Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) F.Lacus


F.Lacus
újonc

Sziasztok,
2D és 3D-s műszaki rajzok rajzolását vállalom, SolidEdge és AutoCad-ben.
Rajz méret mindegy, ha kell ki is tudom nyomtatni és úgy átadni, illetve e-mailben PDF, vagy más formátumokban továbbítani.
6. éve foglalkozok rajzolással, Cad-Cam CNC programozó technológus a végzettségem.
Mindíg a lehető legjobb minőségre és a legigényesebb munkára törekszem.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, nyugodtan írj, vagy hívj!

Elérhetőségeim:
- feszte@gmail.com
- 0620/494-75-31

Fülöp László

(#303) sanya078


sanya078
csendes tag

20 éves Mérnöki és lakatos múlttal, vállalok, lakatos munkák megtervezését, egyedi alkatrészek tervezését, kivitelezését, legyártását, akár egy kisebb lámpatartótól kezdve a nagy kapukig, virágládákig ,mindent. Egyedi 3D terveket is adok előtte hogy lássa az ügyfél milyen is amit kért. Munkák felmérése, helyszíni felméréssel, majd egy kalkuláció alapján költséghatékony árat is adok!

Vállalok AutoCad-el, Solid Edge ST 9, Solid Works, Creo programokkal, modellek műszaki rajzok készítését. A tervezésekről ha ipari méretű számításokkal erőtani kidolgozást is adok, hogy az annak aminek szánva lett megfelel. Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, számítások szerkesztések rajzok, géppel. Szerszámok, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakitó szerszámok tervezése, erőtani számítások ,rajzok, géppel.

CNC programozás legfőképp Fanuc, NCT programmal. Forgácsolási munkák kivitelezése, forgácsolt alkatrész megtervezése.

Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket.

Engedélyeztetési tervek, CE minősítések, egyedi tervek készítése. Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb.....

Vállalom Tumpf TruTops, Amada Linea 5 lézervágó programban lézer CNC tervek készítését, a legtakarékosabb kihozatallal, és lehető legjobb vágási időt szem előtt tartva, lemezmegmunkáláshoz.

Előtervek készítése Solid Edge ST 9-ben , terítékek, hajlítási rajzok tervek készítése, és minden lemezipari termék kivitelezését, legyártását, a kész átadásig, felületkezeléssel egyaránt!

Egyedi gépgyártást, a tervezésen keresztül, a legyártásig. Hegesztési utasítások WPS készítése. Egyedi tervek , elgondolások megvalósítása, egyeztetésekkel, látványtervek készítése. Gépsorok, gyártósorok kivitelezése, energia igényekkel. Komplett gépek tervezése.

Referenciáim itthon és külföldön egyaránt elérhetőek. Megtalálsz a facebook-on is, de külön weboldalon is.
Jelen befejezett és hatékonyan működő tervezésünk amire büszkék vagyunk az a Gárdonyi teaház gyártósor teljes megtervezése, gyártásfelügyelete, dokumentációk elkészítése.

Vállalom továbbra is egyetemi, főiskolai gépész hallgatók műszaki rajzokban számításokban való segítségét, nagy múltra visszatekintve garanciával egybekötve.

Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!)
email : sandor.szecseny@gmail.com

Weboldal :
http://szerkezetgyarto.webnode.hu/

Facebook oldal :
https://www.facebook.com/szerkezetgyarto/

Egy két referencia munkámról kép :

Szécsény Sándor

(#304) qu1cKr2k12


qu1cKr2k12
újonc

Sziasztok . Keresnék olyan személyt aki papír alapú A3-as műszaki rajz készítését vállalja viszonylag rövid határidővel. Egyszerű iskolai feladat , : Szabványbetűk+Tömítőpersely rajz .

Árban megegyezünk .

(#305) ppl


ppl
újonc

Sziasztok!

Én is olyan személyt keresek, aki vállalja 3db papír alapú A4-es egyszerű műszaki rajz készítését egyetemi beadandóhoz.

Köszi

(#306) majlimate válasza ppl (#305) üzenetére


majlimate
újonc

Szia,

Ha érdekel én lehet, hogy tudok segíteni!

