Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) janos.cs válasza csjohnny (#4899) üzenetére


janos.cs
tag

van egy kisegito program(server) hozza aminek az lenne a feladata hogy kitud helyezni a gombokat, de az nyitasra ki is irja hogy nincs touch felulet. igy marad a kilepek belepek tema a jatekba.

(#4902) csjohnny válasza janos.cs (#4900) üzenetére


csjohnny
tag

Én is keresgéltem a neten hátha találok valamit és találtam egy linket ahol emulálják a touchscreent MK802 III-en. Írják hogy kompatibilis lehet a többi RK3066-os kütyükkel is. Igaz itt Wii-t használnak.
Kipróbáltam MK808B-n a leirtakat igaz nincs Wii-m, mással próbáltam. Ha J->T gombot megnyomom érzékeli van touchsreen és elindul a server, de amim van controllerrel nem működik semmi ,gondolom mivel ez a .ko file Wii-re volt irva avval működne.

Itt a link :
Virtual touch screen

A kernelt ujra kellett rakrom igy tudtam ujra működésre bírni a controlleremet ami egy PS3 GH controller.
Szerintem működhet a dolog csak segítség kellene hogy pl Xbox360 vagy más kontrollerre megírná valaki ezt a .ko fájl amit lelehet tölteni.

Droidmate és Sixaxix controllerrel megoldható a dolog ,a de nincs okostelefonom.

[ Szerkesztve ]

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#4903) csjohnny válasza janos.cs (#4901) üzenetére


csjohnny
tag

Hogy érted azt hogy marad a kilépek belépek téma a játékba? Az a helyzet hogy ,igaz nem sok játékot próbáltam de csak egérrel tudtam irányítani ami elég nehéz ha egyszerre több gombot is meg kellene nyomni vagy egyik gomb után gyorsan meg kell nyomni egy másikat ami elég messze van egymástól

[ Szerkesztve ]

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#4904) Indiant válasza sipi25 (#4898) üzenetére


Indiant
addikt

Így már tényleg remek! :C

(#4905) Arthur997


Arthur997
csendes tag

HELP ME, please!
Azt hiszem bedőltem egy oldalnak.
Van valaki aki már vásárolt innét? [link]
Rendeltem ainol-NOVO7 Venus tabot, a PayPal-on keresztül utaltam, a pénzt leemelte a paypal a számlámról, kaptam visszaigazoló emilt a paypaltól, egy másik emilt a rendeléesmről a kereskedőtől.
DE, másnap valahogy gyanús lett az oldal, nagyon steril, kicsi a forgalma, kevés a hozzászólás. A facebook oldalukkal ugyanez a helyzet.
Mit gondoltok róla? Ha kamu az oldal, hogyan tudom visszaszerezni a pénzem.
Van valakinek ilyen tapasztalata?
Segítsetek, plíízzz!!!! Bennem van a para.
Előre is köszi

(#4906) PcCar válasza #79335424 (#4820) üzenetére


PcCar
tag

Kaptam egy telenoros Huawei E303 USB 3G stick-et tesztelésre.
OTG portra csatlakoztatva felismerte az MK808B, hibátlanul működik.
Leírás szerint a stick nem támogatja a hanghívást, viszont SMS-t lehet vele küldeni (PC-n).
Internet ment vele azonnal, semmit nem kelett állítani. Csatlakoztattam a saját sim kártyámmal és rövid idő múlva megjelent a térerő kijelzés a jobb alsó sarokban.SMS-t nem sikerült vele küldenem, még próbálkozok.
"Mobilhálózat állapota : Szétkapcsolva" miatt lehet felesleges tovább próbálkozni, vagy ennek nincs köze hozzá ?



[ Szerkesztve ]

(#4907) janos.cs válasza csjohnny (#4903) üzenetére


janos.cs
tag

nekem van egy logitech k400 billentyuzetem amin van touchpad. igy tudom beloni xboxhoz a gombokat.Jatekot eddig a Shadowgun;Gta Vice City kerult tesztelesre.

