Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) marcedli


marcedli
tag

Somatom: Changelog Droid, oszt jóidő: Play

egyébként kis reklám: ma 3 home media cuccról ment ki cikk a PDA Fan Club portálra, és holnap is lesz még egy.

#csakawaze

(#5052) #79335424 válasza interstate76 (#5049) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagyon értek hozzá, hogy mit mivel, de vmi ilyesmire gondolsz?

(#5053) konzi válasza oba (#5042) üzenetére


konzi
aktív tag

igen,koszi. telefonrol netezem :(

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#5054) mimey válasza #79335424 (#5052) üzenetére


mimey
tag

Ahogy olvastam 3.6 kerneltől nagyon sok féle chipset-es dvb vevőt támogat a Linux, azonban mk808 androidon még csak a 3.0.8 van. Így csak valami kézi hack szükséges.
Na, ez az amiről fogalmam sincs, hogyan kéne elindulni... :(
Főleg lengyel oldalakon láttam videot, hogy 2.6.x android tableten dvb-t (IT9135 rev2) vevővel tv-znek, de az meg másik kernel.

(#5055) itanczos válasza interstate76 (#5049) üzenetére


itanczos
senior tag

Ebben KIZS tudna segíteni. De ő most nem ér rá mostanában... :(

Megoldás lehet, ha megnézed a /proc/config.gz-t.
Abban megvan, mit fordítottak bele!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5056) interstate76 válasza #79335424 (#5052) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, köszi, ilyesmire, csak a kérdés az, hogy amit androidhoz gyártottak, az mind megy-e az MK808-cal, vagy nem biztos, hogy felismeri (nem vágom a témát). Ill. azt sem tudom, hogy hardveresen elég-e erre a feladatra az MK808.

Aki használ bármilyen tunert androidon, annak megköszönném, ha megírná a tapasztalatait!

mimey, itanczos, kösz Nektek is a visszajelzést!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5057) mimey válasza interstate76 (#5056) üzenetére


mimey
tag

Stream szerintem menne rajta, de ahogy olvastam 4 mag illene a felvételhez. Na majd az RK3188-cal :)
Egyébként ugyanez a téma fut a tabletes fórumon is.

(#5058) #79335424 válasza mimey (#5054) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Geniatech Amlogic alapokon nyomul. Ebből a kétmagos az AML8726 M6, és MX. Ilyennel szerelt tabokhoz biztos jó, de sztem RK -val is mennie kéne. Az RK egyébként legalább olyan "erős", mint az M6, vagy az MX. A Lengyeleknél van az Overmax cég, amelyik tabokat "gyárt". Pl. a Steelcore -ban is ez az AML soc van. Gondolom, ezért lehet a Lengyel oldalakon ilyet látni.

[ Szerkesztve ]

(#5059) #79335424 válasza marcedli (#5051) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, de közben Z_T -től kaptam tippet (#5036) ! Bonyolult, de célravezető. :D

[ Szerkesztve ]

(#5060) itanczos válasza interstate76 (#5056) üzenetére


itanczos
senior tag

Figyi! Még az egy magos 1043-as router is képes a felvételre! Egyedül az USB a szűk keresztmetszet!
Nekem a router egyszerre 2 HD csatornát rögzített! Aztán biza ki is akadt a tvheadend, mert elfogyott a memória, ja 32MB! :D
Szóval, ha le lehet fordítani a tvheadend-et rk3066-ra, akkor szerintem simán fogja vinni. Ha meglesz a kütyüm, neki veselkedem!

Más: Ma vettem egy Logitech MK220-as vezetéknélküli bill+egér kombót.
Erősen szokni kell! Túlságosan kicsik a nyíl gombok, az enter, stb... Az also sor érthetetlen módon majdnem lelóg a billentyűzetről. Szerintem nagyon nem jó... :(
Ha kicsi méret kell, miért nem hagyják el a numerikus részt?!?!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5061) interstate76 válasza mimey (#5057) üzenetére


interstate76
addikt

Olvasgatok ott is, kösz!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5062) mimey válasza itanczos (#5060) üzenetére


mimey
tag

Nálam elege volt a routernek attól is, hogy csak futott a tvheadend, pedig már nem is volt bedugva a dvb stick, csak elfelejtettem leállítani a processt, és már 6,xx load volt.

