Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48101) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok.
Eladó cuccok:

Corsair Vengeance C70 (fehér) ház

Fehér független LG G2 teló

3*1GB Kingmax 1066 MHZ ddr2 memória

Átvétel: Miskolc, esetleg Kazincbarcika.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#48102) scapegt


scapegt
senior tag

Tud valaki segíteni átpakolni egy Google fiók névjegyeit egy sz@r Windows Phone 7.5-re? Mindjárt földhöz vágom a telefont, úgy felidegesített! Kb. 1,5 órája tökölök vele és még egy hülye névjegy sincs a telefonon pedig nem vagyok hülye a ketyerékhez! :((( :O :W

A Google fiókra tojik, nem engedi szinkronizálni Win Phone 7-től feljebb, szóval ez kiesett.

Xperia Minin még fent vannak a névjegyek, gondoltam bluetooth-on átküldöm, hogyne! A hülye lumia 710 látja a másik telót, de gondolom android lévén tiltólistán van, így törli is azonnal a párosítást :W

Notiról nem tudom átküldeni bluetooth-on az exportált névjegyeket, egyszerűen nem megy.

Más megoldás van még egyáltalán?

Nemsokára kukába megy a 20ezres telefon, nem ezért vettem meg :((( és még az androidot fikázzák sokan ... azon fél perc alatt rajta az összes névjegyem.

Utolsó lehetőség gyanánt átmásolhatom a SIM-re a névjegyeket, de akkor eltűnik minden más infó a telefonszámokon kívül, amit nem akarok. Ráadásul a nevek fele lemarad ... írhatom át az összeset akkor ... szóval ez a lehetőség sem jó.

El sem hiszem, van a Lumián egy névjegyáttöltő alkalmazás és működik :U szinte hihetetlen ...

[ Szerkesztve ]

(#48103) jFox válasza scapegt (#48102) üzenetére


jFox
őstag

Ne keserdj el, annó kollégám 1,5 napot szívott vele, hogy a régi nem okos Nokiájából át töltse a névjegyeket az új 710-esbe. :) Azután ha jól emléxem Outlook-kal sikerült valahogy összeszinkronizálni a két telefont.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#48104) scapegt


scapegt
senior tag

Hátha érdekel valakit ...

Refurbished Nokia Lumia 710, kártyafüggetlen, előlapja fehér, hátlapja citromsárga. Kijelzőn fólia, abszolút karcmentes, mivel az egész telefon teljesen felújított, tehát gyári állapotú. Minden tartozék megvan hozzá, a headsetet ki sem bontottam, ahogyan a töltőjét sem. Garancia természetesen nincs már rá, eleve külföldről van.

Akit érdekel, írjon privátot, nekem ez nem kell.

(#48105) elistvan válasza scapegt (#48102) üzenetére


elistvan
senior tag

Esetleg nem lehet a régi telón xml-be vagy valami emberi formátumba kiexportálni a névjegyeket a hozzá való kezelőszoftverrel? És nokia suite-al meg a nokiára rátenni? (Gondolom ott gép és teló közt engedni a kapcsolatot vagy micro usb kábellel?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48106) zsolt1225 válasza scapegt (#48102) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

WP 8-on nekem volt gyári Adatátvitel nevű program ami kékfog segítségével átmásolt mindent a régi telórol.
Nem tudom 7.5-ön van-e.

(#48107) wwenigma válasza scapegt (#48102) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most akkor sikerült? Google Cimtarbol is ki lehet exportalni a nevjegyeket.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48108) Vangelis válasza zsolt1225 (#48106) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azon is kell lennie!

Én is szedtem át úgy cuccot BT-n.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48109) scapegt válasza wwenigma (#48107) üzenetére


scapegt
senior tag

A névjegyeket úgy tudom áttenni, hogy még szerencsére megvan az előző teló, az Xperia Mini, arra leszinkronizálva a névjegyek, aztán a Névjegyáttöltés progival a Lumiára átrakom őket. Máshogy nem megy, még a hülye leveleimet sem tudom leszinkronizálni a gmailből a Lumián, ugyanis csak fizetős google fiókkal lehet. Azt sem tudtam, hogy van fizetős ... meg kissé felháborító, hogy még a saját névjegyeimhez sem juthatok ingyen hozzá, mint az androidon.
A google regisztrációt el kell felejteni Win Phone 7-től felfelé, ezen meg 7.5 van, szóval így jártam. Nekem meg hotmail-es fiókom nincs és nem vagyok hajlandó csinálni egy ötezredik e-mailt, mert már így is van elég.

