Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#168) Milka 78 válasza toyone (#163) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Elég érdekes infót halottam az i5/i7 fórumon.Több ember egybehangzóan azt állítja,hogy az MSI lapok(ezen belül Z68gd56-gd80(gen3),tuning esetén,ha fixálom a feszültséget nem veszik vissza a proci feszt,csak a szorzót.Nem is rossz teljesítmény egy majd 70-ropis laptól :((( A proci szabályzásos kérdésre ilyen válaszok érkeztek:

N_A_S[ /B]A 4200-at 1.25-1.28V-al vinnie kell, ekkora feszültségnél bátran használhatod az LLC-t. Úgy hallottam MSI -éknél nem működik a fesz visszavétel.

(B)KaiotEch(/B) Jól hallottad, sajna nincs se offset, se dvid. Nem tudom miért hagyták ki bios-ból.

Na most akkor ,hogy is van ez?Én olyan problémát akartam megoldani ami nem is hiba hanem kellemetlenség ami nem csak nálam létezik?

Az újraindulásnál tényleg sanszos lehet a memória.Nem akarom elkiabálni,de 1.63v-n a gyári beállításokkal(xmp) egyből nem akar elindulni,csak többszöri nekifutásra (1 modullal is).Amit nem értek,hogy utána meg megy :F Most 1600mhz 9-9-9-24-2t indul rendesen és megy a memtest 30 perce hibátlanul.Most még megpróbálom beindítani xmp-n a memtestet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.