Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48851) adatfalo válasza WildBoarTeam (#48848) üzenetére


adatfalo
senior tag

Mk1-es Ford Focus-okat (1998-2004) lehet már kapni e-körül. Mi is 600 körül vettük fél éve, igaz már rászántunk kb 150 ezret (új klíma motor, csere ez-csere az) nem mondom, hogy a legjobb kocsi a világon, de életérzésre mégsem egy suzuki. Viszont van egy 96-os toyota corollám és azt kell mondjam, hogy a szervó,légzsák és légkondi hiányát eltekintve néha jobban szeretem vezetni mint a fordot és motorikusan tökéletes állapotban van.

[ Szerkesztve ]

www.adatfalodesign.hu

(#48852) Solad válasza WildBoarTeam (#48848) üzenetére


Solad
őstag

12 éves Fabiám van, 500-ért vettem másfél éve patent állapotban. 200 000 kilométerrel vettem, most benne van 230 000, ezalatt az időszak alatt semmi nyűgöm nem volt vele, illetve ismerem az autó előéletét, korábban sem. Ha nem hajtja szét az ember, annyira nem eszi meg a haját sem, az enyém vegyesen 7L körül megáll, ha papisan hajtom akkor alatta (1.4 mpi).

Elég megbízhatónak tűnik, javaslom a nézelődés körébe! (de ha tartasz az ilyesmitől, akkor mobilitásgaranciát kötsz az éves szerviznél és be vagy biztosítva)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#48853) Bull Boss válasza WildBoarTeam (#48848) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Tudom, hogy snassz, de egyértelműen Suzukit kell venned ebből a pénzből ! Nem fog veled megállni sehol sem, persze nem egy letaposott példányt kell megvenni. Azért fél misi körül bőven találni a szépen fel extrázott, megkimélt darabokból is. 1.3 as motor kell legalább, abból jó mind a kettő a 68 lovas 8 és a 86lovas 16 szelepes is. A Sedanok pl szerintem objektive szépek, nekünk is volt, fullextrás manager verzióban 500ezer km el adtuk el, 350-e Ft ért de olyan volt mint az uj. Ilyesmiből ki lehet fogni jó vételeket.

(#48854) Gus válasza WildBoarTeam (#48848) üzenetére


Gus
aktív tag

2004-es 1,4-es benzines Fiat Stilo kombim van. 3 éve használom, kisebb hibákkal. Kb. 200000Ft költség volt ez idő alatt, de ebben benne van egy vizsga, egy vonóhorog szerelés, meg egy alufelni szett nyári gumikkal. Már túl van a 200000 km-en. Nyilván a más márkák hívei megmosolyognának, de nem kéne másik autó. Nagy, kényelmes, keveset fogyaszt (6 liter alatt), 6 sebességes, mindenféle kütyümütyü, elektromos biszbasz. Csak az első izzó cserét tudnám feledni. :-( Volt már mindenféle autóm, Ladától több Skodán át Opelig, meg egy csomó céges kocsi, de messze ezt szeretem a legjobban. Szerintem még szép is, főleg a háromajtós.
Nem is volt nagyon drága. Ja, és nem eladó! :-)

(#48855) kicsitrash válasza Gus (#48854) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nem csak szerinted szép. kevés olasz autóra mondom ezt, de a stilo tényleg jól eltalált dög.
Van a közelünkben egy narancssárga, picit bele vagyok... megcsalnám a suzkát :)

(#48856) bnorci71 válasza kicsitrash (#48855) üzenetére


bnorci71
addikt

nem csak szerinted szép. kevés olasz autóra mondom ezt

pedig az olaszok tudnak főleg az Alfák egy 159 esetleg kombiba, na azt bevállalnám, nem érdekelne hogy olasz :)
csak még nem az én pénztárcám az áruk, na meg a Scenic kényelmes ki-be szállást megszoktam, de még lehet ezt is feladnám azért a formáért

jut eszembe az Edelényi Roland autoról van valakinek véleménye?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48857) üszök válasza Gus (#48854) üzenetére


üszök
őstag

Egy Stilo kombi nekem is jöhetne a legerősebb dízellel,automatában+a nagy üvegtetővel.

