Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) kerno76


kerno76
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült frissítenem a szoftvert az MK808B készüléken.
Mint kiderült a dobozon csak MK808 van a szoftver leírásban MK808B. Ez talán mással is előfordul, tehát hasznosnak látom tudatni.
A 3. eszköz insatlláció, és 3. USB port váltása után jött össze a flash módba jutás, majd jöhetett a ROM törlése.

Maga a szoftver frissítés tetszik, és a lényeg, hogy a WIFI is rendesen működik. (még most)

A youtube meg nagyon rossz, mert nem lehet teljes képernyőre rakni, és hangerőt sem lehet vele változtatni.
Az előző youtube sokkal sokkal jobb volt, nem értem miért kellett így frissíteni. A teljes képernyő nagyon hiányzik.
Fel lehet telepíteni a korábbi verziót? Én a Play-ben csak a legutolsót tudtam telepíteni.

üdv.

(#4202) droid32 válasza kerno76 (#4201) üzenetére


droid32
csendes tag

Először is gratulálok!!!

A youtube-t itt nézd meg vagy töltsd le

[link]

(#4203) droid32


droid32
csendes tag

Egy pár nappal ezelőtt itt olvastam, hogy ha szétszedi az ember akkor a nyáklapon rajta szokott lenni, hogy mi a ménykü lehet :D

Vagy a Kínaiaknak elfogyott a mk808b doboza :D

(#4204) Z_T válasza kerno76 (#4201) üzenetére


Z_T
aktív tag

Örülök, hogy sikerült! Azért nem árt tudni, hogy milyen kütyüd van! :D

Youtube: #1705 -ben van a link. Minden héten megkérdezi valaki! :)
Egyébkét pedig üdv a klubban, és használd a gyorskeresőt!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4205) droid32


droid32
csendes tag

Igen már én is kérdeztem onnan tudom :D
Most már azért tudom használni a keresőt :D

(#4206) droid32


droid32
csendes tag

Amúgy akkor kerno76 szerencsés vagy legalább is szerintem mert van a kütyüdbe bluetooth.
Ami az Mk808-ban nincs és ezt egy picit hiányolom, mert a fejhallgatóm nem megy róla

[ Szerkesztve ]

(#4207) kazan23


kazan23
aktív tag

Sziasztok,
Mi a tuti recept filmlejátszásra?
Volt rajta "gyárilag" egy FireAir Player nevezetű - számomra eddig ismeretlen szerzet -, ami csont nélkül viszi az 1080p-ket, igaz, csak 10-12Mbps körülieket próbáltam hirtelen.
Felrakam három ismertebb lejátszót is: Bsplayer, moboplayer, mxplayer...
Hiába a +codec appok, hw, hw+ dekóderek, mindegyik szaggat :(

Ok legyen akkor a FireAir, de az meg alapból valamiért az angol hangsávot játsza le, még ha nem is az a default az mkv-ben(!) Ha megpóbálom átállítani, akkor elszomorodik és "nem válaaszol".
Szóval, ha egyik lejátszónak "szép" a képe, akkor a vas rendben van, ha a másiknak meg hangja van, de szaggat, akkor is balami beállításra gyanakszom.

Strong S80-as box LAN-nal és optikai kimenettel, CPU 1GHz: VFPv3, Neon, RAM:1,5GB(?)

(#4208) janos.cs válasza droid32 (#4202) üzenetére


janos.cs
tag

ez most nekem is kapora jott. koszi :)

(#4209) droid32 válasza janos.cs (#4208) üzenetére


droid32
csendes tag

Szívesen!!

(#4210) strogov válasza Mike88 (#4192) üzenetére


strogov
senior tag

UG007-em van. Nem kell root, nem kell reboot app. Root a reboot appnak kell, de az RK Batch Tool, vagy a Flash Tool (kinek melyik megy) alcsonyabb szinten dolgozik. A reboot app csak a "reboot" utasítást hívja meg. Ha root (vagy ADB) vagy akkor te is kiadhatod paraméterezve.
Általában Storage Mode-ból a sima RK Batch Tool-lal szokták flash módba tenni.

