Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18551) ALI_G válasza Gaboman (#18550) üzenetére


ALI_G
veterán

urban legend.

(#18552) Topiccsendőr válasza Gaboman (#18550) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én nem cseréltem tél után soha. Csak 6000km enként. Az összes szerelő azt mondta, ökörség az az olajsavasodás sztori. Pedig én gondos tulajnak tartom magam... :D Szerelők szerint ebből baj még soha nem volt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18553) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Hát én nem így tudom,pedig beszéltem több szerelővel én is erről.
Na mindegy ki így tudja ki úgy tudja és biztos hogy cserélni fogom,bár nekem már lassan mindenképp cserélnem kell benne.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18554) Tüzi válasza ALI_G (#18533) üzenetére

Te is??? :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18555) Tüzi válasza Gaboman (#18553) üzenetére

Új olajat ne cserélj, régit meg igen. Ennyi. 500km miatt nem érdemes benne hagyni. De ha csak 500 van benne, akkor meg felesleges kiszedni belőle.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18556) Gaboman válasza Tüzi (#18555) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Oks megértettem mester! :R

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18557) Tüzi

Áááááá it hurts!
Nem vok én mester, csak pofázom a hülyeséget :N

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18558) Boci_83 válasza Tüzi (#18557) üzenetére


Boci_83
őstag

Az mekkora baroooooooooom!!!!!!!!! :W :O

**********

(#18559) [lAyCsI] válasza Tüzi (#18557) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez valamelyik idióta plüssgsx-r-es yenki stunterpöcs

-= No way back from Here =-

(#18560) NINJA_V válasza Tüzi (#18557) üzenetére


NINJA_V
tag

:D ez az adrenalincrew-ból az egyik hülye...amúgy pastrana házánál van

Two Strokes and Four Jokes

(#18561) bajnokpityu válasza Topiccsendőr (#18552) üzenetére


bajnokpityu
félisten

igen.különben miért lenne a 2 évenkénti periódus bizonyos esetekben.ha 2 tél nem csinál bajt,akkor 1 sem :)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#18562) Preda


Preda
aktív tag

Kár hogy nem a másik oldalt volt a kamera. Megnéztem volna ...

[ Szerkesztve ]

(#18563) Tüzi válasza Boci_83 (#18558) üzenetére

De viszont marha jó :DD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18564) Detox! válasza zsoltee10 (#18524) üzenetére


Detox!
senior tag

Köszi,, de csak azt mutatja milyen béna vagyok! :DDD Meg nem ijedek meg ha csúszik a bringa,, de ennyi :). iwiw-en láttam a gummát, hogy persu-t idézzem : " meg kapja amit egy sport(-túra :D)motornak meg kell kapnia." !
A képied között az egyiken az ott egy F4 Tamburini!?:Y

Gaboman: Körbekérdeztem a helyi menöket ugy vettem le hogy az EXC 525 a nekemvaló izmos mindenes! Vagy ha nem akkor a Husky TE széria (410,510,610) 98 környékiek. Szoval azt mondták mint Te, de látszik az életút alapján is hogy jó embert kérdeztem!:) Azt még esetleg hozzátették hogy a 610 mindenképp a túrásabb vonal. Szted? Egyébként egy KTM gyári futomü hogy viszonyul egy öhlins-hez? Csak mer a Giz-Gazok nagyon tetszenek..., és ha motorikusan gyengébb is, de a futomö jobb akkor húzok afelé is! :DDD

Boci: A képröl a cigit hiányolom hiányolom :D :cool:

Persu: 1:43-1:50 ig a (L) csaj (L) !!:D Motor a legszebb, a zene szaaar :DDD NÁlaM eZ iS beTaláLT (fülesbe, félhomályba xD)

[ Szerkesztve ]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#18565) Detox! válasza Detox! (#18564) üzenetére