(#4908) janos.cs válasza csjohnny (#4903) üzenetére


janos.cs
tag

"kilep;belep" arra ertettem hogy a gombok beallitasahoz bekell hozni a Bt/usb centert. beallitasz egy gombot,nyomsz egy pauset es rendeled a kovetkezo funkcio gombot a centerben..

(#4909) #79335424 válasza Arthur997 (#4905) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ninc benne tapasztalatom, mert csak most kezdtem a paypal -t. De sztem nem lesz gond, visszakapod a lét. Egyébként nekem nem tűnik kamunak. Melyiket rendelted? A két nagyot néztem. A 4 magosnál fura, hogy kimaradt a bt. A másik meg az Amlogic8726 M6 -ra épül. Sztem ez megfelel az Overmax Steel Core -nak. Annak van itt topikja. Hááát...

(#4910) #79335424 válasza PcCar (#4906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Az nagyon vszínű, hogy egy Telenoros stick nem fogja támogatni a hanghívást. Egyébként ahogy nyomozgattam, ez nem is olyan egyszerű Androidon. De telefonálni így is tudok, csak engem nem tudnak hívni a kütyün, csak a mobilon. Viszont az nem jó hír, hogy nem megy az sms. Lehet, hogy kéne hozzá vmi tether program. Tegnap próbálgattam a Server Ultimate -et. Abban láttam vmi sms szervert. Egyébként jó kis program. 5 perc alatt csináltam webszervert. Beállítottam a film mappára. Haver laptopján böngészőben bepötyögtem a címet, kiválasztottam a filmet és az url -t bemásoltam a vlc -be hálózati műsornak. Droidon ez sem kell, mert a böngésző alapból felajánlja a lejátszókat. De ami meglepett, hogy működött szifonnal is. Persze csak a kompatibilis formátumok.

(#4911) #79335424


#79335424
törölt tag

Utóbbi napokban kersgéltem, nézelődtem a neten. Ráakadtam egy témára, ami úgy tűnik, hogy csak nekem új. Meglep, hogy mi mindennel próbálkoznak Androiddal. Az OK, hogy van x86 Android. De mi lenne, ha Windows alatt futtatnánk egy emulált Androidot? Bluestack. Mi lenne, ha ezt néhány más programhoz hasonlóan hodozhatóvá tennénk? Bluestack portable (ezt nem linkelem, G a barátunk). Persze egy igazi Droidfanban rögtön felmerül a kérdés, lehet -e rootolni, hekkelni egy emulált droidot? Lehet -e alkalmazásokat telepíteni rá a Play -ről önállóan, telótól függetlenül? Persze most is minden a kályhától (vagyis az XDA -tól) indul. Bluestack hekkelés. Na, itt kezdtem kicsit szédülni.

(#4912) cs_gaborka


cs_gaborka
tag

Sziasztok, átböngésztem nagyjából a fórumot és a hétvégére kaptam kölcsön egy MK802-t csak, hogy lássam élőben is, miről is szólnak ezek a kütyük... Az első benyomás egy kicsit felemás volt, egyfelől furcsa az Android 96cm-en, túl nagy minden (a PC után) igaz a tv szerint 720p jelet szolgáltat a készülék a mindenhol hirdetett 1080 helyett... valószínűleg azért is lehet. A tv "csak" HD Ready ezért a natív felbontásom 1366x768, szeretném megkérdezni van-e mód ilyen beállításra, mert a 720 sajnos nem "pixelhelyes" ahogyan az 1080 sem volna, ha menne. A PC tűéles képe után ez eléggé zavaró. A másik kérdésem, van-e lehetőség PS2 kontroller csatlakoztatására, pl. PS2-USB konverter segítségével, mert PS3-ról találtam információt ill. youtube-on videot.
Köszönöm

(#4913) cs_gaborka válasza #79335424 (#4911) üzenetére


cs_gaborka
tag

"Lehet -e alkalmazásokat telepíteni rá a Play -ről..."