Máté

(#307) djdaniel


djdaniel
senior tag

Sziasztok!
Hogyan kell leolvasni? a tanár mondta rajzoljuk le egy a2rajzlapra, viszont fogalmam sincs hogy kell leolvasni a méreteket, az oké hogy a 120:100=1,2cm, viszont nem tudom hogy függőlegesen vagy vízszintesen, vagy hogyan kell nézni ? valamint egymás mellé van írva hogy 120 150, 60 60, fogalmam sincs hogy álljak neki, kedves tanárunk nem magyarázta el, csak így oda adta a lapot, életemben most látok ilyet először.

(#308) Hannibhál válasza djdaniel (#307) üzenetére


Hannibhál
őstag

Soha nem láttam ilyet, tehát lehet hülyeség amit írok meg nem is ez a szakmám(gépészmérnök vok) de azok a méretek nem a falvastagságot jelenthetik? :F

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#309) Kowax válasza djdaniel (#307) üzenetére


Kowax
tag

Szia!

Én is gépész vagyok, szóval csak józan paraszti ésszel gondolkozva...
Ez egy épület, ha jól gondolom... A megadott méretarány szerint a rajzon 1 cm a valóságban 100 cm. Minden irányba... Mivel A2-es lapra kell megrajzolnod, abból is lehet következtetni az arányokra.
Az egyik irányba a méretek és a falvastagságok meg vannak adva, valamint a helyiségek alapterülete is...abból vissza tudod számolni a másik irányt.
Tippem szerint azok ablakok, a méretekből én arra gondolnék, hogy belül van megadva, hogy milyen magasan kezdődnek, a kívül lévő számok pedig a szélesség és a magasság értékek. De ha lemérsz egy standard ablakot, akkor kiderül, igazam van-e.
Még annyit, hogy ez szerintem egy fél metszete az épületnek, szóval az is kérdés, hogy az egészet kell megrajzolni, vagy csak a felét, ahogy a képen van.
Hát én így gondolkoznék...de mint írtam, ez én vagyok...és gépész. :DDD

Böff!:))

(#310) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#311) viictooriiaa


viictooriiaa
újonc

hali!
olyan embert keresek, aki tudna vallalni egy muszaki muhelyrajzot egy hajtomurol es annak tengelyerol, viszonylag rovid hataridovel, KEZZEL! (emiatt budapesti vagy kornyeki embert keresnek) S.O.S. :O :O :O

(#312) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!

Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!

A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!

Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)

Az ár megegyezés szerint!

email: robert.fabian88@gmail.com
tel.: +3620 4440 836

Várom a megbízásotokat, további szép napot! :)

(#313) Hory84


Hory84
tag

Látom sokan kerestek műszaki rajzolást. Adok egy tippet. Építőipar! Az összes mérnök túlterhelt, simán lepasszolnak munkákat amik nem igényelnek különösebb szaktudást. Érdemes felütni a kamarai honlapot és érdeklődni. Én 3-4 mérnökkel dolgozom így össze. Alaprajzok, metszetek, homlokzatok, 3d látványtervek, villamos és gépésztervek. Az új egyszerűsített építési eljárás miatt már minden épülethez készül komplett kiviteli terv, szóval meló van dögivel. Érdeklődjetek!

(#314) barracuda29


barracuda29
csendes tag

Sziasztok
Nekem rajzolóra lenne szükségem,aki lézervágó gépre tudna nekem egy rajzot készíteni egy régi alkatrészről
Ha van Kom Esztegom megyéből kellene hogy a régi alkatrészt oda tudjam adni
Köszönöm ellőre is

(#315) sanya078


sanya078
csendes tag

20 éves Mérnöki múlttal, vállalok, lakatos munkák megtervezését, egyedi alkatrészek tervezését, kivitelezését, legyártását, akár egy kisebb lámpatartótól kezdve a nagy kapukig, virágládákig ,mindent. Egyedi 3D terveket is adok előtte hogy lássa az ügyfél milyen is amit kért. Munkák felmérése, helyszíni felméréssel, majd egy kalkuláció alapján költséghatékony árat is adok!

