Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17999) deen04


deen04
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Meghalt a Defym. Röviden annyit csináltam, hogy a legfrissebb CM volt rajta és feltelepítettem rá a 2ndInitet (mint kiderült utólag ezt nem kellett volna). Beléptem a bútmenübe megcsináltam a nandroid mentést és mikor indítottam volna újra a telót akkor nem ment. Utána olvastam a dolognak... kiderült az rsd-s telepítés segíthet csak. Letöltöttem pár Service Flashes-t és próbáltam rátolni a telóra. Fel is mentek, de csak sötét képernyő fogadott. Szerencsére a gyári recovery mód működött (bár érdekes módon ott se mutatott semmit a képernyőn, de felismerte a szgép) így feltoltam rá másik sbf-et. Egyedül a 2.3.4 Service Flashes működött. Örültem neki, hogy megy. Ezek után bementem a bootloaderbe és fel raktam az előzőleg lementett nandroid mentést.. (ami már rossz volt hiszen a mentés az után készült, hogy felkerült a rendszerre a 2ndInit) na visszakaptam ugyanazt a rossz telefont ahonnan indultam. Leesett hogy miért. Ezután próbáltam megint feltolni az sbf fájlt, de most már nem ment fel. Elszámol 100%ig aztán megáll. [link] Telefonon bejön a moto jel és odafagy a képernyőre... Szóval kb ennyi. Már nincs ötletem mit tudnék csinálni. Gyanús az is, hogy a program nem mutat IMEI számot. Ha valakinek van ötlete szívesen fogadnám....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.