Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó cuccok:
VGA PCIe
- Inno3d 7900GS 256mb/256bit, dobozos(minden tartozékával), garos, fullos VGA eladó! nagyon szuper kis kártya, a Test Drive Unlimited is kivállóan megy rajta és a S.T.A.L.K.E.R is! Tunningpotenciál is van benne(560/1660 teszt ereéig, 3dmark06:5183pont), szóval kiválló kis kari! Ár: 29k! - alku van, illetve kissebb PCIe-es vga-t beszámítok!
egyebek:
- Revoltec 4-es előlapi fordulatszámszabályzó panel(fekete,zsírúj) 3,5''-os - 4k
- Sony-Ericsson K700i telefon, független, megkímélt állapot Ár: 16k pótakkuval! - csere érdekel PCIe-es VGA-ra!
- S3 Virge GX2 4mb AGP - 0,8k
- laptop 24x-es cd olvasó(Quanta SCR-242) - 2k
- Analóg KVM switch+VGA kábelek (AT-s billentyű, VGA, soros egér) - 3,5k
- leadtek winfast 2000 xp távirányítója, infravevője, audiókábele, fm antennája - 2k-eltéve
- Zalman kék memőriahűtő süni 8db, 0,6k/4db vagy 1k/8db-eltéve


alku lehetséges!

(#2852) (Kolombusz) válasza F.B.I. (#2849) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Á, reménykedni felesleges.
Helyi mentalitás.
Kétszer szerveztem talit, ja nem, háromszor, ebből kétszer voltunk összesen hárman, a harmadik meg elmaradt.

Pedig az egyikre bejelentkeztek vagy tizen, aztán basztak eljönni.
Úgyhogy különösebben nem reménykedtem én abban, hogy itt akár 5 fórumozót lehet majd mozgósítani.

(#2853) gbubi


gbubi
csendes tag

Eladó cucc:
Monitor kivételével komplett számítógép,
új nem használt alkatrészekből van összerakva.
Alaplap:Abit Alaplap IS 7-V Processzor:
Intel CeleronD 330Prescott-256,
CPU stepping D0
CPU órajel: 2803.79 MHz
eredeti: 2667 MHz, overclock:
Processzorhűtő:Cooler: Titán
Számítógépház:ATX Mercury, Tápegység:350W
Winchester:80Gb SATA, Memória:DDR 512 Mb 400Mhz
Videokártya:Asus Magic/128 NVIDIA GeForce FX 5200
Hangkártya:Integrált Realtek AC97 Audio, 5.1-es
DVD-olvasó/író Pioneer 110D,+ Mobil Rack,
Hangfal, Mágneses meghajtó (floppy, rack)
Billentyűzet, Egér optikai, 8 USB csati
Konfiguráció ára 80ezer Ft, egy hét próba idő lehetséges, egy év támogatás.
bővebben itt:
http://members.chello.hu/g.bubenko/BAZAR.htm

(#2854) Bull Boss válasza gbubi (#2853) üzenetére


Bull Boss
senior tag

mennyit engedsz a feléből ? :DD

Jaah bocsi nem kell mert nincs benne Ram :P :O

[Szerkesztve]

(#2855) Oly válasza Bull Boss (#2854) üzenetére


Oly
senior tag

Van benne ram! ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2856) Bull Boss válasza Oly (#2855) üzenetére


Bull Boss
senior tag

hu jó a szemed, kajak nem vettem észre :R

(#2857) zsocaozd válasza (Kolombusz) (#2852) üzenetére


zsocaozd
tag

Bocs, hogy beleszólok, főként mert ebben a témában kibicnek számítok, de talán eredményesebb lenne a dolog, ha lenne egy értelmes cél, ami miatt érdemes összejönni, találkozni személyesen. Ami mindenkinek érdeke lehet, ami mindenkinek jó.

Régen voltak copy party-k, na oda mindenkinek érdeke volt elmenni, mindenkinek jó volt, de persze ma már itt az Internet, tehát ez önmagában nem jó cél, csak példaképp említettem. A lényeg, hogy valami értlemet kellene vinni a taliba, nem csak annyit, hogy ''azért jöttünk össze, hogy ne legyünk szanaszét''.

[Szerkesztve]

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#2858) Oly válasza zsocaozd (#2857) üzenetére


Oly
senior tag

Az érdekes az, hogy máshol működik a dolog...
Debreecenben, ha beírjuk fél hat körül, hogy este sörözzünk egyet, akkor minimum 5-6 fő ott lesz 6-ra! :P
Egy jobban leszervezett ''talira'' 30 feletti létszámra lehet számítani.
Nem rég volt nyíregyen is egy tali... ott is 20 körül volt a létszám.

