Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) pistike75 válasza pistike75 (#4750) üzenetére


pistike75
csendes tag

Persze nyilván ha látnék is, nem cska néznék.... már látom is :)

(#4752) lajozs válasza #79335424 (#4732) üzenetére


lajozs
aktív tag

Olyan klasszul áttárgyaltátok a felbontás dolgait, hogy kedvet kaptam Antutuzni egyet.
Tudom, más kütyüről volt szó, de engem meglepett, hogy az MX2 720p-n 8554-et, 1080p-n kerek 8600-at dobott ki. Fordítva vártam volna (ez az utolsó sorozat, ebben a sorrendben mérve minden alkalommal 50 pont körüli volt a nagyobb felbontás javára). Még egy dolog: kb. 200 pont mínuszt jelent a bekapcsolt wifi+BT.

Mindkét beállított felbontásnál az Antutu info 1280x672 volt, változatlannak ítélt megjelenítés mellett, miközben a tévé a váltogatott sorfelbontást jelezte. Azaz történések zajlanak az átállításnál, de fura a detektálásuk.

(Majd elfelejtettem: "gyári" 121129-es ROM, 3.8.0+)

[ Szerkesztve ]

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#4753) #79335424 válasza itanczos (#4741) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kaptad meg mélben, csatolva? Meg vmi hozzáférést is engedélyeztem neked. A fene essen bele Apuba, hogy ennyire megbonyolítja a dolgot. Miért nincs a Gdrive -on olyan opció, hogy megosztom a linket, oszt jó napot. Mindjárt feltolom a datás táramra.

(#4754) itanczos válasza #79335424 (#4753) üzenetére


itanczos
senior tag

Dede, az emilt megkaptam, csak most nem tudom megnézni. Majd este!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4755) vlevi válasza #79335424 (#4753) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van benne, csak valami publikussággá kell tenni, ellenkező esetben még a link ismeretében is csak te tudod megnézni

Amikor a megosztást veszed fel, akkor van egy "kinek van hozzáférése" rész, ott lehet a publikussá tenni.

(#4756) #79335424 válasza lajozs (#4752) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mert az MX -en sem történik váltás, mint ahogy egyiken sem. A magyarázat abban a blogban van, ahol a 4 kernel. Ezért nagyon mérges vagyok. Nem hiányzik és nem is nagyon akarok váltogatni. DE! Vannak azok a hibák, amikor el van írva vmi egy sorban és azért nem fut le a program. Egyszerű, emberi mulasztás. A következő fokozat, amikor tudják, hogy van hiba, de idő, pénz, szakértelem, stb. hiányában nem javítják. Ilyen pl a fölösleges akkujelzés, vagy a szerencsétlen android kétségbeesett próbálkozása a fényerőállítással. Hemzseg ilyenektől a logcat. Ez már a hanyagság kategória. Végül pedig a gusztustalanság, a szemfényvesztés, a pofátlanság, a vevő totál hülyének nézése. Egy tableten, telón tök felesleges a felbontás váltása. Vagyis nem benne felejtődött, hanem csináltak nekünk egy menüt. Pontosan tudták, hogy egyáltalán nem működik, mégis tolták az orrunk alá a screenshotokat, meg az 1080p reklámszövegeket. Na, nekem ez a sok. Mi a baj azzal, hogy 720 -at tud? Egy kínai tucattermékről van szó. Miért kell hazudozni???

(#4757) itanczos válasza #79335424 (#4753) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem a dropbox ilyen szempontból egyszerűbb.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4758) Etzel


Etzel
aktív tag

Üdv

Én csak most csatlakozom be a témába szóval ne kövezzetek érte :B

Most vettem egy 40-es Samsung ES6100-es TV-t. Szeretnék hozzá egy ilyen Android Tv stick-et.

Melyiket ajánlanátok?

Angol ebayről jöhet link mert itt élek kint.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat :R

(#4759) #79335424 válasza vlevi (#4755) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát én olyat nem találok. Lehet, hogy PC -n, vagy Chrome -ba van, de Androidos kliensen nem lelem. Olyan van, hogy hozzáadok személyeket. De hogy publikussá, kontroll nélkül letölthetővé tudjam tenni, olyat nem találok. Pedig hidd el senki előtt nem titkolom a dmesgemet! :)

(#4760) itanczos válasza #79335424 (#4756) üzenetére


itanczos
senior tag

Pont azért megy a vakítás, mert tucatnyi egyforma ketyere van. Valamivel ki kell tűnni a tömegből. Ilyenkor jön a hazugság...
De miért is csodálkozunk ezen? Kínában minden egyéb turpisságot is megcsinálnak...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4761) gghrtz válasza pistike75 (#4750) üzenetére


gghrtz
őstag

Nyugi én még ott tartok, hogy halvány fogalmam sincs, hogy egyáltalán melyik eszközt vegyem meg, mert hiába olvastam róluk már vagy 10 órát, még mindig nem tudom melyikkel járnék a legjobban...(808, 808B,802III,802IIIS) Sőt még azt sem döntöttem el, hogy 32"-os vagy 40"-os TV legyen. De a 32"-os felé hajlok, mert szerintem 1,5 méterről netezni egy 40"-ossal elég sz*r lenne :DD

(#4762) #79335424


#79335424
törölt tag

Lécci ne tegyetek tönkre! Most mindenkinek egyesével kell engedélyeznem. Feltolom a datára és linkelem.