Detox!
senior tag

megin kifestö :O

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#18566) Gaboman válasza Detox! (#18564) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A Husky 610 túrásabb mint az 450,510 ez így igaz,nehezebb is náluk,de viszont nyomatékosabb,főleg a 450 ha az utcai áttételt kap lehet pörgetni rendesen hogy menjen értem ezt egy 510 vagy 610-hez halonlítva,ezek alulról is jól húznak.
Önhils futóművet hallásból ismerem,nagyon jókat hallani róla,saját tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.
De azt tudom hogy a WP ami nekem is van az SMC-n tökéletes számomra,olyan futóműve van ami minden igényemet kielégíti.
Én KTM helyett nem vennék GasGast azt tudom,de ez én vagyok,a következő gépem is KTM lesz így előreláthatólag,még hozzá remélhetőleg egy KTM SMC 625 FR vagy 660FR.
660FR

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18567) ALI_G


ALI_G
veterán

[link]
na ezt az autot elfogadnám, de nem értem, hogy verte el annyival a supermotot, a felvételeken alig bírja megelőzni, bár már ebben is csodálkozom.
amikor elment a motor mellett a 2. körben akkor hogy fordult be belső íven :F piszok jó lehet a verda.

(#18568) Preda válasza ALI_G (#18567) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát sztm tuti ez kamu, van amikor hallani alig forgatja a ducatit. Attól függően gyors kocsi 250HP-vel. Szóval kocsi 250hp/516kg=0,484 kg/hp arányú a moci meg 100hp/171kg=0.584
arányú ez igencsak a motor javára megy mondjuk van még a tapadás ami inkább a kocsi javára megy, de én akkor sem hiszek ebben.....aki a motort vezeti az se kis darab

Jah meg ha az elején úgy elhúz a motorral amikor gyorsulnak végén meg már nem megy ha lool

[ Szerkesztve ]

(#18569) Topiccsendőr válasza Preda (#18568) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nincs ebben semmi kamu, az autó kanyarsebessége jóval nagyobb egy motorénál. A motor csak gyorsulásban jobb. Persze kicsit sarkítva van itt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18570) Preda válasza Topiccsendőr (#18569) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát ezt mondom, hogy azért ez nem teljesen van így mint a videóban

(#18571) zsoltee10 válasza ALI_G (#18567) üzenetére


zsoltee10
addikt

lehetséges, a forma1 autók is körbeautózzák a motogp vasakat, kanyarsebességben jobbak az autók, négy keréken, jóval nagyobb felületen tapad.
az nyilván csak poén volt, hogy az ürge üldögélt már a kocsi mellett, mire a motor beért.

[ Szerkesztve ]

(#18572) zsoltee10 válasza Detox! (#18564) üzenetére


zsoltee10
addikt

loooool. :DDD
ezt benyelted, az egy Husáng GT250R, becsületére legyen mondva, szépen tartotta a lépést, de azért nem egy MV Agusta. :D

(#18573) bajnokpityu válasza Topiccsendőr (#18569) üzenetére


bajnokpityu
félisten

meg gondolom fékezni sem tud úgy egy motor.magas a súlypontja.

aszonta Szacsa,kevlár szijhoz egyértelműen fehér malossi kontrasztrugó kell(közepesen kemény),és súlyokkal menjek utána.ma berugik,holnap meg hivhatom.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#18574) Tüzi

Ezen fetrengek reggel óta :D

Vettem ma fejidomot, meg sárhányót. Ali, akkor esetleg megoldható lenne, hogy valamikor (maaajd, kell guba) megügyezzük a faridomot?

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18575) Gaboman válasza ALI_G (#18567) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Azért azt a Ducatit még véletlen sem nevezném Supermotonak ez valami Hipermotard vagy mi a szösz,véletlen sem a Supermotokhoz hasonlítható.
Nehéz,teljesen más karakterű mint a nagy 1hengeresek,ezt a tesztet egy Husaberg FS650-el csinálták volna meg azzal a kocsival sehol nem lett volna ez a autó.
Ha már egyszer Supermoto akkor legyen igazi Supermoto ellen.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18576) NINJA_V válasza Gaboman (#18575) üzenetére


NINJA_V
tag

Itt van ez [wr vs imprezza] !!

