Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47201) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Van egy SKS Airworxx műhelypumpám (kb. 2008-2009-ben vettem). Több éve kínlódok vele, mert a pumpafej nem szorul rá a montim autós szelepére. Így pedig elég rehabosan lehet vele felnyomni a gumit. Olyan, mintha fel lenne keményedve a pumpafejben a tömítő gumi. Ami szomorú, hogy talán 1...1,5 évvel a vásárlást követően már ilyen állapotba került.

Szerencsére nem kell napi szinten használnom, így 3-4 hónaponta kell csak kínlódnom vele, de azért egy 10k-s pumpától nem ezt várja az ember :(

Valakinek ilyen pumpával van hasonló tapasztalata? Lehet ezt orvosolni?

Esetleg valami gumi kezelő/puhító anyaggal bekenni/befújni érhet valamit? (milyen anyaggal lenne érdemes bekenni?)

read-only mode on the forum

(#47202) caprine válasza zetecR (#47197) üzenetére


caprine
aktív tag

Én meg egyenesen utálom a mobil eszközöket, mégis van laptopom, meg 5" okos telefonom. Tiszta pénzkidobás, de időnként jól jönnek.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#47203) caprine válasza icemad (#47188) üzenetére


caprine
aktív tag

Nálam vagy 2 hónapja egy ACER lapos volt. Azt újrapasztázták, csak a hütő egyik csavarjánál a konstrukciós hibás megoldást túlhuzták, és elpattant, onnantól kezdve csak 2 csavar nyomta rá a hűtést, nekem kellett barkácsolnom, hogy jó legyen :R Ritka vacak megoldások vannak egyik másik laptopban.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#47204) adatfalo válasza caprine (#47203) üzenetére


adatfalo
senior tag

Megint le leszek oltva :D , de egyetértek. 200k alatti acer és hp notikat csak akkor vennék ha kényszerítenének rá. Ár/teljesítmény arányban az acer-ek okésak de anyaghasználat terén hagynak kívánnivalót maguk után. Hp-nál meg minden második notihoz amihez közöm volt 1 éven belül szervizelésre szorult.

www.adatfalodesign.hu

(#47205) icemad válasza caprine (#47203) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez sem volt egyszerű, kellett a haverom segítsége. Ahhoz, hogy a ventihez hozzáférjünk, bizony az egészet szét kellett szedni, még a billentyűzetet is ki kellett pattintani.
Aki használ laptophűtőt, annak mi a véleménye róla? Az én kis paraszti eszemmel sok értelmét nem látom a burkolatot hűteni... Neten kerestem ehhez kapcsolódó cikket vagy tesztet, de nem nagyon találtam.

adatfalo: Ez asszem 250k volt kb. másfél éve, szóval megnyugodtam. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#47206) mezis válasza AtHoS (#47201) üzenetére


mezis
nagyúr

A benzin puhítja a gumit. Talán nagyon is....
Kerékpár boltban talán beszerezhető a tömlő csatlakozó. Hátha az jobb lesz....

mezis

(#47207) _seth_


_seth_
veterán

Olympus SZ-20 fényképezőgép 16 MP 12,5x zoom, Full HD, 3D, 29,9e!!!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#47208) üszök


üszök
őstag

Valaki árult itt nem túl rég IPS monitort. Elkeltek? Ha jól emlékszem kettő is volt eladó.
Vagy ha van valakinek ,vagy tud olcsó helyet,ne tartsa magába.


Lajkó
(őstag)

Nincs mit. :N

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#47209) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Mi történ Lolipop kollégával hogy kitiltották durva megsértésért egy időre? :DD :Y

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#47210) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Üdv.
Eladó:
-egy fekete s-line szilikon tok Nokia Lumia 620-ra. 500 huf
-egy sárga Rock New Naked Shell műanyag hátlaptok Nokia Lumia 620-ra. 1200 huf
-egy fekete Nillkin Super Frosted Shield hátlaptok Nokia Lumia 620-ra. 1500 huf
-egy fehér Nillkin Super Frosted Shield hátlaptok Nokia Lumia 625-re. 2000 huf
A tokok keveset használtak. A fehér nillkin új.
A sárga tokon itt-ott pici karcok vannak.
Kazincbarcikán megtekinthető, átvehető.
Privát üzenetet hamarabb látok.

