Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18651) Tüzi válasza #25954560 (#18649) üzenetére

Ne legyél féltékeny, hogy őt sajnálom :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18652) zsoltee10


zsoltee10
addikt

:DDD

(#18653) ALI_G


ALI_G
veterán

elvette az eszeteket a hétfő :DDD meg hogy odakint meg lehet gyulladni kabátban YEAH! :) simán kerülnék most egyet.

[ Szerkesztve ]

(#18654) Gaboman válasza ALI_G (#18653) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nálunk is a főutak teljesen szárazak,csak az utcából nem tudnék lemenni vagy feljönni,kell nekem a legmagasabb utcában laknom.Egyébként tényleg jó idő van olvad a hó mint a fene csak úgy folyik mindehonnan.
Szerdára kellene vinnem szervízbe a mocit úgy hogy addigra szeretném ha el is tudnék jutni Tatabányára.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18655) Tüzi válasza ALI_G (#18653) üzenetére

Nekem most jó kedvem van, hogy jön a fejidom, a sárhányó, és megvan a faridom is, ez külön öröm :) Ráadásul hétközben pesten van az arc, szóval Ali, még beszélünk, hogy mi merre, mert küld fényképet róla.

folyt. köv.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18656) Gaboman válasza Tüzi (#18655) üzenetére


Gaboman
nagyúr

És még mi hiányzik akkor hozzá hogy készen legyen?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18657) Tüzi válasza Gaboman (#18656) üzenetére

Előbb el kell(ene) adnom pár alkatrészt most már. De ha minden összejön, akkor tank, meg két oldalidom, még pár apróság (tükör, meg fülecskék) és kész. Valszeg a tankot festetni fogom, mert egyszerűen nem találok eladót. Legalábbis olyat ami sárga, és hibátlan. Vagy horpadt, vagy sérült, vagy valami.
De most előbb eladok róla ezt-azt, aztán ha lesz guba, akkor veszek azt ami kell rá.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18658) ALI_G válasza Tüzi (#18655) üzenetére


ALI_G
veterán

És ez mit jelent számomra? Akkor a héten nem tudok elmenni hozzá, vagy csak nap közben van pesten?

(#18659) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Múltkor kérdezte valaki az F1vsmotor közti különbséget,én megtaláltam róla a videót.
F1vsGP
Érdemes az 1 kör alatt legjobb időt összehasonlítani és mondjuk egy 58körös versenyen hányszor körözné az F1.
Ez meghökkentő úgy gondolom,tudtam hogy gyorsabb az F1 de hogy ennyivel azt a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18660) Tüzi válasza ALI_G (#18658) üzenetére

Egyelőre próbálom úgy összehozni, hogy ne kelljen rohangálnod érte. Ha nem sikerül, vagy nem tudom, akkor megkérlek majd arra, hogy hozd el. Most így állunk :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18661) Boci_83


Boci_83
őstag

(#18662) zsoltee10 válasza Boci_83 (#18661) üzenetére


zsoltee10
addikt

tetszik, én rád szavaztam. mi lesz a jutalékom? :D

(#18663) Boci_83 válasza zsoltee10 (#18662) üzenetére


Boci_83
őstag

Te próbálod ki elősször!! ;)

**********

(#18664) zsoltee10 válasza Boci_83 (#18663) üzenetére


zsoltee10
addikt

oké :)

(#18665) Tüzi válasza Boci_83 (#18661) üzenetére

megtörténne, ha küldené az emailt :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18666) zsoltee10 válasza Tüzi (#18665) üzenetére


zsoltee10
addikt

nekem is sokára küldte, amikor beírtam, hogy szavaztam még nagyon nem volt semmi a levélfiókomban. :)
de így is már 14 szavazat van, sztem vezet. :)

[ Szerkesztve ]

(#18667) Boci_83 válasza zsoltee10 (#18666) üzenetére


Boci_83
őstag

Sajnos nem, 39 szavazattal vezetnek. Nyomjatok rá egyet! Hajrá!

