Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18451) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Feltöltöttem 2 vidit ma,az egyiket most délelőtt csináltam matricázás után.
A másik haver gépe ARP dobbal,nagyon szépen szól.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18452) Topiccsendőr válasza Integra (#18446) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Told be a Yamaha Worldbe. Elég jó szakemberek vannak ott. Náluk jobban árban sem hinném, hogy labdába rúghat valaki. A 12 000 es szervizem nem került csilliárdokba.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18453) Topiccsendőr válasza Integra (#18448) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Attól függ hol van az a 220kg :) Minél jobban, ésszel használja az ember a motort annál kevesebb erő kell hozzá.
Elmondásod alapján nem lesz nagy nyűgje, a karbikat elég hamar rendbe tudják rakni, vagy a vákuumrendszert is, ha annak baja van, ráadásul előbb rájönnek a hibára, mint egy injektoros szarnál, amihez pad kell. Ergo olcsóbb is. A rezonanciától félnék. Nyárra csináltasd meg és gyere motorozni! :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18454) Topiccsendőr válasza TayRol (#18449) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Harmatival nincs jó tapasztalatom, bár csak alkatrészt vettem tőlük. Ettől függetlenül a szervizük lehet jó. A World ös szervizest viszont ismeri az ismerősöm :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18455) Integra válasza Topiccsendőr (#18452) üzenetére


Integra
titán

ezt magától már sehova nem tudom betolni így:( ezt elkell vitetni, szétszerelni etc. akkor már tartok mondjuk 30ezernél. akkor vagy megjavítható még x10ezerét vagy ha nem éri meg akkor összerakni és eladni. bár szerintem előbbi talán jóval reálisabb és valóban helyre pofozható. legalábbis örülnék, rr-re nem fogok még jó ideig ülni.
a rezonanciával nem tudom mi lesz..

most jelenleg jobban örülnék ha visszaszólnának hogy felvettek a motogp futamra bírónak.. :)

a world az melyik? a budaörsi úton a nagy központban?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18456) TayRol válasza Topiccsendőr (#18454) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem semmi tapasztalatom sincs, csak ismerosok elbeszelese alapjan merem ajanlani. Ellenben a World-del nincs jo tapasztalatom, bar ez a szalon reszre vonatkozik. Yamahakat is neztem anno, s meg fel sem lehetett ulni rajuk, hogy pl. asszony laba leer-e es ilyenek, de lehet, hogy jo a szeviz.

Integra
: Soroksari uton vannak.

(#18457) Topiccsendőr válasza Integra (#18455) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én szerintem a karbikkal nem lehet nagy gond, az eséstől gondolom valami apróság történt, és az úszószint megváltozott, vagy mittomén vákuumprobléma. Nekem még a régi sornéggyekkel tűszelep meg vákuumproblémám folyamatosan volt. Ilyen tipusú, amit irtál. Ez biztos nem lesz egy óriási összeg. A rezonancia lehet váz. Valami feszültség van valahol.
Nem tud tuti beröffenni? Milyen távol vagy a Soroksári úttól?

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18458) Topiccsendőr válasza TayRol (#18456) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Engem meg seggnek nézett az eladócsaj a Harmatinál :D
Úgy látszik a szalon a gyenge pontjuk ezeknek :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18459) zsoltee10 válasza ALI_G (#18450) üzenetére


zsoltee10
addikt

ennek még legalább van stílusa, nem úgy mint a modern sor4eknek, azok csak zizegnek, meg vinnyognak, túl kifinomultak. :P

(#18460) TayRol válasza Topiccsendőr (#18458) üzenetére


TayRol
veterán

Hat latod :D De egyebkent meg erheto is lenne, mert a nagy penz nem az eladas hanem a szerviz utan jon be a boltnak.

(#18461) zsoltee10 válasza Topiccsendőr (#18458) üzenetére


zsoltee10
addikt

érdekes, én sok helyen jártam, amikor mocit akartam venni, de mindenhol kedvesek voltak. ja, hogy ez vidék? :P :U :K

(#18462) Integra válasza Topiccsendőr (#18457) üzenetére


Integra
titán

18ker pestszentimrén vagyok
nem, teljesen reménytelen hogy saját lábán guruljon át a soroksárira.
:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18463) TayRol válasza zsoltee10 (#18461) üzenetére


TayRol
veterán

Ezert vettem en is Gyorben motort. :)

Integra: Esetleg egy utanfuto az integrahoz egy vonohoroggal, oszt go barhova :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18464) Topiccsendőr válasza zsoltee10 (#18461) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ebben van valami.
én inkább idegbetegnek találom ezeket a szalonosokat. Pl Pardinál mekérdeztem a csajszit, hogy mivan a Suomy overállal, amit én esőruhának tituáltam, vágott egy jó nagy grimaszt, majd motyogott magában valamit. Kedvem lett volna megfejelni. Dehát oda sem megyek többet, inkább Superzone.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18465) Integra válasza TayRol (#18463) üzenetére


Integra
titán

király vagy:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18466) jasszer válasza Topiccsendőr (#18464) üzenetére


jasszer
senior tag

Furák ezek. Szerintem a csajok alapból frusztráltak egy ilyen helyen, mert
a) nem ért hozzá
b) ért hozzá, de mivel csaj senki sem gondolja hogy ért hozzá
---> folyamatosan hülyének nézik.

