Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18901) [lAyCsI] válasza Tüzi (#18899) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Jah legalább nem szenvedett...
amúgy meg ebben a szakmában tényleg benne van a pakliban,
a felhők között tuti már tripla bekkflippeket pattint :)

-= No way back from Here =-

(#18902) TayRol


TayRol
veterán

Kipufogodob hazi cserejehez kell valami speci szerszam (pl. nyomatekkulcs), vagy megy `mezei` cuccokkal is szerintetek?

(#18903) Tüzi válasza TayRol (#18902) üzenetére

csillagkulcs. Valszeg 10-12-es jó lesz, meg egy 6os inbusz, vagy imbusz, vagy mi a... (n-el vagy m-el?)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18904) zsoltee10 válasza Integra (#18894) üzenetére


zsoltee10
addikt

ez gyönyörű. :R

de vajon a sok szép krómozott csicsa műanyagból van? :S

btw jó lenne, ha lenne belőle 750-es. Bőven elég lenne, fenntartása olcsóbb, és az az igazi klasszikus, jobban hajazna a legelső 750-es CB-re. :)

[ Szerkesztve ]

(#18905) TayRol válasza Tüzi (#18903) üzenetére


TayRol
veterán

Koszi. M-mel :)

(#18906) Integra válasza zsoltee10 (#18904) üzenetére


Integra
titán

reméljük echte fémből lesz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18907) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Ezt már nézte valaki?
Igencsak jó áron adják a kicsikét!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18908) TayRol válasza Gaboman (#18907) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem ilyen van (jo, K7), es 70 ezerrel dragabban vettem tavaly nyaron. :) De ez a valaha volt legjobb ara!

(#18909) Tüzi válasza TayRol (#18908) üzenetére

Lesz ez még occsób' is, hidd el :) Használt motorok árai fognak felmenni szerintem, az újaké meg süllyedni fog, mert senki sem fog venni. Én erre tippelek, a többi majd elválik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18910) TayRol válasza Tüzi (#18909) üzenetére


TayRol
veterán

Lehet. Nem mostanaban akarok motort venni :)

(#18911) Gaboman válasza Tüzi (#18909) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Most lesz értelme beszámíttatni a használt motorokat újba,nem kell majd sokat ráfizetni,a kocsiknál is ezt csinálják!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18912) zsoltee10 válasza Gaboman (#18911) üzenetére


zsoltee10
addikt

nehogy azt hidd. gondolod, hogy majd rendes áron számítják be a használt motort/autót? az egy dolog, hogy az eladók a piacon nem hajlandóak tudomásul venni, hogy esnek az árak, de a kereskedők nem hülyék. ha van egy banditod, ami ért mondjuk 1M-t, és be akartad cserélni egy újra, ami akkor 1,6M volt, most meg 1,4M, akkor azt mondják, hogy szori, láthatod, hogy az új is olcsóbb, ezért a tiéd csak 800k-t ér. ennyi. én ezt már végigjártam az ER-6-tal. amennyivel olcsóbb lett az új, annyival szorították lefele a beszámítási árat is. nyáron még adtak volna érte 1,3M-t, most 1M-t se nagyon.

(#18913) Topiccsendőr válasza zsoltee10 (#18912) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na igen. Meg a használtpiac már amúgy is döglött volt az elmúlt két évben, most aztán olyan mélyrepülés lesz... A használtmotorok ára szerintem nem hogy feljebb menni nem tud... de még csökken is. Egyszerűen zéró kereslet van. Ez mattot ad mindenkinek.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18914) TayRol válasza zsoltee10 (#18912) üzenetére


TayRol
veterán

Enis arra tippeltem volna, hogy ez lesz. Sajna, de ertheto.