Kawasaki-s dzsekit lehet nyerni a szavazóknak!! :C (már csak ezért is megéri)

[ Szerkesztve ]

**********

(#18668) ALI_G válasza Gaboman (#18659) üzenetére


ALI_G
veterán

Miért mutattak vizes pályás versenyrészeket motogp-ben? :F remélem nem onnan valók az időeredmények.
A másik meg, hogy ezek a V10-es F1-es gépek voltak kb. 1000 LE-vel.

(#18669) Tüzi válasza ALI_G (#18668) üzenetére

EZ kell egy F1-es fosrakás ellen!!! +200le, dupla turbó, összkerék... Szerintem keresztbe megenne egy F1-es fost :) 12 alatt 300? oppá :)) Na jó csak vicc, de "think about it"

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18670) Gaboman válasza Tüzi (#18669) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Fosrakás mi? :D
Szeretnék én egy olyan fosrakást! :Y
Nincs kocsi ami azzal tartaná a tempót,főleg a kanyarokban maradna el minden.

Boci_83:Csináltam én is egy gépet Gabor1 névvel,ha valakinek van kedve nézze meg.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18671) Tüzi válasza Gaboman (#18670) üzenetére

Minek? Még rendszámot sem tudnád hova rakni. Jó lenne nekem az a kis skyline asszem... beérném vele nagyduzzogva :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18672) Gaboman válasza Tüzi (#18671) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hidd el megoldanám a rendszámot ha azon múlana! :DDD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18673) Nippon válasza Gaboman (#18670) üzenetére


Nippon
őstag

Azé megnézném az 500 pacis Ariel Atommal mit kezdene.... Tudom, hogy 1000 paci, meg imádom is az R33-ast de akkor is.... :)

(#18674) Gaboman válasza Nippon (#18673) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Lealázná ezt is én úgy gondolom,leszorító erőben nem hinném hogy felvehetné a versenyt velük.És ez kiütközne nagyon sok helyen.

Más:Tudja valaki azt hogyha gyárilag az első kerék 17" 120/60 és ezt szeretné haver 17" 120/70-re cserélni nem lesz ettől baja?
Már mondták azt is nekem hogy a 70-es guminak jobb a kanyarokban,jobban lehet dönteni.
A Hyosung GT650R-re kellene neki,csak hogy beférhet e a 60-as helyére?
Mekkora a különbség méretben a 60 és 70 között.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18675) Topiccsendőr válasza Gaboman (#18674) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nekem volt mindkettő a régi yamakkán, a 60-as rossz volt. Igaz az egy Battlax volt kőkemény bakelit, a 70-es meg Racetec, de a Raceteccel nem csapkodott a kormány, nagyobb felület van a kanyarban a nagyobb oldalfalúnak. Csúcsosabbnak kellene lennie. Baja nem lesz. Lehet utána kellene menni előfeszítéssel, ha lehet. Tippem szerint hátsót keményíteni, vagy az elejét puhítani. De ha nem érzi, még ezt sem muszáj.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18676) Tüzi válasza Gaboman (#18674) üzenetére

Elméletileg 0.5-0.5 centi a tengelytől számított mindkét irányban. 60as helyére mehet 70-es, de 120as helyére ne rakj 130ast. Hátsó elvisel 10 különbséget, de többet ne, mert megváltozik a gumi profilja.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18677) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Köszönöm a segítségeteket,mondom neki akkor,mert 32-be lenne neki a kettő 95%-os ezekből:

120/70 ZR 17 M/C (58W) PILOT POWER F TL új ár:37 000
160/60 ZR 17 M/C (69W) PILOT POWER R TL új ár:47 000

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18678) Topiccsendőr válasza Tüzi (#18676) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ettől is megváltozik a profilja. Hiszen nagyobb a százalék a széleségghez. máshogy "feszül fel" a gumi.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18679) ALI_G válasza Gaboman (#18677) üzenetére


ALI_G
veterán

mit jelent az, hogy 95%-os? Ezt a megtett kilóméterek után, vagy ránézésre mondják?
Mert ha füstölöm a gumit 1 km-en keresztül, akkor nem adhatom el 99%-osan :D
És miért olcsóbb a 70-es? :F

[ Szerkesztve ]

(#18680) Gaboman válasza ALI_G (#18679) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát azt mondta rá hogy még szinte teljesen új,megkopva sincsenek,ezért mondta annak.
Még a kis szőrök is rajta vannak,mert hogy az új mocihoz kapta csak ő vett rá másikat,és ezt meg eladta.
Miért olcsóbb? :F
Mert az 120-as!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18681) NINJA_V válasza ALI_G (#18679) üzenetére


NINJA_V
tag

Az egyik első a másik hátsó gumi...hátsó ált drágább...