Two Strokes and Four Jokes

(#18577) Gaboman válasza NINJA_V (#18576) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát ez az!
A motoros végig szórakozott,kerékre kapások,kanyarokból keréken kijövetel,és a végén a motor ér be a célba előbb,az időeredményekben is jobb, 5.50-nél írja is.
Mellesleg a WR450 fényévekre van egy Husaberg FS650-től teljesítményileg.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18578) NINJA_V válasza Gaboman (#18577) üzenetére


NINJA_V
tag

Persze, sokkal gyengébb, ennek mondjuk biztos volt okosítva a futóműve. De legalább bemutatta hogy ezzel is lehet jól menni...

Two Strokes and Four Jokes

(#18579) Gaboman válasza NINJA_V (#18578) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jól ment a gyerek vele,azért mondtam hogy ha egy Imprezát lenyom egy ilyen motor akkor egy olyan autót amit a Hypermotorral versenyeztettek megeszi reggelire a Hypermotorral együtt,és ez még csak a WR ami közel sem tartozik a legerősebb SM-ek közé.
PL:KTM SMC 625/660,KTM SMR 560,CR500 SM,Husaberg FS650,KTM SMC 625/600 Factory Replica,na ez mint tudhat 113kg 85LE/72NM.Mit nem adnék érte hogy egy ilyennel menjek vagy véletlen tudnék venni.Szívem csücske ez a gép! :C

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18580) NINJA_V válasza Gaboman (#18579) üzenetére


NINJA_V
tag

FR-hez nem is tudom itthon hozzá lehet e jutni...ára mennyi lehet?

Two Strokes and Four Jokes

(#18581) Gaboman válasza NINJA_V (#18580) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Volt Németben egy eladó 2millió körül volt átszámítva 2006-os volt.
Ritka mint a fehér holló,bár ki adna el egy ilyen motort,ebben a műfajban bitangabb gépet nem kaphat.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18582) Preda


Preda
aktív tag

Na én ma nem bírtam tovább kimentem a garázsba mondom megnézem, hogy indul a motor.
Mivel kertészetünk van én benn szoktam tárolni a nagy szenes kazán mellett fűtötten szal nem szedtem ki az aksit. Kitoltam beindít fasza járatom kicsit, de végén csak nem bírtam magammal és elvittem egy körre az utcában. Úgy ott helyben sima pulcsi melegítő sapiban, de kellett már.....
Igaz kb 5-6 perc volt de akkor is .

(#18583) Integra


Integra
titán

jeeejeeeeee, nem kell új akksit venni a fézerbe, új életet lehelnek bele :)

más:

tudtátok hogy a husqvarna nem csak motorokat gyárt meg kertigépeket?
hanem varrógépeket is... negyed milláért.. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18584) Gaboman válasza NINJA_V (#18580) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nézd meg az új 2009-es 530RR-t.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18585) NINJA_V válasza Gaboman (#18584) üzenetére


NINJA_V
tag

Hmm érdekes :) ülés már olyan mint a crossgépeken...a régebbi pofásabb volt (nekem), én csak sima 510-el mentem eddig de az is király volt

Two Strokes and Four Jokes

(#18586) Integra válasza Gaboman (#18584) üzenetére


Integra
titán

csúnyán nyálcsorgatós:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18587) NINJA_V válasza Integra (#18586) üzenetére


NINJA_V
tag

Ez is olyan kategória: fs650

Two Strokes and Four Jokes

(#18588) Gaboman válasza Integra (#18586) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát csorog is a nyálam utána! :DD

NINJA_V:Hasonló kategória a FS650C csak a Berg nyomatékszegényebb mint a FR.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18589) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Amúgy gyönyörűek az FS gépei a Bergnek,nagyon szép ebben a fekete színben.
Itt az én kedvencem adatlapja:
HeroldMotors
Meg egy kép róla.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18590) NINJA_V válasza Gaboman (#18589) üzenetére


NINJA_V
tag

Ehh 75 Nm :N ....elég szép...kár hogy árat nem írnak...fs650c 2,3 körül van

Two Strokes and Four Jokes

(#18591) Gaboman válasza NINJA_V (#18590) üzenetére


Gaboman
nagyúr

2004-es van fent neten 8000Euroért.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18592) hitman,


hitman,
őstag

Debreceni motorosok!!!!!!!!

Február 7.-án szombaton lesz egy kis gurulás Debrecenben és környékén 10 órától kb 12-ig.
Akit érdekel az írjon nekem privit és elmondok mindent részletesen.