(#18915) zsoltee10 válasza Tüzi (#18909) üzenetére


zsoltee10
addikt

ha lenyomják az újak árait, akkor a használtaké is lejjebb fog csúszni, nyilván a 300-400k kategóriától lefelé már nagy mozgás nem lesz. az eladók viszont egyelőre nem akarják tudomásul venni, hogy csökkenő keresletre, csökkenő árakkal kell reagálni. van pár használt 1 éves, amit drágábban hirdetnek, mint az akciós új ára. lol.

(#18916) NINJA_V válasza Topiccsendőr (#18913) üzenetére


NINJA_V
tag

Ismered az Aszalósékat?? én ott dolgoztam a műhelyben meg a ringen meg egy szezont toltam a dunlop trophy-ban! :)

Two Strokes and Four Jokes

(#18917) Topiccsendőr válasza NINJA_V (#18916) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Személyesen nem, de el akarok menni a néhánynapos kurzusukra az RS 125-ökkel... nem is olyan vészes összeg, talán ragad rám valami...

Melyik szezont?
DD Suzukija az én kezem műve :D Illetve elég sok Suzukija :D, pl az Elbowz is

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18918) NINJA_V válasza Topiccsendőr (#18917) üzenetére


NINJA_V
tag

Uhh tényleg??!! :) mit csináltál rajtuk??
2008ast.

Two Strokes and Four Jokes

(#18919) Topiccsendőr válasza NINJA_V (#18918) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Matricák tervezése, elkészítése, meg felrakása.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18920) NINJA_V válasza Topiccsendőr (#18919) üzenetére


NINJA_V
tag

Vazz, hát respect, nagyon kemény,nehéz lehetett megcsinálni. Biztos azért ment vele ilyen jól :)

Two Strokes and Four Jokes

(#18921) Topiccsendőr válasza NINJA_V (#18920) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hógyne, emelt a végsebességen + 15km/h t :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18922) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#18897) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Kinél?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18923) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#18913) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

úccse lenne nagyon mire lecserélni a vasat...
max ha már nem fussa naftára kivonatom a forgalomból,
aztán ha újra kisüt a nap a fejünk felett előszedem:)

-= No way back from Here =-

(#18924) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#18922) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

há aszalósékná

-= No way back from Here =-

(#18925) Gaboman válasza zsoltee10 (#18912) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Kocsi cserén most gondolkodom,1éve is úgy gondoltam hogy lecserélem a kocsit,akkor 2.1-ért számolták volna be.
Ma kérdeztem rá több kereskedőkre,meglepetésemre 1.9-2 között számítanák be egy újba ami 3017000Ft lenne.
Azt tudom hogyha a KTM-et le akarnám cserélni 1.5-öt simán elkérhetném érte,úgy gondolom azt meg is kapnám,most is jó ára van nekik.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18926) NINJA_V válasza [lAyCsI] (#18924) üzenetére


NINJA_V
tag

Kicsoda?? :DDD

Two Strokes and Four Jokes

(#18927) Topiccsendőr válasza Integra (#18888) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jajj, nem kell gsxr :D, ott vannak az RS 125 ös tanfolyam, tavaly jóval 100 000 alatt volt, emlékeim szerint, sajnos pontos összegről megint nem tudok. Az bőven elég. Egyik ismerősöm volt - neki speciel cbr 1000 rrje van - azt mondta: "azokkal a kis szarokkal olyat lehet borítani kanyarokban, hogy ezzel a naggyal nem megyek úgy"

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18928) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#18924) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Irigylésre méltó család :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18929) Topiccsendőr válasza Tüzi (#18903) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha jól emlékszem az etz service manuáljában (:D) olyan vicces kifejezés mellett, mint pl "motorkerékpár karbahelyezése" - belső kulcsnyílású kötöelemként van nevén nevezve a dolog, de ebben nincs M :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18930) Integra válasza Topiccsendőr (#18927) üzenetére


Integra
titán

nekem a 125ös kis pötsch is elég, hidd el, csak nem tudom mi van..
először legyen meg a jogsi, aztán jöhet az utánajárás az ilyen kis pöcsköszörűs vasas tanfolyamoknak is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18931) Integra válasza zsoltee10 (#18915) üzenetére