5-600k ért biztos nem Suzukit vennék. :N Az csak akkor alternatíva,ha nem mész a lakóhelyedtől 50-60 kilométernél messzebb.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#48858) jagada válasza bnorci71 (#48856) üzenetére


jagada
őstag

Hóhányók, felejtsd el..

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#48859) F.B.I. válasza Solad (#48852) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1 a Fabiára van belőle pár céges autónk, igénytelen, mint a Suzuki, olcsó alkatrész nem rakéták csak A-ból B-be de arra hibátlan.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#48860) bnorci71 válasza jagada (#48858) üzenetére


bnorci71
addikt

pffff
eddig 2:0

pedig hirdetnek egy szép Scenic III-t

szombaton azért megnézem

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48861) jFox válasza kicsitrash (#48855) üzenetére


jFox
őstag

A garázsszomszéd meg igen szidja. A fia beszélte rá Brava után, de - azt mondja - inkább maradt volna a Brava. :)

Bnorci: a Roland az melyik? Amelyik Edelény elején van, vagy ami a Mol kútnál? Az előbbiben voltam tavasszal megnézni egy "törésmentes" Peugeot 306-ot, de még a vak is látta, hogy törve volt. :(
Szélhámosoknezek mind. Tisztelet a kivételnek. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#48862) Wiz Khalifa válasza F.B.I. (#48859) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az Octavia-val szemben a Fabia sajnos "fapados"-nak tekinthető. :( Tapasztalat mert van mind2-ből ismerősi körben. A Fabia-val semmi bajunk sincs csak annyi hogy az Octavia után olyan kicsi a beltere hogy csak na. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#48863) zsolt1225 válasza jFox (#48861) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nem a Trixon? Én ott láttam olyat ami "sérülésmentes" és láttad NETEN képen, hogy törve volt.

(#48864) elistvan válasza jFox (#48861) üzenetére


elistvan
senior tag

A Roland van a Molnál a Trixon a kanyarban még előtte.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48865) Solad válasza Wiz Khalifa (#48862) üzenetére


Solad
őstag

Mivel teljesen más kategória... Viszont azonos pénzért árult Octavianal és Fabianal nem valószínű hogy ugyanaz lesz az állapot :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#48866) WildBoarTeam válasza jFox (#48861) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Tegnap én itt a Lórántffyn néztem meg egy 1.6-os Mitsubitchit kíváncsiságból (itt volt az utca végén).
Neten találtam róla a hiredést, de meglepődtem rendesen.
A lökhárítókon messziről látszott a törések nyoma (elől-hátul), a ködlámpákat kiszedték és tettek helyére rácsot (bár elég törött volt a képek alapján a ködlámpa keret, így ezt megértem). A szélvédőbe kihelyezett árcédulán +200-el magasabb ár volt feltüntetve és egyálatlán nem volt levizsgáztatva (a rendszámon a 2-éve feltett matrica volt).
Gondolom ezért írták a hirdetésbe, hogy előre kell egyeztetni. :K

Az autókereskedők nagy része humbukol valamit, ha nem teszi biztos hamar lehúzhatja a rolót.

blabla

(#48867) __Zs__ válasza üszök (#48804) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Nagyon szépen köszönöm, hogy megnézted!
Ezek szerint tényleg én voltam figyelmetlen, ill. szimplán nem közvetlenül az éppen ott várakozó helyijáratos busz elé kukucskáltam a lehetséges parkoló helyet keresve, látva, hogy ott jobb oldalon előrébb már szépen állnak az autók sorban - a P táblától visszafele, ezek szerint bőven a várakozni tilos tábla hatálya alatt.
Azért kíváncsi lennék, hogy a másik 3 autó is ott volt-e még a közterület-felügyelő megérkezésekor. Ha igen, akkor nagy kaszálás volt akkor ott délelőtt. :(

Üdv': __Zs__

(#48868) __Zs__ válasza benvolio (#48805) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Van abban igazság, amit írtál (nagyjaink vs. kis-ember).
Egyébként a kis póri agyammal azt nem értem, hogy ezt a megállás várakozási tilalmat miért vették ki az objektív felelősség alól. Mi volt a rendelet/törvény (?) módosításával a cél?

