Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) bajuszati


bajuszati
tag

Hello.milyen notebookot tudnátok ajánlani..használt,120.000ig,Centrino,Core duo,Turion,512-1GB ram,128 graf. ha leeht ne integrált
melzik márkával van legjobb tapasztalatotok(ár,megbízhatóság,Cad progik...)...Asus,Hp,Dell,IBM?
Kösz előre is

(#2902) elistvan


elistvan
senior tag

Tényleg jófejek a Darkcomposok. De nekem a Corvinban lévő a kedvencem a Szoftver ABC, alacsonyak az árak (a többihez képest). Jó a kiszolgálás stb. Ők pl ultrahangos nyomtatófej tisztítást is válalnak valami 6-8 százért de ha nem jön össze a tisztítás visszaadják ja a webcíme: http://www.borsodwebbolt.hu/
Illetve ott van még az Infobox a Győri kapunál a volt Tokaj étterem környékén a villamosmegállóüval szemben. ha még megvan)

Amúgy ki emlékszik a Corvus computerre? Ott volt egy bérház garázsszintjén a Corinnal a szemben a Bató ház mögött. Egy ilyen barcikai kopasz szemüveges srác volt az eladó aki nagyon jófej volt mindíg. Állítólag a bolt az avasra költözött. De a tábla még kinnvolt 1-2 hónapja a régi helyen.

[Szerkesztve]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#2903) old gray


old gray
addikt

Hello.

1-2 héten belül fog kelleni egy komplett konfig 100k-ért.
Nagy vonalakban: játék / net / filmezés (konvertálás is) célra kellene.

Milyen legyen?

alaplap: AM2 vagy S939, pcie, int. lan+hang legyen
cpu: AMD X2
cpu cooler: v.mi alap, nem tuningos konfig a cél (bár pár 100MHz emelést azért bírjon elviselni)
ram: 1GB ram min., mondjuk 2*512, hogy dualban menjen
vga: 1950GT-PRO/7800GT/7800GTX szintű vga.
hdd: SATAI-II samsung-hitachi-wd
ház: passz, ne legyen az a világítós karácsonyfa kinézetű fajta
táp: csak ne codegen!!!

dvd-rw, egér/bill. monitor nem kell.

A konfig. lehet használt is ha van rá még v.mennyi gari.
Átvétel csak személyesen Miskolc / Kazincbarcika.

Ajánlatokkal PÜ-ben bombázzatok!!!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2904) wwenigma válasza ronson (#2887) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

PCHost: email: ez meg ez kell. válasz: mehetek érte holnap. Lett.

Egyik legnormalisabb miskolci bolt , teljes gyári garit továbbadják, normális számla, nem kekeckednek. Közepes-nagy arukeszlet.

Darkcomp: valaha jó volt, mára gyári garit nem adják tovabb, nincs készlet, számla az a blokk, ami - ha 2 év garis termék lehal 1,5 év után - semmit nem jelent, mert elfakul... Közepes de inkabb kicsi arukeszlet.

Chipland: kicsit dragabb mint a PCHost, viszont minden van ami kell, hasznalhato webshop, gyári garikat nem mindig adjak tovabb. Bőséges árukészlet.

Boot PC: nagyon rendes bolt, bárminek utánajárnak, sajnos kicsi az árukészlete... (ez a mai változó árak mellett nem felrohato senkinek)

Corvus: jó volt valaha. Árukészlet unknown...

Szoftver ABC: hülyének nézik az embert... Árukészlet unknown...

InfoBOX: Régen jártam ott, akkor jó és olcsó volt.... Árukészlet unknown...

Asszem ennyi nagy hirtelen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2905) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Nem akar velem valaki cserélni egy Fx 5700at, Passziv Vga ra ami kb ezt a teljesitményt hozza ? Akár ATi is jó

(#2906) Blackmate válasza mycso (#2900) üzenetére


Blackmate
senior tag

Megmondom őszintén fogalmam sincs, de én is csodálkoztam rajta, amikor 1-2 éve írni akartam bele. Régóta zárva van. Esetleg meg lehet kérdezni a modi kerestetik topikban.

(#2907) zsocaozd


zsocaozd
tag

Motorola MPX220 PDA-mobil eladó itt:

[link]

Érdeklődni priviben!

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#2908) (Kolombusz) válasza elistvan (#2902) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen, a Corvus az avasra költözött (corvus.hu).

Az arany corvinosok csőparasztok, nagyon okosnak hiszik magukat, elllenben semmivel sem olcsóbbak a konkurenciánál (pl. darkcomp).

A Computer praxis nemtom hogy nem csődölt még be, azok is rettentő hülyék.

