése, vágási hajlítási tervek készítése, anyag és hulladékmentesen.

Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!)

email : sandor.szecseny@gmail.com

Szécsény Sándor

(#256) David333


David333
csendes tag

Sziasztok!
Vállalok építőmérnöki szakmához kapcsolódó Autocad -es rajzok készítését.
2D -s rajzolás (helyszínrajzok, metszetek, részletrajzok, homlokzatok, papír alapú dokumentumok digitalizálása/átrajzolása...) Autocad -ben.
Rajzok feliratozása, megvalósulási helyszínrajzok és dokumentációk készítése.
Autocad Civil 3D –ben vonalas létesítmények (út, vasút,…) elkészítése, terepmodellek, nyomtervek létrehozása. Útépítési tervek engedélyezési- és kiviteli szintű kidolgozása.
Mélyépítési feladatoknál földmunka, (rézsű, bevágás) előállítása, számolása.
Geodéták számára földmérési adatok szerkesztése és feldolgozása 2D és 3D pontfelhőkből, illetve digitális térképek szerkesztése. Felületek létrehozása, területek, térfogatok lekérdezése. Szintvonalas térképek előállítása. Hossz- és keresztszelvények megszerkesztése, mind síkrajzi, mind 3D-s adatokból.
Forgalomtechnikai helyszínrajzok előállítása a hatályban lévő forgalomtechnikai elemek alkalmazásával.
Közmű helyszínrajzok szerkesztése, egységes formátumra való konvertálása, bedolgozása kapcsolódó szakterületi rajzok alá.
Ár megegyezés szerint.
Elérhetőségem: pro8.projekt@gmail.com

(#257) Topo


Topo
újonc

Üdv.

Solidworks feladatokra keresek precíz műszaki rajzoló alvállalkozót. Nekem kiesik a tevékenységi körömből, acélszerkezet a fő profil, de ezzel is folyamatosan bombáznak.
Ha valaki érdeklődni kíván: magasepito.allas kukac gmail.com

(#258) alma0003


alma0003
újonc

Sziasztok!
Főállásom mellé keresek, alkalmi/mellékállásban, fémipari műszaki rajzoló, tervező munkát. Vállalom régi rajzok digitalizálását, ill. Présszerszámok, – készülékek, – célgépek tervezését is UGS NX – programmal.
Üdv: Árpi Elérhetőség: alma03@freemail.hu 06-30/65-14-962

(#259) pch


pch
aktív tag

Üdv!

Egyvonalas elektronikai rajzot kellene készíteni.
Tervezni nem kell csak a neglévőbe vannak változások, de már csak pdf be van neg így újra kell rajzolni.
Mennyit lehet ezért kérni kb?

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#260) macsekok


macsekok
újonc

Gépészmérnököt keresek projektmunkára másodállásban. Használható angol esetleg német nyelvtudás feltétel.

(#261) Hóvihar


Hóvihar
újonc

Sziasztok!
Van köztetek olyan, aki bútor szakrajz készítését vállalja Autocaddel?

(#262) AKG válasza Hóvihar (#261) üzenetére


AKG
tag

Üdv!
Solidworks nem lehet jó a feladatra?

(#263) Hóvihar válasza AKG (#262) üzenetére


Hóvihar
újonc

Szia! Írtam privát üzenetet. :)

(#264) beaky


beaky
újonc

Sziasztok!

Egyszerűbb hegesztő- ellenőrző- és megmunkáló készülékek tervezését, emellett 3D modellek, a hozzá tartozó dokumentáció és ábrák elkészítését vállalom Autodesk szoftverek segítségével. (Inventor és Fusion 360)

Keress bizalommal!

Elérhetőségem:

bkr.prime.design@gmail.com

(#265) balazs.angi


balazs.angi
csendes tag

Műszaki rajzok (főleg gépészeti) készítését vállalom autocad vagy solid edge programmal.

Gépgyártástechnológiai technologus a végzettségem. Tanultam AutoCad-et és inventort 2015 ben országos 10. helyezést értem el a „Charles Babbage” Országos AutoCAD és Inventor Versenyen. Szorgalomból tanultam a Solid Edgeet.

Jelenleg Cad-Cam informatikát tanulok ahol Solid Edgben rajzolok. Emelet CNC-s ként dolgozok.

Ha felkeltetem az érdeklődését kérem jelezzen.
email: balazs.angi@gmail.com

Üdvözlettel Angi Balázs.

(#266) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!

Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök hallgatóknak feladatok elkészítésében

5éves tapasztalattal rendelkezem Óbudai Egyetemista hallgatók rajzainak elkészítésében és korrepetálásban!