Vállalok AutoCad-el, Solid Edge ST 9, Solid Works, Creo programokkal, modellek műszaki rajzok készítését. A tervezésekről ha ipari méretű számításokkal erőtani kidolgozást is adok, hogy az annak aminek szánva lett megfelel. Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, számítások szerkesztések rajzok, géppel. Szerszámok, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakitó szerszámok tervezése, erőtani számítások ,rajzok, géppel.

CNC programozás legfőképp Fanuc, NCT programmal. Forgácsolási munkák kivitelezése, forgácsolt alkatrész megtervezése.

Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket.

Engedélyeztetési tervek, CE minősítések, egyedi tervek készítése. Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb.....

Vállalom Tumpf TruTops, Amada Linea 5 lézervágó programban lézer CNC tervek készítését, a legtakarékosabb kihozatallal, és lehető legjobb vágási időt szem előtt tartva, lemezmegmunkáláshoz.

Előtervek készítése Solid Edge ST 9-ben , terítékek, hajlítási rajzok tervek készítése, és minden lemezipari termék kivitelezését, legyártását, a kész átadásig, felületkezeléssel egyaránt!

Egyedi gépgyártást, a tervezésen keresztül, a legyártásig. Hegesztési utasítások WPS készítése. Egyedi tervek , elgondolások megvalósítása, egyeztetésekkel, látványtervek készítése. Gépsorok, gyártósorok kivitelezése, energia igényekkel. Komplett gépek tervezése.

Referenciáim itthon és külföldön egyaránt elérhetőek. Megtalálsz a facebook-on is, de külön weboldalon is.
Jelen befejezett és hatékonyan működő tervezésünk amire büszkék vagyunk az a Gárdonyi teaház gyártósor teljes megtervezése, gyártásfelügyelete, dokumentációk elkészítése.

Vállalom továbbra is egyetemi, főiskolai gépész hallgatók műszaki rajzokban számításokban való segítségét, nagy múltra visszatekintve garanciával egybekötve.

Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!)
email : sandor.szecseny@gmail.com

Weboldal :
http://szerkezetgyarto.webnode.hu/

Facebook oldal :
https://www.facebook.com/szerkezetgyarto/

Szécsény Sándor

(#316) spityuka válasza barracuda29 (#314) üzenetére


spityuka
csendes tag

Írok! ;)

"A tett halála az okoskodás." ;) :D

(#317) barracuda29 válasza spityuka (#316) üzenetére


barracuda29
csendes tag

Hello

Ide írj atros1843@gmail.com köszi

(#318) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Keresek olyan ingyenes műszaki rajz-készítő programot, ami az alapvető jelöléseket tudja, de nem fizetős, professzionális, mert arra nincs szükségem. Méretezések, nyilak, nézetek, metszetek esetleg. Ha magyar, az már extra :)

(#319) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!

Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!

A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!

Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)

Az ár megegyezés szerint!

Számla nem probléma.

tel.: +3620 4440 836

Várom a megbízásotokat, további szép napot! :)

[ Szerkesztve ]

(#320) tata93


tata93
tag

Sziasztok!

Egyetemre járok és házi beadandóhoz kellene műszaki rajzot készítenem egy műanyag alkatrészről, illetve az ahhoz tartozó fröccsöntő szerszámról.
Az alkatrészrajzot félig-meddig elkészítettem, de a tanár szerint nem megfelelő, éppen ezért javítani kellene rajta. Várom a segítséget. Köszönöm.

Email: tarodid@gmail.com

(#321) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#322) J.G válasza majlimate (#306) üzenetére


J.G
újonc

Szia!
Ha esetleg aktuális amit az előző levelemben kérdeztem kérlek az alábbi címre írj
gabor.jernei@gmail.com

Köszi

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#323) ngeri98


ngeri98
újonc

Sziasztok!😁
Keresek valakit aki készít pár darab műszaki rajzot papírra egyetemi feladathoz .
Ha valaki esetleg tud segiteni akkor az alábbi e-mail címen vagy akár itt is el tud érni
E-mail: ngeri19980427@gmail.com

(#324) buresz8


buresz8
tag

Sziasztok!

