Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29753) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah hát nem stealth lett a sisakból, hanem K4, de nagyon tetszik.
Lenne egy kis technikai kérdésem.
Életemben nem volt még ilyen sisakom ezért nem tudom mennyire kellene szorítania.

Most M-esem van, mérés szerint is ez a megfelelő méretem.
Elég nehéz felhúznom, konkrétan rendesen nyúzza a fülemet amikor felveszem, amikor meg le, az szinte fáj annyira szorul.

Amikor benne vagyok, akkor eleinte nagyon szűknek tűnt, de ez lehet azért is mert életemben nem volt még ilyen sisakom, pláne nem új.

Ha a fejemen van a fülemet nyomja kissé de olyan 10 perc után hozzászokok szinte nem is érzem, majd kb 1 óra múlva kezd keményen kellemetlen lenni a viselete, de itt is csak a fülemnél.
A sisak belül mindenhol a fejemhez ér, érzem, egységesen szorít, de nem nyom! SZóval kellemetlen érzésem nincsen benne, csak szorít mint az állat.
A fejemet benne nem tudom elmozgatni jobra balra, le-fel már kicsit könnyebben megy.
A bal oldalon egy kicsit összenyomja az arcbőrömet, alig észrevehetően. 1 óra viselet után levéve, nyomot egyetlen kis helyen hagy a halátékom körül, alig észrevehetően.

A csat viszont necces, maxumimra állítva is csak két kattanásnyira tudom bekapcsolni hogy ne szorítson... (ennyire nagy az állam? vagy csak tényleg kicsi a sisak... :U )

Kérdésem:

Ez a sisak nekem jó és ráidomul majd a fejemre, vagy cseréljem ki egy L-esre?
A K3-asból az L-est felhúztam, az pedig már a fejemen is mozog oldalra... szerintem nagy lenne ebből az L-es.

Köszönöm előre is a szakvéleményt! :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.