AutoCAD programmal szerkesztési segítséget biztosítok.

Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

(#267) KODAL


KODAL
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzok készítését vállalom, esetleges testmodell generálást is (SolidEdge).

Egyéb tervezési feladatokat ill bérmunkákat is vállalok.
3 év szakmai tapasztalattal rendelkezem a fémipari tervezés terén, mint szerszámtervező.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed itt tudsz érdeklődni: kodal1993@gmail.com

Köszönöm!

(#268) clergy


clergy
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzok (főleg építőipari) készítését vállalom távmunkában, AutoCAD és AutoCAD Civil 3D programokkal. Számlát tudok róla adni :)

Érdeklődni privátban lehet

(#269) redrunner001


redrunner001
újonc

Sziasztok!

Régi rajzok digitalizálására és 3D tervek (építészeti ill. szerszám) rajzolására keresek 2D/3D tervezőprogramokkal jól bánó, ráérő hallgatót vagy másodállásban dolgozó segítséget.

Ha érdekel valakit, egyeztessünk telefonon.
Köszönöm

Attila
30/3785789

(#270) Doctor46


Doctor46
csendes tag

Sziasztok!

Plazmavágó gépre készítek szabásterveket pro nest 2015 programmal.
Az lenne a kérdésem hogy mivel ezt a pro nestet nem lehet otthonra csak úgy letölteni így esetleg nem tudtok olyan hasonló programot amellyel a pro nestel mentett nif. fájlokat meg tudom nyitni?

Köszönöm szépen 😊

(#271) sziegephallg


sziegephallg
újonc

Üdv!

A Szent István Egyetem gépész karán vagyok hallgató, és a gépelemek 2 tantárgy házi feladataihoz keresek
embert aki segít. Az email címem: sziegephallgato@gmail.com ide írjatok.
Köszi

(#272) Chiled


Chiled
újonc

Hali! ArchiCad-et gyakorolnék, sos korrepetálót keresek. Valaki? ;)

[ Szerkesztve ]

(#273) béla43


béla43
újonc

Keresek kizárolag ARCAD építész programot ismerő vagy megtanulni akaró műszaki rajzolót alkalmi munkára. budapesten. Pár óra ismertetést vállalok. 06-30-3591-116

(#274) ergoprev


ergoprev
újonc

Üdv. 3d tervezőt, és szabad kapacitású designert keresünk.
e18info@gmail.com

(#275) AKG válasza ergoprev (#274) üzenetére


AKG
tag

Üdv!

küldtem egy privátot!

[ Szerkesztve ]

(#276) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Az ár megegyezés szerint!

email: robert.fabian88@gmail.com
tel.: +3620 4440 836

Várom a megbízásotokat, további szép napot! :)

[ Szerkesztve ]

(#277) sanya078


sanya078
csendes tag

20 éves Mérnöki és lakatos múlttal, vállalok, lakatos munkák megtervezését, egyedi alkatrészek tervezését, kivitelezését, legyártását, akár egy kisebb lámpatartótól kezdve a nagy kapukig, virágládákig ,minden, egyedi 3D terveket is adok előtte hogy lássa az ügyfél milyen is amit kért. Munkák felmérése, helyszíni felméréssel, majd egy kalkuláció alapján költséghatékony árat is adok!

Vállalok AutoCad-el, Solid Edge ST 9, Solid Works, Creo programokkal, modellek műszaki rajzok készítését. A tervezésekről ha ipari méretű számításokkal erőtani kidolgozást is adok, hogy az annak aminek szánva lett megfelel. Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, számítások szerkesztések rajzok, géppel. Szerszámok, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakító szerszámok tervezése, erőtani számítások ,rajzok, géppel.

CNC programozás legfőképp Fanuc, NCT programmal. Forgácsolási munkák kivitelezése, forgácsolt alkatrész megtervezése.

Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket. Engedélyeztetési tervek, CE minősítések, egyedi tervek készítése. Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb.....

Vállalom Tumpf TruTops, Amada Linea 5 lézervágó programban lézer CNC tervek készítését, a legtakarékosabb kihozatallal, és lehető legjobb vágási időt szem előtt tartva, lemezmegmunkáláshoz. Előtervek készítése Solid Edge ST 9-ben , terítékek, hajlítási rajzok tervek készítése, és minden lemezipari termék kivitelezését, legyártását, a kész átadásig, felületkezeléssel egyaránt!

Egyedi gépgyártást, a tervezésen keresztül, a legyártásig. Hegesztési utasítások WPS készítése. Egyedi tervek , elgondolások megvalósítása, egyeztetésekkel, látványtervek készítése. Gépsorok, gyártósorok kivitelezése, energia igényekkel. Komplett gépek tervezése.

Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!)
email : sandor.szecseny@gmail.com
Szécsény Sándor

Szécsény Sándor

(#278) pinkberry66


pinkberry66
újonc

Jó estét!

Ipari festőberendezések tervezéséhez keresek hozzáértő mérnököt, tervezőt, akár technikust. Egyedi berendezésekről lenne szó, ha valaki esetleg tud segíteni, kérem keressen: g.andi@vipmail.hu. Köszönettel

(#279) rantotta0615 válasza sanya078 (#255) üzenetére


rantotta0615
újonc

csá sanyi,bakker, Atlantisz elveszett térképét kellene digitalizálni :DDD

(#280) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

[ Szerkesztve ]

(#281) David333


David333
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzoló!
Vállalok építőmérnöki szakmához kapcsolódó Autocad -es rajzok készítését.

Útépítési tervek, járda, kapubehajtó, belső úthálózat engedélyezési tervei. Víztelenítési, szikkasztási tervek. Forgalomtechnikai helyszínrajzok, terelési tervek, stb.
Közműegyeztetés, genplan készítés.

Autocad-ban rajzolás (helyszínrajzok, metszetek, részletrajzok, papír alapú dokumentumok digitalizálása/átrajzolása...)

Elérhetőségem: pro8.projekt@gmail.com

(#282) sanya078


sanya078
csendes tag

20 éves Mérnöki és lakatos múlttal, vállalok, lakatos munkák megtervezését, egyedi alkatrészek tervezését, kivitelezését, legyártását, akár egy kisebb lámpatartótól kezdve a nagy kapukig, virágládákig ,minden, egyedi 3D terveket is adok előtte hogy lássa az ügyfél milyen is amit kért. Munkák felmérése, helyszíni felméréssel, majd egy kalkuláció alapján költséghatékony árat is adok!

Vállalok AutoCad-el, Solid Edge ST 9, Solid Works, Creo programokkal, modellek műszaki rajzok készítését. A tervezésekről ha ipari méretű számításokkal erőtani kidolgozást is adok, hogy az annak aminek szánva lett megfelel. Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, számítások szerkesztések rajzok, géppel. Szerszámok, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakító szerszámok tervezése, erőtani számítások ,rajzok, géppel.

CNC programozás legfőképp Fanuc, NCT programmal. Forgácsolási munkák kivitelezése, forgácsolt alkatrész megtervezése.

Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket. Engedélyeztetési tervek, CE minősítések, egyedi tervek készítése. Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb.....
Vállalom Tumpf TruTops, Amada Linea 5 lézervágó programban lézer CNC tervek készítését, a legtakarékosabb kihozatallal, és lehető legjobb vágási időt szem előtt tartva, lemezmegmunkáláshoz. Előtervek készítése Solid Edge ST 9-ben , terítékek, hajlítási rajzok tervek készítése, és minden lemezipari termék kivitelezését, legyártását, a kész átadásig, felületkezeléssel egyaránt!

Egyedi gépgyártást, a tervezésen keresztül, a legyártásig. Hegesztési utasítások WPS készítése. Egyedi tervek , elgondolások megvalósítása, egyeztetésekkel, látványtervek készítése. Gépsorok, gyártósorok kivitelezése, energia igényekkel. Komplett gépek tervezése.

Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!)
email : sandor.szecseny@gmail.com
Szécsény Sándor

Weboldal :

http://szerkezetgyarto.webnode.hu/

Szécsény Sándor

(#283) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#284) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Tudja valaki, mi az az envelope principle? (Vagy Taylor principle) Angolul találtam róla leírásokat, de nekem ez nem teljesen világos. Nem rémlik, hogy tanultam volna róla. Esetleg valami magyar leírást nem tudtok? Úgy, hogy "borítékelv" semmit nem találtam.

(#285) sanya078 válasza Gabesz87 (#284) üzenetére


sanya078
csendes tag

Alakváltozás, de tűréshatáron belüli!!

Szécsény Sándor

(#286) lowocska


lowocska
újonc

Üdv,

Műszaki rajz készítést vállalok AutoCAD-ben 2D-ben terv,skicc vagy egyéb opciók alapján vagy vágási programokhoz.
Mérnöki végzettséggel rendelkezem, jelenleg is használom a programot a mindennapi munkámban.
Konkrétumok privátban.

lowocska123@gmail.com

(#288) keresAutoCAD


keresAutoCAD
újonc

Sziasztok!

Keresek AutoCAD rajzolót, szerkesztőt, épületgépész tervek berajzolásához.
Épületgépész mérnök vagyok, ilyen rajzokat kellene rajzolni, minták alapján.
Alkalmi munka, pl. másodállásnak, de most éppen van pár hétre elegendő feladat.
Amennyiben aktuális, kérlek jelezz!

infokatonapeter@gmail.com
+3630 210 4669

üdv és köszi!