(#2909) Bull Boss válasza Bull Boss (#2905) üzenetére


Bull Boss
senior tag

9600, 9250, ilyesmik érdekelnének ha lehet passzivba :R

(#2910) Olasza


Olasza
aktív tag

Most néztem az infoboxot, a bazárokhoz képest néhány száz forinttal drágább a HD sorozat, már ami egyáltalán rajta van a listán. Ha bővül, szerintem ott fogom megvenni.

(#2911) misu


misu
aktív tag

Hy!

Ram+VGA eladó:
[link]

Csere lehetséges:

DDR2- re vagy PCI-E-s, DDR2-es lapra (egyenlőre mindegy, hogy 775, vagy 939)
Kifejezetten Intel, vagy Nforce-s chipes lapok érdekelnének :B

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#2912) Vangelis válasza misu (#2911) üzenetére


Vangelis
nagyúr

939 es DDR2?

Azt meg hogy :)? bari

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2913) atyuska


atyuska
tag

Szerintetek megér egy Compaq Evo N600C laptop 60.000-et?

A konfigja :

Mobil P3 1066mhz
2x128sd ram
80-as vinyó
dvd olvasó
4400-as Li akksi kb másfél óra üzemidővel+töltő természetesen
14.1-es kijelző
magyar bill
54mbs-es pcmcia wifi kártya
külsőre jó állapotban van, nem is hangos a gép

----atyuska----

(#2914) misu válasza Vangelis (#2912) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Naaaa, nem kell cikizni...:)
Már felhomályosítottak a debreceni totyikban.

Teljesen nem vok képben, mi, hogy...:)

Most olvasgatom...

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#2915) doktor úr


doktor úr
tag

IBM ThinkPad T23 - 45k (csak ezen a héten!)

- Intel Tualatin 1133 MHz
- 256 MB SDRAM
- 14,1'' 1024x768
- 30GB winchester
- CDRW
- német billentyűzet
- táska

Nagyon megkímélt, szép állapot.
20 perces akku! (wmv videó lejátszás + netezés mellett)

(#2916) Bull Boss válasza doktor úr (#2915) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Atyuska sztem ez megéri ;]

(#2917) doktor úr válasza atyuska (#2913) üzenetére


doktor úr
tag

Ha szép állapotban van a gép, akkor szvsz el tudod adni ennyiért, vagy minimális alkuval.

(#2918) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Inno 3D Fx 5700at ( nem LE ) kék memósünikkel, cserélnék passziv hűtős vga-ra ami Tud DX 9et és kb ezt a szintet hozza. (ATi 9600, 9550, stb.. ) vagy esek izmosabb verzióira 1-2 ezret rá tudok fizetni. vagy a Kártya KP-ben is eladó 8.000 Huf

(#2919) misu válasza Bull Boss (#2918) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Az X800XT-m passzív... ;]

Csak AGP-s karit beszámolni most nem tok... :O

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#2920) doktor úr


doktor úr
tag

[link]
Elnézést, szerkeszteni már nem lehetett. Itt egy kép a notiról, többen is kértek. Van több is, és tudok küldeni Everest riportot is.
Szerk.: akkor link...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2921) szjoci válasza old gray (#2903) üzenetére


szjoci
őstag

csövi!
ment egy privi.
Az ajánlatom akkor lenne tuti 100%, ha Vangelis (be/vissza)cserélné a ddr ramjaimat ''azokra a bizonyos'' ddr2-esekre ;] :R

[Szerkesztve]

(#2922) old gray válasza szjoci (#2921) üzenetére


old gray
addikt

ment a válasz is

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2923) doktor úr


doktor úr
tag

A T23 elkelt.
Van viszont HP rx3715 PDA-m gyönyörű állapotban (mindent tud, mi szem-szájnak ingere, most is épp palacsintát süt a konyhában ) és egy Haicom Bluetooth GPS vevő. Az árak most még hozzám képest is erőst alkuképesek...

[kép]

És eladó lesz a Core2Duo konfigom + egy Samsung 770p TFT monitor.

(#2924) atyuska válasza doktor úr (#2917) üzenetére


atyuska
tag

venném, és ráadásul megkapom 6x10000-es részletre

----atyuska----

(#2925) doktor úr válasza atyuska (#2924) üzenetére


doktor úr
tag

ööö... ezt most sajnos nem értem

(#2926) Bull Boss válasza atyuska (#2924) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nem eladni akarja, hanem megvenni ;]

SzerK : ha engem kérdezel atyuska ne adj 60 ezret PIII laptopért. 45 még korrekt denagyonsok behozott lelakott laptop van amiért nem érdemes pénzt adni. Ráadásul 80körül már Cel M-es P4 eket kapsz inkább gyűjts egy kicsit hozzá.