Aki átvenné a telefont, írjon rám, nekem ez túl fapados és idióta rendszer. Win Phone-ra még csak olyan egyszerű és értelmes program sincs, ami mutatná az akku töltöttségét ... no comment....

A laptopom nem ismeri fel a telefont, pedig van rá frissítés, de így nem tudom megcsinálni.

A telefonkönyvből hogy lehet kitörölni az összes névjegyet? Itt nem divat a menü??? Sehol nem lehet sem törölni, sem beállítani, se mást. :W

[ Szerkesztve ]

(#48110) bnorci71 válasza scapegt (#48102) üzenetére


bnorci71
addikt

na ezért tartom én a számokat a SIM en :)

mondjuk okos telefonom sincs :)
Nokia Asha 300

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48111) Vangelis válasza scapegt (#48109) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ZUNE.-t tedd fel.

Ha 7.5-el akarsz nyomulni akkor nem lesz egyszerű harc. Kitartás!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48112) scapegt válasza Vangelis (#48111) üzenetére


scapegt
senior tag

Zune fent van, de minek?? A laptop nem ismeri fel a telefont, nem tudok vele mit kezdeni. A telefonhoz adott kábellel semmit nem csinál, egy Samsung kábellel tölti az akkut, de a gép nem látja a telefont, az meg néha felvillantja a kijelzőt, aztán bekussol. Tényleg lassan megy a kukába, ez használhatatlan.

Telefonkönyvből hogy kell minden névjegyet törölni??? Full reset ismét a telefonnak? Ez komoly??? Vagy ha van 500 névjegyem, egyesével nyomjak rájuk és töröljem őket?

(#48113) Vangelis válasza scapegt (#48112) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen a gyári beállítás törli csak ha jól emléxem.

Mint ahogy a FB meg hasonló xarok mentéseit is.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48114) Pttypang válasza scapegt (#48109) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkabb adj neki egy hr-t es valj meg tole bekeben. ( a beallitasokban a gyari beallitasok visszaallitasa is reseteli) Maskor tajekozodj, mielott ismeretlen rendszerrel mukodo telefont vasarolsz :U A hiba nem a keszulekben van.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48115) scapegt válasza Vangelis (#48113) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem akarom világba fikázni a Nokiát, de szerintem jogos a kérdés: NOOOOORMÁÁÁÁLLIIIIISSAAAAAAK????!!!!!

#48114: nem feltételezi az ember, hogy ilyen idióta oprendszert írt a Nokia, már bocsánat. Gondoltam kipróbálom, vettem egy olcsóbb készüléket, hátha megtetszik a rendszer és később veszek egy komolyabb Nokiát, de felejtős. De úgy látom, te viszont Nokia fan vagy, sorry, hogy belegázoltam a lelki világodba :DDD

#48116: ahogy írtam is, csak nem olvastad el, más rendszert akartam kipróbálni, nem véletlen vettem ezt.

#48117: nem tudtam, hogy ez ilyen sz@r, de egyébként céges, második telónak kell, tehát nem kell, hogy bonyolult legyen, de azért a névjegyeimhez hadd jussak már hozzá, könyörgöm.

[ Szerkesztve ]

(#48116) Pttypang válasza scapegt (#48115) üzenetére


Pttypang
veterán

Lassan 2 éve használok wp7-es telefonokat, eddig egy lumia 610 és egy 800 fordult meg nálam, nem volt velük problémám. Hamarosan egy 625 is beszerzésre kerül. Ha az androidot keresed, akkor használj androidos telefont.