Two Strokes and Four Jokes

(#18682) bajnokpityu válasza Gaboman (#18680) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tudom,h értesz hozzá,de nekem anno nagyon elment a kedvem a magyar "95%"os gumiktól.kisszőr enyimen is rajta van,oldalt,középen meg nincs minta.:)

miért ad el vki uj gumit? pláne,ha hibátlan?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#18683) Gaboman válasza bajnokpityu (#18682) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Tudod ezt én is mondtam neki de hajthatatlan,én 10E Ft-ér +-ért tudnék neki olyan gumit vadi újat hogy betojna tőle.
De ő inkább ezek felé húz,nem tudom mit mondani már neki,annyiszor beszéltem már vele erről,ezen nem szabadna porolni.

Ezt tudnám! hozni neki 43E-be,rendes ára 65k.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18684) zsoltee10 válasza Gaboman (#18683) üzenetére


zsoltee10
addikt

43k a 120/70+160/60 roadattack?? az nagyon jóóó ár. mást is tudsz? :D
Dunlop Roadsmart 120/70+160/60. nekem eddig nagyon bejött és ilyen lesz a következő szett is. a gyári is dunlop volt, de a D221-es szutyok. érdekes mert a roadsmart élettartama is el fogja érni a d221-ét, viszont a kettő között tapadásban nagyságrendi különbség van. még a hátsóm elmegy olyan 6-7ekm-t (14,5ekm van benne), az első meg még 15-öt (10ekm van benne). hiába, nem volt hülye, aki kitalálta a kétkomponensű gummát.

(#18685) Gaboman válasza zsoltee10 (#18684) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt a 120/60 és 170/60 méretű gumit a KTM-es tudná neki hozni 43-ba,remélem 100%-ig jól emlékszem a típusra,bár máshol is 49k-ért láttam leárazva,ő meg még tud faragni belőle.
Én is onnan tudnám szerezni neki,hát kiderül hogy kell e neki,bár nem tennék rá egy rozsdás bökőt sem.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18686) Tüzi válasza Topiccsendőr (#18678) üzenetére

Jó ez világos, de hátul a 10-el szélesebb gumit (150től) azért elviseli a geometria. Nekem is 160as volt a 400ason, semmi bajom nem volt vele. Bár igaz, nem lesz 190es a vifferen :U

Az első percben van egy érdekes kép Ki veszi észre, hogy mi az? :W

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18687) zsoltee10 válasza Tüzi (#18686) üzenetére


zsoltee10
addikt

az az érdekes, ahogy ez a köcsög majom beszél?

bocsánat, moderálom magam...

(#18688) Tüzi válasza zsoltee10 (#18687) üzenetére

Nagyon visszataszító, olyan igazi "szögesléccel nyakoncsaphatékom" támadt nekem is. Mindkettőt :) Súlyos, hogy ilyen emebrek vannak nem? Szinte látom, ahogy a vigyora mögött ott van az, hogy "itt a kasza köcsögök, szívjatok!" Asszem beszerelek az ülés alá még olyan 10-15 liter benyatankot, így simán 350-400km lesz a hatótávja a viffernek, aztán rendszám le... Azt fényképezd Draskó.

De a legjobb, hogy "írásos bizonyítékot ad róla a gép". Nem is tudtam, hogy idő közben így fellendült a Magyar ipar, megelőztük Asimo-t? Japánok fejlesztgetik egy ideje, de még nem tud írni :D

kérdésedre a válasz:
nem az az érdekes, hanem a második fénykép. elfele halad az autó.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18689) zsoltee10 válasza Tüzi (#18688) üzenetére


zsoltee10
addikt

úúúúúbázzzzeeeee. tényleg... :(( :W
egyre hihetetlenebb dolgok vannak ebben az országban, sokmindent tudnék mondani, de inkább mégse.... tegnap néztem a tv ügyvédjét is. 1000 busz beszerzését tervezi a volán, de nem magyar cégtől, ááááá, ugyan minek? hogy ne zárjon be mind. török lesz baszki, vagy kínai, hogy a mocskos zs.d. k any*u*a*!