(#5063) gghrtz


gghrtz
őstag

Ez az USB stickes Androidhoz való TV tuner nekem is beindította a fantáziámat :) Valaki próbálta már?

(#5064) #79335424 válasza itanczos (#5060) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt az alsó gombsor dolgot írtam már. Sőt, más is írta.

(#5065) interstate76 válasza itanczos (#5060) üzenetére


interstate76
addikt

Érdekel a téma, jó lenne tunert működtetni a kis ketyerénkkel!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5066) itanczos válasza #79335424 (#5064) üzenetére


itanczos
senior tag

Asszem inkább egy K400-at is ki kellene próbálni. Annak emberibb a kialakítása.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5067) #79335424 válasza itanczos (#5066) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, de az meg tapipados. Akkor viszont inkább K700. De abból nem láttam Magyart. Ha jól tudom, a K800 világít is. Csak drága. A 220 viszont egy vevővel kezeli az egeret és a billt. Nincs tuti megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#5068) Bhalazs válasza #79335424 (#4951) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

Olvasgattam az MWC-ről és ott láttam ezt a kütyüt: [link]
Gyakorlatilag egy időzítő kapcsoló, de van egy fő egység ami blutoothon kommunikál a többivel és a telóddal is, illetve van benne mozgás és hőérzékelő. Gondoltam érdekelhet, bár egyelőre prototípus.

(#5069) Bhalazs válasza itanczos (#5066) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

Akartam épp írni, hogy vidd vissza és vegyél egy k400-ast, de látom meg van már a megoldás. Én ezt használom és pont jó az MX1-emel. Működik rajta az alap hangosítás, halkítás léptetés gomb, illetve a home és a kikapcsolás gomb is. Amit nagyon szeretek, az a bal felülre rakott bal klikk gomb, így két kézzel fogva jobb kézzel a tapipadot nyomom, ballal meg klikkelek, ez ágyból gépezve nagyon kényelmes. Csak annyi fura, hogy visszakapcsolni csak a jobb ctrl használatával engedi a mini pc-t.

(#5070) #79335424 válasza Bhalazs (#5068) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Jó lehet arra, amit szeretnék, de a 60 ropi nekem kicsit erős. Sztem fogok találni olcsóbban is megfejtést.

(#5071) itanczos


itanczos
senior tag

Arra van valami megoldás, hogy a facebook-on ne fullscreen-en mutassa a képeket?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5072) #79335424 válasza itanczos (#5071) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy ez az, amire gondolsz, de nálam az alkalmazás menüben a F.book, Twitter és hasonlókra a szokásos kényszerleállítás - gyorstár töröl - adat töröl - alkalmazás töröl módszer tökéletesen megoldotta a problémát. Esetleg még TiBi menüjéből egy Dalvik törlés nem árthat, mert az ilyen alattomos vírusok a legeldugottabb helyről is fel tudják ütni a fejüket. ;]

(#5073) Z_T válasza #79335424 (#5072) üzenetére


Z_T
aktív tag

Hát igen, ez valóban megoldja a fullscreen problémát!

Amúgy nincs megoldás. Kezdetben engem is zavart nagyon, aztán megszoktam! Ha rákattintasz a képre, akkor a képernyőre méretezi, és ha több kép van, akkor tudsz jobbra - balra lapozgatni egérrel vagy billentyűzet gombokkal!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5074) oba


oba
addikt

rendelném meg a cuccot geekbuyingról, rányomok, hogy paypal chekcout, login, és bankkártya adatokat kér... miért? ott van a pénz a paypal számlámon...