Okleveles villamosmérnökként keresek elektromos tervezési munkát. Akár komplett tervezés, vagy részfeladatok elkészítése, műszaki rajzok készítése, kézi rajzok digitalizálása, stb..
Több éves tapasztalatom van elektromos tervezésben, így bátran keressetek.
Elérhetőségem: tbalint123@gmail.com

(#325) RitterA


RitterA
friss újonc

Jó napot kívánok!

-Műszaki rajz készítés (digitális formában)
-Régi műszaki rajzok digitalizálása
-3d modell készítése, renderelés
-Lapos, ékszíj, fogaskerék hajtás tervezés, méretezés

Telefonszám: 06308221946
Email: akosritter@yahoo.com

(#326) Csobó


Csobó
újonc

Keresek faipari műszaki rajz készítéséhez segítséget!

(#327) wamonos válasza Csobó (#326) üzenetére


wamonos
csendes tag

Szia,
esetleg tudok segíteni.
info@cadmernok.hu

üdv
Péter

(#329) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
Számla nem probléma.
tel.: +3620 4440 836
Várom a megbízásotokat, további szép napot! :)

(#330) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#331) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
Számla nem probléma.
tel.: +3620 4440 836
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#332) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: peterszpet@gmail.com, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu
info@cadmernok.hu

(#333) Robibond009


Robibond009
újonc


Szép jó napot Mindenkinek!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
Számla nem probléma.
tel.: +3620 4440 836
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#334) sanya078


sanya078
csendes tag

20 éves Mérnöki és lakatos múlttal, vállalok, lakatos munkák megtervezését, egyedi alkatrészek tervezését, kivitelezését, legyártását, akár egy kisebb lámpatartótól kezdve a nagy kapukig, virágládákig ,mindent. Egyedi 3D terveket is adok előtte hogy lássa az ügyfél milyen is amit kért. Munkák felmérése, helyszíni felméréssel, majd egy kalkuláció alapján költséghatékony árat is adok! Vállalok AutoCad-el, Solid Edge ST 9, Solid Works, Creo programokkal, modellek műszaki rajzok készítését. A tervezésekről ha ipari méretű számításokkal erőtani kidolgozást is adok, hogy az annak aminek szánva lett megfelel. Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, számítások szerkesztések rajzok, géppel. Szerszámok, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakitó szerszámok tervezése, erőtani számítások ,rajzok, géppel. CNC programozás legfőképp Fanuc, NCT programmal. Forgácsolási munkák kivitelezése, forgácsolt alkatrész megtervezése. Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket. Engedélyeztetési tervek, CE minősítések, egyedi tervek készítése. Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb..... Vállalom Tumpf TruTops, Amada Linea 5 lézervágó programban lézer CNC tervek készítését, a legtakarékosabb kihozatallal, és lehető legjobb vágási időt szem előtt tartva, lemezmegmunkáláshoz. Előtervek készítése Solid Edge ST 9-ben , terítékek, hajlítási rajzok tervek készítése, és minden lemezipari termék kivitelezését, legyártását, a kész átadásig, felületkezeléssel egyaránt! Egyedi gépgyártást, a tervezésen keresztül, a legyártásig. Hegesztési utasítások WPS készítése. Egyedi tervek , elgondolások megvalósítása, egyeztetésekkel, látványtervek készítése. Gépsorok, gyártósorok kivitelezése, energia igényekkel. Komplett gépek tervezése. Referenciáim itthon és külföldön egyaránt elérhetőek. Megtalálsz a facebook-on is, de külön weboldalon is. Természetesen minden megbízásunk, munkánk számlaképes.

Vállalom továbbra is egyetemi, főiskolai gépész hallgatók műszaki rajzokban számításokban való segítségét, nagy múltra visszatekintve garanciával egybekötve.