[Szerkesztve]

(#2927) vepe válasza Bull Boss (#2926) üzenetére


vepe
senior tag

így van..meg kell venni az enyém 40e-ért.. ;]

(#2928) Bull Boss válasza vepe (#2927) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Jaja láttam vaterán szép kis cucc :DD

(#2929) vepe válasza Bull Boss (#2928) üzenetére


vepe
senior tag

Itt is hirdettem a topicban..szóval eladó egy p3-as noti:

Portocom(Clevo) 2800T
-P3 Tualatin cel 1ghz proci
-128mb sd(2 slot)
-cd-rom
-20gb hdd
-pixelhiba mentes kijelző
-8-64mb vga
-fdd
-szokásos portok

tetején néhány karc,de a belseje szép megkímélt...
Akku rossz(benne van,azonban sosem próbáltam--előző tulaja szerint 0 perces--), hálózatról tökéletesen működik

ár: 40e



[Szerkesztve]

(#2930) kretenallat


kretenallat
senior tag

sziasztok, 754es vagy 939es a64 lap+proci+cooler kellene, ajanlatokat varok privatban ha lehet

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#2931) ertz


ertz
aktív tag

Hellosztok!

Eladó:

- 2.2-es Celeron gép (Abit lap, 512 memo, Ati Radeon 9100 128MB vga, 80 winchi, NEC dvd-író 33.000-ért

- Epson C43 nyomtató (fekete festék kifogyott belőle, színes félig van, hibátlan aállapotban) 4.500-ért

- Sony NW-E005 2GB-os mp3 lejátszó (kicsi, könnyű, és nagyon sokat bír, szintén hibátlan állapotban) 19.000-ért

Ha valakit érdekel valamelyik cumó privátban kérdezhet nyugodtan! ;)

(#2932) DISC4U


DISC4U
csendes tag

ASUS MyPal A730w (minden gyári tartozékával) + Asus GPS-BT100 (Bluetooth GPS) + 2GB-os Twinmos 140x CF kártya eladó.
Ár: 75.000Huf
[kép]
- Intel XScale PXA270 520 MHz
- 3.7'' TFT 480 x 640pixel felbontás 16 bit színmélység
- 1.3 MegaPixel Digitális fényképezőgép
- Bluetooth , WLAN

(#2933) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó cuccok:
- Sony-Ericsson K700i telefon, független, megkímélt állapotú, kb 1 évig használtam, kíméltem mint a hímes tojást, már jó fél éve csak a polcon áll....van hozzá egy alig használt pótakku is(igaz a gyári akku is 2 hónapig használt, de mindkettő 5-5 napot sőt akár többet is kibír) és természetesen az 1x használt gyári headset-e, töltője, cd-je, kijelzővédő fóliája ! Gyári szoftver van rajta, nem valami butított, korlátozott sz@r! vigyétek-vegyétek, alku, csere van! Ár: 16k pótakkuval! - csere érdekel PCIe-es VGA-ra, kopott vagy jó k70-d750re is
egyebek:
- Revoltec 4-es előlapi fordulatszámszabályzó panel(fekete,zsírúj) 3,5''-os - 4k
- S3 Virge GX2 4mb AGP - 0,8k
- laptop 24x-es cd olvasó(Quanta SCR-242) - 2k
- Analóg KVM switch+VGA kábelek (AT-s billentyű, VGA, soros egér) - 3,5k
- leadtek winfast 2000 xp távirányítója, infravevője, audiókábele, fm antennája - 2k-eltéve
- Zalman kék memőriahűtő süni 8db, 0,6k/4db vagy 1k/8db-eltéve


alku lehetséges!

(#2934) old gray


old gray
addikt

Árcsökkenés 85k-ról 78k-ra: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2935) S.Feri


S.Feri
őstag

Tessék szépen megvásárolni mindent! :DDD

- Sound Blaster Live 5.1 ct4830: 3.000 Ft ebből 2db van.
- Logitech Quickcam pro4000: 8.000 Ft
- Logitech MX Revolution: 17.000 Ft Pár év garanciával, dobozában, mindenével, karcmentesen.
- Logitech Z-5500 5.1 THX hangrendszer: 60.000Ft 2 hónapos, dobozában, számla garlevél.
- A4 Tech wireless notebook egér, tölthető akkumulátorral, dobozában: 1500Ft
- SMC smcwbg-g 54mbps wlan pcimcia kártya: 4500Ft
- 17''-es Samsonite Sahora notebook hátizsák utazóknak kiváló. 12.000Ft [link]
- 17''-es Dicota perfect skin. 5.000Ft [link]

