Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18201) Preda válasza Kevo (#18199) üzenetére


Preda
aktív tag

Köszi.

Nekem meg el kéne mennem megcsinálni a forgalmit mert novemberben lejárt. Mondom mivel decemberben nem motorozok nyerek rajta egy másfél hónapot. Remélem februárban már nem lesz túl hideg és kerülhetek egyet. Be vagyok már sózva :) .

(#18202) Boci_83 válasza Preda (#18201) üzenetére


Boci_83
őstag

Üdv. Most olvastam én is el az irományod!

**********

(#18203) ALI_G válasza Preda (#18198) üzenetére


ALI_G
veterán

wow, üdv a klubban, látom nem megy a tanulás :)
majd elolvasom februárban mit írtál, kíváncsi vagyok.

A díszes társaságot az első hozzászólásban is láthatod ;)

(#18204) Preda válasza Boci_83 (#18202) üzenetére


Preda
aktív tag

Az még kimaradt belőle, hogy Ali_G-vel lakótársak vagyunk meg vele szoktunk menni motorozni, de ezt nem is akartam beleírni.

ui: jah nem nagyon van kedvem tanulni :F. De ezt a hetet már kibírom.

[ Szerkesztve ]

(#18205) TayRol válasza Boci_83 (#18200) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem Raid II, ami ugyan az, csak a hatso szarny nelkul :)

Preda: udv.! :)

[ Szerkesztve ]

(#18206) Tüzi válasza ALI_G (#18196) üzenetére

De ez nem hiszem, hogy k&n. Legalábbis én csak a szövetet látom. Most vagy nagyon felszívta a port, és színtelen olajjal fújták, vagy nem tudom.
Most kipucolom, aztán holnap befújom.
Amúgy jó a pumpám, biztosíték volt a gány. Valamiért kiment, de hogy mé' arról lövésem nincs.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18207) Boci_83 válasza TayRol (#18205) üzenetére


Boci_83
őstag

Tudnál néhány véleményt írni a bukóról? Amióta vetted mennyit tágult, nagy sebességnél mennyire hangos, párásodás? stb..?

**********

(#18208) TayRol válasza Boci_83 (#18207) üzenetére


TayRol
veterán

Nos, hat nem sokat hasznaltam, szoval tagulassal kapcsolatban sok infoval meg nem szolgalhatok. Novemberben vettem, nekem 56-os a fejem, S-es meret jo ram, paromnak 55-os a feje, neki is S-es, de egy szammal vastagabb arcparna kell.
Parasodas: motoroztam benne 2x is 0 fok kornyeken, es ez a Pinlock csodara kepes, de tenyleg. Siman kilattam, mikozben korben folyt le a para/viz:) Nekem banditom van, 190 magas vagyok es altalaban megtalal a szel es nincs hova bebujnom (ezelott Suomym volt) s azt kell mondjabb, hogy halkabb, sokkal, de egy idomos motoron plexi moge bujva mar-mar nagyon csondesnek mondanam. Fulvedot nem kell vennem, az tuti. Kidolgozasa szuper, kenyelmes, kicsit engem meg pockosit, de minimalis mertekben biztosan tagulni fog.
Vettem hozza fekete plexit is, eleg allatul nez ki, az enyem egyebkent feher. Ha erdekel, van par kep.

Ja, IMET-ben vettem, nagyon rendesek az ottani sracok. Ha barmi baja lenne, ingyen megcsinaljak (csak ha alkatresz kell, az kerul penzbe asszem). Ajnalom erosen. XR-1000-t akartam, de mivel naked motorom van, es en kb. ulo helyzetben vagyok rajta, nem pedig hasalos formaban, az XR-1000 hatso szarnya csak egy plusz zajforras lenne. Ezert nem azt vettem. (Ja, meg asszem van rajta plusz egy szellozo...)