[ Szerkesztve ]

(#4211) wazo


wazo
aktív tag

sziasztok rendeltem egy mx2 est a Geekbuying-ról, de nem jött semmi róla és a paypalrol sem vonták le a lóvét, mit tegyek? Próbáljam újra megvenni?

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#4212) wazo


wazo
aktív tag

asszem rájöttem, kínai újév van ezek nem dolgoznak febr.. 5-14ig :O

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#4213) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, érdeklődnék, hogy ezek az ebayen kapható stick "csodák" mennyire képesek a következőkre:
1080p lejátszás (nem wifiről, hanem háttértárró)
24p
hdmi passthrough (legalább dts)

Illetve az az xbmc, ami van androidra, az már majdnem teljesértékű?
Tehát pl: az androidos távirányító appal tudom irányítani bill+egér helyet?

Melyiket érdemes megvenni ebayről (csak onnan szeretném)?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4214) kerno76


kerno76
csendes tag

Sziasztok!

A kütyüt nem ismertem, mert úgy kaptam ajándékba.
Minix Neo x5-t akartam még pár hónapja, mert azt gondoltam az erősítőn lehet majd 5.1-ben nézni a filmeket. Mások írása szerint azonban az 5.1 azon sem működik.
Az 5.1 kimenettel lesznek teljes értékű média lejátszók ezek a készülékek, addig csak internetre.

köszi a segítséget youtube ügyben.

(#4215) interstate76 válasza wazo (#4212) üzenetére


interstate76
addikt

Én tegnap este írtam nekik egy levelet, ma reggel 7-kor megjött a válasz, szóval a geekbuyingosok dolgoznak. Szerintem.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4216) vlevi válasza Zirowe (#4213) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Illetve az az xbmc, ami van androidra, az már majdnem teljesértékű?"
Én a Concorde 9.7 táblámon próbáltam 1-2 napja az XMBC-t, és igen, mondható teljesértékűnek.
Az első alfabéta verziók még nagyon gyérek voltak az XBMC-ből, HW gyorsítás híján, de ez teljesen érthető, hiszen csak tesztverziók voltak. Ez az alfa változat annyira használhatatlan volt, hogy a menü sem volt képes csak több másodperces késéssel reagálni.
A mostani, már letölthető 12-es XBMC viszont már használhatóan működik az én 1 magos Allwinner A10-es táblagépemen is. Semmivel sem rosszabb, mint az Mxplayer, BSplayer, satöbbi.

(#4217) claire78 válasza wazo (#4212) üzenetére


claire78
senior tag

Tegnap rendeltem meg én is. PayPal-tól és a geekbuying-tól is azonnal jött a level, h minden ok.

(#4218) claire78 válasza Zirowe (#4213) üzenetére


claire78
senior tag

Amire tudok, csak arra válaszolok. Hiszen nincs ilyen kütyüm. :)
- 1080p sztem bizonyos bitrátáig sima, de hogy mennyi az a bitráta?!
- audio passthrought - nincs! csak 2.0 a kimenet
- xbmc - abszolút teljesértékű, kivéve a hardveres gyorsítás hiányát. és sztem a táv.app is működik.
- én a geekbuying-ot ajánlanám, bár én még nem kaptam meg. :) (nem saját részre lesz)

(#4219) Mike88 válasza strogov (#4210) üzenetére


Mike88
senior tag

Nálam ez nem működött. Az, hogy a reboot apphoz kell a root, azt azért nem írtam le, mert gondoltam evidens.

(#4220) dqdb válasza kerno76 (#4214) üzenetére


dqdb
nagyúr

X5 + 5.1: [link]

Ha a Rockchip a második pontot is megvalósítja, az mindenkinek jó hír.