Pár noti lenne még itt:

1.: Clevo M540N 14’1 Notebook:

Képernyő: 14,1 WXGA TFT 1280x768
Chipset: Intel 945GM + ICH7-M
Grafikus kártya: Intel Graphics Media Accelerator 950 (224mb)
Processzor: Intel 2 x 2Ghz /2Mb/ cache Core 2 Duo T7200
Ram: 2048MB DDR2 667
HDD: 120GB HDD SATA
Optikai: DVD író Double Layer
Express card,
Magyar billentyűzet,
Külső monitor csatlakozó
AC’97 hangkártya,
3x USB 2.0,
1x 10/100/1000 Mbps Hálózati csatoló,
1x 56k modem,
1x mikrofon jack , 1x audio out;
1X S/PDIF,
Webcamera beépítve
Wireless Lan
Bluetooth
Li-Ion akkumulátor
Dobozában, számlával, papírjaival. 2007.03 havi notebook még 1 év + 9 hónap garanciával. Súlya mindössze 2.2 Kg! Karcmentes, gyönyörű állapotban!

240K

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#2936) misu


misu
aktív tag

[link]

Bűn az élet.

(#2937) old gray


old gray
addikt

Keresek:

- 2*512/400 ddr ramot (elég próbagar. is)
- 160GB körüli hdd-t (lehet használt is de legyen rá gar.)
- v.milyen alap házat+tápot: ne legyen karcos, ne zörögjön

Ajánlatok: PÜ-ben jöhetnek!

[Szerkesztve]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2938) doktor úr


doktor úr
tag

Eladó konfig, egyelőre egyben, vagy több részegységet lehet vinni (min. 50k-ért):

- AB9 (nem pro, nem quad) alaplap; - 20k (garis)
- Core2Duo E6300 prockó + AC Alpine 7; - 25k (garis)
- 2x512MB Geil Ultra Kit DDR2 RAM; - 13k (garis)
- Gigabyte x700 256MB + Zalman ZM80D-HP; - 10k
- Samsung SP1614C SATA HDD; - 9k
- Pioneer 108D DVD író; - 3k
- Coolink AP-400X táp + piros Delux ház (a BMW-s :) ) - 5k

85k.

- Samsung Syncmaster 770p TFT monitor (PVA paneles!) - 45k

(#2939) atyuska


atyuska
tag

Eadó :

Abit An7 (nforce2 ultra) 8000-
Barton 2600+@3200+ (alapfeszen) 8000-
Thermaltake Silent tower cpu hűtő 5000-
WD 120Gb/8mb 9000-
Maxtor 80Gb 6500-
Ilyama Visionmaster Pro 452 19'' crt 14000-
Sony Multiscan E500 21'' crt 18000-
Enermax (nagyon sok tápkábel) 300W 5000-
Enermax állítható fordulatú 8cm-es venti 1500/db-
600@900 fcpga cerkák slot kártyával Fop32 hűtővel 3000-
128mb sd ramok 1300-
egy ibm netvista komplett gép,
valszeg alaplap hibával 5000-
Abit Be6 2000-
Leadtek 6600Gt agp 128mb (dobozában mindenével) 15000-


[Szerkesztve]

----atyuska----

(#2940) diablo1984


diablo1984
veterán

intel pentium M-es northwood mobil procit keresek uFCPGA(478) tokozásút laptopba! ideális esetben az én 2ghz-es intel celeron M northwood-256 magos procim beszámításával! :R

(#2941) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok

Lenne egy problémám, lécci aki tud segítsen, nagyon fontos lenne.
Van egy ASUS A3AC-5099 típusú laptopom. a gondom csupán annyi, hogy az akksija adj ameg magát de nagyon rohamosan :O
pár hónapja bírta 3 óra 50 percig táp nélkül akksiról. egyik napról a másikra már csak 1:58-at bírt...aztán tegnap előtt nézem már csak 48 percet bír, és tegnap hirtelen 39-re ment le :(

kérdésem: mitől lehet ez?
megcsináltam a Biosban (most először mert nem tudtam hogy van ilyen) az akksi kalibrálót, azóta 10 perccel kevesebbet bír :(

másik kérdés: kinek van ilyen notebook-ja aki tudna abban segíteni hogy átcserélnénk akksit és tápot hogy kideríthessük mi a rossz?