viszont lehet, hogy megszivatott... 16000 -et utaltam át, ami 70.8 USD napi árfolyamon, de én hülye forintban utaltam... a paypal meg ingyen nem váltja át, és a 16000ből 68.77 -et akar csinálni... az mk808+rc11 pedig 68.98 :DDD :DDD

kemény 21 cent miatt szivat? :) most menjek el megint bankba, sorbaállás, pénz számlára helyezés, utalás... fuck!

nem akarok tarhálni de nincs valakinek feles huszonakárhány centje paypalon? :)

(#5075) oba válasza oba (#5074) üzenetére


oba
addikt

ja... azért kér(ne) kártya adatokat mert 0,21 USD hiányzik...
ha kiveszem az rc11 -et a kosárból akkor engedne tovább a checkoutban

brilliáns. klasszikus én. :)

(#5076) oba válasza oba (#5074) üzenetére


oba
addikt

megoldottam. az egyik kolléga kisegített... :)
jó tudni, hogy ilyen gyík a paypal amúgy...

(#5077) vargalex válasza oba (#5076) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Szerintem nem meglepő, ingyen nem szokás semmilyen szolgáltatást nyújtani. Ha nincs elég pénzed, akkor nyilván nem fog megelőlegezni semmilyen összeget neked.

Alex

(#5078) oba válasza vargalex (#5077) üzenetére


oba
addikt

csak azért fura, mert sokat használom/használtam a skrill -t és ott ingyenes a váltás :)
de most már ezt is tudom, legközelebb jobban oda figyelek

(#5079) #79335424 válasza oba (#5078) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én beregeltem a kártyámat. A PP topikban vki leírta az almenü almenüjének az almenüjét, ahol be lehet állítani, hogy a bank váltson, ne a PP. Akinél én bankolok, az ilyenkor az MNB középre rak rá pár ezreléket.

[ Szerkesztve ]

(#5080) oba válasza #79335424 (#5079) üzenetére


oba
addikt

thx, majd utánanézek
ha legközelebb paypalozni akarok akkor megnézem majd, hogy lehet e eleve USD -ben utalni (OTP -nél vagyok) és akkor nem kell váltania a paypalnak, had váltsa át utalás előtt az OTP)

(#5081) #79335424


#79335424
törölt tag

Körülnéztem a többi topikban. A 2G verzió úgy tűnik, hogy csak 1G ram +swap. Csak azt tudnám, hogy milyen egy DDR3 -as swap. :F Mert a specifikáció szerint 2G DDR3.

[ Szerkesztve ]

(#5082) itanczos válasza #79335424 (#5081) üzenetére


itanczos
senior tag

Erről már beszéltünk, KAMU!!!!! :((

Érdekes, hogy az Android x86 is csak 1G-t lát a pc-ből, pedig van benne 3!
De bevallom, én nem látom értelmét a 2-nek! Legalábbis PC-n brutál gyors minden.

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5083) itanczos


itanczos
senior tag

De türelmetlen vagyok! :(
3 nap alatt megjött a ketyere Szingapúrból Budapestre. Immáron 3 napja vám elé állítva...
Igyekezzetek srácok!!!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5084) #79335424 válasza itanczos (#5082) üzenetére


#79335424
törölt tag

Volt róla szó, de az csak teória volt, nem teszteredmény. A soc ad lehetőséget 2G ramra, szóval akár szép is lehetett volna. X86 -on nincs is értelme több ramnak. Viszont arm -nél az Android igyekszik a legtöbb dolgot a memóriában tartani a gyors elérés miatt. 512 alatt már komoly trükköket kell bevetni, mert a memóriafelszabadítás folyamatát nem túl hatékonyan csinálja. A mi esetünkben pedig többen (köztük én is) a PC kiváltására használják. Az aktív böngészőhasználat (médiatartalmak) pedig sok memóriát zabál.

