Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48651) Jarod1 válasza jFox (#48649) üzenetére


Jarod1
addikt

Merre van az?
Bocs a duplàzásért.

[ Szerkesztve ]

(#48652) jFox válasza Jarod1 (#48651) üzenetére


jFox
őstag

A Fonoda utca`n.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#48653) mezis válasza Jarod1 (#48637) üzenetére


mezis
nagyúr

Általában az új akkucsomag áre megközelíti egy komplett új készülék árát. A kapacitása meg annyi, amennyi. (Mennyit állt raktárban ? Mélymerült állapotba került ?)

Én ceruza akkukkal szoktan pótolni. Van amikor foglalatostól belegyömöszölhető. Állítólag NiCd kellene a max aramfelvételhez, de többnyire csak NiMh-t lehet kapni. Ezekkel (meg a sok kontaktus, vékony vezeték miatt ?) nincs is olyan bika ereje, de nekem elég így.

(Forrasztást csak nagyon gyorsan, mert károsodhat az akku !)

mezis

(#48654) Jarod1 válasza mezis (#48653) üzenetére


Jarod1
addikt

A lakàsban állt , abszolút nem tölti, rámértem 0V szétkaptam pár db 1200mAh akksi van összeköttve. Xerintem vagy vagy több bexart.

(#48655) anorche1


anorche1
őstag

Nem tud valaki olyan helyet, ahol adnak egy kis kp -t egy dvd olvasó, egy dvd író/olvasó és 2db foloppy olvasóért?

Vagy itt nem kell esetleg valakinek? Sör, és csoki valutát is elfogadok :)

Illetve kell valakinek ez a fiatba való autórádió? [link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#48656) Jarod1 válasza anorche1 (#48655) üzenetére


Jarod1
addikt

Pcbonto?

(#48657) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#48655) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha Sata-s lenne valamelyik érdekelhetne.

(#48656) Jarod1:
Pc bontó már rég megszűnt Miskolcon. :(

Smoke some weed nigga!

(#48658) Jarod1 válasza Wiz Khalifa (#48657) üzenetére


Jarod1
addikt

opps kösz Sid2012 közben én is ránéztem az oldalukra és meg is lepődtem hogy miskolcon már nincs...

(#48659) Jarod1


Jarod1
addikt

nem kell valakinek egy 775 ös procihűtő?

(#48660) jagada


jagada
őstag

Régi képcsöves TV-t (több darab) hová lehet vinni kidobni Miskolcon az Avas közelében?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#48661) Gabir válasza jagada (#48660) üzenetére


Gabir
aktív tag

Leviszed a szemetes mellé, fél óra múlva nem lesz ott (egyben).
Jönnek a szakszerelők és online bontják a tekercs 'hamisárányér' :D

PCBontó?
Érdekes üzletpolitikával dolgoztak itt..idő kérdése volt, mikor unja meg a ráfizetést a pesti központjuk..

[ Szerkesztve ]

(#48662) jagada válasza Gabir (#48661) üzenetére


jagada
őstag

Csak a képcső az nem kell senkinek se, azok ott fognak árválkodni 1 hónap múlva is...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#48663) Bull Boss válasza jagada (#48662) üzenetére


Bull Boss
senior tag

le lehet adni az AVE RWE vagy a tököm tudja már milyen udvaron. Csak bontatlant vesznek át ( milyen érdekes a portás első kérdése " A réz benne van? " ) negyedévente asszem 3 mázsát lehet leadni ingyenesen. Vinni kell a szemétdij csekkjét.

(#48664) Wiz Khalifa válasza Gabir (#48661) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nagyon ráfizetés lett volna... Amikor a 25k-s gépem 8k-ért vették volna be.

Mondom csak az ODD és a vincsi kerül benne 10k-ba. Erre elkezdi. Jó ODD nélkül beveszi 7k-ért.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#48665) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Tudna valaki segiteni? Lumia 520on frissitettem 8,1 re a phonet és eltűnt a HERE-m :DDD Honnan lehet előszedni? :U

(#48666) jagada válasza Bull Boss (#48663) üzenetére


jagada
őstag

Nálunk a közös költség díja tartalmazza a szemétszállítást is, nincs külön csekkem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#48667) Bull Boss válasza jagada (#48666) üzenetére


Bull Boss
senior tag

ugy már nem tudom hogy működik. Esetleg rokon valaki ?