(#289) wildzita válasza KnightMan (#1) üzenetére


wildzita
újonc

Gépész műszaki rajz készítésre (autoCad) lenne szükségem családi házak közmű rajzaihoz! Sos! 06707706842!

[ Szerkesztve ]

(#290) Lac23


Lac23
újonc

Sziasztok, Catia házi feladathoz keresek segítséget, korrepetálást (tengely tervezés) Győrben vagy Budapesten. Köszi. Mail: lacbega@msn.com

(#291) Gamekapocs


Gamekapocs
csendes tag

Sziasztok,

3D modellek és 2D műszaki rajzok készítését vállalom, Inventorban illetve Autocadben.
Bedolgozás szintjén.
Üdv.
Dániel

garazsstab@gmail.com

(#292) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#293) darkage45


darkage45
újonc

Sziasztok! Creo házihoz keresek segítséget. Köszi. darkage45@gmail.com

(#294) nbg


nbg
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy modellt egy targyrol (egy .stp, egy .asm, es egy csomo prt.1 kiterjesztesu fajl), solidworks-ben meg is tudtam nyitni, de sajnos teljesen hulye vagyok a temahoz.... Szuksegem lenne egy robbantott abrara, amin az alkatreszek szerepelnek meretezve. Hogyan tudnek (akar masik programmal is) ilyen listat nyomtatni/exportalni/generalni?

Elore is koszonom!

Udv,
nbg

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#295) Kowax válasza nbg (#294) üzenetére


Kowax
tag

Szia!

A kiterjesztések alapján kaptál egy step (stp) file-t, ami egy általánosan használt modell. Az asm-t és a prt-t tudtommal a ProE/Creo használja. Az asm egy összeállítás, a sok prt pedig az összeállításban szereplő alkatrészek modelljei.
Az összeállításban ha nincs elkészítve a robbantott ábra, akkor azt előbb meg kell csinálni, hogy utána rajzot tudjál készíteni belőle. Rajzod valószínű nincs, mert kiindulva abból, hogy ez ProE/Creo-val készült, annak drw lenne a kiterjesztése.
Nem tudom mennyire bonyolult az összeállítás, de az alkatrészeket nem a robbantott ábrán szokták méretezni, hanem minden alkatrésznek van külön egy alkatrészrajza.
Ilyen listát sajnos nem fogsz tudni nyomtatni/exportalni/generalni, ezeket a rajzokat valakinek el kell készíteni, hogy legyen mit kinyomtatni. :DDD
Remélem tudtam segíteni. :))

[ Szerkesztve ]

Böff!:))

(#296) nbg válasza Kowax (#295) üzenetére


nbg
senior tag

Szia,

koszonom!
Hat, segiteni nem tudtal, de legalabb felvilagositottal! :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#297) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Hejhó:) Creo 2.0 és Creo 3.0 ismeretekkel vállalok műszaki rajz készítést:) Győrben végeztem gépészmérnökként, jelenleg fejlesztőmérnökként dolgozom :C
email: dheemer1993@gmail.com
telefon: 06203860535
:R :R :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#298) #83269632


#83269632
törölt tag

Üdvözlet!

Fiatal Bsc-s gépész hallgatóként AutoCAD rajzok készítését vállalom. Papír alapú rajzok digitalizálása, műhelyrajz, összeállítások, 3D modellek, és igazából bármi ami az AutoCAD témába beleférhet :D
(diófa ültetvény tervet is kértek már(2D)... :DD ).

E-mail: papp.szabolcs907@gmail.com

(#299) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#300) Móni7


Móni7
újonc

CAD műszaki rajzolóként állást keresek!

OKJ-s műszaki rajzolóként Solid Edge szoftverrel gépészeti, lemezalkatrész valamint összeszerelői modulokkal történő 3D tervezést tudok végrehajtani előre egyeztetett paraméterek szerint vagy meglévő gyártmány lemérésével. Mindezekből 2D műszaki rajzot készítek akár berendezés összeállítási és robbantott rajzáig. Igény szerint szériamódosításokat tudok végrehajtani a műszaki dokumentációkban. A gyártmányokat igény szerint renderelem és animációt is készítek az összeszerelt berendezés működéséről, valamint a robbantott ábra alkatrészeinek a mozgatásával. Honlapra, webáruházba színvonalas gyártmánybemutatást tudok prezentálni.

Elérhetőségem:
Tel:+36-30-215-0625
E-mail: cadmuszakirajzolo@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.