Integra
titán

lenyomhatnák a superfour árát egy picit.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18932) bajnokpityu válasza Tüzi (#18909) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ezt szeretnéd,de mivel magyarázod? :)

ahogy én látom,most senki sem fog motorra váltani.akinek meg van valamije,arra vigyáz,és értékeli,hogy van.szerintem nem fognak különösebben mozogni az árak,de senki sem fog semmit eladni,venni.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#18933) NINJA_V válasza bajnokpityu (#18932) üzenetére


NINJA_V
tag

Csak annyi hogy januárban több motor kelt el a kereskedésben ahol dolgoztam, mint aug-szept-ben együtt...

Two Strokes and Four Jokes

(#18934) TayRol válasza NINJA_V (#18933) üzenetére


TayRol
veterán

...mert akinek van egy kis esze, motorba teszi a penzet... :DDD

(#18935) Tüzi válasza bajnokpityu (#18932) üzenetére

Mert ha a nagyker nem engedi az árat, vagy nem akciózik, akkor a nyakárarohad a készlet. Ennyi. Az meg a gyárnak sem érdeke, hogy ott áll a motor 70%os haszonkulcsal, akkor inkább eladja 30%ossal. Vagy 5%ossal. Szerintem. Aztán lehet, hogy hülyeséget mondok, de ha nem akarja, hogy a kisker becsukjon, akkor valahol árat kell csökkenteniük. Szeretett kormányunk úgysem fog segíteni, szóval...

Majd kiderül.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18936) #25954560


#25954560
törölt tag

nyehe, hasznaltpiac.
keressuk Paromnak az elso mocit. 400-as lesz (de min 250-es), sornegyes es burkolt.
elkepeszto h mi van a hasznaltpiacon. termeszetesen 34000km van az osszesben (kivetel a 29xxx km-esek :D ) es 'kituno esztetikai es motorikus allapot'. aha. ide most egy hosszu sor kovetkezne, amiben soxor szerepelne pl a 'p*csa'... elgurultunk kocsival jaszkarajeno-re, mert a kepeken gyonyoru volt az fzr400, telefonban is csak jot hallottam.
nos, az agyam ott mar lelokte a szijat. az idomok csavarjainak a fele hianyzott, ganyolt kipufogo (jah, 'allat a hangja'), olajfolyas ket helyen is, gumifustoles nyoma a rendszamon ('ezt meg nem tudtak megfejteni mi ez'), stb. zorog, csattog szerencsetlen. kiderul h ket gyertya is beszakadt cserenel, de 'a szerelo megoldotta', stb.

mashol is a legkulonbozobb rettenetes halalhorgesekre is kapom h 'aszontak ennel ez normalis'. pofam leszakad. es 400k koruli 400cc-s motorokrol beszelunk, 15-20 gondos evvel a hatuk mogott (zzr400 jeghidegen kitol garazsbol, beindit, szivato es 7000-en forgatja. szeliden felretoltam embert, eljatszottam gazkarral szivatoval es megallapodtunk egy ~2000 korul). van arcuk ennyit elkerni. bosszusag ez tomenyen.

(#18937) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Most kérdeztem rá Dunaföldváron van egy SMC690,ha jobb idő lesz lehet elugrom megnézni meg kipróbálni milyen a gép,már csak azért is hogy fejlődött e az új blokk a régihez képest.
Volt aki azt mondta visszalépés a karakterikája végett a régihez képest,majd elválik ha kipróbálom. :D

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18938) TayRol válasza #25954560 (#18936) üzenetére


TayRol
veterán

Mi is nezegettunk paromnak kezdomotort, es le is korlatoztuk a kort a 250-es CBF-re. Ha osszejonne ra a keret, akkor mindenkeppen ezt veszunk. Fiatal, keves km, sok van belole (bar mar nem gyartjak), s remelhetoleg gondos(abb) gazdaik voltak. De szuksegunk lesz egy rakas szerencsere is. :)

(#18939) ALI_G válasza #25954560 (#18936) üzenetére


ALI_G
veterán

ha nem ragaszkodtok a burkolthoz, lehet tudok egy valóban jó állapotú hornet 250-t. Haver még most fogja meghirdetni.