Velem is többnyire úgy viselkednek, mintha szívességet tennék azzal hogy bemegyek. Biztos látszik rajtam hogy nem ezres gixxert akarok venni, de hadnemá...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#18467) Topiccsendőr válasza jasszer (#18466) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jah várjá, ezek azért néztek fácánnak engem, mert az utóbbi vásárlásaim alkalmával nem motorral mentem. Utcai ruházatban voltam, és ilyenkor nem tudják egyszerűen összeegyeztetni, hogy hétköznapi ruházatban is léteznek motorosok.
Ahhhaaa...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18468) NINJA_V válasza Integra (#18455) üzenetére


NINJA_V
tag

Karbitól ne félj sztem, max felakadt úszó/tűszelep...de ha folyamatosan ömlik a benya a hengerbe az nem tesz neki túl jót, úgyhogy ha így van ne nagyon inditózz...mi jártunk egyszer úgy pegasoval hogy egy felakadt úszó+nyitva maradt benzincsap+ nyitott szívószelep kombináció során pár liter benzinnel feltöltődött a karter (pontosabban a forgattyúsház)... :D...vidd a worldbe , ismerősöm szervizes ott.....

[ Szerkesztve ]

Two Strokes and Four Jokes

(#18469) [lAyCsI] válasza Integra (#18446) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

csak azt nem árultad el mi lesz az új verda... :U

Ismerek jóféle yamahást ha gondolod...

-= No way back from Here =-

(#18470) [lAyCsI] válasza Integra (#18448) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sztem is első vasnak hibbátlan, megéri rendbe rakatni... ill remélem :)

-= No way back from Here =-

(#18471) Topiccsendőr válasza NINJA_V (#18468) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezért jók a vákuumcsapos japánok. Ahhoz pribe kell lennie, hogy így eláztasd az olajat :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18472) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#18469) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ajánlhatod nekem is, ha ezek megunták a nyalókát :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18473) jasszer válasza Topiccsendőr (#18467) üzenetére


jasszer
senior tag

Mondjuk van egy alap sztereotípia is ezzel kapcs. Ha nem vagy szakállas metálhammer arc, vagy nincs motoros pólód/kulcstartód/kabalád akkor sokan nehezen fogják fel hogy motorozol. Még ennél is nehezebben hogy motorral közlekedni is lehet, nem csak hobbizni.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#18474) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#18472) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

szólj ha kell átküldöm a számát...

-= No way back from Here =-

(#18475) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#18474) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ok köszi

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18476) Gaboman válasza TayRol (#18463) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én is lehetséges győrbe fogom vinni a Hondához beállítatni a rendszerem,állítólag nagyon értenek hozzá és jó fejek is.
Ha valaki hozzáértő szerelőt keres és mellette még jó fej is legyen tudom még ajánlani KTM Talabér volt tulaját,ha érdekel valakit telszámot is tudok adni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18477) bajnokpityu válasza Topiccsendőr (#18464) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mivel nap mint nap ilyen megrendelőink vannak.(van normális is azért),én már egyáltalán észre sem veszem :O
csak hogy igy felemlegettétek,jé,tényleg engem is szerettek szarba nézni.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#18478) TayRol válasza Gaboman (#18476) üzenetére


TayRol
veterán

Igen, jo fejek. Eleg komoly krosszos multtal rendelkezik ott par arc, meg ertenek is hozza. Egyebkent a Honda-Suzuki az egy ceg, sot, meg a szalon is egyben van (jo, balra van a Suzuki, jobbra a Honda) :)

(#18479) Gaboman válasza TayRol (#18478) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Tudom voltam már ott motort nézni havernak.
Szép használt motor arzenáljuk van lent az alaksorban.
Albert Peti is őket ajánlotta hogy hozzáállítsák majd a gépemet,ezért is viszem majd oda.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18480) TayRol válasza Gaboman (#18479) üzenetére


TayRol
veterán

Amikor a motort vettem, szalonban kineztem a tipust/szint, lementunk az alagsorba, s ott a sok egyforma kozul kivalaszthattam, hogy melyiket szeretnem. Jo volt. Ahol tudom, enis ajanlom oket.

