Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

(#501) HThomas válasza jeni (#500) üzenetére

HThomas
(aktív tag)

Most sajnos nincs előttem a gép, nem tudok próbálkozni.
Viszont semmi nem jelent meg a monitoron (a szokásos BIOS típus, press del to enter setup szöveg sem) és nagyon hamar jött a négy csippanás és restart. Kb esélyem sincs a del-t nyomogatni, bár igaz, hogy nem is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#502) HThomas válasza HThomas (#501) üzenetére

HThomas
(aktív tag)

Megoldódott a problémám, megírom a sztorit, hátha más is ilyen helyzetbe kerül.

Szóval valóban a BIOS frissítés volt a baj, nekem meg otthon nyilván nem volt Sandy Bridge-es procim amivel megcsinálhattam volna...

Visszavittem a cuccot a boltba (i-vel kezdődő négybetűs, remélem nem gáz, hogy leírom) és a szervizes srácok nagyon rendesek voltak, soron kívül, 20 perc alatt megcsinálták a frissítést!

Ráadásul volt még némi gebasz, pár tüske kissé el volt hajolva a foglalaton... az okozhatta, hogy a takaró fedél pici nyomás hatására hozzáér és megnyomja a tüskéket. Biztos valamikor a dobozból kivételkor vagy visszarakáskor megnyomódott. Ezt is megcsinálták, ráadásul adtak még egy más kialakítású takarót, ami nem nyomja meg, ha majd később újra vissza akarnám tenni.

(#503) Csokiii

Csokiii
(aktív tag)

Sziasztok
Van egy MSI Z68A-G43 (G3) alapom, szeretném emelni a VTT/QPI feszültséget mert 1,65V-s ramok vannak benne és ez nem tesz jót a lapnak hosszútávon tudtommal. A probléma az hogy sehol nem találom hol lehetne emelni a feszt az uefi-ben,valaki esetleg tudja?

(#504) Milka 78 válasza kromatika (#498) üzenetére

Milka 78
(nagyúr)

Semmi gond nem lesz vele,bírni fogja.Amúgy 5+1-es lap,ha jól emlékszem ,de mivel nem akarod széthajtani a procit a lap nem fog téged semmibe gátolni.Amúgy is a procin múlik minden.Az én 2500k-m 4555mhz fölött nem volt hajlandó normálisan működni,pedig GD80(g3)-as volt alatta.

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#505) prokxy

prokxy
(veterán)

Az mitől van, h terhelés alatt "sípol" a Z68A G45 (G3) lap? Mit állítsak, h ne legyen ez a hang? Még a fülesben is hallom picit... :S

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#506) prokxy

prokxy
(veterán)

A Gaming sorozat mennyivel jobb, mint a sima? Értem ez alatt, pl a GD65 Gaming?
A benne lévő gamer hangkari jobb, vagy legyalábbis megegyezhet hangminőségen a Xonar DX-szel?
A hálókártyája jobb, mint a sima GD65-ön?

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#507) jeni

jeni
(nagyúr)

Szia
Ez a megoldás működne az MSi-Z68 GD65 lapban. [link]

Seasonic Prime 1200W PLATINUM Mining Edition tápegység garanciával valamint szintén garanciás Seasonic Prime Ultra 550 W Gold bontatlanul eladóak!

(#508) sampe

sampe
(aktív tag)

Sziasztok!

MSI Z77a GD65 illetve GD80 típusú alaplapokkal van valakinek pozitív/negatív tapasztalata?
Továbbá milyen alaplapot ajánlanátok MSI-től Z77-es chipsettel komolyabb tuninghoz, i7 2700k alá, ami stabil strapabíró és megbízható? :)

Üdv

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#509) jeni válasza sampe (#508) üzenetére

jeni
(nagyúr)

Lassan már Z77 Msi lap sem lesz kapható! Z68A D80 van az Iponban még.

Seasonic Prime 1200W PLATINUM Mining Edition tápegység garanciával valamint szintén garanciás Seasonic Prime Ultra 550 W Gold bontatlanul eladóak!

(#510) sampe válasza jeni (#509) üzenetére

sampe
(aktív tag)

Tudom, de nem szeretnék procit váltani, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egy jobb támogatással rendelkező alaplapot szeretnék, ami nem tiltja le az usb3-at ha épp használom a pci express x1-et.
Jelenleg a Sabertooth P67 ezt csinálja, ez helyett szeretnék egy másikat.
Úgy érzem illetve gondolom hogy érezhető teljesítménykülönbség a 1155 és a 1150 széria között nincsen.
Bár lehet csak ez az én szubjektív véleményem.

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#511) jeni

jeni
(nagyúr)

Üdv
Tud valaki az MSi Z68 GD65 G3-ra Relatek driver elérhetőséget Win 10 64 bitre?
Sajnos a Win10-re nincs semmi,csak a audió driver van és a win7 win8 kompatibilis módban sem tud rátuszkolni a korábbi drivert a Win 10-re.

(#512) Full33

Full33
(újonc)

Hi!

Egy olyan dolog merült fel, hogy van egy MSI Z270 PC-MATE lapom és kaptam ajándékba egy CoolerMaster MasterLiquid ML240L vízhűtést. Ügye mint tudjuk a MATE full minimal letisztult,így dedikált RGB csatlakozó nem található rajta. Viszont olvasgatva, kutatva a téma után elv valamelyik FAN csatlakozó kezeli a dolgokat. Mindegyiken elvilágít nem az a bajom:D

Tudom-e vezérelni a Mystic Light allkalmazással valahogy, valamiylen módon? Köszi mindenkienk előre is:D
(kerestem a témában nem találtam semmit, így kérlek nézzétek el ha mégis volt már róla szó.)

[ Szerkesztve ]

Full

(#513) Vaze

Vaze
(őstag)

Sziasztok!
Volna egy MSI 970-es Gaming lap,ami tegnap ugy dontott hogy bekapcs utan leallt,es onnantol kezdve nem indul ell,mar minden lehetseges modot kiprobaltam,volt tap csere is,sajna ugyan az a helyzet.Aztan kiszedtem a lapot a hazbol,es szemugyre veteleztem.Talaltam is valami furat ra...

01
02
03

Szerintetek?valaszokat elore is koszonom :R

[ Szerkesztve ]

Ford Mondeo MKV 2015,BMW 2 Series Gran Tourer 2018

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.