(#18690) Tüzi válasza zsoltee10 (#18689) üzenetére

ne írj így, mert jön egy modi, és meglát, és dádá lesz :D

ez van, menni kell tüntetni.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18691) Topiccsendőr válasza Tüzi (#18686) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Háháááá
Torkonsz*rom Draskót a rendszámozatlan robogómmal, amit nekik köszönhetek, mert olyan értfogyosok, hogy még azt a törvényt sem tudták meghozni, hogy rendszámos legyen :DDD
Egyébként a fenyegetőzések azok mindig vannak, de lóvé + akarat arra hogy csináljanak valamit . Pfff impotens ez az egész ami itt van. Emlékezzünk a szlovák rendszámos autókra, a páros-páratlan rendszámos autók használatára. Semmi nem lett. :DDD
LOL kamerák mindenhol, hát utakra nincs pénz, nemhogy kamerákra :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18692) zsoltee10 válasza Topiccsendőr (#18691) üzenetére


zsoltee10
addikt

kamerákra lesz, ebben biztos lehetsz, mert azok ára k gyorsan megtérül, hogy rohadjanak meg. :D :(( :(((

(#18693) Topiccsendőr válasza zsoltee10 (#18692) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Aszondja 2015 re mindenhol kamera lesz :DDD
2015 re Magyarország nem lesz :DDD Minek ide kamera?? :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18694) zsoltee10 válasza Topiccsendőr (#18693) üzenetére


zsoltee10
addikt

ja, jelzálog alatt az egész ország, na mindegy. inkább beszéljünk vidámabb témáról.
reménykedjünk, hogy hétvégén jó idő lesz, és ki tudom vinni a vasat az utcára a sártengerből, az utca pedig száraz lesz. :)

(#18695) ALI_G válasza NINJA_V (#18681) üzenetére


ALI_G
veterán

ja az hátsó :)

(#18696) Tüzi válasza zsoltee10 (#18694) üzenetére

Péntekre vagy mikorra 13 fokot mondanak. A vicc az, hogy a múltkor "gyenge havazás, hószállingózás" erre puff, másnap leesett 10 centi hó :D Szóval én azt sem hiszem el nekik, ami tegnap történt, nemhogy azt, ami holnap fog :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18697) ALI_G válasza zsoltee10 (#18694) üzenetére


ALI_G
veterán

még egy fél offra azért beleszólnék, csoda, hogy van akinek van pénze ilyen motorra mint nekünk... :W

(#18698) ALI_G válasza Tüzi (#18696) üzenetére


ALI_G
veterán

én még 14-et láttam, de most meg esőt mond szombatra. Ez most olyan mint nyár végén vagy mikor, hogy mondott jó időt, aztán elkezdett esni, majd mondta, hogy holnap után jön a jó idő, 2 nap múlva még mindig esett és még mindig 2 nap múlva ígérte a jó időt.
Vagy csak én ragadtam valami időcsapdában? :F

(#18699) Tüzi válasza ALI_G (#18698) üzenetére

Az egész ország egy időcsapdában van :D '56 óta :D :O mod: ill '44 óta. Vagy inkább '38.

Milyen motorra? Töröttre? :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18700) Gaboman válasza Tüzi (#18696) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Előre várható időjárás jelentés,az a 11-13fok jó is lenne csak nem így hogy záporeső meg zivatarok tarkítják.
Nekem a péntek lenne fontos de amilyen szerencsém van úgy sem tudok menni,a mait már visszamondtam,hiába van most itt reggel 4fok esik az eső. :(
Már 2hete a napot se lehet látni tele van már a tököm ezzel a komor idővel,az embernek túl sok jó kedve sincsen végette.

Más:Ha esetleg valakit érdekel Continental gumi 43k-ért utánakérdezek lenne e még párban ennyiért neki.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.