Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56451) WildBoarTeam válasza gaben1117 (#56450) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

A lego az egyik legdrágább dolog manapság, még a használt lego kilójáért is 4-6000Ft-ot kérnek.
Amikor kerestem gyerkőcnek figurákat, akkor találkoztam ilyen ömlesztett legos hirdetésekkel. Bár a figurák némelyikéért is elkérnek ennyit darabonként. :Y

blabla

(#56452) misu válasza WildBoarTeam (#56451) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

A lego az egyik legdrágább dolog manapság..
Ez így van, de ez sem egyszerű:
Pedálos gömbi ;] ;] ;]

Amúgy Lego-ban a kitartás a fontos, lehet jó dolgokat olcsón venni, csak ki kell várni..
Én 5 Techniket vettem 3 éve pár ezerért, igaz doboz és papír nélkül összerakva, de hiánytalanul....

gaben1117
Chima is érdekel?
Ha igen, kiválogatom, mert azt nem szeretem..:)

Szép napot!

Bye!

[ Szerkesztve ]

Bűn az élet.

(#56453) Ivanh


Ivanh
tag

hello urak!
valaki írja meg jfox és Gus urak telefonszámát privátban, szuksegem lenne rájuk!!
elore is koszonet! :R

vagy esetleg valaki tud segejteni egy lenovo g500 bill. cseréjében? :U
fizetek , mint a katonatiszt!!! :D

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#56454) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó Trust GXT 530-as gamepad.
2 hónapos keveset használt ha valakit érdekel 3500 ft-ért szóljon.

Tiszta hülye aki nem normális

(#56455) #81556480


#81556480
törölt tag

Eladó a képen látható össze vissza tákolt (külsőleg feszegetett) xbox. 3 piros led hibával. néha elindul néha nem. nem bannolt liveról, nem módosított!!!! 7-8 ezer forintért reballozzák, még jó is lehet vagy 1 évig.

Csak a gép, minden nélkül:

Jó ajánlat viszi !

[ Szerkesztve ]

(#56456) elistvan


elistvan
senior tag

Rendeltem egy androidos tv okosítót, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. kb 10 percet ment.
12ezer Ft -ért eladnám. 3188-T 4 magos proci, 2 gb rom, 8gb ram, Dobozában tartozékaival. Csütörtökön készülök Miskolcra a Tescohoz de lehet hogy a Búzára is szóval a délelőtti órákban avagy a reggeliekben inkább olyan 8 magasságában lenne személyes átvétel.

Ugyanitt van egy fujitsu-siemens radeon 5450es 512es 2xdvi-s kártyám ami egy gépben sem hajlandó elindulni (valószínűleg csak a brand fujitsu gépekben megy.) Ez 3ezer.

illetve egy sapphire 4670-es 512-es is arctic cooling accelero s1 passzív hűtéssel. ez 7ezer.

Core2 (e6300, e4300) illeve Pentium D procik (d820, D920) procik, ADSL2 modem, kábeleivel, splitterrel dobozában keveset használt, 2db webkamera, gamepad dobozában, fekete floppy meghajtó, cd/dvd tartó mappa, (24-es+3db cd film bontatlan csomag) fekete gépbe építhető kártyaolvasó usb porttal teljesen új , új am2 proci hűtő, yate loon 12-es venti, illetve egy Arctic 8-as dobozos. Cserébe érdekel 250-es hdd, 2gb os ddr2 ram. illetve vga-dvi adapter, dsub kábelek, illetve kapcsolós svideo+rca+scart ki-be adapter 2db.

Ha valakit érdekel valamelyik pü-zzön. 128-as 100/100-as ssd érdekel. illetve 160-250-es sata hdd.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56457) szmolcsi válasza elistvan (#56456) üzenetére

Nekem is van egy olyan fuji karim az meg minden gépben megy csak fujiban nem amiből kivettem,vga hiba miatt kisípolta és cseréltem,bele dobtam a hulladékba de csak ránéztem 10-ből 9 lapban megy... :F

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#56458) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Oakley Antix napszemüveg eladó! Ár: 25e
Infó.

(#56459) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Van egy ilyen bögrekészletünk, amit nem használunk, viszont kidobni sajnáljuk:

Illetve van egy ilyen 1x használt kukoricás boros (?) készlet:

Sörért/csokiért vihető.

blabla

(#56460) scapegt


scapegt
senior tag

Kisebb (kb. 220 ml) befőttes üveg tetővel van valakinek eladó/elvihető? Hétfői átvétellel érdekelne néhány darab. Ha van valakinek az Avason, kérem, jelezze. Köszi!

(#56461) elistvan


elistvan
senior tag

Közérdekű kérdés:
A tescon kívül hol lehet még ilyen hímzett neves törölközőt venni? Normális áron. (ajándékba gondoltam az asszonynak.)

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56462) scapegt válasza elistvan (#56461) üzenetére


scapegt
senior tag

Szinvapark alsó részen, a Fornettis közelében.

Akkor én is kérdezek:
Befőttes üveget hol érdemes venni? Mármint hol van olcsón, 200 ml és 750 ml körüli tetővel együtt? Az Avason nincs valami boltban ilyen? Látott valaki errefelé?