[ Szerkesztve ]

(#47211) wwenigma válasza Wiz Khalifa (#47209) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kérdezd meg Kisharkálytól...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47212) elistvan válasza wwenigma (#47211) üzenetére


elistvan
senior tag

Már tőle se tudja, őt kivágták. Okoskodni akart a srác aztán nem jött össze. Van ilyen. :W

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#47213) elistvan válasza Bull Boss (#47195) üzenetére


elistvan
senior tag

Pontosan, a laptop kialakításából és ergonómiai szempontból is alkalmatlan komolyan játékra ráadásul baromira kényelmetlen szvsz. Dehát a divat.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#47214) Wiz Khalifa válasza elistvan (#47212) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na szortíroznak vagy mi a szösz? :)

Smoke some weed nigga!

(#47215) sutykuru válasza Wiz Khalifa (#47214) üzenetére


sutykuru
tag

Nem 1 acc.-ja volt neki.

(#47216) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Nargilem ECO 300 vízipipa eladó !!!
Ajándékba kaptam - egyszer használtam,de nem kapott el a gépszíj :)
Eredeti,öntvény, nem lemez, nem gagyi kategória!!!
Fóliával,szénnel,Shiazo áfonyás kővel,tartozék csipesszel,tűvel,dobozában,leírással.
Ára: 13.000 -

[Képek]

(#47217) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Az volna a kérdésem, hogy Miskolcon hol nyomtatnak a legszebben és egyben leggyorsabban. Egy fűzött/spirálozott színes képekkel teli "füzet"-ről lenne szó. A nyomdászom akihez hordom a nyomtatni valókat most nem ér rá. Gondolkoztam a mediamarkt-ban mert úgy hallottam olcsó és fényképeket szépen nyomtatnak, de nem vágom a rendszert, szerintem ha ott megemlítem, hogy 2mm-es kifutó cmyk..stb nem tuti, hogy értelmes fülekre találok. Meg persze azt se tudom, hogy ott mekkora a maximális képméret amit tudnak nyomtatni.
Összefoglalva: most dobok össze egy portfóliót, amiben 2d, 3d, webes projektjeimről lesz kép, ezt szeretném legkésőbb péntekig befüzetni/spiráloztatni. Ki mit ajánk?

Előre is köszi! :R

www.adatfalodesign.hu

(#47218) Solad válasza adatfalo (#47217) üzenetére


Solad
őstag

Sztem a Xero-ban a Mancs-szobornál megoldják.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#47219) Solad válasza adatfalo (#47217) üzenetére


Solad
őstag

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő.

Esetleg Lézerpont, függően attól hogy pontosan milyen munkára van szükséged

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#47220) bnorci71 válasza elistvan (#47190) üzenetére


bnorci71
addikt

de ölbe venni meg nehéz :D
na meg a kerti hintaágyra is nehéz kicipelni a monitort :))

de hát ízlések és ízléstelenségek

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#47221) adatfalo válasza Solad (#47219) üzenetére


adatfalo
senior tag

Ezeket ismerem, a Xero sokszorosításra, feketefehér képek nyomtatására okés, de a színes képeik nem az igaziak. A lézerpont pedig azonkívül, hogy drága szintén nem valami minőségi, nem tudnak/tudtak annó fényes fotópapírra nyomtatni...stb

Valami nyomdára gondoltam, vagy egy olyan helyre, ahol nem 100 éves gépeket használnak amiken fakók a színek meg csíkos a nyomtatás...stb

Amíg működött az itthon hp nyomtatóm sokkal szebb képeket produkált mint egy-egy nyomdai gép... persze ette is a tintát rendesen. De most inkább ráköltenék kicsivel többet csak, hogy szép legyen.

www.adatfalodesign.hu

(#47222) zetecR válasza AtHoS (#47201) üzenetére


zetecR
addikt

Freeriders Bike Shop, Árpád u. 13.
46 789303

Tuti tudnak segíteni. :K

(#47223) wwenigma válasza adatfalo (#47221) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A városba nem tudom hogy van, de tudomasom szerint egyedül a Digilabor dolgozik "hagyomanyos" vegyszeres géppel és nem siman nyomtatja a megrendelt képeket. Van pár képem tőluk, jó minőségű anyagra dolgoznak. (Fujicolor Crystal Archive) Őket bátran merem ajánlani ámbár péntekre biztos nem hiszem hogy meglenne tőlük...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47224) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Eladóvá vált (notira váltás miatt) akár játékra is használható, asztali mini-itx gép, halk, proceszor, alaplap még garanciás:
- alaplap: Asrock H61M-HVS (HDMI, VGA) 1155 chipset
- proci: Intel G2020 (3M cache, x 2,9 Ghz)
- memó: 2x2Gb Corsair XMS DDR3 1333Mhz
- táp: FSP Hexa 400W
- Samu 500Gb és Samu 320Gb sata HDD
- LG dvd író
- ASUS HD6570 2Gb (gyárilag ventis de én megcsináltam, túl tervezett passzívra, teljes némaság érdekében) WoT, 720p felbontásban, maximális grafon megy rajta
- ház noname fekete mini-itx.
Doboza mindennek megvan.
Ár: 50K, enyhén alkuképes.
Ha érdekel, privátban keress! Kösz, hogy olvastál! :R

Nem bontom meg, csak egyben!

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#47225) zetecR válasza adatfalo (#47217) üzenetére


zetecR
addikt

Micropress.

De a fotó előhívás és a digitális nyomda nagyon nem ugyanaz...

(#47226) adatfalo válasza zetecR (#47225) üzenetére


adatfalo
senior tag

Én nem is beszéltem fotó előhívásról, ezek cmyk 300dpi-s A4-es oldalak amit digitális nyomdatechnikával szeretnék minél szebbre (fotóminőségre) nyomtatni és befűzetni.
Akiket linkeltél holnap felkeresem, aztán kiderül, hogy eltudják-e vállalni és mennyire csillagászati összegekért. :)

www.adatfalodesign.hu

(#47227) zetecR válasza adatfalo (#47226) üzenetére


zetecR
addikt

Ja, csak mert Mediamarktos fényképelőhívásról írtál.
Mindegy.

Mondjuk a legszebb eredményt valószínűleg valami nagyon jó tintasugarassal fotópapírra lehetne megoldani.
Vagy mondjuk a Micropressben a proof nyomtatóból. :)

(#47228) AtHoS válasza zetecR (#47222) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ilyenekkel is foglalkoznak?

Néztem volna a weboldalukat (a korábban linkelt szórólapon van webcímük), de az még nem működik.
Minden esetre, majd útba ejtem őket bringázás közben és rákérdezek.

Köszi a tippet

read-only mode on the forum

(#47229) zetecR válasza AtHoS (#47228) üzenetére


zetecR
addikt

Jaja, a web még csak készülőben, de már nyitva vannak.

Ilyen problémával még biztosan nem találkoztak, de nagyon ügyes szervizesük van, tuti találnak rá megoldást.

Egyébként f@sza Giant szervizpumpájuk van most 11 helyett valami 6-ért, akcióban.
Kettőt nyomsz, oszt nyócbár. :D

(#47230) lakisoft


lakisoft
veterán

Keresek 2Gb Samsung notebook ramot (preferált: M470T2864QZ).

(#47231) Gus


Gus
aktív tag

Aki Július-Augusztus hónapban tudna és akarna is dolgozni, kérem jelentkezzen nálam priviben.
Feladat: Személy autó belső burkolat bontás, fedélzeti számítógép beépítésének előkészítése, csoportkábel behúzás. Fúrógépet, szerszámokat ne itt lásson először, amúgy a képzettség nem elsődleges feltétel.
IT érdeklődés, villamos képzettség előny. Okostónik kíméljenek. :D
Bérezés: Br. 7000Ft/nap.
Munkavégzés helyszíne: Miskolc
Kezdés várható időpontja: 2014 Július 7.-e.
Vége: Amikor elfogy a cucc.

(#47232) PLaci58 válasza Gus (#47231) üzenetére


PLaci58
őstag

Te is jó munkára keresel embereket :D
"belső burkolat bontás" az nem semmi. Bontani könnyű, visszarakni nehezebb :DDD
Ez folyamatos munka lenne?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#47233) Gus válasza PLaci58 (#47232) üzenetére


Gus
aktív tag

Augusztus végéig.
Persze nem csak bontani kell, hanem vissza is kell rakni. :R
Ja, és napi nyolc óra, folyamatos.

[ Szerkesztve ]

(#47234) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Köszönöm még egyszer ennek a csoportnak, hogy kellő segítséget nyújtottak ahhoz, hogy dobogós helyezést értem el a bannerversenyen, így végül (mások segítségével) a második helyre jutottam!!

A képen látható weekly specials részben még nem vagyok ott, de 2 hétig szerepelni fog az oldalam, mint 2. helyezett.

[link]

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#47235) Bull Boss válasza Gus (#47231) üzenetére


Bull Boss
senior tag

elég gyenge napi bérezés... :U

(#47236) Gus válasza Bull Boss (#47235) üzenetére


Gus
aktív tag

Nyilván Te jobban fizeted az embereidet. :U
Te dolgod. ;]

(#47237) Bull Boss válasza Gus (#47236) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Ez a munkavégzés jobb helyeken órabér ennyiért. :U

(#47238) Pitu


Pitu
aktív tag

Ismertek olyan ingyenes programot amivel mp3-akat tudok összefűzni és fade-lni?

(#47239) caprine válasza Pitu (#47238) üzenetére


caprine
aktív tag

mp3directcut. Ha jól emlékszem lame is kell alá.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#47240) elistvan válasza Pitu (#47238) üzenetére


elistvan
senior tag

Audacity. Kell ennek is egy lame dll.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#47241) caprine


caprine
aktív tag

Eladó:
- régi antik tálalószekrény, felújitandó
- bringás cipő 45 méret, SPD, csak felpróbált
- mini GPS vevő, a távot méri, poziciót kijelzi, stb... bringásoknak, túrázoknak (1x volt kipróbálva működik-e)
- Panasonic LZ7 fényképezőgép (hordtáska/tok, doboz)
- 2db 16GB pendrive, egyik bontatlan
- Samsung S2 500GB külső HDD, még garis, dobozzal
- Philips GoGear Ariaz 4GB mp3 lejátszó

Keresek:
- laptop DDR3 memóriát 1/2GB

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#47242) Pitu válasza elistvan (#47240) üzenetére


Pitu
aktív tag

(#47239) caprine: ez nem csak vágni tud?

elistvan: köszönöm, közben sikerült megtalálnom, már be is üzemeltem. Kicsit profibb mint ami kellett, egész jól használató. :)

(#47243) elistvan válasza Pitu (#47242) üzenetére


elistvan
senior tag

Nm. Ingyenes között szerintem nagyon jó és sok effektet is lehet hozzá letölteni. Régen sound forge-ot használtam mert abban van marker opció de ezzel is elvagyok. És nem is kerül semmibe.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#47244) caprine válasza Pitu (#47242) üzenetére


caprine
aktív tag

Elméletileg a régi verzió tényleg csak vágni tudta az mp3-at, de ez már azért elég sok dolgot tud. Amit te írtál azt a 2 opciót tudja.

Features
- Non-destructive cut, copy, paste
- Volume change, fade, normalize
....

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#47245) Penndragon


Penndragon
tag

Sziasztok!

Ilyen HP lapostöltőt keresnék, egyenlőre csak 1-2 órára kölcsön, de ha jó áron eladó akkor a megvásárlástól sem zárkózom el! (18.5V/3.5A 65W)

[ Szerkesztve ]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#47246) gaben1117


gaben1117
senior tag

Szeretnék fóliát az LG G2-mre. Hol tudok venni, ahol fel is rakják? Persze hozzáértően, mert csálén én is ráhajítom.

(#47247) PLaci58 válasza Penndragon (#47245) üzenetére


PLaci58
őstag

Hétvégén érdemes megnézni a Zsarnain.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#47248) F.B.I. válasza gaben1117 (#47246) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nagyon egyszerűen fel tudod rakni: lehúzod arról az oldalról a fóliát, amit a kijelzőre ragasztasz, majd folyóvíz alá teszed a fóliát és lerázod róla, erőteljesen, hogy csak harmatcseppek maradjanak rajta. Ezt követően fogod és rárakod a kijelzőre, többször is felveheted, ha megvan a pozíció, akkor óvatosan kinyomod a szélek felé a minimális vizet, közben egy ruhával letörlöd, ami oldalt kijön vízharmat. Ennyi. Én mindig így csinálom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#47249) gaben1117 válasza F.B.I. (#47248) üzenetére


gaben1117
senior tag

És nem ázik be? Pont ott van a rés a kijelző meg a keret között.

(#47250) WildBoarTeam válasza gaben1117 (#47249) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Eleve a ruhával told a szélei felé a vizet, így ahogy kiér a csepp, a ruha fel is szívja.

blabla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.