(#4763) #79335424


#79335424
törölt tag

Somatom dmesg Remélem, így már jó lesz!

[ Szerkesztve ]

(#4764) #79335424 válasza itanczos (#4760) üzenetére


#79335424
törölt tag

De hát mindegyikben benne van. Akkor tűnnének ki, ha nem raknák bele és leírnák, hogy miért.

(#4765) pistike75 válasza gghrtz (#4761) üzenetére


pistike75
csendes tag

Azon olyan lenne filmet nézni, mint egy teniszmeccset :)
Egyébként én azért választottam az mk808-at mert nagyobb a támogatottsága user oldalról (ergo többen veszik talán és ezért a userek jobban okosítanak rá stb.. )
A 808b elvileg meg a bt vel tud többet, arra nem volt szükségem.
Mindegy is, nagy levegő aztán vedd meg az egyiket és kész :)))

(#4766) Yssy válasza Yssy (#4742) üzenetére


Yssy
csendes tag

Na a reggeli rendelés állapota át is váltott, Shipped :)

(#4767) vlevi válasza #79335424 (#4759) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ja, igen, én is a neten a drive.google.com oldalon csináltam a megosztást.

És ott beállítható a megosztás úgy, hogy a link birtokában bárki.

Például : [link]

[ Szerkesztve ]

(#4768) pistike75


pistike75
csendes tag

Elakadtam, hogy szakadna meg...
Az van, hogy előkapartam mindenféle leírást a romcseréről, aztán belebotlottam abba, hogy most nem cserélek kernelt, mert nincs még tápom és ha több delej kell neki új kernellel akkor parkolóra tettem magam. szóval nekifogtam a romot mókolni (sajna közben dolgozom, tehát ez az 5 perces tevékenység volt vagy 2 óra :) Viszont már ott megszívtam, hogy nem tudom telepíteni a drivert, ugyanis a win7 drivert elköpi a win8 messzire. (aláírás ellenőrzőt kikapcsoltam... hogy szakadna meg aki kitalálta)

(#4769) Z_T válasza pistike75 (#4768) üzenetére


Z_T
aktív tag

#608 -as hozzászólás: Win8 Driver trükközés :)

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4770) pistike75 válasza pistike75 (#4768) üzenetére


pistike75
csendes tag

Már megint előbb jár a pofám, mint az agyam.... Bocs mindenkitől a spammelésért, simán csak ökör voltam... annyi, hogy (hátha másnak ez hasznos infó és régen csinálta)
Win8 alatt nem elég annyi, hogy az ismeretlen eszközön illesztőprogram frissítése, hanem meg kell adni neki, hogy ez egy usb eszköz, saját lemez stb...

(#4771) Liar válasza pistike75 (#4768) üzenetére


Liar
tag

Hali, itt leírtam egyszer hogy kell windows 8 alatt beizzítani a drivert.

(#4772) pistike75 válasza Liar (#4771) üzenetére


pistike75
csendes tag

Igen-igen, eddig a részig nem is volt problem. A probléma ott kezdődött, hogy ezt megtettem, utána meg szimplán kiválasztottam az ismeretlen eszközt, az illesztőprogram frissítését, betallóztam a drivert és azt mondta, hogy kapjam be... tehát nem ehhez való.

(#4773) vitezfeher válasza CsendbenJáró (#4729) üzenetére


vitezfeher
tag

Aggodalomra semmi ok, 3-4 nap amíg a posta rendszerében látható lesz. Ha utána sem látszik, akkor érdemes szólni az ügyfélszolgálatnak.

(#4774) Etzel


Etzel
aktív tag

(#4775) Z_T válasza Etzel (#4774) üzenetére


Z_T
aktív tag

Az egész topic erről szól, olvass vissza pár oldalt.
Nincs királyi út. Nincs olyan modell ami tutti. Az ebay rendelésekkel vigyázz!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4776) vitezfeher válasza Yssy (#4766) üzenetére


vitezfeher
tag

Nekem is

(#4777) gghrtz válasza Z_T (#4775) üzenetére


gghrtz
őstag

Egyébként ez engem is érdekelne. Nem akarok követelőző lenni, mert senki nem kap ezért pénzt, de valami guruk összefoghatnának, hogy egy csokorba szedjék a miniPC-ket, (táblázat, firmware-ek, tapasztalatok a használhatósággal kapcsolatban, laggol e, milyen a wifije, viszi e 1080p ben az oprendszert, a filmeket, stb. milyen firmware-ek vannak hozzájuk).

Szóval azt írod nincs királyi út. Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van-e olyan Rikomagic MK80x, ami szaggatás nélkül futtatja az oprendszert(akár 720p-ben), és normális rajta a sávszél(akár USB/RJ45 átalakítóval!), és kezeli az USB hubot normálisan.

(#4778) Etzel válasza gghrtz (#4777) üzenetére


Etzel
aktív tag

Adom a kérést :K :U :P

(#4779) Z_T válasza gghrtz (#4777) üzenetére


Z_T
aktív tag

Összehasonlító táblázat: #2625

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#4780) #79335424 válasza vlevi (#4767) üzenetére


#79335424
törölt tag

Király! Nehezükre esett volna ezt az opciót belerakni az Androidos kliensbe? Néha komolyan nem értem a hozzáállást. Beleraknak egy csomó nyelvet, de egy külső alkalmazás kell, ha billen kell pötyögni. Az sms kezelésről nem is szólva. A Youtube -ot meg nem lehet fullba tenni egy Google TV -n. Úgy, hogy már volt jó is.

(#4781) #79335424 válasza Z_T (#4779) üzenetére


#79335424
törölt tag

Itt meg egy XDA teszt. Nem tudom, kinek van rá jogosultsága, de ezt a két infót legyen kedves beilleszteni az első hsz. -be! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4782) gghrtz válasza Z_T (#4779) üzenetére


gghrtz
őstag

Igen ezt már láttam, és kb mind ugyanazt tudja apróbb eltérések persze vannak :B

@ Somatom

Köszönjük a linket! :)

[ Szerkesztve ]

(#4783) #79335424 válasza gghrtz (#4782) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt Marcedli találta nekünk, Őt illeti a köszönet. Én csak "áthoztam" a 802 topikból. Egyébként ha elolvasod a tesztet, esetleg az armtvtechen is nézelődsz egy kicsit, akkor beszédesebb lesz az a táblázat. Én soxor szoktam nézegetni, mert a fene se tudja fejben tartani a sok variációt.

[ Szerkesztve ]

(#4784) itanczos válasza gghrtz (#4761) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem minél nagyobb a tv, annál jobb! 1,5 m-ről én 46"-ost nézek, ami csak 1366x768-as, de még ennél nagyobb is lehetne!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4785) itanczos válasza #79335424 (#4763) üzenetére


itanczos
senior tag

Somatom, végig bogarásztam az mk808 dmesg-ét.
Sok érdekes infó van benne. :) De a HDMI-DVI felbontásos problémából nem sokat látni benne...
Több jogosultsági probléma is van. Hogy az mennyire függ össze a HDMI-vel, nem tudom, az nem látszik. Ezt igazán majd akkor látom, ha már sajátomon valós időben nézem a logot.
De az mx logjában mégtöbb "permission" hiba üzenet van!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4786) gghrtz válasza itanczos (#4784) üzenetére


gghrtz
őstag

Ezt gondolom nem komolyan írtad! :))

(#4787) #79335424 válasza itanczos (#4785) üzenetére


#79335424
törölt tag

Majd megszokod. Fogsz majd csodálkozni, amikor üzem közben nézel logcatet. Szép, mintás. Minden 5. zöld sorra jut két sárga, meg egy piros. :)
Egyébként valahol ott kezdődik a mod, ahol az omegamoon -t írja. Utána jön a forced 1280x720p. És kicsit később az a failed sor. Úgy láttam, hogy az MX nél is van hasonló, de az nem vérzik el ennél a résznél.

(#4788) itanczos válasza gghrtz (#4786) üzenetére


itanczos
senior tag

Pedig!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4789) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok.
Most kezdek valamit nem érteni :D
Finless 1.6 Kizs 1080p kernel.
Youtube videok csak kis méretben.
Böngészőböl azt irja ez a tartalom nem érhető el mobilon.
Valamit én baltázok el vagy ez ilyen,amit kétlek :D
Köszi a segítséget.
üdv

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4790) #79335424


#79335424
törölt tag

Más téma. Támadt egy vad ötletem. Próbált már vki usb modemet a kütyün?

(#4791) #79335424 válasza slezakimi (#4789) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor találkoztam ilyennel, amikor letiltották a zenét a videó alatt. De a TubeMate -nak ez sem okozott gondot. Vagy szerencsém volt. De símán leszedte. Most jut eszembe, tavaly egy reklámfilmmel is így jártam. Friss feltöltés volt. PC -n bejött, de mobilon csak több, mint egy nappal később.

[ Szerkesztve ]

(#4792) slezakimi válasza #79335424 (#4791) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.
Én arra gondolok,hogy youtube kliens és nincs választási lehetőségem teljes képernyőre váltani.
A gyári rommal volt.
De még böngészőböl se tudom kitenni teljes méretre mert ott irja a mobilos hülyeséget.
üdv

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4793) itanczos válasza slezakimi (#4789) üzenetére


itanczos
senior tag

Nekem ez mobilon, minden 10 facebook-on megosztott youtube videó közül kettőnél előfordul...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#4794) slezakimi válasza itanczos (#4793) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.

De nekem mind ilyen :D

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4795) #79335424 válasza slezakimi (#4792) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Youtube kliens e hiányossága ismert hiba. kismilliószor volt róla szó. Vissza kell tenni a frissítés előttit. A böngészőre több ötletem is van. Meg lehet próbálni a BS playert. Azt ugyanis felajánlja a böngésző Youtube -os linkeknél. Be kell állítani a lajátszóban az alapértelmezett Y. felbontást, a puffert és hogy miként viselkedjen, ha háttérbe rakod (igen, így lehet a Y. -t háttérbe tenni). A másik ötlet a Firefox "Firefox desktop" beállítással és desktopra állított "phony" addonnal. Esetleg egy ICS -re való Flash player is jól jöhet. Vagy a Boat browser, amiben van beépített flash lejátszó. Hirtelen ennyi jutott aszembe. Ezzel el leszel egy darabig. :D

(#4796) slezakimi válasza #79335424 (#4795) üzenetére


slezakimi
senior tag

:D

Egy régi 1.5.-s rom nincs véletlen:D
Hátha egyszerübb. :D
Köszi

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4797) #79335424 válasza slezakimi (#4796) üzenetére


#79335424
törölt tag

Minél egyszerűbb? Annál, hogy az alkalmazáskezelőben törlöd a Youtube -ot adatokkal együtt, majd kikeresed itt a topikban linkelt működőt és telepíted? Ehelyett inkább romot flashelnél????

(#4798) #03276800


#03276800
törölt tag

Sziasztok,

Pár hete szereztem be én is ezt a kis dongle-t Kínából (geekbuying), és nagyon meg vagyok vele elégedve. Néhány gondolat az eszközről, nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek:
- Gyári rommal az a baj, hogy - ahogy említették is - tele van szemetelve felesleges app-okkal (így 2 Gb-nyi terület elvész a memórián), talán a proci órajele is alacsonyabb (alapból valami 1.2 Ghz), alapból nem tudsz Xbox kontrollert használni (custom rommal nagyon állat, több játék élvezetes vele). Konkrétan a HD lejátszással kapcs. nem tudom megmondani, milyen a gyári rom, mert nem sokáig használtam. Egyébként ahogy korábban is írták még, nincs kikapcsoló gomb, ergó csak áramtalanítással kapcsolható ki gyári rom-mal, ami árthat neki hosszútávon. Az 1.6-os Finless rommal viszont van egy kikapcsoló menüpont, tökéletesen működik.
- Bár többeknél probléma volt, nálam nem dobta még el a wifit (sem original, sem custom rom-mal), viszont hasít rendesen.
- XBMC telepíthető rá, de ahogy a hivatalos oldalon is írják, még nem műxik rendesen:
"Several features, such as hardware video decoding, better touch support, and more, are still under development."

Tehát videólejátszásra nem érdemes még XBMC-t használni MK808-on (bár a 480p szintű videókkal elboldogul) 1080p lejátszásra azt a Video Player-t használd, amit alapból felajánl a rendszer (custom rom esetén), az gyönyörűen viszi. Mivel a custom rom azt hiszem 1.6 Ghz-en járatja a kis rendszert, ezért a lejátszás már akadásmentes, hibátlan 1080p esetén is. A TV képét pedig tökéletesen kitölti.
Egyébként lemértem a fogyasztását: nálam 1W-ot eszik idle-ben, 3W-ot használat közben, tehát igen jó a fogyasztása. Xbox kontroller pedig kiválóan működik, a vele használható játékok listája itt lesz:
[link]

Végül összeraktam egy kis demo videót az MK808-ról, remélem tetszik :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4799) slezakimi válasza #79335424 (#4797) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.

Tenyleg a youtube app volt a bunos. :R

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4800) itanczos válasza #03276800 (#4798) üzenetére


itanczos
senior tag

Köszi az infókat, grat a videónak! :C

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.