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#18593) Topiccsendőr válasza Gaboman (#18575) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Igen ez inkább a sport és a supermoto közt van, épp ezért erősebb egy supermotónál, de kicsit nehezebb. Viszont. Úgy lehet vezetni, mint egy szimpla sportmotort. Túlzottan nagy különbség nincs egy supermotó kanyarsebességéhez képest mivel ha úgy veszed az íveket, mint lóerőszámban kisebb egyhengeressel akkor a kanyarba befékezel, lassan mész be, gyorsan jössz ki, míg ezzel gyorsan mész be, és egy kicsit nehezebb kigyorsítani. Egy dögnehéz Subaruval nem érdemes összehasonlítani, mivel ez az autó egy XBow al van egy súlycsoportban. A sarkítás annyi, hogy a végén még vár is az autós a motorosra.
Összeeresztették az RC8 at az X Bow-al nem tudta megverni az RC8 csak 4 tizeddel. Az XBownak az összes kanyarban útban lett volna az RC8. Ha egy kicsit izmosabb az X Bow, le is nyomja. Ez van. 4 kerék jobban tapad.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18594) Gaboman válasza Topiccsendőr (#18593) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A kicsikét nehezebb jelzőt azért nem így mondanám,mert egy nehezebb Supermotonál is 50kg-al többet nyom a Hypermotard.
Nem hinnem hogy a kanyarsebessége megközelítené egy Supermotoét,ahogy én is megyek az enyémnél 50kg-al nehezebb gépekkel együtt túrázni,megközelítőleg sem tudnak jönni velem szerpentineken.
Hát a fene tudja hogy mennyire megy az a gép,de azért megnéztem volna egy normális Supermoto ellen.
Így kell bevenni kanyrokat.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18595) Topiccsendőr válasza Gaboman (#18594) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egyszer kijöhetnél Kakucsra, megnézhetnénk milyen kanyarsebessége van egy supermotónak, meg egy sor 4 nek. Vagy Euroringre? :D Túráknál nem igen játszanak ezek az összehasonlítások, mert nagyon vegyes a társaság. Nah mit szólsz?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18596) Gaboman válasza Topiccsendőr (#18595) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Mint mondtad ez sofőrtől is függ!
Az lehet hogy én megközelítőleg sem motorozom úgy mint te,de aki jól megy mind kettővel megnyugtatlak esélye sincs a sor4-nek kanyarokban,és itt nem leszólni akarom a gyorsasági motorokat,de ez tény,mindegyik másra jó.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18597) ALI_G válasza zsoltee10 (#18571) üzenetére


ALI_G
veterán

persze a végét nyilván utólag vették fel.

A motogp-s motorok kanyarsebessége se közelíti meg az F1-es gépeket?
egyébként nyilván nem csak a 4 kerék a lényeg, hanem, hogy mekkora a leszorító erő.

(#18598) ALI_G válasza Tüzi (#18574) üzenetére


ALI_G
veterán

A héten ráérek nagyjából. Csütörtökön biztos eltudunk menni predával megnézni.
Tudod hova kell menni?

(#18599) Gaboman válasza ALI_G (#18597) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem közelíti meg sőt nagyon elmarad tőle,van Youtubon erről videó Ferrari vs MotorGP.
4kör alatt körözné a Ferrari a GP-motort.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#18600) Topiccsendőr válasza Gaboman (#18594) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Látványos, látványos, csak éppen féket húz kanyarban. :D
Kakucson Mz Kupás bajnok és az ott edzést tartó szupermotósok közt 4másodperc különbség volt a supermotók javára. Az MZ széria, nem slick gumik vannak rajta, és 17 lóerő 140-150kg. Edzettek azon a kicsike pályán és bizony egy GSXR 1000 K5 el - ami jóval nehezebb a supermotóknál - tartotta a tempót velük, még be-beszúrt nekik egy csóka.
Az OB- ok mennek 0 35-öt, ha jól emlékszem, de ez nem biztos. Kiskökény a tavalyi apriliával. Namost ezek után inkább a pilóták közti különbséget láthatjuk két különböző súlyú, erejű motor közt...

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.