Az első pontban leírtak nem tudom, hogy csak SPDIF-en keresztül fognak menni, vagy HDMI-re is kiteszik-e a hangot. Ha nem, akkor csak az X5 tulajdonosok örülhetnek. Ha igen, mindenki, mert lesz térhangzás az összes RK3066-os eszközön.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#4221) Indiant válasza kazan23 (#4207) üzenetére


Indiant
addikt

Azt a FireAir Player apk-t elküldhetnéd, mert én sehol nem találom.

(#4222) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Köszi. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4223) Z_T


Z_T
aktív tag

Ma végre feltettem Finless 1.6 firmware-t, de nem a saját, hanem 2dark4u (Alex) @720-as kernelével! INNEN

Eddig minden OK, TiBivel szépen mindent visszaraktam.
AnTuTu 8456-ot ír, ezt egy kicsit keveslem, de amúgy az "érzés" jobb, mint az 1.5 volt!

Ti már próbáltátok húzni a procit valamivel??

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4224) MGa73 válasza wazo (#4212) üzenetére


MGa73
tag

Szia,
A kínai újév febr.4-től 18ig van. Onnan tudom, mert vissza kellene postáznom egy rossz MK808B-t a feladónak (ebay) és rákérdeztem meddig nincs posta.
Ü

(#4225) droid32


droid32
csendes tag

Sziasztok!
Most nekem kellene egy kisebb segítség.
Van ügye bár az mk808-as kütyüm egy 1.60 flash de olvastam valahol egy picivel előrébb,hogy többen mellé raktak a Kizs féle 720,ill 1080 kernelt.
Egy LG tv-m van fullhd-s
Most kell ez rá vagy sem
Válaszotokat előre is köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#4226) Z_T válasza droid32 (#4225) üzenetére


Z_T
aktív tag

Kizs kernele tutti jobb, mint a Finless 1.6!
Próba - cseresznye! :)

Ha bátor vagy, tedd fel azt, amit én raktam fel ma (2dark4u @720) vagy a @1080-ast!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4227) RufuszX válasza droid32 (#4225) üzenetére


RufuszX
senior tag

FullHD-hez mindenképpen másik kernelt ajánlanék, mert 1.6-oshoz alapból 720-ast tesz fel, azzal pedig nincs natív fullHD.

(#4228) droid32 válasza RufuszX (#4227) üzenetére


droid32
csendes tag

Szia!
Melyiket?
1 Amperes töltőt kaptam hozzá amivel most gyönyörűen megy igaz az 1.60-as

[ Szerkesztve ]

(#4229) PcCar


PcCar
tag

MK808B USB-LAN Tapasztalatok.

Megérkezett az AX88772B chip-es usb-lan adapterem is.
Korábban írtam másik tesztelt típusokról is, végre mindegyik "tesztalany" megérkezett.
Összesen 5 különböző típust rendeltem.

Érkezési sorrend, balról-jobbra.

1.
Képek szerint megegyezett a korábban vateráról linkelt, leírások szerint jól működő változattal.
Képeken látható csomagolásban érkezett, chip RD9700, max sebesség 6/6Mbps

2.
Csomagoláson látható "Mac" jelölés kivételével megegyezik az első változattal.
Chip RD9700, max sebesség 6/6Mbps

3.
MK808B nem ismerte fel, viszont win7 64bit alatt jól működött, maximális sebességét nem tudtam tesztelni, internet szolgáltatásom 20/10Mbps sebességét hozta. Win7, HG20F9 néven ismeri fel.

4.
"Végre" találtam egy adaptert ahol a leírásban AX88772A chipet tüntettek fel [link]
Win7 AX88772A néven ismeri fel, matrica takarja a chip felső részét, viszont látható a chip széle amiből kivehető, hogy egy TQFP64 tokozású smd alkatrészt tartalmaz ami megegyezik az asix chipel.
MK felismeri, netspeed test hozta a max 20/10 -es sebességemet.