[ Szerkesztve ]

(#5085) itanczos válasza #79335424 (#5084) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem android memória kezelésben nincs különbség az ARM és az x86 között!
Mondjuk nem értem, miért csak 8xx KB-nak mondja mindkettő a teljes RAM-ot...
Egyébként az automatikus memória menedzselést lehet paraméterezni!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5086) hobbitka_ válasza itanczos (#5083) üzenetére


hobbitka_
tag

Egy az egyben hasonló a helyzet nálam is. 24.-e 18:20-kor került vám elé, azóta ott csücsül.
Azt tudja valaki, hogy ilyenkor a vámról, vagy később a postán lehet-e személyes átvétellel elhozni?

Azért kérdés, mert haver rendelte saját címére, de ő vidéken lesz egy ideig és nem győzöm kivárni, hogy a kezembe kaparintsam. Valami ötlet? (meghatalmazást tudnék szerezni)

(#5087) itanczos válasza hobbitka_ (#5086) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem max a postáról, ha nem sikerült nekik kézbesíteni, egy meghatalmazás ellenében. Na, persze előny, ha nálad van a kiértesítési cetli.

2013.02.21 23:00 Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.02.24 17:39 Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.02.24 17:44 Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5088) Liar válasza hobbitka_ (#5086) üzenetére


Liar
tag

Azt szerintem csak akkor, ha postás megkísérli kézbesíteni és nem tudja, hanem üzit hagy, hogy a postán átvehető.

(#5089) otoaak


otoaak
tag

Na megjött ma az én cuccom is. Előre is elnézést ha agyonismételt dolgokat ismétlek ill. ha ez itt offtopic de megválaszolom azokat a kérdéseket amik bennem felmerültek mikor a rendelést fontolgattam, csak hogy egy helyen meglegyen, meg hátha más is hasonló cipőben jár/t mint én.

2013.02.19-én rendeltem geekbuying-ról. (Paypal), airmail-al jött és kértem rá biztosítást (kb. +1.8 dollár)
2013.02.27 (vagyis ma) érkezett lakásra 2 nap volt a vám (120 dollár volt a 2 cucc együtt, szóval mázlim volt nem verték rá az áfát. Ami vámkezelt az átment ami megőrzésre megy az nem.)

Minix neo x5-öt rendeltem minix neo a1 légegérrel (ez utóbbit főként a giroscope miatt, remélem tényleg tudja majd amit kell). Az itteni hozzászólások alapján találtam rá a cuccokra, elég sokat visszaolvastam, saját fóruma a neo x5-nek itt még nincsen (gondolom mert kevés embernek van), "kicsit" drágább mint a stickek de azért remélem lesz másnak is tapasztalata vele. Én amint sikerült rendesen átnéznem szívesen megosztom a tapasztalataimat ha valakit érdekel.

Első körben egy imito mx2-őt néztem ki mindenféle extra csatlakozóval (aktiv usb hub, usb ethernet átalakító, usb hangkártya stb.) de ezek a minix-en alapból megvannak így kb. 10 dollárral lettem volna csak beljebb, a kábel rengeteg kiváltása meg nekem megért ennyit(+ nem kell rizikózni, hogy az adott cucc tényleg megy a stick-el). 91 dollár volt kuponnal az X5, elég sok kupon kódot lehet találni hozzá, bár nagy részük már nem működik.

SG Note Pro P900

(#5090) #79335424 válasza itanczos (#5085) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem ua. Paraméterezés alatt mit értesz? Mert sztem lényeges lenne egyéni memóriakorlát és ahhoz képest az alkalmazások leállításának prioritás szerinti szabályozhatósága. Itt arra a prioritáskezelésre gondolok, amit én tartok jónak és nem arra, amit az Android gondol a programok (különösen a rendszerprogramok) fontosságáról. Az automatikus újraindulásokról nem is szólva. Sztem pl. marha jó lenne, ha "látná", hogy épp vmi számomra fontos dologban vok nyakig és tolerálná azzal, hogy nem indítja rá tök fölöslegesen a 2 perce leállított Gmaps -et. Lehet, hogy én vok figyelmetlen, de nem találtam olyan lehetőséget, hogy az előtérben lévő program ramhasználatának érdekében mit és hogyan állítson le. Olyan van, hogy a folyamatok bezárása, ha elhagyják azokat, de az tud galibát okozni, ráadásul ez sem korlátozza a rendszerprogramokat.