Igen, lehet.

(#4914) #79335424 válasza cs_gaborka (#4913) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem vmit félreértettél. "Költői" kérdés volt.
A másik dologban nem biztos, hogy az itt kapott infót fel tudod használni. Ha egy 802, vagy 802II -est kaptál, az Allwinner A10, szóval másik (sokkal gyengébb) hardver, az itt tárgyalt kütyük nem arról szólnak. Ha 802III, akkor ok, az RK3066.

[ Szerkesztve ]

(#4915) lilp


lilp
tag

sracok! gondolvan a jovore, vennek egy ilyen dugaszt: [link]

velemeny?

+ valami tapicskolos egeret is akarok. a kerdes, hogy mukodne-e?!
[link]
[link]
[link] arilag a rapoo, kinezetre, hasznalhatosagra a logitech tunik a legjobbnak.

(bar a legjobb, ha mediamarkban kiprobalom, ha en

gedik.)

a hutesre pedig kene valami okossag. par ora jatszadozastol forro lett (ami logikus is, de a fasze nem all le akkor.). szetszedtem es megegette az ujjam a hutoborda meg a hdmi. ki is tettem a teraszra.

[ Szerkesztve ]

(#4916) cs_gaborka válasza #79335424 (#4914) üzenetére


cs_gaborka
tag

Értem,

Akkor én is félreérthető voltam, mert nem írtam le, hogy természetesen MK808-ason töröm a fejem, ezért jöttem ebbe a fórumba. Az MK802-t csak azért kértem kölcsön, hogy megtapasztalhassam ezen kütyük mibenlétét élő valójukban. A kérdéseim is az MK808-al kapcsolatosak, van-e lehetőség 1360x768 felbontásra vagy csak up/down scaling-es eredményre számíthatok, illetve a PS2 joy alkalmas lehet valamilyen formában a játékok irányításához?
Köszönöm

(#4917) #79335424 válasza cs_gaborka (#4916) üzenetére


#79335424
törölt tag

Játék ügyben nem vagyok kompetens. Ami a felbontást illeti, nem tudok ilyenről. Én most egy spec. kernelt használok, csak ezzel van kép a DVI -s monitoron. Ezzel nálam megjelenik a menüben a soc által támogatott összes felbontás. Erről linkeltem képet korábban. Amit szeretnél, az nincs közötte. De folyamatosan figyelem a kernel készítőjének a blogját. Nemrég vki feltette neki ugyanezt a kérdést. Jelzem, ha lesz vmi fejlemény. Egyébként a másik megjelenítő, amivel szoktam használni a kütyüket, az egy 1366x768 -as, noname TV. Eddig mindegyik kütyümmel, minden kernellel jó (pontos) volt a kép.
Visszatérve a Play -ről telepítésre, írhatnál róla pár sort, hogy mi a trükkje és mik a tapasztalataid a programmal. Engem érdekelne, hogy mi az, ami működik vele és mi nem.

(#4919) Z_T


Z_T
aktív tag

Egy pár napja Finless Bob kiadta az új (1.7) ROM-jának bétáját egy szűkebb körnek. Jött is rá visszajelzés bőven, jobbára pozitív dolgok. Ma megtört a jég, és publikussá tette a linkeket. Három változatot készített:

o mk808 eredeti
o mk808B eredeti
o mk808B Sunvel Clone

A szokásos regisztráció után tudjátok letölteni a Freaktab-ról [link]

Ugyanitt olvastam, hogy nagy erők mozdultak meg az XBMC HW decoding problémák orvoslására. A Rockchip kiadott egy új Stagefright libraryt, persze ez nincs benne még a mai 1.7-ben, de kézzel bele lehet varázsolni!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4920) Jama85


Jama85
tag

Sziasztok

Geekbuy-ról megjött a kütyü, és az rc12-es bill egér kombó is, csak azt sajnálom hogy nem giroszkópos sok játék emiatt nem játszható.