(#18481) Gaboman válasza TayRol (#18480) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hová valósí vagy?
Én Bakonycsernyei nem lakom messze Győrtől,majd megyek úgy is fel azt összefuthatunk.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18482) TayRol válasza Gaboman (#18481) üzenetére


TayRol
veterán

Ok, benne vagyok, bar en zalaegerszegi vagyok, es Pesten dolgozom :)

(#18483) Zsubi


Zsubi
őstag

Nem rendelt még senki jóidőt :F :DDD
Már itt lenne az ideje, mennék motorozni :))

(#18484) Gaboman válasza Zsubi (#18483) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jó időt?
Nálunk tegnap és a mai nap alatt 20cm hó esett! :O :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18485) Zsubi válasza Gaboman (#18484) üzenetére


Zsubi
őstag

a pi....ba az nem jó, nálunk szünet nélkül esik már 3 napja az eső :W

(#18486) TayRol válasza Gaboman (#18484) üzenetére


TayRol
veterán

Jaja, muterom is mondta, hogy Zegen 30 centi ho van, ellenben aram az nincs sok helyen. De en is motoroznek mar...

(#18487) NINJA_V válasza Gaboman (#18484) üzenetére


NINJA_V
tag

De jó lenne ha itt is hó esne és nem eső, de mit várok az alföldtől :(

Two Strokes and Four Jokes

(#18488) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Annyira tele van már a tököm ezzel az idővel,már túrázni szeretnék menni.
Egy jó dolog van benne hogy öcsém kislányának építettem egy hatalmas hóembert,és hogy mekkora örömet tudok majd ezzel neki szerezni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18489) Tüzi válasza Gaboman (#18484) üzenetére

snowbike!!!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18490) TayRol válasza Tüzi (#18489) üzenetére


TayRol
veterán

En reggebben bicikliztem hoban, orom volt esni vele, meg jol lepucolta a ho, de azert a bandittal nem probalnam ki :)

(#18491) zsoltee10 válasza TayRol (#18490) üzenetére


zsoltee10
addikt

én simoval, meg a 80-as hondával hülyültem hóban. fasza. :D

(#18492) Boci_83


Boci_83
őstag

Érdekes hogy a Mátra lábánál még elvétve sem esik a hó. Ma például 8 fokot irt az autó, és szikrázó napsütés volt ma... :C

**********

(#18493) Tüzi válasza zsoltee10 (#18491) üzenetére

Én babettával :)) Jót tett a léghűtésnek a fél méteres hó :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18494) Gaboman válasza Tüzi (#18489) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jó lenne az is csak át kellene szerelnem a gépet,de most nincs kedvem! :)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18495) TayRol válasza Boci_83 (#18492) üzenetére


TayRol
veterán

Milyen bukot akarsz venni a kek helyett? ;]

(#18496) Preda


Preda
aktív tag

Az a fasza amikor az endúróval olyan havas földúton mész amit az autók összenyomtak. Ilyen 30-40% ban tapad :D. Na én azon mentem olyan 30 km/h val erre mondom megyek még kicsit gyorsabban bírja ez . Jah persze következő pillanatban mondom mintha kicsit furán menne a gép ... lenézek erre mind a kettő kerék csúszik ajjaj .Szép kis tanya lett belőle. Mire fullon elcsúsztam már nem mentem gyorsan szal moci is meg én is megúsztam :DD .

(#18497) Tüzi válasza Gaboman (#18494) üzenetére

Akkor szögesgumi!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18498) zsoltee10 válasza Preda (#18496) üzenetére


zsoltee10
addikt

én meg a határba mentem ki simo-val eső után. vészhelyzet volt, különben eszemb enem jutott volna, de egy alaktrészt kellett kivinnem az erdőre, mindegy. :D
lényeg, hogy csúszkáltam össze-vissza, de kiértem az erdő szélig, mentem keresztbe-hosszába. majd látom, hogy fater integet az erdő szélén, hogy ott van. az út erősen lejtett oldalra, és megálltam, hogy megnézzem tényleg ő az. ebben a pillanatban a motor két kereke és az én két lábam egyszerre csúszott jobbra le az útról. akkorát estem álló helyzetben, hogy ilyenre menet közben is büszke lennék. :DDD
aztán volt olyan, hogy motoroztunk pár barátommal a földúton, és mindenki húzta, amit bírt. (persze 50-125cm3 gépekkel. :D) a simo jó karban volt, ment mint a szél. már csak a 125-ös gép ment előttem, de ő meg a futómű miatt nem tudott annyira menni, így beértem őt is, csak nem figyeltem, hogy az előzés pillanatában egy éles jobbos kanyarhoz értünk, így ők satuztak én meg nyélgázon belerongyoltam a szántásba a simoval. :DDD
meg hát párszor kimentem vele a szőlőbe. az út hosszú és agyagos. volt olyan, hogy egyszerűen a simo kerekei szinte alapjáraton is forogtak a sárban, a lábunk meg csúszott hátra, és mi felfelé szerettünk volna menni. estünk-keltünk. mentünk keresztül olyan vízmosáson, sáron, hogy a henger sziszegve merült el félig, de a simo onnan is kijött. :D
áhh, régi szép idők. :D

(#18499) TayRol válasza zsoltee10 (#18498) üzenetére


TayRol
veterán

Az igazi motoros elmenyek. Szerintem ezek a legjobbak! :K

[ Szerkesztve ]

(#18500) Jodanovich válasza Tüzi (#18497) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

állat egy video... :DD

Life is Short... Ride Hard!!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.