(#48668) mezis válasza Bull Boss (#48665) üzenetére


mezis
nagyúr

Szóval kasztráltak. :DDD Bizonyára a sebészed formalinnal töltött befőttes üvegében szolgál szemléltető eszköz gyanánt. :))
De minek az már neked ? :U

mezis

(#48669) bnorci71 válasza Jarod1 (#48654) üzenetére


bnorci71
addikt

méretre olyannak tűnik mint a Bosch PSR12 aksi
abba jó a legkisebb 12V riasztó aki :)
csak a képen mintha ez 14v-os lenne

ja meg kelet hozzá egy töltő a Conradból és öröm boldogság

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48670) bnorci71 válasza jagada (#48666) üzenetére


bnorci71
addikt

elég a személyi is ha jól tudom

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48671) mezis válasza bnorci71 (#48670) üzenetére


mezis
nagyúr

Debrecenben is igazolványt kérnek (gondolom az éves limit miatt). De azt sem kérik, ha kisebb mennyiséget viszel és nem ismerős még a képed.

mezis

(#48672) bozsozso válasza jagada (#48666) üzenetére


bozsozso
őstag

Elég személyi és lakcímkártya miskolci lakosoknak megadott mennyiségig díjmentes. Legalább is tavaly így volt.

(#48673) Bull Boss válasza bozsozso (#48672) üzenetére


Bull Boss
senior tag

azért mondtam hogy kell a csekk, mert két hete visszaforditottak utánfutóstúl zöld hulladékostul.... :W

(#48674) bozsozso válasza Bull Boss (#48673) üzenetére


bozsozso
őstag

és bérházban honnan vegyek csekket? tudok neki mutatni, de az nem szemétdíjról szól. vagy akkor meg a közös költség csekk?

(#48675) Ronyman válasza Bull Boss (#48665) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Hát az nagy baj, ha eltűnt a HERE'd :) Frissítsd a telefont és leszedi azokat a programokat, amik eddig telepítve voltak! Jó hír, hogy a HERE helyett a HERE+ kapod meg, ami már nem csak a telefon aktiválásának helyén navigál ingyenesen, hanem a többi országban is :R Viszont ha külföldön szeretnél navigálni a telefonnal, akkor érdemes wifin keresztül letöltened azokat a térképeket, amiket szeretnél használni és akkor internet kapcsolat nélkül is lesz egy teljes értékű navigációd. (csak a dugókról, útlezárásokról nem lesz infód)

Nekem 2 óra volt a teljes frissítés, ezalatt letöltötte magát az oprendszert vagy 20 lépésben frissítette, majd utána ismét a frissítés keresése menüpontot választottam és kidobta, hogy még 19 program kézi beavatkozást igényel. Engedélyeztem a letöltést és lőn világosság :) lesz ismét egy többet tudó HERE'd egy kis plusszal :D

[ Szerkesztve ]

(#48676) mezis válasza bozsozso (#48674) üzenetére


mezis
nagyúr

Sajnos, itt ezt írják. Egyszerűbb keresned egy ismerőst, akinek meg van az utolsó befizetési csekkje.Vagy számlája a csoportos beszedési megbízással....

[ Szerkesztve ]

mezis

(#48677) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó augusztus elején vásárolt Kingston MicroSDHC 16 GB Class 10-es memóriakártya adapterrel.

Ára:4000 Ft

Tiszta hülye aki nem normális

(#48678) szmolcsi válasza Wiz Khalifa (#48664) üzenetére

Az a gond te sem látsz bele mi van a háttérben,te azonnal kp-t kapsz a cuccodért,egy boltosnak 3 nap garit kötelező adni mindenre,és akkor jönnek ugye a bolt költségek,bérleti díj stb..stb csak egy pont ha cég vagy 12k egy 20mb-es internet,10k a szemétdíj és egy kuka ami kb egy hónap alatt van tele,ezeket a költségeket nem lehet úgy kitermelni hogy neked 20-at adnak a gépedért ami 25-öt ér,azért van itt a ph itt kell eladni,ha sos problémád van akkor bontóba menni.
És ne is beszéljünk a sokk kikiáltott informatikai zseniről/aki egy wint talán feltud telepíteni/hogy mi ezer módon tudják az általad letesztelt cuccot haza vági csak egy gyöngyszem:
-Kiéget memória szlottal vissza hoznak egy alaplapot.Kérdem én mi történt?
-Menet közben beraktam még egy memóriát a gépbe és utána már nem kapcsolt be.
-Na paff..... :W

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#48679) elistvan


elistvan
senior tag

Tud valaki olcsón, dual-layer dvd-t? Kellene egy 10-es henger.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48680) kicsitrash válasza szmolcsi (#48678) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Természetesen ddr2 helyére ddr3-at, mert azt mondta a cimbi, hogy gyorsabb...

Nehezen ment bele, de sikerült :)

(#48681) scapegt


scapegt
senior tag

Újszerű Logitech MOMO kormány dobozában, CD-jével, (szerintem még a papírjai is megvannak), alig használtan (jó, ha 8-10x játszottunk vele) eladó. Ár: 10k

[link]

[ Szerkesztve ]

(#48682) Wiz Khalifa válasza szmolcsi (#48678) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Persze ezek is ott vannak. De szerintem el voltak szállva a miskolciak. Árilag. Mert még azt a gépházat is 5k-ér adták amit máshol megkapok használtan 3-4k-ért max újonnan meg 5-6k-ért. :DD Egy valamit szerettem a PCBontóba. Az ingyen elvihető lomokat amik nekik nem kellettek. Jah egyszer volt hogy nem tudtam letesztelni egy lapot. Bevittem hozzájuk hogy lessék már meg. Másnap megyek be azt mondja hogy hibás a lap. Kell vagy itt hagyom-e hulladékként. Én hülye otthagytam. Erre rá egy hétre 10k-ért árulták a lapot... :W

(#48680) kicsitrash:
Ez jó. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#48683) satomee


satomee
senior tag

Üdv,
Eladó pár bontásból megmaradt cucc:
MSI K8N Neo2 alaplap (hátlap nélkül)+A64 3000+ proci+3x512MB DDR400 egyben: 4500Ft
Maxtor 160GB IDE HDD: 2500 Ft
Seagate 80GB IDE HDD: 1500 Ft
LG GSA H42N IDE DWD író 1000 Ft
Codegen 450W táp: 2500
Egyben az egész 10eFt

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#48684) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Seagate IDE/PATA 320GB Sentinel 100/100 HDD - Akciózva, csak 5K :R

(#48685) scapegt


scapegt
senior tag

Továbbra is eladó egy Plantronics K100 típusú Bluetooth-os, FM transzmitteres, autós kihangosító, szinte minden telefonhoz jó. A kütyüt április 10-n vettem, akkor 15.900,- Ft-ért, azóta használjuk minden hétköznap és csak 2x kellett tölteni! Nagyon jól bírja az akkuja, hangos, jól szuperál, csak annyi bajom van vele, hogy 2 telefont nem tud kezelni egyszerre, így lecserélném.

Akit érdekel, 11k-ért odaadom mindenével együtt (doboz, töltő, papírok, jótállási jegy - 2 év garancia van rá!).

Elég sürgős lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#48686) szmolcsi válasza kicsitrash (#48680) üzenetére

Rászóltál mert pont most cseréltem egy deszkát,az illető ddr1-be tolta a ddr2-őt,de még a lefogató füleket is letörte de bement,és füstölt is.... :C

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#48687) PLaci58 válasza szmolcsi (#48686) üzenetére


PLaci58
őstag

A füst kell, azzal ellenőrzi az ember, hogy működik-e :D

Ne csodálkozzatok ilyenen, amikor a rönyó "szakszerviz" olyan magas színvonalon végzi a munkáját, hogy a jót is elrontja.
Kicserélték a vezérműszíjat (gyári előírás az időnkénti csere) és azóta nem megy az autó. Gázra csak rángat, remeg a kaszni. Belenézek a motortérbe, hát a rögzítő csavarokon látszik, hogy 1 cm-el odébb van minden. persze, hogy átveszi a kaszni a motor remegését. Megy vissza. Rohadjon le az ilyen szerelő keze!

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#48688) icemad válasza PLaci58 (#48687) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Keresztanyám megánjában egy sima átvizsgálás alatt kilopták a pollenszűrőt a szakszervízben...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#48689) kicsitrash válasza PLaci58 (#48687) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nemrég egy levonós laptop járt szervízben, hdd problémával... Kicserélték az alaplapot is. Azóta nem tölti az akkut, csak tápról működik. Valakinek biztosan kellett egy új alaplap, s "gariban" megkapta az enyémet...

De a bejelentéstől számított 8 héten belül (kb. 10 email és 5 hívás(i kísérlet)) után már kezemben is volt. Törekedtek a gyorsaságra, precizitásra...

(#48690) Wiz Khalifa válasza icemad (#48688) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A búzán lévő autómosóban (ahol otthagyod a verdád és ők lemossák), kiloptak egy csomag rudit. :DD Mondtam nekik hogy ha ennyit megér nekik az hogy többé ne ide hozzuk a kocsit. Erre egyből azt mondják hogy jaj az kimaradt... Persze. Az üres zacskó kimaradt... :DD Nagy kópék ezek. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#48691) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Sziasztok!

Olcsón-jól dolgozó homokszóró műhelyt tud valaki Miskolcon?
Eddig egy tűrhető ajánlatot kaptam (4.000 Ft).
MTB bicikli vázát a villával együtt kellene lefújni.

Köszi az infókat! :)

(#48692) elistvan


elistvan
senior tag

Tud valakit aki számlaképesen tudná nekem beszerezni az alábbiakat?
160gb-250Gb hdd, 2gb ddr2 ram, e8400 proci

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48693) bnorci71 válasza Bull Boss (#48673) üzenetére


bnorci71
addikt

családi házba laksz? lehet azért?
T-újvárosba vagy 3éve kolléga személyijével adtam le, akkor nem kelet más

Aki nem Miskolci az hová viheti?
Hejőpapi?

Gugli segített :)
Mc. Zsigmondy u. 34
Cirkon telephely
[link]

és fajtánként van súlykorlát

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#48694) Pttypang


Pttypang
veterán

Van ertelmes, min 10km vagy hosszabb, vizszintes szakasz Miskolcon?
Biciklivel eddig nem talaltam, ezert kerdezem.

Everybody lies.

(#48695) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

KERESEK!!! :)

GTA IV-t PS3-ra. Amit cserébe adni tudok az 2000 magyar forint. :)

Smoke some weed nigga!

(#48696) Penndragon


Penndragon
tag

Sziasztok! Nincs valakinek elfekvőben 2 db penny-s matricája? Annyi kell hozzá hogy az asszonynak vegyek egy plüss répát. Lehet az enyém már nem elég neki... :F

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#48697) Solad válasza Penndragon (#48696) üzenetére


Solad
őstag

Matricát nem tudok adni, esetleg másféle segítség? ;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#48698) Jarod1 válasza Pttypang (#48694) üzenetére


Jarod1
addikt

Tiszaitól újgyőriig? vagy az nem összefüggő? a szinva mentén látom a bicóutat.

(#48699) elistvan válasza Penndragon (#48696) üzenetére


elistvan
senior tag

A plüss puha, szerintem azzal sem lenne beljebb. :D

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#48700) Pttypang válasza Jarod1 (#48698) üzenetére


Pttypang
veterán

Arra gondoltam, de ha a varig megyek, akkor is csak 11 km, par helyen eleg hulye megoldasokkal.. :(
De azert majd megnezem megint, hatha ki lehet rajta alakitani valamit :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.