Viszont van egy olyan problémám hogy kinyomom, mint pl tableten a gombbal sleep állapotban, és egy idő után kikapcsol magától, és vissza csak úgy tudom kapcsolni hogyha ki-be dugom a tápot.

nem lehet valahol kikapcsolni hogy ne kapcsolódjon ki automatikusan?

(#4921) mimey válasza #79335424 (#4911) üzenetére


mimey
tag

Ezt anno próbáltam, csak viber-t (olyan mint a whatsapp, vagy googletalk, csak ingyenes és van ingyenes voip) szerettem volna futtatni rajta, futott is, de az emuláció úgy zabálta a gépem (corei5 760@3,6GHz, 4GB RAM), hogy inkább uninstall lett belőle. Azóta (kb. 1 éve) lehet, hogy jobban működik. Kipróbáltad? Mi a véleményed róla? Hack sikerült?

(#4922) #79335424 válasza Jama85 (#4920) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de nem értem. Ha megnyomod a kikapcsolót, akkor kikapcsol. Vissza lehet kapcsolni, de olyan bill kell hozzá, amin van alt+ctrl+del (vagy ami kiad ezeknek megfelelő kódot). De ha nem akarod kikapcsolni, akkor nem fog kikapcsolni. Nálam szokott menni akár egy hétig is, kikapcsolás nélkül. Csak a monitort / TV -t szoktam kinyomni. Mi baja lehet? Tönkre megy a vinyó?

(#4923) Jama85 válasza #79335424 (#4922) üzenetére


Jama85
tag

A távirányítón van kikapcs gomb, és be is tudom kapcsolni, de ha úhy hagyom egy idő utan mer nem kapcsol be, mintha kikapcsolna teljesen, és csak ugy tudom vissza kapcsolni ha a tapot ki-be dugom.

Mas nem tapasztal ilyet mk808-al?

(#4924) Arthur997 válasza #79335424 (#4909) üzenetére


Arthur997
csendes tag

Ezt rendeltem:
[link]
nekem ez ár/értékben jónak tűnt, de most a kamu oldal parám miatt már nem annyira. :(
Alig vannak hozzászólások a termékeknél, azok is pont egy képernyőn elférnek, és a legrégebbi is csak tavaly év végén íródott. A facebook oldalával uaez a helyzet.

(#4925) oba válasza Jama85 (#4920) üzenetére


oba
addikt

nem giroszkópos az rc12? hm, én pedig azt hittem... akkor nemtom milyet rendeljek majd magamnak :)

van olyan amin van touchpad is és giroszkóp is van benne?

(#4926) #79335424 válasza mimey (#4921) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ismerem a Viber -t. Érdekes, hogy azzal még az S2 -nek is meggyűlt a baja. Mindennel összeveszett a telón, állandóan futott a háttérben, meg volt, hogy reggel csak reboottal tudtam feléleszteni az S2 -t. Úgyhogy töröltem. Úgysincs sok Viberes ismerősöm. Actionvoipot használok. Az nem ingyenes, de működik minden platformon és bármilyen számot hívhatok, vagy küldhetek sms t. A bluestack -et nem próbáltam még, csak elolvastam a lehetőségeket, meg letöltötgem egy képfájlt, ami a leírás szerint "előhekkelt".

(#4927) #79335424 válasza Arthur997 (#4924) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem ezt a cpu -t. De így elsőre nem tűnik rossznak a speci. Mondjuk a bt ebből is kimaradt. Sztem a PP -től visszakapod a lét, ha nem kapod meg a cuccot.

(#4928) janos.cs válasza Z_T (#4919) üzenetére


janos.cs
tag

hmm.. kivancsi leszek a teljes valtozatra.