Üdv': __Zs__

(#48869) __Zs__ válasza bozsozso (#48809) üzenetére


__Zs__
tag

Hali!

Ott a pont, bár teljesen akkor pontos, ha a "járműnél marad", tehát elvileg mellette is álldogálhatok. :)

KRESZ 2. par.
"...
d) Megállás: jármûvel a be- és a kiszálláshoz, vagy a folyamatos fel- és lerakáshoz szükséges ideig, illetõleg - ha a vezetõ a jármûnél marad - egyéb okból legfeljebb 5 percig történõ egy helyben tartózkodás.

e) Várakozás: jármûvel a megállásnál hosszabb ideig történõ egyhelyben tartózkodás.
..."

Próbálok teljesen képbe jönni megint a témában. Hiába na, régen volt az a jogsi szerzés. :)

Üdv': __Zs__

(#48870) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Helló Mindenkinek!
Eladó egy egy éves , megkímélt állapotban lévő Pocketbook 613 e-book olvasó.Magyar kezelőfelület,könnyű, kis méret, kiváló akksi (kb 1-1.5 hónap készenléti idő) nem tükröződő felület, betűtípus, betűméret, margók, sorköz állítható, kétféle olvasómotor (Adobe reader FB reader) bizonyos formátumoknál.
Spec.:
Méretek:
122,6 х 176,4 х 9,7 mm
Kijelző:
6" E Ink® Vizplex
Szín:
Sötétszürke
Akku (aktív olvasás):
Li-Polymer, 3,7 В, 1000 mAh, Kb 8000 oldal (nagyjából 1-1,5 hónap:)
Processzor:
800 MHz
RAM:
128 МB
Flash-memória:
2 GB (az aktuális méret a szoftver konfigurációjától függ).
Interfész:
Micro USB (12 MB/sec)
Memória foglalat:
Micro SD bővíthető 32 GB-ig
Könyvformátum:
EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (Mobi)
Képformátum:
JPEG, BMP, PNG, TIFF
Súly:
180 g
Egyéb funkciók:
3 szótár, naptár, számológép, játékok, jegyzetek, könyvtár.
Ajándékba adok mellé 2 db hozzá való műbőr tokot. ;)
ÁRA: 15000 huf
Az olvasó kazincbarcikán található.
PÜ-t hamarabb látok.

(#48871) __Zs__ válasza Bull Boss (#48810) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Én ezt találtam: http://kalkulatorlap.hu/kozlekedesi_szabalysertesi_birsagok.html

Ami szerint a nevezett esetben a "Helyszíni bírság" 10E Ft (ez jött meg levélben), míg a "Pénzbírság" 20E Ft.

Nagyon remélem, hogy ez nem kúszhat fel 30E -re! :)

Üdv': __Zs__

(#48872) bozsozso válasza __Zs__ (#48869) üzenetére


bozsozso
őstag

Ez így igaz nem fogalmaztam pontosan.

(#48873) lakisoft


lakisoft
veterán

Hibás HDD-ket keresek megvételre, tesztelésre.

(#48874) bozsozso válasza lakisoft (#48873) üzenetére


bozsozso
őstag

Szia,

Van 3db 80Gb-os.

1db wd IDE
1db samsung IDE
1db samsung SATA

Mennyit ér meg Neked? Csak személyes átvétel Miskolcon.

(#48875) lakisoft válasza bozsozso (#48874) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha arra járok megbeszéljük :D. Rendben?

(#48876) bozsozso válasza lakisoft (#48875) üzenetére


bozsozso
őstag

Nekem ok.