[ Szerkesztve ]

(#18209) bajnokpityu válasza Tüzi (#18206) üzenetére


bajnokpityu
félisten

KnN gyárilag piros olajos.ha port szivott fel,akkor azt látni,h mocskos.

haverom VFR800asának is sok baja volt a befecsi elentronyosságával

eladó Kawasaki j300 robogó

(#18210) Tüzi válasza bajnokpityu (#18209) üzenetére

Na jó, hát egy 9 éves motorban egy biztosíték nem a világ.
Ráadásul (asszem) a magyar gyártmányú hűtőbordás fesszabi van benne, így ezzel sem lesz gond. Most már holnap remélem tényleg röff :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18211) Boci_83 válasza TayRol (#18208) üzenetére


Boci_83
őstag

Köszi az infókat! XR 1000-re mondják hogy a szellőző miatt hangos. Jó áron tudnék elvileg, ha nem viszik el előlem. Nagyon birizgál!

Neked az S-esbe milyen arcpárna van? Számozásra értem.

**********

(#18212) ALI_G válasza Tüzi (#18206) üzenetére


ALI_G
veterán

hmm, szövetből én nem tudok k&n-t. Az fém + olaj. Lényegében az olaj fogja fel a port meg az apró cuccokat...szöveteset lehet nem is kell olajozni, de NINJA_V véleménye a mérvadó itt ilyen témában :))

enyém biztos fém.

(#18213) ALI_G


ALI_G
veterán

lol, m1-en valami magyar film. meseauto neue változat.
-Magáé a moped?
-igen, most vettem. 8 éves de vigyáztak rá, egy kaszkadőré volt :DDD

(#18214) Tüzi válasza ALI_G (#18212) üzenetére

a szövetnek pont az a lényege, hogy felszívja az olajat, így kötve meg a port :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18215) ALI_G válasza Tüzi (#18214) üzenetére


ALI_G
veterán

az is logikus :) de én olyat nem láttam. Nekem gyári száraz papír volt, azt cseréltem k&n-re, mert olcsóbb.

(#18216) Tüzi válasza ALI_G (#18215) üzenetére

Papír az száraz, de a fémhálós "nyitott" szűrőben pont azért van szövet, hogy felszívja az olajat, ami pedig magáb köti a "hosszú útnak porát".
Ezért is verem a fejem a falba, hogy ez miért nincs befújva takonnyal...

tiszta hülye vagyok, hogy kétszer írom le ugyan azt :O
aludnom kellene úgy érzem...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18217) ALI_G válasza Tüzi (#18216) üzenetére


ALI_G
veterán

várjá má, fémhálósban van szövet, wáttáfuck :) enyémben nem vettem észre, de igazából mindegy, olaj legyen rajta...

(#18218) NINJA_V válasza ALI_G (#18212) üzenetére


NINJA_V
tag

Hey dont be crazy!!! :N a Tiéd is szövetes....

Two Strokes and Four Jokes

(#18219) ALI_G válasza NINJA_V (#18218) üzenetére


ALI_G
veterán

akkor az olajtól nem láttam :) és hol rejtegetik azt a szövetet? vagy inkább élő szövet a fém vázon? :DD

(#18220) DarkByte válasza ALI_G (#18219) üzenetére


DarkByte
addikt

Mostmár értem hogy miért van ekkora közösségi hozzászólás számod. Csak 2066 van itt. [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#18221) ALI_G válasza DarkByte (#18220) üzenetére


ALI_G
veterán

wow, több mint 11%. Egyébként volt előző topicja is ennek (akkor még ri/os 3 volt), ott is van pár :)
akkor ez most azt jelenti, kussoljak? :U

(#18222) Tüzi válasza ALI_G (#18221) üzenetére

Ali!

Szegeden mikor leszel? Lehet, hogy megkérnélek valamire :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18223) Preda


Preda
aktív tag

Hát durván pörög a topic az biztos.