(#4929) Jama85


Jama85
tag

akkor senki nem tudja hogy mitől lehet hogy rc12 távirányítóval sleep módba rakom, majd egy idő után teljesen kikapcsol az mk808.
Ti hogy szoktatok csinálni? csak hagyjátok hogy magától sleep módba menjen?
vagy egyszerűen csak elnyomjatok a tv-t?

rc12 van egy ki-be kapcs gomb. ha megnyomom kikapcsol, ha meg1x akkor meg be, de ha sokáig úgy hagyom bekapcsolni mar csak akkor tudom ha újra arám alá helyezem, elég idegesítő!

(#4930) Mike88 válasza Jama85 (#4929) üzenetére


Mike88
senior tag

UG802-nél is így van, sőt ezek szerint mk-nál is, csak itt többen mondták, hogy az csak sleep mód, így elhittem, hogy mk-nál az csak sleep módba teszi. Szerintem addig tudod visszakapcsolni vele, míg nem állítja le teljesen a rendszert. Nálam kb. 1 perc elteltével már nem kapcsolható vissza vele.

(#4931) jozsef94


jozsef94
csendes tag

Sziasztok most akarok venni valamilyen úgy mond tv okosítót vagy minek is nevezik :D (bocsi hogy nemtudom a pontos nevét :D!!) Szóval nézegettem sokat és arra jutottam hogy vagy a Uhost 2 vagy a iMito MX1/ MX2 veszem meg! Az lenne a kérdésem szerintetek melyiket érdemes meg venni? Melyiknek van jobban optimalizálva a rendszere esetleg melyik gyorsabb jobb??!!Én nem akarom meg rootolni meg ilyenekkel bajlódni nekem amire kéne az netezés filmnézés esetleg kipróbálni 1-2 játékot! Köszönöm előre is a válaszotokat! Szóval szerintetek melyiket válasszam? :DD

(#4932) GrandS


GrandS
senior tag

Hogy lehet beállítani, hogy a 1980-1020-as felbontású hattérkép teljes egészében háttérkép legyen?
Az alap launchernál sem tudom beállítani, de Go HD-t használok és ott is mindig levágja vagy a QuickPic, vagy a galéria.

(#4933) janos.cs válasza GrandS (#4932) üzenetére


janos.cs
tag

ez engem is erdekelne.

(#4934) cs_gaborka válasza GrandS (#4932) üzenetére


cs_gaborka
tag

Én mindenhol (PC, telefon) átméretezem pontos méretre, nem bízom a gépre, így nincs meglepetés.

(#4935) GrandS válasza cs_gaborka (#4934) üzenetére


GrandS
senior tag

Ezt értem, de hogy állítod be úgy, hogy ne vágjon le?

(#4936) gghrtz válasza GrandS (#4935) üzenetére


gghrtz
őstag

Próbáld meg azzal, hogy letiltod, hogy a háttérkép görgethető legyen( Ha lehet ilyet. Nekem telefonon az ADW Launcherrel belehet ezt állítani. )

(#4937) #79335424 válasza Mike88 (#4930) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem be van dugva az USB -be egy HUB, az OTG -be pedig egy LAN adapter. Mindkettőn van led. Semmilyen módon sem tudom szoftveresen kikapcsolni úgy, hogy a ledek ne világítsanak. Vagyis mindkét port kap áramot. Ebből az állapotból bármikor fel tudom éleszteni billentyűzettel. Te ezt milyen kikapcsolásnak neveznéd? Sztem ez sleep, vagy standby, de semmiképp sem power off. Az más kérdés, hogy a távirányítós bill. -eken nincs alt+ctrl+del, amivel fel lehetne éleszteni.