A Microsoft fejleszti a rendszert, nem sok köze van hozzá a nokiának. Nem vagyok nokia fan, csak képes vagyok elolvasni a rendszerhez tartozó leírásokat. :U Mikor a 610-et megvettem, mint első okostelefonomat, minden egyértelmű volt, nem jelentett problémát a rendszer használata. Biztos bennem van a hiba, valamilyen űrlény lehetek.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48117) Vangelis válasza scapegt (#48115) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az újabbakkal már kevesebb vesződés van!
Ne alapozz a 7.5 és a 7.8 gyengeségeire.

A 8.0 ás vagy 8.1-es gépek már kezelhetőbbek :)

Pont a legxarabbat vetted :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48118) Pttypang válasza Vangelis (#48117) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, mit kezdene egy 610-el, az a 256 ramot elegge megvillantja :)

Everybody lies.

(#48119) Vangelis válasza Pttypang (#48118) üzenetére


Vangelis
nagyúr

jah...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48120) scapegt


scapegt
senior tag

Annyiban tudna segíteni valaki, hogy honnan tudok drivert letölteni, hogy a notim (Win 7) felismerje a telefont? Mert hogy USB driver sincs hozzá a neten.

(#48121) Pttypang válasza scapegt (#48120) üzenetére


Pttypang
veterán

Zune kell hozzá.

Wp7-en nem fersz hozza a fajlrendszerhez kozvetlenul.
Ezt ajanlom figyelmedbe

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48122) Ronyman válasza scapegt (#48115) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Nekem ugyan nem 710 hanem 520 van, igaz más az oprendszerem mint neked, de ha jól emlékszem 1 órámba telt még átraktam a telefonszámokat. Nem mernék rá megesküdni, de nekem a google fiókommal szinkronizálta, miután megadtam a gmail-es emailcímemet. Szépen a leveleimet is megkapom azóta a telefonra is. A telefonszámok mentésénél pedig megkérdezi, hogy milyen fiókba mentem el... felajánlja a hotmail-est is, de mindig a google-t választom. (nicns hotmail-os emailcímem)

Ne ítéld el a rendszert. Nekem tökéletesen működik, igaz szokatlan volt az android után, de villámgyorsan megszoktam. A géppel összekötve áttölti a képeket, minden nagyon jól működik. Ja és persze nincs az mint az androidnál, hogy várni kell, vagy akadozik valami.... Biztos nem vennék már androidos telót. Nagyon jó extra az ingyenes hangos navigáció, ami offline módban is működik!

Nem tudom, a tiédben van-e, de a többek által írt "Adatátvitel" menüpont az első a menüpontok között, aminek segítségével is mindent át tudsz ültetni a régi telefonodról az újba.

(#48123) AtHoS válasza scapegt (#48120) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én bepróbálnék egy SE mini -> MyPhoneExplorer -> Outlook -> Nokia kialakítást. De, ha nem jön be a Nokia, akkor az más.

Más

Köszönöm a walkie-talkie ötleteket :R

read-only mode on the forum

(#48124) scapegt válasza Pttypang (#48121) üzenetére


scapegt
senior tag

Az sem zavar, hogy ha nem férek hozzá a file-okhoz (vagyis hogyne zavarna, de ha ha nem lehet, akkor nem lehet), viszont frissíteném a telót 7.8-ra, de folyamatosan azt írja a gép, hogy nem lehet felismerni a telefont, a Zune pedig már fent van és mégsem látja. Mi lehet a gond?

#48122: Win Phone 7.0 óta a google accounttal csak a leveleket szinkronizálja le, de nekem ezt írja, akárhányszor próbálkozok: "Úgy tűnik, hogy a Google Apps-fiókjában nincs beállítva a mobileszközökkel való szinkronizálás. A számítógép webböngészőjében nyissa meg a Google Apps-fiókja beállításait, engedélyezze a Google Szinkronizálás szolgáltatást a szolgáltatásbeállításokban, majd próbáljon újra szinkronizálni."

Na én ezt sehol nem találom a weben, pedig már mindent átnéztem. Valakinek van tippje? :F

#48125: nem, de módom sincs most rá és a saját gépemen kellene, hogy működjön.

[ Szerkesztve ]

(#48125) Pttypang válasza scapegt (#48124) üzenetére


Pttypang
veterán

Más gépen próbáltad?

Everybody lies.

(#48126) Ronyman válasza scapegt (#48124) üzenetére


Ronyman
aktív tag

"Win Phone 7.0 óta a google accounttal csak a leveleket szinkronizálja le"

Ez nem feltétlenül igaz! [Én így csináltam wp8 alatt]

(#48127) scapegt válasza Ronyman (#48126) üzenetére


scapegt
senior tag

Utánaolvastam, nem véletlenül írtam le. El sem jutok odáig, hogy továbblépjen a jelszó beírás után, az előző hsz-emben szó szerint idézett szöveget kapom és sehogy sem tudom megoldani, mivel a google accountban nincs olyan beállítás, amire a rendszer hivatkozik. Tehát ez a megoldás így ugrik sajnos, viszont így fogalmam sincs, hova mentsem le a névjegyeimet, hogy később visszatehessem, főleg így, hogy ilyen okos ez a rendszer, hogy hacsak a telefonkönyvet akarom törölni, vagy más adatot, akkor resetelni kell ...

(#48128) scapegt válasza scapegt (#48127) üzenetére


scapegt
senior tag

Csináltam egy Live fiókot, amelybe weben belépve látom, hogy ott az összes telefonon szereplő névjegyem, remélhetőleg ott is maradnak és visszamásznak a telóra reset után (bár láttam egy google import menüpontot is ott, szóval így megoldódik a névjegy probléma).

Akkor USB driver nincs a telóhoz? A Zune uninstall/reinstall sem oldotta meg, másik gépbe bedugva a telefont, még csak nem is pittyen, hogy töltődne és a gép sem dob fel semmit, hogy telepítené. Akkor hibás a telefon? Valami baja van vagy ez ennyi? Fogadjam el, hogy csak telefonálni lehet vele?

(#48129) zsolt1225 válasza scapegt (#48124) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nekem még olyan volt, hogy sehol nem mutatta a telót és nem tudtam mi van vele, mint neked. Nagy hirtelen bementem a sajátgépbe és ott ott volt, mint nokia telefon. Egyszer megnyitottam és onnantól látta a zune is.

(#48130) scapegt válasza zsolt1225 (#48129) üzenetére


scapegt
senior tag

Sajnos nem látja a gép, pedig ismét reseteltem a telefont. Most már viszont feladom, délután 2 órától a telefonnal küszködök.

(#48131) icemad válasza scapegt (#48130) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hagyd a francba. Én kétszer vágtam falhoz az enyémet... Wp-s fos. Én is kb 2 napig bírtam. 8.1-től felfelé talán használható valakinek, de a normális okostelefontól fényévekre van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#48132) Vangelis válasza scapegt (#48130) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mennyit adtál ki érte?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48133) zsolt1225 válasza icemad (#48131) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nekem egy 625-öm van és teljesen meg vagyok vele elégedve, igaz előtte is symbianom volt csak. Ez a 8.1-es frissítés pedig csak jobbá tette. Nekem az android annyira nem is jön be.

(#48134) scapegt válasza Vangelis (#48132) üzenetére


scapegt
senior tag

14k lett volna de kaptunk rá fasza 27% ÁFA-t, így 20k-ba fájt ez a fos. A Store változatlanul nem működik, 1 deka programot nem tudok letölteni, a gépem nem ismeri fel, tehát konkrétan vettem 20e-ért egy szimpla telefont, ami ráadásul olyan nehéz mint az S4-em (bár nyilván ez zavar a legkevésbé).

LLétezhet vajon az, hogy tegnap mérgemben megírtam a telefonról egy szép káromkodós pár sort a Nokiának és ők tiltottak ki a store-ból? Bár ehhez nem nagyon lenne joguk szvsz. Ha vm sz@r, akkor sz@r, a véleményemet meg ők kérték :DD

[ Szerkesztve ]

(#48135) Pttypang válasza scapegt (#48134) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem.

Everybody lies.

(#48136) Gaga_30 válasza icemad (#48131) üzenetére


Gaga_30
tag

Én Wp 7.8-as rendszert használok és tökéletes...
Ráadásul céges célokra tehát elég sokat nyúzom.
Azért mert Neked nem válik be, még nem fos..

(#48137) Wiz Khalifa válasza scapegt (#48134) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha menne a store mondanám hogy root-old meg és dobj rá egy androidot. :DD

Smoke some weed nigga!

(#48138) szmolcsi

-Megbízható robogó szerelőt nem tud valaki?.. :R

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#48139) icemad válasza Gaga_30 (#48136) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igazad van. Nekem nem vált be, és előjöttek a rossz emlékek. Ettől még valakinek jó lehet...

scapegt: én úgy tudom, hogy a wp7.x rendszer fejlesztését teljesen leállították, ezért lehet, hogy a store nem elérhető már rá. Ha tévedek, akkor javítsatok!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#48140) Pttypang válasza Wiz Khalifa (#48137) üzenetére


Pttypang
veterán

???

(#48139) icemad
Megy a marketplace, nekem problema nelkul megy mindket eszkozon es a sima bongeszos verzio is.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48141) Wiz Khalifa válasza Pttypang (#48140) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen. Megoldható az andorid a WindowsPhone-on. Legalább is a Lumia 610-710-re igen.

Én akkor találtam hasznos leírást rá hogy kell csinálni mikor eladtam a gyönyörű kék 610-em... :(

Smoke some weed nigga!

(#48142) kicsitrash válasza bnorci71 (#48110) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Hehe... erre is gondolt a nokia. A lumia (620) nem kezeli a névjegyeket a simről...
Én hotmail fiókkal szinkronizáltam.

[ Szerkesztve ]

(#48143) Depression


Depression
veterán

hali
keresek egy lap,dupla magos proci ,memoria triót. integrált vga-val.
nagyinak kellene facebookra.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#48144) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Hali!

Noti ddr3 ramot keresek.
Csak egy 2gbos modulra van szükségem. Lehetőleg 1333as legyen.

Várom az ajánlatokat püben. :R :)

A számom az adatlapomon. ;)

(#48145) bnorci71 válasza kicsitrash (#48142) üzenetére


bnorci71
addikt

be se olvassa?

akkor ezek lassan nem okos hanem elbutított telefonok :(
mondjuk az Iphone se kezeli, de legalább beolvassa, mondjuk ha újat ír be az ember az már nem a SIM-re kerül

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48146) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Nem itt keresett valaki régi fajta USB kivezetést ? :U

(#48147) lakisoft


lakisoft
veterán

Eladó egy Seasonic SS350ET - 350W-os táp. Ajánlatokat várnék privátban.

(#48148) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Sale:
ConCorde FHD 1100S asztali média lejátszó.Nagyon keveset használt kiválló állapotban, 9e huf. Specifikációk:
Video: AVI/MPG/MPEG/Xvid/VOB/DAT/MP4/TS/M2TS/MKV/H.264/RM/Rmvb/SWF
Audio: DTS/M4A/MP3/WMA/OGG Vorbis/WAV/AAC/FLAC és Alac
Kép: JPEG/BMP/PNG/GIF/TIFF
Felirat: SUB/ASS/SRT/SSA/SMI/Idx+SUB
TV rendszer: NTSC/PAL
PAL: 576p, 720p, 1080i, 1080p
NTSC: 480p, 720p, 1080i, 1080p
Eladó Lumia 620-hoz:
Nillkin superfrosted hátlaptok fekete 1000 huf
Rock naked Shell sárga
1000 huf
S-line szilikontok sárga
500 huf
Eladó egy HUAWEI E-153 t-mobile függő 3g usb mobilnet stick.HSPA le- és feltöltés: 3,6 Mbps/384 kbps
Kazincbarcikán.
Privát üzenetet hamarabb látom.

[ Szerkesztve ]

(#48149) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Logitech Momo racing pc kormany elado,dobozaval.
Ara: 8000 ft.
Erd. Privatban.

(#48150) lakisoft válasza pusi1981 (#48149) üzenetére


lakisoft
veterán

Képet tudsz adni róla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.