Egy két referencia munkámról kép :



Elérhetőségeim : Szécsény Sándor E.V. ( Szerkezetgyártó vállalkozás)

Tel : 06 20 572 1302
email : sandor.szecseny@gmail.com

Weboldal :
http://szerkezetgyarto.webnode.hu/

Facebook oldal :
https://www.facebook.com/szerkezetgyarto/

[ Szerkesztve ]

Szécsény Sándor

(#335) David333


David333
csendes tag

Forgalomtechnikai terv

ideiglenes forgalmi rend kialakítás tervezése
építés közbeni forgalomterelés tervezése
jelzőtábla elhelyezés tervezése

pro8.projekt@gmail.com

(#336) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Egyéni vállalkozóként várom megkereséseteket!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
tel.: +3620 4440 836
e-mail: robert.fabian88@gmail.com
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#337) Gergo.nagy98


Gergo.nagy98
friss újonc

Üdvözlet!
Keresek valakit aki vállal gépész tervezési feladatok elkészítését egyetemi beadandóhoz.
Előre is köszönöm a segítséget! :N

(#338) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Egyéni vállalkozóként várom megkereséseteket!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
tel.: +36 20 4440 836
e-mail: robert.fabian88@gmail.com
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#339) Faith


Faith
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Két darab 2D műszaki rajz elkészítéséhez keresek valakit, a program szabadon választható hozzá.
Ha valakinek lenne rá ideje az kérem privátban keressen meg, hogy megbeszéljük a részleteket.
Köszönöm.

(#340) wamonos


wamonos
csendes tag

Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: info@cadmernok.hu, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu

(#341) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!

Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök hallgatóknak feladatok elkészítésében

5éves tapasztalattal rendelkezem Óbudai Egyetemista hallgatók rajzainak, beadandó feladatainak elkészítésébe.

AutoCAD, Eplan, 3D tervező programokkal szerkesztési segítséget biztosítok.

Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

(#342) Sundi


Sundi
friss újonc

Sziasztok!

Kézzel rajzolt ház tervet kellene Archicad-del megrajzolni.
Tudna ebben valaki segíteni?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#343) lajand82 válasza Bagira01 (#161) üzenetére


lajand82
újonc

Hello . Én vállalok,ilyen mukakat. Számlaképesen

(#344) Ozsi009


Ozsi009
tag

Sziasztok!

Épületgépészeti tervezéssel foglalkozom évek óta.
Rajzok, számítások (hidraulika, hőveszteség) elkészítésében tudok segíteni.

(#345) wamonos


wamonos
csendes tag

Sziasztok!
Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: info@cadmernok.hu, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu

(#346) pek


pek
újonc

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy tudna-e segíteni valaki egyszerű alaprajz elkészítésében?
A/2-es méretben kellene tussal megrajzolni. Utána pedig keresztmetszeti rajza kellene.

(#347) David333


David333
csendes tag

Műszaki rajz készítést vállalok AutoCad programmal.

email: pro8.projekt@gmail.com
Dávid

(#348) napozinok


napozinok
újonc

Sziasztok!

Egyetemi gépész hallgatói feladatok elkészítésében keresek segítséget.
Jelenleg az Óbudaira járok és első feladatként az autóemelő tervezést kaptam.
Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki segíteni a feladat elkészítésében?

Üdv,
napozinok

(#349) sanya078


sanya078
csendes tag

Szia
Nekem írj nyugodtan az emailomra : sandor.szecseny@gmail.com

Szécsény Sándor

(#350) spityuka válasza napozinok (#348) üzenetére


spityuka
csendes tag

Helló, keress: molnarpityu86@gmail.com, tudok segíteni

"A tett halála az okoskodás." ;) :D

(#351) #38444544


#38444544
törölt tag

Sziasztok!
Járműmérnöki hallgató vagyok és papír alapú beadandót kaptam amiben egy tengelyt és alkatrészt lépcsős rajzát kell elkészíteni.
Valaki segitéségét szeretném kérni ebbe a feladatban.
email:martinbakacs.mb@gmail.com

(#352) Suramura


Suramura
friss újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni néhány műszaki rajz elkészítésében. murasura@freemail.hu az e-mail címem.