5.
Hosszas keresgélés után, végre találtam egy AX88772B chipel szerelt adaptert is [link]
Win7 meglepő módon AX88772B néven ismeri fel, jól olvasható a chip felső részén az AX88772BLF felirat.
MK felismeri, netspeed test szintén hozta a 20/10-es max sebességemet.


AX88772A és AX88772B működésében semmilyen különbséget nem tapasztaltam.
Más netes összehasonlító teszteken olvastam, hogy az AX88772A chip-el szerelt adaptert, az android stick ki-be kapcsolása után a beállításoknál újra kell csatlakoztatni mert nem ismeri fel, azonban én nem tapasztaltam ilyen jellegű problémát.
Mindkét változatot többször is kipróbáltam, táp ki-be, illetve szoftveres újraindítással, minden esetben azonnal felismerte mindkét eszközt az MK808B újracsatlakoztatás nélkül.

Fontos, hogy Ebay-en 5-6 különböző típust hirdetnek ugyanilyen külsővel, ez senkit ne tévesszen meg. Valószínűleg a legtöbb változat maximum 6/6Mbps sebességre képes !
Mivel többnyire átlátszóak, a fenti képek alapján nagyjából be lehet azonosítani az Asix chipes adaptereket, amennyiben valaki máshonnan kívánja beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#4230) energiezolee válasza PcCar (#4229) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen a tesztet :)
Jó lett nagyon!

Arra szeretnélek megkérni, ha nem okoz gondot, hogy egy nagyobb bitrátájú Full HD filmet megpróbálsz lejátszani hálózaton keresztül, hogy szaggat-e?
Gondolok itt legalább egy 12 gigás filmre, mert általában annak már egész jó a minősége...
Illetve, ha van kéznél esetleg egy 40 gigás Full HD film is, akkor azt is nézd meg légyszi.

Nagyon köszönöm előre is a segítséget :)

Üdv : Energie Zolee

(#4231) wazo válasza claire78 (#4217) üzenetére


wazo
aktív tag

és mit rendeltél ha szabad érdeklődnöm? :C
Mit ronthattam el hogy nekem nem sikerült? Leírnád esetleg lépésről lépésre hogy csináltad? köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#4232) #79335424 válasza janos.cs (#4200) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy kis új, MX tapasztalás (de sztem mind1ikre igaz). Akinek fagyogatnak a programok, az nézze meg, hogy a fejlesztői menü alján, a programokra vonatkozó részben, nincs -e kipipálva a programok bezárása, ha elhagyják azokat. Különösen az automatizáló programok hülyülnek meg ettől a ficsőrtől.
Sajnos, hosszú böngészőhasználatnál (flash), így is volt összeomlás. Megnéztem, mitől lehet. Elfogy alóla a memória. Sajnos, még nem rudom, miképp lehetne nyitott böngészővel pucolni. Ezért az alap memóriahasználaton próbáltam spórolni. A legéhesebb az XBMC volt. Legnagyobb meglepetésemre a második a Chrome, pedig egyszer sem használtam.

(#4233) claire78 válasza wazo (#4231) üzenetére


claire78
senior tag

MX2
Azt,h nálad mi nem volt OK, azt így nehéz lenne megmondani.
Volt elegendő fedezet a számládon?
Mindenképpen el kellene olvasni milyen infókat ad vissza.

(#4234) wazo válasza claire78 (#4233) üzenetére


wazo
aktív tag

85 dolcsit kért van rajta 20e ft annak elégnek kéne lennie :-(

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#4235) interstate76 válasza wazo (#4234) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem nyugodtan próbáld újra a vásárlást, a paypal nem csinál olyat, hogy 2 nappal később leemeli a számládról a pénzt. Arról nem is beszélve, hogy a 20e Ft-ból úgysem sok marad majd a szládon/kártyádon, tehát anyagi kár nem érhet.

Ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor küldj a paypalnak egy levelet a dologról és kérd ki a véleményüket, de sztem felesleges.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4236) wazo válasza interstate76 (#4235) üzenetére


wazo
aktív tag

oké rendben köszönöm, akkor próbálom újra :-)

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#4237) interstate76 válasza wazo (#4236) üzenetére


interstate76
addikt

Ok, sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4238) Flexy90 válasza PcCar (#4229) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszönjük a tesztet, hasznos kis írás! :)

Viszont tényleg kéne, egy film nézős teszt is a 4,5 modellről mert ott még meghasalhatnak. Én azt olvastam, hogy az alacsony puffer tár mérete okozhat problémát ezeknél a kütyüknél.

Xiaomi Fan

(#4239) Z_T


Z_T
aktív tag

Elkezdtem birizgálni az mk808-at Finless 1.6-tal és 2dark4u @720 kernellel.
A legújabb AnTuTu-val most 10378-at mértem!

Hasít! :K

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4240) #79335424 válasza Flexy90 (#4238) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem csak az Asix chipsetesekkel van értelme próbálgatni a filmeket. Azoknál viszont nem az adapter képessége a szűk keresztmetszet.

(#4241) Z_T válasza Z_T (#4239) üzenetére


Z_T
aktív tag

Íme:

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4242) Flexy90 válasza #79335424 (#4240) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szerintem is csak azoknál van értelme, úgy értettem, hogy a 4-es 5-ös modellnél kellene tesztelni.

Xiaomi Fan

(#4243) wazo válasza interstate76 (#4237) üzenetére


wazo
aktív tag

sikerült leadni a rendelést le is vonták akkor már csak várni kell :-)

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#4244) #79335424 válasza Flexy90 (#4242) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor bocs, én értettem félre!

(#4245) interstate76 válasza wazo (#4243) üzenetére


interstate76
addikt

Akkor most jön a legnehezebb időszak! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4246) zsirmo válasza KIZS (#3353) üzenetére


zsirmo
csendes tag

Szia KIZS!

Ez a fun felmegy, de utanna csak nagy sotetseg van! :(
Nekem a fun 1.6 ROM egyik kerneleddel sem megy! (sotetseg a flash-eles utan!) :(

Otlet?

Igazandibol azert van szuksegem a kerneledre, mert vettem egy atheros chipsetes(ezekkel igen pozitiv tapasztalatom van linux alatt) USB-s kutyut, es a te kerneledhez van ath9k driver.

Udv Zsirmo

[ Szerkesztve ]

(#4247) tutucs válasza sirarcheer (#4176) üzenetére


tutucs
csendes tag

Igen, pontosan.
Mivel nem vagyok guru, ezért, bár nem kérte, újraindítottam a gépet, és az eszközkezelőben a sárga háromszög el is tűnt, rendesen felismerte, jelezte.
Továbbiakban pontosan követtem a leírást. Az 1.6 verziót töltöttem le, nem változtattam semmin, és azt írta: error: idb not load, stop run... nem tudok angolul, de ezt értettem meg belőle.
Most fel sem ismeri. (flash módban csatlakozni).
Üdv: Tutucs

(#4248) uzsz


uzsz
senior tag

Sziasztok!
A héten jött meg az én mk808 as kütyüm Rk3066 as chip el.
Mivel én külföldön voltam a sógorom próbálta ki, mondta működik.
Ma megjöttem, bedugtam és semmi. A kék led felvillan pár másodpercre aztán annyi.
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#4249) uzsz válasza uzsz (#4248) üzenetére


uzsz
senior tag

Ilyen jelenségről hibás romfless esetén olvastam de ezen nem volt semmi mokolva, egyszer volt eddig bekapcsolva

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#4250) janos.cs


janos.cs
tag

bocsi ha offolom a jelenlegi temat, van itt olyan akinek felvan rakva a Modern Combat 4? ha igen,kerdesem a kovetkezo. logitech k400 lehet iranyitani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.