(#4938) #79335424 válasza gghrtz (#4936) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az alap launcher totál fapad. Azon nem lehet állítani semmit. Én felraknám a Launcher Switcher -t, meg egy másik Launcher -t. Telón nekem is ADW EX -volt GB alatt. Most, JB -n Apex. De lehet, hogy van, ami direkt tabhoz való, vagy direkt ilyen kütyühöz (pl. TV launcher).

[ Szerkesztve ]

(#4939) #79335424 válasza jozsef94 (#4931) üzenetére


#79335424
törölt tag

SZERINTEM!!! Ha nem akarsz hozzányúlni, akkor az MX2 -t javaslom. Ua, mint az MX1, csak "szellősebb". 1,2 -re le van korlátozva a proci, viszont stabil, az itteni mezőnyben lévőkhöz viszonyítva jó a wifi, a gyári rom -ban benne van a tálcaeltűntető és a kikapcsoló és a frissítéshez (vagy a rootoláshoz) nem kell PC, csak egy mikro sd. A mikro sd portokkal óvatosan kell bánni, mert könnyen letörhet. Persze javítható.

(#4940) #79335424 válasza GrandS (#4935) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt nem tudom, hogy kell. Csak azt, hogy telón én hogy csináltam. Kikísérleteztem, hogy mekkora az a vászon méret, amit pontosan befoglal a méretező keret. Ezt fogja vagdosni. Aztán Photosoppal addig játszottam a képméretekkel, amíg erre a vászon méretre sikerült akkora képet gyártanom, ami pont betölti a képernyőt. Nem nagy ügy, kb. fél nap alatt megvolt. Ezért most nekem naaaagyon teccik a gyári háttér.

(#4941) cs_gaborka válasza #79335424 (#4917) üzenetére


cs_gaborka
tag

Értem, azért köszönöm. Mire meglesz a kütyü, néhány verzió még úgyis napvilágot lát, és természetesen keresgélek a neten is. A linkelt képet milyen dátum körül keressem?
Ami a Play-t illeti, gyermekeim találtak rá valahogyan a neten, nekem "csak" be kellett üzemelnem :-) Beregisztráltunk egy kamu email-el (nem akartam, hogy a telefonossal esetleg összevesszen) elfogadta, majd letöltöttünk néhány játékot. Kicsit furcsa volt az egér használata, de igazából mentek szépen. Komolyabb programot nem próbáltam, mert átadtam nekik játszani, de egy-két napnál többet nem foglalkoztak vele, szerintem már nincs is a gépen.

(#4942) #79335424 válasza cs_gaborka (#4941) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! A kép #4589 -nél van.

(#4943) Mike88 válasza #79335424 (#4937) üzenetére


Mike88
senior tag

A stand-by kifejezéssel semmi bajom nincs. Nyilván nem fogalmaztam érthetően... Arra akartam kilyukadni, hogy azért lehet a bill. kikapcs gombjával visszahívni egy ideig, mert akkor még épp nincs stand-by állapotban! Itt alvó állapot volt említve, az pedig annyit tesz, hogy egy betöltött rendszer kerül "hibernálásra", tehát ha feléleszted alvó állapotból, akkor egy betöltött rendszer fogad, de ha ezeknél a kütyüknél lenyomod az RC távon a kikapcs gombot, majd egy normál bill-en a ctrl+alt+del billkombinációt, akkor rendszerindítás fogad! Ha ezt alvó állapotnak neveznénk, akkor egy PC-nél leállítás után, billentyűzettel vagy egérkattintással való indítás során (amennyiben ez biosban be van állítva) is csak alvó állapotban lenne a PC.
Remélem így már érezhető, hogy mennyire helytelen a kifejezés. Tudom, hogy ez csak szöszölés, tudod/tudjátok, hogy nem vagyok egy nagyon aktív tag, én amire használom, azt a célt kiválóan szolgálja, így a fórumnak leginkább olvasója vagyok, de emellett eddig bírtam szó nélkül elmenni.
A kérdező remélem megtalálta a soraink között a választ.