(#353) Koliver81


Koliver81
friss újonc

Sziasztok!
Faipari szakrajzok (jelleg, csomóponti, metszeti, alkatrész rajzok) elkészítéséhez kellene segítség rövid időn belül. Árban megegyezünk. ko.oliver81@gmail.com

(#354) wamonos


wamonos
csendes tag

Sziasztok!
Okl. gépészmérnök végzettséggel vállalom gépészeti tervezési feladatok, műszaki rajzok készítését vagy akár régi tervrajzok digitalizálását is. Számlaképes vagyok.
Elérhetőség: info@cadmernok.hu, +36 20 661 47 15
Kérem tekintse meg weboldalam is:
www.cadmernok.hu

(#355) androidkeres


androidkeres
csendes tag

3D tervezéssel foglalkozó mérnökként jelenleg szabad kapacitással rendelkezem. A következőkben tudok segíteni cégeknek, magánszemélyeknek:

-Acélszerkezetek, lemezes alkatrészek, forgácsolt alkarészek, komplett gépek, egyéb eszközök. Skiccek kézi rajzok, felmérések alapján.
-Műszaki rajzok, részletes gyártmánytervek, csomópontok, darabolási jegyzékek .. stb elkészítése gyártáshoz.
-Lemezes alkatrészeknél terítékek, dxf fájlok elkészítése lézervágáshoz. Komplett szekrényes alkatrészek tervezése.
-Látványtervek készítése a megrendelőnek, árajánlathoz, katalógusba stb.
-Gyártástervezés, gyártási dokumentációk elkészítése. Műszaki tanácsadás gyártási folyamatokban, gyártásoptimalizálásban.

Referenciáim a https://cad3d.hu/ oldalon megtalálhatóak. Ha érdekelnek a szolgáltatásaim érdeklődj, az oldalamra kattintva vagy az info@cad3d.hu email címen.

[ Szerkesztve ]

(#356) lajand82


lajand82
újonc

Műszaki rajzok kèszítését vállalok .Robbantott ábra, lemez munkák ,lézer vágás, hajlitas. Szerelési munkák,modellek készítése. Elérhetnek emailben : lajand82@gmail.com

(#357) lajand82 válasza Suramura (#352) üzenetére


lajand82
újonc

Helló. Miről lenne szó? Számla képesen tudok rajzolni.Teljesen hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#358) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!
Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök hallgatóknak feladatok elkészítésében. (Szabad kézzel illetve tervező programok segítségével)
Villamosterveknek elkészítését és szabadkézi rajzok digitalizálását is vállalom.
8 éves tapasztalattal rendelkezem Óbudai Egyetemista hallgatók rajzainak, beadandó feladatainak elkészítésébe.
AutoCAD, Eplan, 3D tervező programokkal szerkesztési segítséget biztosítok.
Minden levélre válaszolok!
Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

(#359) MacEdm


MacEdm
tag

Sziasztok!
Keresnék olyan személyt aki papír alapú A3-as műszaki rajz készítését vállalja viszonylag rövid határidővel. Egyszerű iskolai feladat , : Szabványbetűk+Tömítőpersely rajz .
Árban megegyezünk .

(#360) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Egyéni vállalkozóként várom megkereséseteket!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta Solid Edge 2021-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
tel.: +36 20 4440 836
e-mail: robert.fabian88@gmail.com
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#362) Zara2663 válasza Gabesz87 (#34) üzenetére


Zara2663
friss újonc

Nekem jól jönne egy kis segítség...Solidworks

[ Szerkesztve ]

(#363) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!
Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök feladatok elkészítésében. (Szabad kézzel illetve tervező programok segítségével).
Villamosterveknek elkészítését és szabadkézi rajzok digitalizálását is vállalom.
AutoCAD, Eplan, 3D tervező programokkal szerkesztési segítséget biztosítok.
Minden levélre válaszolok!
Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

(#364) sanya078


sanya078
csendes tag

Sziasztok
Gépészeti, műszaki, fősikolai, egyetemi beadandók ,2D, 3D műszaki rajzok, modellek, jegyzőkönyvek, számítások, készítését vállalom, kedvező , mérsékelt áron, elfogadás garanciával, ütemezett, rövid határidővel, konzultációval együtt. Keress bátran, sok sok évnyi tapasztalattal, számos megelégedett ügyféllel rendelkezem.

ezen az emailon elérsz : neumannfeladatok@gmail.com
vagy telefon : +36205721302

[ Szerkesztve ]

Szécsény Sándor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.