Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) HThomas válasza jeni (#500) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Most sajnos nincs előttem a gép, nem tudok próbálkozni.
Viszont semmi nem jelent meg a monitoron (a szokásos BIOS típus, press del to enter setup szöveg sem) és nagyon hamar jött a négy csippanás és restart. Kb esélyem sincs a del-t nyomogatni, bár igaz, hogy nem is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#502) HThomas válasza HThomas (#501) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Megoldódott a problémám, megírom a sztorit, hátha más is ilyen helyzetbe kerül.

Szóval valóban a BIOS frissítés volt a baj, nekem meg otthon nyilván nem volt Sandy Bridge-es procim amivel megcsinálhattam volna...

Visszavittem a cuccot a boltba (i-vel kezdődő négybetűs, remélem nem gáz, hogy leírom) és a szervizes srácok nagyon rendesek voltak, soron kívül, 20 perc alatt megcsinálták a frissítést!

Ráadásul volt még némi gebasz, pár tüske kissé el volt hajolva a foglalaton... az okozhatta, hogy a takaró fedél pici nyomás hatására hozzáér és megnyomja a tüskéket. Biztos valamikor a dobozból kivételkor vagy visszarakáskor megnyomódott. Ezt is megcsinálták, ráadásul adtak még egy más kialakítású takarót, ami nem nyomja meg, ha majd később újra vissza akarnám tenni.

(#503) Csokiii


Csokiii
aktív tag

Sziasztok
Van egy MSI Z68A-G43 (G3) alapom, szeretném emelni a VTT/QPI feszültséget mert 1,65V-s ramok vannak benne és ez nem tesz jót a lapnak hosszútávon tudtommal. A probléma az hogy sehol nem találom hol lehetne emelni a feszt az uefi-ben,valaki esetleg tudja?

(#504) Milka 78 válasza kromatika (#498) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Semmi gond nem lesz vele,bírni fogja.Amúgy 5+1-es lap,ha jól emlékszem ,de mivel nem akarod széthajtani a procit a lap nem fog téged semmibe gátolni.Amúgy is a procin múlik minden.Az én 2500k-m 4555mhz fölött nem volt hajlandó normálisan működni,pedig GD80(g3)-as volt alatta.

(#505) prokxy


prokxy
veterán

Az mitől van, h terhelés alatt "sípol" a Z68A G45 (G3) lap? Mit állítsak, h ne legyen ez a hang? Még a fülesben is hallom picit... :S

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#506) prokxy


prokxy
veterán

A Gaming sorozat mennyivel jobb, mint a sima? Értem ez alatt, pl a GD65 Gaming?
A benne lévő gamer hangkari jobb, vagy legyalábbis megegyezhet hangminőségen a Xonar DX-szel?
A hálókártyája jobb, mint a sima GD65-ön?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#507) jeni


jeni
félisten

Szia
Ez a megoldás működne az MSi-Z68 GD65 lapban. [link]

(#508) sampe


sampe
aktív tag

Sziasztok!

MSI Z77a GD65 illetve GD80 típusú alaplapokkal van valakinek pozitív/negatív tapasztalata?
Továbbá milyen alaplapot ajánlanátok MSI-től Z77-es chipsettel komolyabb tuninghoz, i7 2700k alá, ami stabil strapabíró és megbízható? :)

Üdv

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#509) jeni válasza sampe (#508) üzenetére


jeni
félisten

Lassan már Z77 Msi lap sem lesz kapható! Z68A D80 van az Iponban még.

(#510) sampe válasza jeni (#509) üzenetére


sampe
aktív tag

Tudom, de nem szeretnék procit váltani, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egy jobb támogatással rendelkező alaplapot szeretnék, ami nem tiltja le az usb3-at ha épp használom a pci express x1-et.
Jelenleg a Sabertooth P67 ezt csinálja, ez helyett szeretnék egy másikat.
Úgy érzem illetve gondolom hogy érezhető teljesítménykülönbség a 1155 és a 1150 széria között nincsen.
Bár lehet csak ez az én szubjektív véleményem.

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#511) jeni


jeni
félisten

Üdv
Tud valaki az MSi Z68 GD65 G3-ra Relatek driver elérhetőséget Win 10 64 bitre?
Sajnos a Win10-re nincs semmi,csak a audió driver van és a win7 win8 kompatibilis módban sem tud rátuszkolni a korábbi drivert a Win 10-re.

(#512) Full33


Full33
újonc

Hi!

Egy olyan dolog merült fel, hogy van egy MSI Z270 PC-MATE lapom és kaptam ajándékba egy CoolerMaster MasterLiquid ML240L vízhűtést. Ügye mint tudjuk a MATE full minimal letisztult,így dedikált RGB csatlakozó nem található rajta. Viszont olvasgatva, kutatva a téma után elv valamelyik FAN csatlakozó kezeli a dolgokat. Mindegyiken elvilágít nem az a bajom:D

Tudom-e vezérelni a Mystic Light allkalmazással valahogy, valamiylen módon? Köszi mindenkienk előre is:D
(kerestem a témában nem találtam semmit, így kérlek nézzétek el ha mégis volt már róla szó.)

[ Szerkesztve ]

Full

(#513) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Volna egy MSI 970-es Gaming lap,ami tegnap ugy dontott hogy bekapcs utan leallt,es onnantol kezdve nem indul ell,mar minden lehetseges modot kiprobaltam,volt tap csere is,sajna ugyan az a helyzet.Aztan kiszedtem a lapot a hazbol,es szemugyre veteleztem.Talaltam is valami furat ra...

01
02
03

Szerintetek?valaszokat elore is koszonom :R

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.