(#48877) elistvan válasza lakisoft (#48875) üzenetére


elistvan
senior tag

Nálam lenen egy bades 160as sata maxtor meg talán 2db 80-as ide. Javítani is tudod ezeket?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48878) Wiz Khalifa válasza lakisoft (#48875) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szintén Miskolcon van nálam is egy 80GB-os Samsung Sata-s. A múltkor még 100/2%-os volt. :DD

Ha javítasz is akkor lenne majd 3db WD. :) 1db 1TB-s. Firmware-t kell rajta frissíteni, 1db 320-as, szintén meg a S.M.A.R.T. Értéket törölni, és egy darab 40-es ami leesett, és azóta kattan csak de semmi mást nem csinál. Mind Sata-s. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#48879) jFox válasza elistvan (#48877) üzenetére


jFox
őstag

Dehogy is. Cak az állo kell neki belőle drág tesvírem. :D

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#48880) bnorci71 válasza jFox (#48861) üzenetére


bnorci71
addikt

Mol kúttal szembe

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48881) zetecR


zetecR
addikt

Érdekelvalakit egy pár Wharfedale VH-20 dipól surround hangszóró? Fekete színben, hibátlan esztétikai és műszaki állapotban.

Pont ilyenek, de csinálhatok saját képet is róla.
Vagy meg is hallgathatók. :)


(#48882) Sanyi.il válasza zetecR (#48881) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Megy pü :)

(#48883) #40731136


#40731136
törölt tag

Eladó egy Toshiba Satellite L40-14H notebook. Részletek a hirdetésben.

Ára: 30 000 Ft.

(#48884) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Érdekel valakit 1-2db 18"-os CRT monitor?
Ha nincs rá jelentkező, szerintem megy a hulladékgyűjtőbe.

(#48885) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

MSI Geforce GTX 650 Ti 1 GB OC VGA eladó:

Ára 17000 FT

Tiszta hülye aki nem normális

(#48886) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Segítsetek, mert megőrülök :(

Adott egy alaplap Gigabyte g45pl-s3p e2180-as procival. Az volt a feladatom, hogy telepítsem fel a win 7-et. Tegnap még simán leszedtem róla a dokumentumokat, ma meg bekapcsolásnál hatalmas szirénával fogadott. Mint kiderült néha megy, néha pedig nem a processzort hűtő ventilátor. Persze ellenőriztem többször is, hogy nem-e valamelyik kábel csúszott be a ventilátor lapátjai közé, de nem ez volt a probléma. Néha elindul néha megáll, akkor szirénázik. Aztán BIOS reset, látszólag minden megoldódott. Aztán telepítés után mikor a gépnevet kell megadnom, elment a kép, megfagyott. Újraindítás után minden tökéletes. Aztán megint újraindítottam, akkor már a post képernyőn is furák voltak a betűk. Néhol a betűkben 1-1 fehér pötty, de nem az a tipikus vga hiba. A BIOSba belépve, némelyik betű kék színben pompázott. Memória ki, majd be újraindít és minden csodás. Letoltam egy performance tesztet, de nem vettem észre, hogy a vga hibázott volna. Néha megáll a cpu venti, már ki is kapcsoltam a szirénát, mert unom, utána gondol egyet elindul.

Mi lehet ez? Adjatok valami támpontot.

Előzmény: Amikor hozzám került a gép, akkor rettenetesen krákogott a tápegység ventilátora, azt cseréltem csak, semmi máshoz nem nyúltam.

(#48887) Bull Boss válasza Ronyman (#48886) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Én memóriaára gyanakszom. De lehet hibás rajta a bios....

(#48888) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Szeretnék érdeklődni, hogy nem-e tudnatok nekem szállást ajánlani, ahol 1 nap se probléma, nem túl drága és nincs túl messze a sörfesztiváltól. :-)
Előre is köszönöm.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#48889) elistvan válasza Ronyman (#48886) üzenetére


elistvan
senior tag

Tápban, lapon a kondik milyenek? Valamelyik ág hiányos tápellátása is okoz szerintem ilyen problémát.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48890) kicsitrash válasza s7evcsenko (#48888) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Mit jelent a nem túl drága? :) Szálloda, panzió, koliszoba? Hány ember?