(#18224) ALI_G válasza Tüzi (#18222) üzenetére


ALI_G
veterán

holnap megyek Szegedre. Ha rövid ügy, akkor belefér a héten, ha nem, akkor várnod kell péntek délutánig, mert addig van 2 vizsgám.
de bármikor és szívesen, bármit :) persunak is néztem motort Békéscsabán. :K

(#18225) Tüzi válasza ALI_G (#18224) üzenetére

Faridomot kellene majd megnézned, ha pedig tényleg hibátlan állapotú, akkor megvenned. Nekem Szeged kurta messze van, ráadásul nincs mivel lemennem :( Aztán Pesten, vagy valahol átvenném. Vagy tavasszal feléd megyek, és feldobom hamarban.
természetesen előre átutalom az árát (9k)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18226) ALI_G válasza Tüzi (#18225) üzenetére


ALI_G
veterán

ok. Megoldjuk. Akkor ha jól értem nem sürgős, de ha fenyegető, hogy elviszik, akkor foglald le szombatig.
DE, azt nem tudom megígérni, hogy ha én ránézek, akkor megmondom, hogy sértetlen vagy újrafestett. Laikus vagyok a festésekkel kapcsolatban és sztem egy jól megcsinált műanyag heggesztés + csiszolás + festést se vennék észre. Viszont le tudom fényképezni ahogy és amilyen szögben csak kívánod ;)
Tudom, hogy szeged messze van, nekem meg a balcsi északi része van messze :)
Egyébként Kiskunfélegyházára eltudom juttatni, Darkbyte és Preda lakótársak ott laknak :) Pestre meg megyek március 15-én a motor kiállításra.

(#18227) Preda válasza ALI_G (#18226) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát ha nem olyan nagy az idom akkor eltudom juttatni pestre volt lakótársammal :D . kb minden második héten megy vagy jön akkor oda tudok neki adni cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#18228) Detox! válasza Gaboman (#18176) üzenetére


Detox!
senior tag

Igen, meg mer cép meg menö, gyerek vagyok még. :D Jó dolog a sebesség, de nincs hol menni. Kevés a jó út, még kevesebb amin igazán merek hajtani mert ismerem. SM-nek nem kell nagy hely, és igen a nyomaték, az azonnal jelentkező bődületes nyomaték. Városba nincs jobb mint SM, és én sokat megyek városba. Japlusz teccenek és eljutottam oda h lexarom ha a tyúk nem fér fel mögém. Az a 160 elég, legalábbis a föutcára! :D Stilus,, hiába minden észérv, az agyam nem bir a szivemmel, érzem hogy sm az én világom. (szeretek zebra előtt keresztbecsúszva riogatni :D) . Szted mit kellene vennem elöször?-ugyértem felszerelést. Csizma fontos ahogy észrevettem, legalábbis a tisza sportcipö sarka nemigen csuszik. :N :DD

Mattfekete mad max bringa, nyitott kipuval, piros vagy narancs felnikkel, xfun (vagymi) fejidommal. Én már látom *beleborzong* :D

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#18229) Detox! válasza Tüzi (#18175) üzenetére


Detox!
senior tag

Nem tudom kell-e több mint egy VFR 800. Ugyértem hova nem elég épeszű embernek 100le és majnemannyi Nm!? Szerintem nagyon józan döntés volt, mindenes motor, talán a legjobb, szívvel, Háttérrel.:D Am. félek az injektrtól mióta ültem a k2-es Gixxin, asztem ledob kanyarba annyira rángatott gázelvétel/adáskor.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#18230) Gaboman válasza Detox! (#18228) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Remélem a smileyeket azért tetted oda mert csak hülyéskedsz ezekben a városi közlekedéses dolgokban. :F
Ha nem akkor óva intelek ezektől,nem városban kell ilyeneket csinálni,pályára ki kell menni vagy forgalomtól mentes útvonalon szabad gyakorolni.
Ne veszélyeztess másokat se pedig magadat,bár tényleg remélem viccelődtél csak.
Ha ennyire komolyan gondolod a figurázást vele,csizma,CE térdprotektor,csípőprotektor,protektoring,ezek a minimum ja és egy jó bukó.:K

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18231) Boci_83 válasza Tüzi (#18225) üzenetére


Boci_83
őstag

A biatorbágyi srácnál nem érdeklődtél? Elég jó áron adja a holmikat!