egyébként úgy használtam a notit hogy ha az akksi feltöltődött 100%-ra, akkor lehúztam róla a tápot. ha lemerült kb 12%-ra vagy 9%-re, akkor visszadugtam rá a tápot. ez lehet a gond?? engem úgy tájékoztatott sok laptopos ismerős hogy ne menjen folyton tápról úgy hogy benne az akksi mert az kinyírja az akkumulátort. most akkor mégis mondja már meg valaki hogy kell használi egy laptopot?? hogy célszerű?? Most csak tápról vagyok, az akksi ki van véve. Előre is köszi valakinek, nagyon fontos lenne, nem akarom a ''jóhírű''szervizbe küldeni főleg hogy ezen dolgozok és kell a munkához :( egyébként hogy kell használni egy laptopot töltés témában ha reggeltől estig kell? vagy nem erre tervezték őket???

előre is köszi!

(#2942) Bull Boss válasza scapegt (#2941) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Nekem acer van és full asztalinak használom ( szal mindig tápról megy). Ma használtam akksiról és olyan 2 óra körül bir ha nem nyúlok hozzá, ha dolgokzok vele olyan 1,5et. Sztem ha az Akksid Li-ion os akkor akármikor rádughatod a töltőre nem szabad gondnak lenni.

1.73 Ghz es Celeron M et keresnék a Mostani 1,6os beszámitásával esteleg.

(#2943) ertz


ertz
aktív tag

400DB-os ALUKOFFER 8.000Ft!!!!

Aki kapja marja!

(#2944) Dzoli válasza scapegt (#2941) üzenetére


Dzoli
tag

Ha még tart a jótállás /Asus aksira 1 év/, küld vissza a szervízbe. Tel: 22/513-420
Küldik érte a futárt, hozza-viszi. Mióta Székesfehérvárra költöztek viszonylag gyorsan dolgoznak, általában 1 hét alatt megfordul a gép. Hacsak nem akarsz új aksit venni kb 27E Ft-ért.
Szerintem jól használtad a készüléket, a feltöltés-kisütés ciklusokat érdemes betartani, mert a folyamatos töltéstől idővel elveszítheti a kapacitását, és egyre kevesebbet bír. Valószínűleg az aksid hibás, nem valószínű, hogy a töltő ''nem tölti fel rendesen''.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2945) scapegt válasza Dzoli (#2944) üzenetére


scapegt
senior tag

sajnos július 20-án lejárt az 1 év...és rosszat hallottam a szervizről ezért eszembe se jutott elküldeni...munkaeszköz, minden nap szükségem van rá. egy fórumban olvastam hogy volt aki úgy kapta vissza a notiját hogy nem működött, karcos volt...igaz ez? bár ha már nem garis akkor tök mindegy...új akksit nem akarok venni de nagyon úgy tűnik hogy kénytelen leszek. de azért gondoltam valaki segítene...mégis csak érdemes lenne megnézni hogy a tápom rossz vagy az akksi, esetleg mindkettő...

(#2946) bajuszati válasza scapegt (#2945) üzenetére


bajuszati
tag

melyik internetszolgáltató a legolcsóbb? ár/letöltési arányt ha tudnátok mondani
kösz

(#2947) Dzoli válasza bajuszati (#2946) üzenetére


Dzoli
tag

Mi honnan tudjuk, hogy nálad melyik szolgáltatók adnak internetet?
Nézz szét, hogy egyáltalán mi az ami megvalósítható nálad /ADSL, Kábel-TV-s, stb/
Ha eddig eljutsz, akkor talán már az árakat is tudni fogod, és kiválaszthatod a legolcsóbbat, ami nem biztos, hogy a legjobb lesz. :))

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2948) Dzoli válasza scapegt (#2945) üzenetére


Dzoli
tag

Van töltőnk, ki tudjuk próbálni, hogy esetleg nem-e a tied hibás, de mint írtam, ennek nem sok esélyt adok. Megpróbálhatod egymás után 2-3 alkalommal feltölteni-kisütni az aksit, hátha regenerálódik még valamennyire. Ha ez sem segít, marad a csere.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2949) scapegt válasza Dzoli (#2948) üzenetére


scapegt
senior tag

2x megcsináltam egy nap alatt az akku kalibrálását biosból..nem segített, sőt, írtam fentebb hogy a 48 perc helyett már csak 39-et bír...úgyhogy az csak rontott a helyzeten...bár gyanítom ha ilyen gyorsan romlik akkor anélkül is megtette volna...

(#2950) old gray


old gray
addikt

Már csak 2 dologit keresek, de sürgősen:

- 2x512/400 ddr1 ramot, márka, tuning mindegy, csak menjen dualban.
- V.milyen olcsó midi házat, ne legyen lelakott állapotban, normálisabb 400W táppal.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.