Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17701) ALI_G válasza bajnokpityu (#17700) üzenetére


ALI_G
veterán

idomot hol hagyták? :D
egyébként mocskos jól néz ki!

(#17702) jasszer válasza bajnokpityu (#17700) üzenetére


jasszer
senior tag

Bestiális, remélem nem rontják el. :K

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#17703) Gaboman válasza bajnokpityu (#17700) üzenetére


Gaboman
nagyúr

1:DD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17704) Gaboman válasza emvy (#17695) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nagyon nagy élvezet Supermotozni,én imádom,kanyarokra vadászni,direkt az ilyen helyeket keresem vele.
Mert ott van igazán elemében,persze az egyenest is szereti de az unalmas. :D

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17705) bajnokpityu válasza Gaboman (#17703) üzenetére


bajnokpityu
félisten

milyen jó,hogy a csirkeszárnyat sem hagyták le a tankról!
ilyen rugóstag volt az F2esen.csak ott éppen hátul :)

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#17706) Tüzi

[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17707) ALI_G válasza Tüzi (#17706) üzenetére


ALI_G
veterán

mit várnak ettől? :F pénzt? nem hozott nekik a jézuska?

(#17708) Gaboman válasza Tüzi (#17706) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én megmondom őszintén nem bánom az ilyen készülékeket,sok ember óvatossabb lesz majd(autós,motoros),a száguldó motorosok sem lehetnek már annyira nyugodtak hogy nem látni a rendszámot.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17709) bajnokpityu válasza Gaboman (#17708) üzenetére


bajnokpityu
félisten

najo,de 80al lehetetlen nagymotorral turazni...

eladó Kawasaki j300 robogó

(#17710) Gaboman válasza bajnokpityu (#17709) üzenetére


Gaboman
nagyúr

De az M0-án nem is 80lehet menni,130 de még a 140-ért sem büntetnek.
Ennél több meg minek?
Én nem vagyok az a nagy sebesség hajcsár,és nem is látom sok értelmét a száguldásnak közúton.
Pályán már más a helyzet az arra van,ott én is tépném neki rendesen.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17711) emvy válasza Gaboman (#17710) üzenetére


emvy
nagyúr

De, sajnos 80 a limit eleg sok szakaszon.

while (!sleep) sheep++;

(#17712) Gaboman válasza emvy (#17711) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát akkor nem lehet mit tenni,a 82-es úton is több szakaszon 60-is van.
Én nem zavartatom magam ezen lehet menni 60 is meg 20 is nagy motorral ha azt kívánja a helyzet.
Nem rohanok sehová,inkább betartom mint kiküldjenek egy 200E Ft-os csekket.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17713) Tüzi válasza Gaboman (#17712) üzenetére

Itt azzal van a baj, hogy nem balesetmegelőző szerepe van a trafiknak, hanem egy lassan különálló adóforma amit minden közlekedőről lehúznak, és ebből tartájk fennt a rendőséget. Ezért van a Zéró tolerancia is, mert az emberek elkezdtek gondolkodni, és lassabban mennek. Nem volt elég bevétel, puff, Zéró, jönnek is a 300k-s csekkek, mert a 2.7sec-es sárgából becsúszol a pirosba. Íme, megint van bevétel, lehet fenntartani a rendőséget. Ennélkül az egész politika összeomlana 12 óra alatt...

Statisztikát meg olyat írnak, amilyet akarnak. Mind bűnügyit, mind balesetit. Tapasztalat, autónk bánja.
Innentől meg jó időt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17714) Gaboman válasza Tüzi (#17713) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Van rendőr barátom akivel beszélgettünk ezekről a dolgokról,azér ez nem így működik ahogy te állítod!
Van igazság is a dologban amit írsz,de azért nem teljesen pontos.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17715) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

ehhez az egész sebesség mérős buzisághoz csak annyit tudnék hozzá fűzni, h húzzák magukra az anyukájukat az érdekeltek! és csodálkoznak, h felhajtható rendszem táblát alakítanak a motorheadek? hányinger van itt nállunk, tiszta pusztulat ez az ország... :))

Life is Short... Ride Hard!!!

(#17716) zsoltee10 válasza Jodanovich (#17715) üzenetére


zsoltee10
addikt

van igazság abban, amiket írtok, de pl. a felhajtható rendszámot, nem az ártatlanul bűntetett motorosok csinálják. Érdekes, hogy felhajtható rendszámú motort csak sportgépet láttam eddig. Vajon miért? Véletlenül pont ezek a sportmotoros arcok közlekednek átlagos utakon 150-el 90 helyett. Én is szegtem már meg a KRESZ-t, de sosem hajtok gyorsan. Inkább korábban indulok. Amúgy a fogyasztásra is jó hatással van, most már bőven 1000Ft alatt meg tudok tenni 100km-t, aminek nagyon örülök. :)

Ja és ma motoroztam 30 kilit. :P K hideg volt, de tudni akartam, hog yaz egy hónapos állás után mi van a vassal, ugyanis szegény nincs fűtött helyen. Első indítózásra elindult szerencsére. :)

(#17717) Jodanovich válasza zsoltee10 (#17716) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

megmondom az őszintét engem nem érdekel senki... nem azért vesz valaki sport motort, h gyök 10 zel aveljon... kicsit át kéne fabrikálni a szabályokat! én azt se értem, h a németeknél miért lehet annyival menni amennyivel te akarsz?
"vicc kérem ahol élünk" ez lesz a könyvem címe :DDD

Life is Short... Ride Hard!!!

(#17718) Tüzi válasza Gaboman (#17714) üzenetére

Szerinted az, amikor direkt (!) rövidre hagyják a sárgát azért, hogy minél többen belefussanak a pirosba, az korrekt? De nem is ez a baj, hanem, hogy magasról szarnak a panaszokra... Ez a baj. Amikor a trafis rendőr beáll a fantom vasúti átjáróba (ami két szál sín az aszfaltban hagyva) csak azért, mert ki van adva neki, hogy x*százezer bírságot be kell szedni az korrekt? Az útkezelő az korrekt? A jogalkotó korrekt? A rendőr korrekt, hogy végrehajtja, de reggel leesik a sapka a fejemről a főút mellett miközben a buszra várok, akkora a menetszél, de azokat miért nem trafizzák?
Korrekt dolog az, hogy 3 gyerekes suzukis családot (anyu-apu szalag mellett 3 műszakban) ugyanúgy megkaszálják 300k-ra, mert egy fával-bokorral-madárfészekkel benőtt 20-as táblát nem vett észre, mint a 20milliós mercivel közlekedőt, miközben _semmi_ nem indokolja a 20as táblát, csak "ottfelejtették"...
Az korrekt, hogy engem annó 5ezerre bűntettek Babettával, mert bukó nélkül _tekertem_, így pedig biciklinek számít, arra meg nem kell bukó? He?

Ugyan kérlek...
Én kevés dolgot állítok, de ez egy gerinctelen ország, és akinek kis "hatalom" kerül a kezébe, az máris fölényeskedik, gőgösködik, stb. Ezt állítom. A hatalom pedig korrupt. Az abszolút hatalom pedig abszulút korrupt. Ezt is állítom. Alap felfogással vannak problémák. Semmi rendszer nincs az emberek gondolkodásában, semmi fokozatosság, semmi ész.

Az a baj, hogy nincs gombnyomásra színváltós festék, tuti azzal festeném le a motort, aztán adnék nekik. :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17719) Gaboman válasza Tüzi (#17718) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szerintem te túl dramatizálod a dolgot,eddig amióta behozták ezt a rendszert 2xfutottam bele trafiba,egyszer Fehérvárról jöttem ki és egy gyalogos átkelőnél ki volt téve a 30 tábla,ott 40-el mentem át.
Látom hogy az elkerülő híd alatt szembe velem meg mérnek,na mondom most beszívtam minimum 30%túlléptem a sebességhatárt.
És vasúti átjárónál is 40 helyett 50 haladtam át amikor mértek.
Ezeknek jó 5 hónapja,azóta sem semmi értesítő,haverom Móron futott be a 40táblánál 55-el,neki sem küldtek semmit.
Öcsém Fehérváron 30-nál ugyanúgy 40-el és semmi.
Nem az ilyen sebességkülönbségek végett büntetnek nekem eddig ez jött le ebből mivel már rég ki kellett volna küldeni a bírságot.
Viszont az olyan bírságokért amikor az illető 30 helyett 60-al,meg 50 helyett 80 megy már ne is haragudj megérdemli a büntetést,és hogy jó magas az összeg,talán elveszi a kedvét a következő száguldástól a megadott sebességhatárhoz képest.
Ez talán arra ösztökéli a sok idiótát aki száguldozik lakott területen kívül is belül egyaránt hogy vissza vegyen a tempóból.
A többi embert meg annyira nem érdekli aki eddig is normálisan közlekedett.
Az hogy korrupció van ezen mit csodálkozol?
Mindig is volt és mindig is lesz,ez nem csak nálunk van így.
Tenni ellene szívesen tennék én is de ehhez kellene még minimum 12millió embertársam.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17720) ALI_G válasza Jodanovich (#17717) üzenetére


ALI_G
veterán

na azért ott is csak a 1 autópályán lehet korlátlan sebességgel menni, de az azért van mert marha biztonságos.

Közúton azért van ilyen korlátozás, hogy 90, mert képzeld el a legrosszabb embert akit valaha le kellett előzz vagy volt vele konfliktusod, mert pl lassú volt a reakciója és merev volt és elküldted volna a picsába.
Na most képzeld el, hogy ez a csávó megöregszik, de valamiért még vezet is meg még meg is adják neki azt a qva orvosi papírt, pedig már alig lát, alig hall!!!
Na ilyen emberből van jópár, szerencsére többnyire hétvégi sofőrök, de mi van ha lépten nyomon ilyenekkel találkozol?
és ha ők is mehetnének 130-cal közúton? Jézus ments meg minket :) mi van ha kifordul elém mert balf@sz és meg se lát, ott döglök meg, hiába az ő hibája és nem is azért fordul ki elém, mert egy pöcs, vagy mert nagy az arca a menő verdában aki indexet nem ismeri, hanem egyszerűen béna, de bárki kaphat jogsit!

szóval ezt tessék itten nézni és a legrosszabbat feltételezni a közlekedő társakról.

(#17721) ALI_G válasza Gaboman (#17719) üzenetére


ALI_G
veterán

ehh, mázlisták.
barátnőm közeli rokona pihenő és lakóövezetben 30-cal ment 20 helyett.
50.000-es csekket kapott. köcsög rendőr aki odaáll, vagy aki oda állította. paraszt banda amelyik ilyet csinál.
fogják meg a pappert aki tegnap majdnem elcsapott zebrán, esküszöm, volt vagy 60 éves egy baszott nagy audiban és úgy leszart mint állat. tarkónlövést neki

(#17722) Tüzi válasza Gaboman (#17719) üzenetére

Nekem nyolc, érted :) Majd meg fogja mindenki kapni a papírt, ne félj. Jó malom lassan őröl :) Nem mintha örülnék neki, de szerintem Te sem látod át azt amit mondtam. Nem az a baj, hogy aki lakóövezetben 80al megy azt megbűntetik, hanem az, hogy ha _nincs értelme_ a sebességkorlátozásnak, akkor miért trafiznak. Megmondom miért. Mert fejősmalacnak tartanak. Ennyi. Amilyen vasúti átkelőn átmentél, gondolom azon van vonatkozlekedés.

erről pofázok
Meg a többi, teljesen értelmetlen, csakis a kaszálást szem előtt tartó dologról. Nem a bűntetéssel van a probléma, hanem az egész rendszerrel. Nem veszi figyelembe milyen anyagi helyzetben vagy, nem veszi figyelembe a körülményeket, nem csinál semmit, csak pénzt szed. Ezzel van a probléma, érted már?
Engem még nem trafiztak le, szóval nekem kárt nem okozott még ez az eszetlen rendszer, én csak azokat sajnálom, akiknek igen. Miközben filléres problémái vannak, minden százast beosztanak, kapnak egy 150ezres csekket. Te ezt nem érzed aránytalannak? Csak egy icipicit.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17723) Gaboman válasza ALI_G (#17721) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ki volt írva hogy 20Km/h a lakóövezeteb belül?
Ha igen akkor miért csodálkozol ezen?
50% túllépte a sebességkorlátozást,és lakóövezetben kellene pontosan a legjobban betartani a szabályokat,a gyereket és a közúton közlekedők végett.
Bármikor kiugorhat eléd egy kocsi mellől.

Tüzi:Aránytalan az lehetséges,de ha nem követnek el akkora hibát nem is 120csekk fogja őket sújtani,szóval amiket te mondasz pénzeket azt már nem 30-50% túllépésnél adják.
A másik a vasúti átjáró,ott sínszedés,munka bármi előfordulhat,még ha nem is megy rajta vonat,felénk is van ilyen,és néha a sorompót a síneket vizsgálják,karbantartó mozdony megy néha rajta,hát ezért kell korlátozás.
Mert a szegény búcsú hogy az elmúlt évben nem ment egyszer sem a mozdony erre,te ugyan úgy mész ott és hoppá szemben találod magadat ott haladó karbantartó mozdonnyal,vagy éppen javítást esetleg,táblakarbantartást végző személyzettel!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17724) ALI_G válasza Gaboman (#17723) üzenetére


ALI_G
veterán

én azt mondtam, jó hogy nem fenyegetőzött, hogy elveszik a jogsiját.
de akkor is undorító ott mérni, szerintem valakinek a valakije lakik arrafelé.

(#17725) bajnokpityu válasza Tüzi (#17713) üzenetére


bajnokpityu
félisten

teljesen egyetértek.
az M0n azért nem 130 a megengedett,mert anno kilopták a pénzt a projektből,és keskenyebb lett.ezért szopik rajta millio ember.

nekem csak annyi a bajom,hogy nagyon sok helyen teljesen indokolatlan a korlát,ugyanakkor az emberek 20% vezetés helyett telózik,beszélget,és b*szik haladni,tehát feltartja a forgalmat.és ilyenkor felidegesitem magam, és gyorsitok.és sztem az az 5%,aki meg veszélyesen gyorsan halad is hasonló dolgokon huzza fel magát.

csomó helyen sokkal többel is biztonságosan,jól beláthatóan lehetne gyorsitani a közlekedésen.

tehát közlekedési kultúrában csúnyán le vagyunk maradva.németeknél soha nem éreztem,h tökölnek.ott a 60éves mama is normális sebességgel halad.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#17726) bajnokpityu válasza Gaboman (#17723) üzenetére


bajnokpityu
félisten

igen,ha bokorral agyon ültetett az út széle,akkor a 20 indokolt.de ha 5méteres előkert van,akkor enyhén szólva is baromság...

eladó Kawasaki j300 robogó

(#17727) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali all!

...most kaptam egy e-mailt kedves unokanővéremtől.
Engedjétek meg h közzétegyem;

"Egy kezdő motoros a Hondájával 250km/h körül oldalról belerohant egy
Golfba egy kereszteződésben Svédországban. Olyan gyorsan ment a
motoros, hogy szó szerint fékezni sem maradt ideje. A Golf a
becsapódástól három métert repült a levegőben és a tetején landolt.
Mindkét utasa és a motoros is azonnal meghaltak. Mindhárom holttestet
az autóban találták meg.
Miután lezárták a nyomozást, a kocsit "kitakarították" és kiállították
a Stockholmi Motor Vásáron balesetmegelőzési célzattal mi történhet
egy motoros balesetnél."



"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17728) Jodanovich válasza runner 125 (#17727) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

azt a qrva... :(

Life is Short... Ride Hard!!!

(#17729) [lAyCsI] válasza runner 125 (#17727) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

már régi...
mindenestre csúnya az biztos :(

-= No way back from Here =-

(#17730) NFree válasza Gaboman (#17719) üzenetére


NFree
addikt

Ne haragudj de nem értek veled 1et, lassan 15éve közlekedem lakott területen ált ahol lehet megyek mint a meszes, ahol viszont nem látom, be az előttem lévő utat rendesen tempómhoz mérten ott lassabban, és sajna hogy vannak 30 as meg 40 táblák, az olyan idiótáknak való akiket én közutra se engednék, elég sok kilóméter van mögöttem, szakmai ártalom, voltam egy kis városkában a dunántúlon, ahol szinte minden 1es sebktáblát betartottak mégis minden nap volt baleset vagy kettő, amikor meg leesett az eső meg a hó nah akkor 5-6 dőlés borulás stb. mi meg egész nap tapostuk 1000-el, hogy épüljön az m7.
Úgyhogy elmehetnek a francba a trafival meg minden egyébb baromsággal a hatóságok, inkább építenének több utat, hogy legyen hol kölekedni meg haladni.
sajna ez nem az az ország ahol az emberke megkeresi a kis pénzét 8 órában utánna ráér, itt rohanni kell egész nap, másképp nem eszel.

vga

(#17731) Tüzi válasza Gaboman (#17723) üzenetére

Tesó...
"Mert a szegény búcsú hogy az elmúlt évben nem ment egyszer sem a mozdony erre,te ugyan úgy mész ott és hoppá szemben találod magadat ott haladó karbantartó mozdonnyal,vagy éppen javítást esetleg,táblakarbantartást végző személyzettel!"
Nem tudom miért kerülte el a figyelmed az az ordítóan nyílvánvaló tény, hogy (a fenti esetben is) az úttestbe épített sínek kb 2 métert lógnak ki mindegyik irányban, és nincs pálya, amin vonat közlekedjen. Ha csak nem barhiból ráemelnek egyet daruval, vagy helikopterrel.

De mondok egy mai példát.
Telezöldes kereszteződés. Fordulnál balra, ugye bemész kereszteződésbe, várod amíg a szembe forgalom elmegy. A Te sávod is, és a szembe jövő is besárgul, lefullad az autó. Lekapcs, bekapcs, egyes, gáz, de már pirosban vagy, valszeg a kamera is megleste a rendszámot. Ez esetben is jogosnak tartanád majd a bűntetést? Amikor a KRESZ úgy írja le a telezöldes kereszteződést, hogy egy kocsi bemehet a kerszteződésbe? Hm?

Gondolkodjunk már kicsit.
Amúgy ha egy ottfelejtett 20as táblánál 40-el mész, az már 100%, azaz 300ezer. Szerinted ez normális gondolkodás? Ha igen, akkor kérlek jelezd, és fejezzük be a vitatkozást.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17732) Tüzi válasza runner 125 (#17727) üzenetére