(#18940) Tüzi válasza #25954560 (#18936) üzenetére

nyenye használtpiac...
ott volt a 400asom miért nem csaptatok le rá? :P azzal még elgurultatok volna pár évet, lehet hogy az ezresed hamarabb adta volna be a kulcsot mint az :)

kérdezd Detoxot, hogy mikor adja el a cimbije, bár, ha nem vigyáz rá, akkor úgyis visszaveszem tőle :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18941) SzalaiG válasza TayRol (#18938) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jó választás. Én 3évig használtam ilyet és nagyon meg voltam vele elégedve. :D
Nagyon jó ár/érték arány. Átlagfogyasztás 3.5L/100KM.
Szerintem az ezüst a legszebb.
Ha lehet 2005től nézegesd!

[ Szerkesztve ]

(#18942) Topiccsendőr válasza Tüzi (#18940) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Oda a kulcsbeadóshoz egy picit több és szélsőségesebben vihogó szmájlikat kérnék :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18943) TayRol válasza SzalaiG (#18941) üzenetére


TayRol
veterán

Zsir, koszi. Neki szerintem piros lesz (esetleg fekete). 2005-tol volt valami valtas, vagy a 2004-es elsoszeriasok meg szenvednek a gyermekbetegsegektol?

(#18944) #25954560 válasza ALI_G (#18939) üzenetére


#25954560
törölt tag

meg a sornegyhez :) koszi, az pici :B

Tuzi: ccccccccc... :D szolj majd 92000km-nel h mizu a kis visitogeppel, viszek viragot a sirjara :D
akkor meg korai lett volna, most gyulik ra a penz.

(#18945) ALI_G válasza #25954560 (#18944) üzenetére


ALI_G
veterán

mert hány LE-set akar, hogy kicsi? Kezdőnek én még kifejezetten soknak mondanám ezt a motort. Majdnem úgy megy mint a 400-as banditák, bár ilyenen még nem ültem.

(#18946) Tüzi válasza #25954560 (#18944) üzenetére

Nem akarlak elkeseríteni, de a kicsi visítógépben nem annyi km van mint amennyit az óra mutat :) Vagy egyszer már körbefordult, vagy nem kicsit lett visszatekerve, hogy az első mérő fals adatot mutat. Értsd: két szám között áll.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18947) Topiccsendőr válasza Tüzi (#18946) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tehát foglaljuk össze. Lehetséges, hogy jóval több, mint 100 000 km van abban a 400 CBR ben? Illetve ha nincs is benne annyi, elmegy ennyit?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18948) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#18927) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

szólj mielőtt mész, hátha tudok egy kis kedvezményt...

-= No way back from Here =-

(#18949) [lAyCsI] válasza #25954560 (#18936) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kitartás... nem lesz könnyű menet

-= No way back from Here =-

(#18950) Tüzi válasza Topiccsendőr (#18947) üzenetére

Hát nem tudom valósan mennyi lehet benne. Őszintén szólva fingom sincs. Mondjuk ezt tudattam a leendő tulajjal is, de elképzelhető, hogy van benne 100k, de akár több is, nem tudom. Mindenesetre amikor volt szelepállításon '07ben, a szerelő állította, hogy hibátlan bele van. Régen is mondtam, hogy belpiacra jobban összerakják a gépeket, tengerentúlra meg jó a szarabb is. Gondoskodással, meg egy kis odafigyeléssel, rengeteg benzint lenyelhet még az a blokk... Bár az ír postás vfr-jétől még messze van :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.