Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz riam #12310 üzenetére

    nekem az U3-am emlékeim szerint 60 rugóba került, ez a 2GB-osra vonatkozik, amit szinte rögtön a megjelenés után szereztem be (más kérdés, hogy túl sokat nem fizettem érte, egy meghibásodott iRiver iMP-550-nek és az infopatikának hála). 2005 környékén mondjuk még mentek amúgy az iRiver iFP-k is, de azok aztán tényleg horror áron, a 256 MB-os került 60-ba! Mondjuk nem bánnám, ha most is lenne ilyen egyedülálló lejátszó a kínálatban, mert ezek már akkor olyanokat tudtak, amit sok gyártónak a mai napig nem sikerült összehozni (szolgáltatások, formátum támogatás, fémház :D ).

    a számok közti szünetről: ha jól visszaolvasunk a topicban, biztos vannak nyomai annak, ahogy a gapless lejátszásról álmodozunk, vagy éppen a hiányán háborgunk pár évvel ezelőtt. Most meg ott tart a dolog, hogy a 80e. Ft-os Sony X is szép nagyokat hallgat két szám között. Anno az U3-hoz megjelent egy frissítés, ami minimalizálta a gapet a trekkek között, én már attól is a plafonig ugrottam örömömben, de a Fuze meg a Clip még ennél is jobb, legalábbis RB-vel.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés