Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) mycso válasza vepe (#2149) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A link működik, vaterán megnéztem a cuccaid.
De azok komplett coolerek, én csak bordára gondoltam és ilyen párszáz forintos nagyságrendben gondolkozom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2152) vepe válasza mycso (#2151) üzenetére


vepe
senior tag

Oly megoldja a problémád...lentebb írja,hogy van hűtőbordája..

(#2153) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Dobozos (gyári coolerével), még kb 2 év papíros garis C2D E6300 procimat cserélném E4300-ra. (természetesen értékegyeztetéssel)

Inno3D 7300GT, 128MB, pci-e, DDR3, dobozában tartozékaival, még több mint 2 év garival eladó.

Samsung syncmaster 794mb monitor, kb 2 év garival eladó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2154) werszomjas


werszomjas
őstag

HelloSziaMindeki.
nehany elado cuccos:

Hp scanjet 5p a/4 scsi scanner - nehany ezresért mar vihető.
[kép]
[link]

IBM Thinkpad T41 notebook, táskával - 150 ezer
[kép]
[link]

Acer aspire 3000 notebook - 99 ezer
[kép]
[link]

Acer travelmate 2700,pentium4 3ghz laptop - 99 ezer
[kép]
[link]

Subwoofer - Designed in England - RMS power: 800Watts - 90ezer
[kép]
[link]

Autorádió - dvd/divx lejátszós tft-s - 65ezer
[kép]
[link]


Bővebben mindegyikről vannak infók a link-nél...
kérdéseket/válaszokat Priviben kérem vagy a hirdetéseknél esetleg hivhattok is.
csere nemnagyon érdekel egyiknélsem..deazért lehet ajánalni hátha megfog...(pölö egy muszaki nelkuli amde működőképes zsigulit szivesen beszamitok barhova :)
valamint érdekelne még rántókötél is..ha van vkinek veletlenul eladó.

Üdv :C :R

üdv

(#2155) szasanyi


szasanyi
félisten

Írom ide is, hátha... Keresek a 2 db DDR2 memória modulomra hűtőbordákat.
Olyasmit, mint amilyen pld. a Kingmax Hardcore modulokon vannak, tehát a
két modul egymás mellett is elfér.

(#2156) Balus


Balus
tag

Sziasztok!

Valakit érdekelne?

CRT monitor - LG Flatron EZ T710P
videokártya - Connect 3D ATI Radeon 9550 (passzív hűtés 470/450)

(#2157) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Zsír új pci-e X1950XT eladó, garival! (512mb/256bit)
Ár: 38ezer :Y

Egyik haveromé, az ár fix. Akit érdekel keressen meg pü-be.

[Szerkesztve]

(#2158) szasanyi


szasanyi
félisten

Eladó 2db 256MB Samsung DDR400 modul. Duálban mentek hibátlanul.
Irányára 6k, érdeklődés priviben.

(#2159) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Eladó 1db Infineon 128Mb DDR@266Mhz ram. Ajánlatot privibe várok!

(#2160) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Eladó egy vagon dvd film. Akit érdekel valami az írja meg, nagyon sok van, listát nem akarok készíteni :D
pü-be ;)

(#2161) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Wow accountot vennék 60+-os karakterrel.

(#2162) tproli válasza szasanyi (#2158) üzenetére


tproli
csendes tag



[Szerkesztve]

(#2163) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Még ez is eladó:
Mustek 600 scanner, usb-s csatlakozású. - 2ezer

(#2164) diablo1984


diablo1984
veterán

elcserélném az alaplapomat valami tunningosabb darabra! asus, abit lenne a legjobb!
tehát a deszka:

MSI 945GM2-Fi ms-7210(gigabit lan, 7.1-es hang, integrált intel 950-es vga(dx 9.0-át támogat)+PCIe 16x, 4 sata II, ddr2,firewire, usb 2.0,intel 945G-s chipset)[link]
cd van hozzá+hátlap+usb hátsó kivezetés! legújjabb bios van fennt rajta, dual magos cpu-kat(pl:d820) támogatja! nagyon stabil a lap, hibátlan, de a tunning opció egyszerűen hiányzik belőle!

szóval ezem lenne cserealapnak! ráfizetni ráfizetek ha kell, vagy a cuccaim közül adok valamit! megeggyezünk!

(#2165) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Eladó 1db Infineon 128Mb DDR@266Mhz ram. Ajánlatot privibe várok!

ill a p3 gép is alkatrészenként....
Epox EP-8KTA-2 alaplap -
AMD Athlon 700Mhz Cpu -
Titan Cooler 2500+ig ez igy csak egyben eladó 4K
8,5GB Samsung HDD 1,8K
384MB SD Ram (3x128SD) 1,5K/db
Geforce 2 MX/400 2K
Sony 48x24x48 CD RW 2K
3,5' Floppy 0,5K
10/100 LAN 0,8K
ATX ház, 250es táppal 2K

És még mindig itt van 1db Aiwa Hangfal is :C




[Szerkesztve]

(#2166) szasanyi válasza tproli (#2162) üzenetére


szasanyi
félisten

pü ment :)

(#2167) Balus


Balus
tag

E L A D Ó ! ! !

Monitor nagyon jó esztétikai állapot.
[kép]
15K

Videokártya:Videokártya Connect3D Radeon 9550
[kép]
8K

Garancia egyikre sincsen.
A kettő együtt 20K... :DD

[Szerkesztve]

(#2168) Alyens


Alyens
aktív tag

Sziasztok! Elodó egy 17''-os Acer 79g monitor. Aszem Sony képcsovel. (1024x768-ban 85Hz-n használtam)Árban megegyezünk! OCSO :Y

http://shrimpland.hu

(#2169) Stylie


Stylie
tag

Keresek 20 Voltos noti tápot vagy ami yó tft moncsihoz.

Akinek van jelezze priviben. :R

(#2170) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Eladó:

512/667 ddr2 Hiviewell 6hó gar
512/667 ddr2 Kingmax 10 hó gar

Dualban mennek az m2n-e lapomban perpill 734/4-4-4-8 cl2-n. Kinek mennyit ér? :)

NEC 7173 1,5 év gar

ATI eHome Wonder tv kari (hw mpeg2, xp/xp-mce driverek) 2hét gar

Meg akinek volt laptop cd olvasoja most megkeresem... :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2171) diablo1984 válasza wwenigma (#2170) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem még van is! :))

(#2172) wwenigma válasza diablo1984 (#2171) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

akkor te írtad oldala... :R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2173) .:Kristian:. válasza wwenigma (#2170) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

ment pü

(#2174) old gray


old gray
addikt

AGP-s karit keresek max. 20k körül, miután a ''kedves'' Magyar Posta eltüntette a tuningbajnok X800Pro-m.... :((( :((( :(((

A következők jöhetnek szóba:

7300GT, 7600GS ddr3, 6800GT, 6800GS, X800Pro(ha 16/6 és XT bios) X800XT, X800GTO

Ajánlatokat PÜ-ben várom. :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2175) Oly válasza old gray (#2174) üzenetére


Oly
senior tag

Legalább értékbiztosítva volt?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2176) szasanyi válasza old gray (#2174) üzenetére


szasanyi
félisten

privi ment :)

(#2177) old gray válasza Oly (#2175) üzenetére


old gray
addikt

Nem sajnos, simán ajánlva adtam fel, elsőbbségi küldeményként. Mindig így jártam el, elég sokszor postáztam, eddig nem volt semmi gáz.
Ha értékbiztosítottam volna, az + költség.....

Többet nem postázok senkinek, csak a vevő saját felelősségére. Ha előre utal és vállalja a szállítással járó rizikót, akkor oké, különben nincs biznisz!

Pedig jó kis kari volt: egy ASUS VIVO X800Pro@XT BIOS mod@ 570/550 16/6pipa aktiválva, fullos réz primecooler hűtéssel, 7000pont 3DMark '05-ben. :O :O :O

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2178) zsocaozd válasza .:Kristian:. (#2157) üzenetére


zsocaozd
tag

Pü ment.

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#2179) szasanyi


szasanyi
félisten

Még mindíg eladó 2db 256MB Samsung DDR400 modul. Duálban mentek hibátlanul.
Irányára 6k, érdeklődés priviben.

(#2180) Ivanh válasza old gray (#2177) üzenetére


Ivanh
tag

igazad van, ez a köcsög posta engem is megszívatott már... :((
37k bukó...teljesen egyetértek a felháborodásoddal... :))

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2181) Vangelis válasza old gray (#2177) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha megvan a papir utánna tundnak nézni, hogy pontiosan hol is van, mert midneki mármint postai dologzó aláírásával igazolja, hogy átvete.. és meglesz , hogy hol tünt el..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2182) wwenigma válasza Vangelis (#2181) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Másfél, lassan 2 hónapja keresnek egy rohadt 6000 forintos mp3 playert..... de legalább ha nem lesz meg kifizetik a feladási díj 15x-ét. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2183) jagada


jagada
őstag

verjünk meg minden postást :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2184) Superman


Superman
nagyúr

Eladó egy vadonatúj ''0 km-es'' Fujitsu-Siemens Li1818 laptop.

Specifikációk:

Notebook Prozessor:, Prozessor: Intel, Prozessor Modell: Intel Celeron M, Prozessor Modellnummer: M430, Prozessor-Takt: 1,73 GHz Arbeitsspeicher:, Speichertyp: DDR2, Speichergröße: 1024 MB, Speichertaktung: 667 MHz Anzeige:, Displaygröße in Zoll: 17'', Auflösung horizontal: 1440 Pixel, Auflösung vertikal: 900 Pixel, Grafikstandard: WXGA+ Festplatte:, Festplatten mehr... kapazität: 120 GB, Umdrehungsgeschwindigkeit: 5400 U/min Laufwerk:, Laufwerk: DVD-Dual-Brenner (Multiformat), Aufnahmemedien: CD, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW Grafik:, Grafikkarte: Intel Grafikkarte Media Accelerator 950 PCI Express, Davon Shared Memory: 128 MB Kommunikation:, Modem: 56k V.92, LAN-Geschwindigkeit: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), WLAN-Geschwindigkeit: 802.11a, 802.11b, 802.11g Schnittstellen:, USB 2.0-Anschlüsse: 3x, PCI-Express Schnittstelle: 1x, Anschlüsse: Mikrofon, Kopfhörer, USB 2.0, WLAN Akku:, Akkulaufzeit (Minuten): max. ca. 120 min, Akkukapazität: 2000 mAh Software:, Betriebssystem: Microsoft Windows Vista Home Premium Maße:, Breite: 289 mm, Höhe: 408 mm, Tiefe: 31,45 mm, Gewicht: 3,5 kg


Egy német oldalról másoltam, ki, aki nem tud németül:

M430-as Celeron M processzor (1.73GHZ), 1BG Ram 667MHZ-es, 17 colos(16:9-es) WXGA + Crystal View képernyő, 120GB-os ATA merevlemez,stb. Linux oprendszer van hozzá, de Windows Vista OEM lett rá telepítve.

Eladás oka: két PC-m van és egy Sony Vaio notebookom itthon, több nem kell. Doboza és garancialevele is mgvan, mint mondtam vadiúj. Ha valakit érdekel küldjön árajánlatot privátban.

(#2185) szasanyi válasza old gray (#2177) üzenetére


szasanyi
félisten

Azért remélem, nem hagyod annyiban! Ez azért durva... És nem gondolom, hogy
megtehetik ezt azzal, hogy nemérdekli őket,meg hogy nincs meg és kész.

(#2186) vepe válasza old gray (#2177) üzenetére


vepe
senior tag

nekem is eltünt egy csomagom....egy srác kb.3hete adott fel egy csomagot, de a postán csak annyit tudtak,hogy fellett adva..azóta semmi nyom....

(#2187) .:Kristian:. válasza zsocaozd (#2178) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

vissza is.

old gray
ezért kellett volna értékbiztosítás. Én nagyobb dolgokat csak így adok fel, vagy futár viszi. A magyar posta egy nagy 0


[Szerkesztve]

(#2188) zsocaozd


zsocaozd
tag

Intel P4 Dual Core D820 2.8 GHz 2*1MB cache Socket 775 processzor nagyobbra váltás miatt eladó AJÁNDÉK HŰTŐVEL!

A hűtő a dobozos 3.2GHz D940 proci gyári, eredeti hűtője!

Soha nem volt húzva, az alaplapom eleve nem engedi a húzást és nem is akartam. Annak, akit a tuning érdekel: levegővel 3.4-ig húzható ez a típus, egyébként 4gigát bír a netes infók szerint.

Ár alku nélkül: 12.000 Ft

Posta műxik előre utalással+500Ft pk., de személyes átvételnek jobban örülnék. Pesten 3-án vasárnap járok, Miskolcon mostanában nem tervezem, de el lehet jönni érte.

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#2189) Grish


Grish
csendes tag

Nekem szó szerint két darabban hozta meg a postás az NF7es lapot....

(#2190) vepe válasza Grish (#2189) üzenetére


vepe
senior tag

:D ..láttam...1 lap helyett kaptál 2db-ot...

(#2191) old gray


old gray
addikt

Fuzik fórumtárs utánanézett a dolognak, v.mi postai rendszert fejlesztenek, elküldtem neki a küldeményazonosítót és nem találta benne! Ami lehetséges: hamis küldeményazonosító-cimkét tettek a feladóvevényre, és már ott benyelték a csomagom, ahol feladtam. Vagy: kibontotta a csomagot az a postás akinek el kellett volna juttatnia a címzettnek a csomagot. (de akkor mi van az azonosítóval?) Vagy: a címzett már rég átvette és röhög rajtam (ezt nehéz elhinni, abszolút korrektnek tűnik a gyerek). Ez utóbbi is lehetséges, 15 munkanap letelte előtt a postai szabályzat értelmében (!!!) nem adnak ki információt a küldemény státuszáról (ennyi a max. kézbesítési idő, így még nem 100%, hogy elveszett a csomag...). Írtam a postai ügyfélszolgálatnak mailt, megerősítették, hogy tényleg van ilyen a szabályzatban, de felajánlották nagylelkűen, hogy ha elküldöm a címezett adatait ill. küldeményazonosítót, akkor idő előtt utánanéznek, hogy mi a helyzet. Elküldtem múlt hét szerdán. Szerintetek utánanéztek? Nagy büdös lófa..t. Semmi válasz, köszönöm a segítséget '' :R '' !

Nem tudom mit lehet tenni, a lényeg: én vagyok egy hülye barom, mert nem értékbiztosítással vagy futárral postázok, a vevő meg azért mert folyton jár a szája a postaktg. miatt, így próbálom az olcsó utat választani. És most nem jött be.

A kártérítés 10k ajánlott küldemény elkavarodása esetén? Vagy max. 10k ? Eleve: a feladóvevényt nem is én töltöttem ki, hanem a postáskisasszony, aki még a tartalmát sem írta rá, mert biztos leesett a műkörme és sietett visszaragasztani......

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2192) Bull Boss válasza old gray (#2191) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Egyébként ha az megnyugtat, nekem már volt olyan hogy postáztam procit (4k értékűt) és a vevő reklamált, már negativat is adott vaterán mert elküdte a pénzt és még nem jött meg neki a cucc. Kb 20-25 nap múlva hivott fel, hogy megérkezett elnézést kért. Nem tudom mi tartott annyi ideig, de minden esetre meglett, hátha a tied meglesz :(((

(#2193) Vangelis válasza wwenigma (#2182) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én eddig megusztam mindig:).. pedig sok sok csomagot feladtam...

Lehet segít az ÉLELMISZER (kolbász) felirat rajta:)

mindig odaér másnapra az országban bárhol:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2194) Jarod1


Jarod1
addikt

A postára nem szabad bízni semmit, A futárszolgálatok gyorsabbak és tudod hogy odaér a cucc. Nekem 1 xer másfél hétig tartott 1 Boríték megérkezése kb 450 km.

(#2195) tproli


tproli
csendes tag

Nekem is sorra tűntek el a feladott dvd-im egy időben, azóta csak akkor bízok valamit a postára, ha tényleg nincs más út. A röhej az, hogy ugyanabban az időben küldtem tengerentúlra is cd-ket, pár nap alatt megkapták, míg itthon már kb 2 éve várják a címzettek :)

(#2196) Oly válasza tproli (#2195) üzenetére


Oly
senior tag

Most már inkább velem küldöd a cuccot... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2197) vepe


vepe
senior tag

-Asus Tusl2-c alaplap(egyik proci lefogató fül levan törve)+Tualatin cel 1,4ghz proci+cooler+256Mb sd----13e
-SB Live 5.1 hangkártya---3e

(#2198) Bull Boss válasza tproli (#2195) üzenetére


Bull Boss
senior tag

remélem üresek voltak azok a dvd-k cd-k, nem akarok riogatni, de ezzel nagyot lehet szivni tapasztalat...

(#2199) old gray


old gray
addikt

Letelt a 15 munkanap. Reggel 8óra, kinyit a posta. Bemegyek, elnyögöm mi a bajom. A nő mondja, hogy semmi probléma (!!!), elküldenek egy levelet a küldeményazonosítóval azon az útvonalon, amin a csomag is ment (kellett volna mennie). Minden egyes helyen lecsekkolják, hogy volt-e ott vagy sem ilyen küldeményazonosítójú csomag. Ahol már nem volt, ott van a gáz, lehet keresni. Hurrá....

Én: Mennyi ez időben kb.?
Postás ribanc: Hááát kb. 2 hét.
Én: Azt a jó qrva...... és mi van ha megvan, hogy hol tűnt el és nem is kerül elő?
Postás ribanc: Hááát akkor kártérítjük.
Én: És a kártésrítési procedúra, hogy zajlik? Mekkora összegre számíthatok?
Postás qrva: (ekkorra már majd' szétvetett az ideg....) Ha kiderül, hogy tényleg eltűnt a csomag, kapok bővebb felvilágosítást.

Mindezt unott pofával, monoton hangon közölte. Mint egy gép. Segítőkészség, na az meg konvergált a nullához.

Megértem a postarablókat. Biztos nekik is elkevert valamit ez a nagyszerű intézményrendszer..........

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2200) vepe válasza old gray (#2199) üzenetére


vepe
senior tag

a kártérítés állítólag a feladási díj max.20x-a...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.