[ Szerkesztve ]

(#56463) elistvan válasza scapegt (#56462) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56464) fila válasza scapegt (#56462) üzenetére


fila
senior tag

bébiétel üveg nem jó?
van jó pár darabom ingyen, bár
két hét múlva megyek csak Miskolcra.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#56465) scapegt válasza fila (#56464) üzenetére


scapegt
senior tag

Dehogynem :) az lenne a legjobb, nekem is van, csak nem elég :) barackot meg most vettem befőzni, de nem baj, veszek majd még 1 adagot, ha neked valóban nem kellenek az üvegek :) akkor megköszönöm :)

(#56466) fila válasza scapegt (#56465) üzenetére


fila
senior tag

Oké, de ahogy írtam 2 hét múlva megyek csak Miskolcra. :K

Küld egy privátot telefonszámmal, majd felhívlak előtte.
Mennyi kell 20-30 db? :)

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#56467) elistvan válasza scapegt (#56465) üzenetére


elistvan
senior tag

Most, hogy belegondolok rengeteget dobtunk ki mondjuk nekünk vagy 450-es lekváros vagy 700-as kompótos szokott lenni. Mondjuk elvinni Péterről nem tudtam volna de 2-3 szatyorni összejött volna tuti.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56468) elistvan


elistvan
senior tag

12v 7a-es akku-t szünetmentesbe hol lehet olcsón szerezni?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56469) jFox válasza elistvan (#56468) üzenetére


jFox
őstag

Mennyi az olcsó? Olyan 3-4k körül van nálunk, ha jól emléxem. Holnap megnézem pontosan.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#56470) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Valakinek egy játszani is enged félkonfig: a híres Abit AB9 Pro lappal+E6750+4X1Gb DDR2 1066Mhz Kingmax+Asus GT240 1Gb DDR3???
720p-re elég, kompromiszumokkal. Ára 20K, Miskolcon házhoz viszem.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#56471) Pitu


Pitu
aktív tag

Az normális hogy a jófogáson elküldöm az üzenetet, aztán nem látszik a listában? :)

(#56472) üszök válasza Pitu (#56471) üzenetére


üszök
őstag

Előfordul. Van mikor 10 perc is kell mire előkerül a listában.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#56473) elistvan


elistvan
senior tag

Nekem volt már olyan, hogy az illető meg sem kapta. Van egy sanda gyanúm, hogy ez nem véletlen. Mostanában 2 hetente frissítik az afsz-üket.

Jfox: A 3-4k okés csak majd írd meg pontosan.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56474) scapegt


scapegt
senior tag

Én meg hiába pipálom ki a Telefonszámom elrejtése opciót, hívogatnak az érdeklődők ... csak tudnám honnan szerzik meg a számomat :(((

A hirdetésnek akár csak az árát módosítom, az is 10-20 perc, míg frissül. Az üzenetek detto. Elég röhejes.

Az archiválás után nem lehet elővenni egyik hirdetést sem, csak a címe látszik, ami elég szemét húzás, írhatja az ember újra, ha elfelejtette lementeni. Tiszta élvezet ...

Nem alakult már egy új, normális, ingyenes hirdetési oldal? :DDD

(#56475) elistvan válasza scapegt (#56474) üzenetére


elistvan
senior tag

Csak akkor tudod elővenni, ha fizetsz.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56476) scapegt válasza elistvan (#56475) üzenetére


scapegt
senior tag

Tisztában vagyok vele, pont ez a szemétség benne. Az olx-en ilyen nem volt, simán újraindítottam és kész.

Nem tudnak elég pénzt beszedni reklámokból? Van az oldalon azért nem egy.

(#56477) elistvan válasza scapegt (#56476) üzenetére


elistvan
senior tag

Pontosan.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56478) WildBoarTeam válasza scapegt (#56474) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Van pár még nem annyira felkapott alternatíva.
pl.: megunt.hu

blabla

(#56479) elistvan válasza WildBoarTeam (#56478) üzenetére


elistvan
senior tag

lxo.hu, nextapro... de nekem innen 1 érdeklődés sem jött.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56480) WildBoarTeam válasza elistvan (#56479) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Mert nem annyira ismertek, de reméljük előbb-utóbb rájönnek sokan, hogy a jófogás egy kalap sz@r és elkezdik keresni az alternatívát. ;]

blabla

(#56481) szmolcsi

-Eladói státusz nélküli oldalról nem vásárolok semmit,miután üzletben dolgozom nap mint nap megtapasztalom hogy csak a "magyar" csinálja azt ha valami tönkremegy megpróbálja eladni.
És most már olyan szinten hogy egy kismama&gyerköc "kell a pénz,tápszerre,gyógyszerre..stb..stb" adjak már a laposért csak egy húszast v zálogba,töltőjét otthon hagyta,semmi gond uni töltő elővesz,gép meg sem nyekken,ram-hdd fedél le nem volt benne egyik sem,töltést nem veszi nem indul.
-Kérdezem,hogy ez mi?
Válasz:
-Bent a városban nem nézik meg és tette el,sértődötten.

De a többi oldal sem jobb a sokk "vérpistike" miatt,múltkor is kioktatott egy,hogy a 100k-s gépemre kötelező egy év garanciát vállalnom,és mindenkit lebeszélt a vételről,hogy nem szabad vásárolni ilyen nagy értékű számítógépet használtan.A ph-n is megkaptam ha kihoztam a boltból 75%-ott buktam az árán ezért adjam olcsóbban,magyarul a 179k-s gép 100-ért drága,de amikor egy ph-félisten hirdet valamit ami 1-2db ezressel olcsóbb mint a boltban újonnan ott tolonganak,de jó cucc,de olcsó..stb..stb... :W

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#56482) elistvan válasza szmolcsi (#56481) üzenetére


elistvan
senior tag

Én azért ennyire kirívó esetekkel talán nem találkoztam.Nyilván mindenkinek van egy ésszerű haszna a dolgon, ugye a belefektetett energia, az alkatrészek portalanítása tesztelése stb. neked boltosként ugye plusz áfa és ilyenek ha nem magánszemélyként hirdeted. De azért ez a 175ös gép 100-ért eléggé szíven ütött.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56483) szmolcsi válasza elistvan (#56482) üzenetére

Csak nem te is azt mondod hogy drágán adtam... :F

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#56484) elistvan válasza szmolcsi (#56483) üzenetére


elistvan
senior tag

Nem ezt mondtam, de ahhoz tudnom kellene milyen gépről volt szó pontosan.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56485) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok,

Van itt olyan, aki bérelt már Görögországban quad-ot? Sehol nem találok infót, hogy szükséges-e hozzá jogosítvány vagy sem. :)

(#56486) bnorci71


bnorci71
addikt

normális autókozmetikát tud valaki?
egy waxolást kellene megejteni
ahol ősszel csinálták ott elfelejtették, hogy waxolás előtt illene a kátrányt és egyéb mosással nem lejövő dolgokat az ajtó aljáról letakarítani

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#56487) F.B.I. válasza gaben1117 (#56485) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szükséges, most Nei Poriban kérték, de csak 50-est adtak ki. Nem éri meg, gyenge és 20 euróra tudtam lealkudni 12 órára.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#56488) vepe


vepe
senior tag

Lesz 4db gépem eladó.(irodában voltak ebből 3db gyári HP, winchester nincs bennük).(Úgy emlékszem 3 gépben Pentim-D, egyben E6320 proci van, memória 1-2 Gb, alaplapi VGA)

A gépeken felül lesz még kb, 9db winchester (120-500gb közöttiek), billentyűzet, egér, memória, 17" lcd-monitor, stb.

Lehetőség szerint egyben szeretném eladni őket.

Akit érdekel, priviben keressen és a részleteket megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

(#56489) szmolcsi

-Eladó mikrót keresnék,jó állapotút... :U

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#56490) elistvan


elistvan
senior tag

lga1155-re normális minőségű hűtőt keresek olcsón, Használt is lehet.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56491) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Gorje fórum taggal üzletelt már valaki?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#56492) scapegt


scapegt
senior tag

Valószínűleg lesz egy A4-Tech X-718F egér fölösbe nálam csere miatt. Működőképes, csak a kábelről jött le a burkolat a háznál közvetlenül, így kétes, hogy meddig bírja még, no meg van már benne néhány egérkilométer :D

Korábban valaki keresett ilyen egeret, csak azért gondoltam, hogy kiírom ...

[ Szerkesztve ]

(#56493) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Újra eladó, kicsi alku belefér.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#56494) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Keresek PCIe VGA kártyát az olcsóbbik fajtából.
Két feltététel van NVIDIA chip, és legalább 256Mb RAM legyen rajta.
Ajánlatokat pü-ben! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#56495) Wiz Khalifa válasza jFox (#56494) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

ATI-s lenne lenne számodra egy példányom. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#56496) vepe válasza jFox (#56494) üzenetére


vepe
senior tag

Keress meg Jani telefonon, szerintem 1db lesz eladó.

(#56497) jFox válasza Wiz Khalifa (#56495) üzenetére


jFox
őstag

Ati nem jó. Nem kezeli a lap. :(
Vepe: úgy néz ki kerül egy, ha nem jön össze kereslek. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#56498) szmolcsi

Mi a teendő akkor ha adott egy 16gb-os 2400mhz-es Quad kit amiből egy modul elszállt nem cserélik mert állítólag nincs,33k volt az ára amit vissza adhatnak,most ugyanez 44k?
Magyarul rá kell fizessek ugyanarra a memóriára,mert mostanra drágább lett,szerintetek?/ipon/

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#56499) elistvan válasza szmolcsi (#56498) üzenetére


elistvan
senior tag

Pénzvisszát szerintem lehetne tőlük kérni csak ugye úgy meg rosszabbul járnál.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#56500) Solad válasza szmolcsi (#56498) üzenetére


Solad
őstag

Sajnos ez azon keves helyzet egyike amikor a vevo jarrosszul a penzvisszafizetessel, sajna igy jartal :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.