**********

(#18232) Tüzi válasza Boci_83 (#18231) üzenetére

Kinek a mikor a hol?

Ja igen.
Kérek majd valakit, hogy írja át a "motortalan"-t Honda VFR 800Fi-re.
Mától hivatalosan is él a drágasszág :))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18233) Preda válasza Tüzi (#18232) üzenetére


Preda
aktív tag

Akkor grat hozzá! :R
Jah, nekem is beírja valaki a Honda CBF600S -t ?

(#18234) Tüzi válasza Preda (#18233) üzenetére

Neked pedig üdv a topikban.
A minap elfelejtettelek üdvözölni, bocs :B

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18235) ALI_G válasza Preda (#18233) üzenetére


ALI_G
veterán

majd ha zsoltee erre jár, beír titeket :C

(#18236) jasszer


jasszer
senior tag

Rég postoltam, Predanak üdv, Tüzinek meg gratula az új vashoz! Fel lehet majd ülni egy körre vmikor? :U

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#18237) Boci_83 válasza Tüzi (#18232) üzenetére


Boci_83
őstag

Biatorbágyon van egy Pál nevezetű illető, aki elég korrekt áron adja a cuccokat. Egy haverom is mostanában zúzta meg a Vfr-jét, ő is tőle vett mindent, mert ő volt a legolcsóbb, és jó árút adott neki. Nekem is félre van nála téve egy betét idom a Cbr-be.

Ha kell tel szám privátban tudok adni.

**********

(#18238) Preda


Preda
aktív tag

Kösz mindenkinek! T-online globális error :D! Már vagy 3 orája nem volt net :F.

(#18239) Tüzi válasza Boci_83 (#18237) üzenetére

Gyühet :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18240) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Tüzi: Gratula, ezek szerint működik. :)

Preda: beírtalak az első hsz-be.

Ellenőrizzétek az adatok helyességét, írjatok privit, ha nem stimmel.

(#18241) Boci_83


Boci_83
őstag

(#18242) TayRol válasza Boci_83 (#18211) üzenetére


TayRol
veterán

Boci, hatha segit.

(#18243) Preda válasza zsoltee10 (#18240) üzenetére


Preda
aktív tag

Oksa, megnéztem minden okés. Thx

(#18244) Boci_83 válasza TayRol (#18242) üzenetére


Boci_83
őstag

Teljesen jó. Azonos héjméretbe, minél nagyobb a szám, annál kisebb méret jön ki. Köszi

**********

(#18245) TayRol válasza Boci_83 (#18244) üzenetére


TayRol
veterán

;)

(#18246) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali all!

Ma voltunk Linz-be motor kiállításon,volt pár szép/érdekes db,minden képet nem tudok beszúrni,egy érdekességet mutatnék.(legalábbis számunkra az volt :) )


"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18247) ALI_G válasza runner 125 (#18246) üzenetére


ALI_G
veterán

Ezt én már láttam valami újságban vagy valahol. Egyéb? :)

(#18248) Preda válasza ALI_G (#18247) üzenetére


Preda
aktív tag

Dehogy, ezt youtube videon néztük . Mondjuk nem emlékszem már mi kapcsán.

(#18249) Tüzi válasza zsoltee10 (#18240) üzenetére

Remek, köszi :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18250) runner 125 válasza ALI_G (#18247) üzenetére


runner 125
nagyúr

Holnap este teszek fel még 1-2t,ma már nincs erőm kicsinyítgetni,feltölteni.. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.