Mókás, hogy sehol egy vércsepp, sehol semmi nem utal arra, hogy ebben emberek voltak :)
Nem tudom észrevetted-e, hogy az autó jobb oldalába csapódott a motor, azaz akár még az a lehetetlen helyzet is előállhat, amit még csak gondolni is abszurdum, hogy az autós nem adta meg a jobbkéz-szabályt :Y Jujj, égessetek el, eretnek vagyok :Y (persze ez csakis és kizrólag a fantázia szüleménye, szerzője felelősséget nem vállal)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17733) Gaboman válasza Tüzi (#17731) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én másképp gondolom ezeket a dolgokat mint ti.
Erről a témáról ennyit én be is fejeztem meggyőzni nem akarok senki,mindenki úgy megy ahogy akar,nem érdekel,én betartom a szabályokat,úgy sem tudok ellene mit tenni,aki meg bátor és megszegi őket miközben tudja hogy ott mennyivel lehet menni az viselje a következményeket is ha beleszalad az ellenőrzésbe.
Én itt kiszálltam a vitából.

Inkább egy ilyennel mennék pályán amin senki nem tilt semmit.
SXC525
Kellene bele egy SMC625-ös blokk! :D

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17734) runner 125 válasza Tüzi (#17732) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sztem tuti nem megjátszott baleset.
Ah az írás is írja; "kitakarították"
Igen feltűnt,de ha nem 200 fölött megy "nem történik meg"
Noh mind1,ezen nincs mit agyalni,csak beraktam mint elrettentő példa. :)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17735) NFree válasza runner 125 (#17734) üzenetére


NFree
addikt

Elrettentő példát én is tudnék egy csomót, sajnos, de nem szeretem mert bizony valaki, ilyenkor már nem biztos , hogy köztünk van.
Ez sajna a közlekedéssel jár, teljesen mind1 szerintem ki volt a hibás, mi miatt, inkább az a borzasztó, hogy nap mint nap megtörténik.
Mert nem vagyunk elég figyelmesek , de senki nem lehet tökéletes :R

vga

(#17736) emvy válasza Tüzi (#17731) üzenetére


emvy
nagyúr

100% meg csak 130k. :)

Egyebkent motorral tudatosan megszegik, megszegjuk a szabalyokat, amivel csomoszor nincs is gond, CBR1100XX-el 130-al docogni az autopalyan peldaul halalos lehet. Ha viszont megb*sznak, akkor viseljuk csondben, hiszen mindenki tudhatja, hogy miert mi jar. Kockazat - nyereseg az ido es az elvezet, veszteseg a penz.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#17737) Tüzi válasza NFree (#17735) üzenetére

Letekertem már párszázezret, motorral, autóval, dobozossal. Egyszer törtem autót, itt becsületemre legyen mondva, hogy 60ról, csillagos éjszakán jégre futottam, és csak a Pug 206os ködlámpáját törte ki a fa, és megrepedt a műanyag 3 centin. A másik meg persuékkal történt, ott nem ismertem az utat, én basztam el. Ezen kívül sose okoztam balesetet. Talán mert használom az agyam.

Az a baj, hogy az alap rendszer is alapjaiban van szébarmolva. Olyan emberek kapnak jogosítványt, akik teljesen, totál alkalmatlanok arra, hogy vezessenek. Az ilyenek miért kapnak? Aztán ott vannak az utak. Nyomvájús szarok, tele kátyúval. Aztán télen meg jönnek a hírek, hogy kopott nyári gumi miatt okozott balesetet. Biztos, hogy nem az út volt a hibás? Nyomvájúban a kátyú, meg a bucka kikapta a sofőr kezéből a kormányt? Vagy az úthibákban megálló víz miatt planningolt az autó/motor? De most őszintén. Meg ott van amit írtál, hogy ha nem hajtasz, akkor éhenhalsz. Menjél szabályosan, miközben két kamion tol hátulról. A két sáv pont akkora, hogy pont elfér két kamion. Biztos nehezebb lett volna 1-1 méterrel szélesebbre építeni az utat a felújításkor? Mert, hogy az ország útjai nem ekkore forgalomra vannak tervezve, az világos. De akkor miért kell világháborús utakon közlekedni? Aha, oké. Mindenesetre sehogy sem jó ez.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17738) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Inkább motorozzunk gondolatban egy kicsit mi is!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#17739) ALI_G