(#4944) jozsef94 válasza #79335424 (#4939) üzenetére


jozsef94
csendes tag

Okes akkor az mx2 veszem koszi az infot! Telefonrol voltam! :))

(#4945) Jama85 válasza Mike88 (#4930) üzenetére


Jama85
tag

Egy darabig tudom ki-be kapcsolni, mint egy tablet-et, de ha huzamosabb ideig úgy hagyom nem tudom vissza kapcsolni sehogy.
valakinek valami megoldás?

(#4946) #79335424 válasza Mike88 (#4943) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tulképp igazad van, hisz felélesztéskor bootol. De a kérdés nem az volt, hogy felélesztés után bootol, vagy egyből képet ad, hanem az, hogy kell -e babrálni a táppal ahhoz, hogy megint lehessen használni. Amit én akartam ebből kihozni az az, hogy az én értelmezésemben egy kikapcsolt gépet semmilyen szoftveres módon, ill. a külső portjaira csatolt beviteli eszközzel nem lehet feléleszteni. Kizárólag a "bekapcsoló gombbal". Esetünkben ez a módszer a táp be, illetve a táp ki-be. De az MK nem ilyen, fel lehet éleszteni. Csak az a beviteli eszköz nem alkalmas a felélesztésre.

(#4947) Mike88 válasza Jama85 (#4945) üzenetére


Mike88
senior tag

Aha. Ezek szerint nem sikerült kiolvasni a választ. Normál billentyűzeten, amin van delete gomb (tehát nem backspace, amire az RC-n del van írva) azon ctrl+alt+del. Mivel az RC11 12 stb. távon nincs del gomb, így azzal sehogy! Sokan távirányítós vagy kapcsolós elosztót használnak. Volt már téma egy párszor. Jómagam rákötöttem egy aktív USB hubot, s a HUB-ból kapja az áramellátást is az UG. A normál USB csatlakozót szoktam kihúzni a HUB-ból, majd visszadugni, inkább az kopjon, mint az UG-n az aljzat, de túl sokszor nincs kikapcsolva.

(#4948) Mike88 válasza #79335424 (#4946) üzenetére


Mike88
senior tag

Jajaja... Csak hát mára már egy készülékünk sem ilyen, hisz mindegyiket betudod kapcsolni vagy egy nyomógombbal vagy távval stb. Ezt figyelnie kell valaminek, az meg energia nélkül nem megy. Szóval leszámítva azt a pár műszaki cuccot, ahol még szokás egy kapcsolót elhelyezni a hátulján, gyak. ez a megoldás már megszűnt. Így meg, hogy ez egy külső tápos cucc, ennek megvalósítása nem lehetetlen, de semmi értelme nem lenne. Azzal az erővel, hogy a tápon lekapcsolsz egy kapcsolót, ki is húzhatod.

(#4949) dqdb válasza #79335424 (#4946) üzenetére


dqdb
nagyúr

Neo X5 esetén az eszközön található bekapcsológombot rövid ideig megnyomva csak a kijelző kapcsol le (a mini távirányítóján található Power gombbal ugyanígy viselkedik), ilyenkor simán vissza lehet kapcsolni a gomb újbóli megnyomásával (vagy a távirányítóról is).

Az eszközön található bekapcsológomb pár másodpercnyi nyomva tartása után bejön egy párbeszédablak, ahol lehetőség van a teljes kikapcsolásra (ugyanígy viselkedni a távirányító Power gombja), ekkor a távirányítóval nem tudtam visszakapcsolni, csak a dobozon található gombbal ment (a menüsorban található kikapcsoló ikonnal is ugyanezt a hatást lehet elérni).

Nem tudom, hogy MK808-on el lehet-e érni ugyanezt a rövid/hosszú kettősséget.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#4950) janos.cs


janos.cs
tag

valakinek valami velemenye az uj Finless 1.7 betarol? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.