(#48891) s7evcsenko válasza kicsitrash (#48890) üzenetére


s7evcsenko
addikt

2 fő, 1 szoba.
Szalloda árakat talaltam a neten. Van közte nem is olyan vészes áron. 5-8ezerre gondoltam első körben.
Igazából, akkor inkabb azt kérdezném, hogy van-e olyan, ami hiresen rossz, és inkább kerüljem? :-)
Illetve, hogy melyik az ami batran vallalhato es közel van a sörfeszthez?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#48892) kicsitrash válasza s7evcsenko (#48891) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én lehet kibuszoznék/sétálnék az uni-hotelbe... :)

De nemrég ezt is ajánlotta ismerős ismerősének ismerőse (belvárosban kerestünk ismerősnek szállást):

http://www.magyarturizmusportal.hu/?sTitle=&sCountry=0&sWords=akad%C3%A9mia&sCity=miskolc#this

Nem tudom véleményezni, de a legbelebb belváros :)

Szerk: mondjuk a sörfeszthez kell egy kis séta :)

[ Szerkesztve ]

(#48893) Wiz Khalifa válasza Ronyman (#48886) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem BIOS hibás lesz.

Smoke some weed nigga!

(#48894) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Barátomnak van egy HP laptopja, ami erősen "cicereg". Korábban utánakérdeztem, akkor arra sikerült jutni, hogy a proci energiamenedzsmentes működése közben jön létre ez a cicergő hang. Gyakorlatilag az órajelkapuzás és feszültségvezérlés következtében jön létre a hang. BIOS-ban nincs lehetőség kikapcsolni ezeket a funkciókat. i5 proci van a laposban egyébként és ha maxra pörgeti egy program a procit (pl. video kódoló program), akkor teljesen csendben van.

A közeljövőben szeretné egy megbízható szervizzel megnézetni és árajánlatot kérni a hang eltüntetésére, ha egyáltalán meg lehet ezt javítani. Miskolcon van olyan hely, ahol nem úgy állnak ilyen problémához, hogy: "hagyd itt majd kezdünk vele valamit", hanem "szakértelemmel" be tudják vizsgálni és nyilatkozni a javíthatóságról és annak esetleges költségeiről? HP a laptop, nincs már rá jótállás.

read-only mode on the forum

(#48895) Wiz Khalifa válasza Ronyman (#48886) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De próbáld meg egy másik HDD-vel is. Mert láttam már olyat is hogy az volt a ludas ilyenkor is.

Smoke some weed nigga!

(#48896) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Miskolcon hol érdemes nézelődni kerékpárt?Gyerek és felnőtt is érdekelne. A decathlon-t illetve a nagy tesóval szemben talán a bombastic. Olyan hely kellene ahol segítenek a választásban és nem valami selejtett sóznak rám. Persze az ár sem utolsó szempont. Ahogy nézegettem a decathlont elég szép árak vannak, látszik régen vettem és nézelődtem ilyeneket.

(#48897) zetecR válasza bozsozso (#48896) üzenetére


zetecR
addikt

Ha minőségi bringát szeretnél, akkor Diósgyőrben a Freeriders Bike Shop.
És még értenek is hozzá. :)

(#48898) elistvan válasza bozsozso (#48896) üzenetére


elistvan
senior tag

Bombasticban kapható Nopeus. Magyar gyártmány,minőségi is nem is olyan drága.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48899) bozsozso válasza zetecR (#48897) üzenetére


bozsozso
őstag

Az a baj, hogy szabadidős bicajozáshoz kellene és azért túl drágát nem akarok venni, de azért azt sem szeretném, hogy szétessen alattunk. Főleg a gyerek egy sarkalatos pont, mert jó lenne ha nem kellene másikat venni neki később, bár ezt kétlem. Jelenleg olyan kb.145cm(11éves) túl magas nem lesz, mert a feleségem és én sem vagyok magas 160-170cm

(#48900) zetecR válasza bozsozso (#48899) üzenetére


zetecR
addikt

Akkor Dechatlon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.