ALI_G
veterán

elég poshadtnak tetszenek lenni uraim ;]

mi lenne ha elkezdenénk fantáziálgatni (nem, nem Jessica Alba-n), mondjuk azon, hogy tavasszal hova gurulunk?
Esetleg én februárban benne lennék egy pesti ivászatban is :C ööö sörözgetésben :)

(#17740) Boci_83


Boci_83
őstag

A Shoxban olyan leárazások vannak, hogy be...rok. Annyi pénzt el tudnék most költeni hogy hihetetlen. :K :( :W

**********

(#17741) zsoltee10 válasza ALI_G (#17739) üzenetére


zsoltee10
addikt

hova guruljunk? Szlovákia - 577-es út, Balcsifelvidék, Mátra-Eger-Szalajka-völgy, jöhettek hozzám is, gurulunk egyet a Mecsekben, illetve Orfű környékén. Mondjam még? :)

(#17742) TayRol válasza Boci_83 (#17740) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem ma jott meg a GPCorono fokozatkijelzom, es en ezzel kicsit leallok a vasarlassal :) Na jo, tavasszal jon meg a hatso doboz+konzol.

(#17743) Tüzi válasza ALI_G (#17739) üzenetére

Ha addigra kész lesz a viffer, akkor csatlakoznék én is ha lehet :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17744) Tüzi válasza Boci_83 (#17740) üzenetére

Ez igen jónak néz ki

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17745) NINJA_V válasza Boci_83 (#17740) üzenetére


NINJA_V
tag

Figyelni kell ilyenkor mindig a shox honlapját odarakják fel a következő napi akciót...tavaly is vettünk januárban pár jó cuccot

Mod: ja és nyitásra érdemes odamenni, mármint jóval előtte. Mi nyitás után mentünk egy órával, de már nem volt egy darab se a kinézett agv sisakból.

[ Szerkesztve ]

Two Strokes and Four Jokes

(#17746) Boci_83 válasza Tüzi (#17744) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez másodikán volt akcióban, azt 65K-ért, de mivel láttam hogy maradt még belőle bőven, biztos berakják még, 23.áig lesz ez az akciós sorozat, utána leltároznak. Tegnap voltam fent én is, ott beszéltem a csajokkal, vettem is egy sisakot, meg néztem a Difi kabátomhoz egy nadrágot, azt hiszem ha akcióban lesz azt is megveszem, bár arra azt mondták az nem valószínű, de azért nézegessem az oldalt hátha szerencsém lesz. :U

**********

(#17747) Tüzi válasza Boci_83 (#17746) üzenetére

Nekem jó lenne egy :)
Sajnos elvitte a pénzt a viffer :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17748) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Használ vki közületek utólag beépített xenon szettet?
Most gondolkodom egy bixenon szetten,csak azt nem tudom h hány Watt-osat érdemes vásárolni. A gyári izzók 55 Wattosak,míg ah néztem- xenonból 35,illetve 55 Wattos szett van.
Megéri azt a +3k-t az 55Watt? Jobb lesz a fényerő? Még jobban világítana?
6000K-s.
Köszönöm.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17749) NINJA_V válasza Tüzi (#17747) üzenetére


NINJA_V
tag

Már meg van az új project??? kép esetleg???

Two Strokes and Four Jokes

(#17750) Tüzi válasza NINJA_V (#17749) üzenetére

[link]
Pont ilyen lesz :) Rakok rá egy deklit, meg új kupplungot, aztán reménykedjünk, hogy beindul, és blokkilag nincs baja. Ha nincs, akkor banzáj, és piros lesz.

mod:
találtam egy módszert, hogy lehet kivonatni a motort úgy forgalomból, hogy ne vesszen el kötelező biztosítás bónusza :D :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.