[ Szerkesztve ]

(#5091) itanczos válasza #79335424 (#5090) üzenetére


itanczos
senior tag

Anno az xda-dev-en volt egy topic, ahol leírták, miként lehet befolyásolni, paraméterezni a belső memória menedzsert. Küszöbértékek, stb...
Próbáltam rákeresni, de első körben nem találtam.
A rendszer egyébként egy prioritás táblázatot használ, ahol legfelül az épp aktív alkalmazás van, alatta a többi az alábbiak alapján:

Itt egy másik megoldás:
[link]
De a készítő már inkább a saját alkalmazását ajánlja a szkript helyett, ami letölthető a boltból.
[link]

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5092) itanczos válasza itanczos (#5091) üzenetére


itanczos
senior tag

Szuper... Pár perc után már nem jelenik meg a kép... :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5093) #79335424 válasza itanczos (#5091) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom, hogy van ilyen alkalmazás. De alapból (sztem) az Android memóriakezeléséről volt szó, nem arról, hogy ezt miként lehet megerőszakolni. Az nem ua. Már csak azért sem, mert egy ilyen program működéséhez minimum root kell. De lehet, hogy az is kevés, mert rendszeralkalmazássá is kell konvertálni. Szóval semmiképp sem out of the box.

[ Szerkesztve ]

(#5094) itanczos válasza #79335424 (#5093) üzenetére


itanczos
senior tag

Belenyúlni ilyen rendszerszintű dologba, persze, hogy veszélyes és ROOT jogot kíván!
Nekem x86-on teljesen zökkenőmentesnek tűnik a működés. Már nagyon várom, hogy a ketyerén is leteszteljem! :)

Emlékszem még, amikor az első bandis telón a HTC Dream-en volt vagy 196MB RAM.
Mikor kijöttek az első trükkös ROM-ok, az SD-SWAP, stb... Igen, az a RAM kevés volt...
Aztán jött a HTC Hero, amiben már 288MB volt. Ott érezhető volt a különbség!
De szerettem őket... :)

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5095) #79335424 válasza itanczos (#5094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kéne így legyen, ha Apu is akarná. Fejlesztői menüben most is van lehetőség mennyiségi korlátozásra. Ez alapból, root nélkül is működik. Csak az nincs, hogy konkrétan miket korlátozzunk. Pedig presetekkel veszélytelenül is meg lehetne oldani. Csak ez ellentmondana a mindenttudniakarokrólad elvnek. Hisz soxor egyáltalán nem a rendszer működőképességének fentartása érdekében indulnak újra egyes leállított alkalmazások. Múltkor, egy frissítésnél elolvastam, hogy a Play alkalmazásnak milyen jogosultságai vannak. Hát szédülne az adatvédelmi biztos. De persze a user (lúzer) hozzájárul.

[ Szerkesztve ]

(#5096) itanczos válasza #79335424 (#5095) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem ez így is marad addig, míg nem lesz teljes értékű linux!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5097) #79335424 válasza itanczos (#5096) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben tökéletesen egyetértünk. Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog hozni a hivatalos Ubuntu. Sokat várok tőle.

(#5098) Z_T válasza #79335424 (#5097) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ubuntu for Phones és Android Jelly Bean összevetés

[link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5099) Z_T


Z_T
aktív tag

Kicsit off:

Samsung’s HomeSync 1TB Android-based media server [link]

1.7 GHz dual core processor, 1GB of RAM, an 8GB solid state drive, and a 1TB hard drive.
The device features WiFi, Bluetooth and Ethernet support, 2 USB 3.0 ports for peripherals, a micro USB port for connecting to a PC, and HDMI

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5100) itanczos válasza Z_T (#5099) üzenetére


itanczos
senior tag

Igen, ez nagyon jónak tűnik! Persze jó lenne tudni milyen proci van benne!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.