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2859) (Kolombusz) válasza zsocaozd (#2857) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem, itt a helyiekkel van a ''gond''. Ahogy Oly is irta, Debrecenben simán összejön 5-6 ember. Kevesen vagyunk, kevesen aktivak és sajnos azok sem nagyon támogatják az ilyen összejöveteleket. :F

(#2860) Ivanh válasza (Kolombusz) (#2859) üzenetére


Ivanh
tag

ha kész lesz a házam, szívesen látok mindenkit, aki elmászik hozzám...én is híve vagyok a partyknak, és itt van lehetőség is 3600m2 a kert...
ha kész a borospince, jöhettek...ott talán van némi menedék az ilyesféle időjárás ellen... ;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2861) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Van vagy 50 Computer Panorama újságom cd-ik nélkül érdekel valakit ? bármilyen csere érdekel[link]

(#2862) werszomjas


werszomjas
őstag

HEllo

Jóállapotban lévő..Működőképes 2 lemezes Dj Pult eladó.Az egszé egy nagy táska.Retro darab.
[kép]
Vanrajta mikrofon bemenet..1 Tape bemenet..lehet keverni/kvarni a zeneket..alászövegelni stbstb
vasarnapig lehet jelentkezni itt [link]
hajrá :C

üdv

(#2863) old gray


old gray
addikt

HTC S710 (Vox) okosteló eladó vagy cserélhető notira, komplett gépre vagy hardverre..

[link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2864) amanoba


amanoba
őstag

nokia 6820 független,minden tartozékával, dobozában, szép állapotban eladó lesz hamarosan!
pü-ben keressen meg akit KOMOLYAN érdekel a dolog! :))

üdv

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2865) werszomjas


werszomjas
őstag


512 MB ram samsung (2×256) (PC2700) 5k
Realtek RTL8139 családú PCI gyors Ethernet NIC 0,5k
Toronyház (65cm magas) fehér SP..Codegen 300W-os táppal 10k

üdv

(#2867) werszomjas


werszomjas
őstag

Van eladó Yamaha Kazettas Magno (Deck)
Yamaha Natural Sound Stereo Deck (K-950)
[kép]
Tökeletesen muxik..eredeti yamaha fejes, 1-2 karc van csak rajta.
info rola: [link]
és ittudod megvenni ha erdekel: [link]
:R

üdv

(#2868) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó cuccok:
VGA PCIe
- Inno3d 7900GS 256mb/256bit, dobozos(minden tartozékával), garos, fullos VGA eladó! nagyon szuper kis kártya, a Test Drive Unlimited is kivállóan megy rajta és a S.T.A.L.K.E.R is! Tunningpotenciál is van benne(560/1660 teszt ereéig, 3dmark06:5183pont), szóval kiválló kis kari! Ár: 29k! - alku van, illetve kissebb PCIe-es vga-t beszámítok!megvan már az utódja, vihető!
egyebek:
- Revoltec 4-es előlapi fordulatszámszabályzó panel(fekete,zsírúj) 3,5''-os - 4k
- Sony-Ericsson K700i telefon, független, megkímélt állapot Ár: 16k pótakkuval! - csere érdekel PCIe-es VGA-ra!
- S3 Virge GX2 4mb AGP - 0,8k
- laptop 24x-es cd olvasó(Quanta SCR-242) - 2k
- Analóg KVM switch+VGA kábelek (AT-s billentyű, VGA, soros egér) - 3,5k
- leadtek winfast 2000 xp távirányítója, infravevője, audiókábele, fm antennája - 2k-eltéve
- Zalman kék memőriahűtő süni 8db, 0,6k/4db vagy 1k/8db-eltéve


alku lehetséges!

(#2869) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ma sem sörözünk?

(#2870) mycso válasza (Kolombusz) (#2869) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Holmikor????

Ma este pont miskolcon leszek.

Mod.: bár látom mindenki naktív. :(((

[Szerkesztve]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2871) (Kolombusz) válasza mycso (#2870) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, én úgy fél nyolc-nyolc körül gondoltam, mondjuk a dérynén.
És EQMontoya biztosan jönne szerintem.

[Szerkesztve]

(#2872) F.B.I. válasza (Kolombusz) (#2871) üzenetére


F.B.I.
veterán

Lemaradtam róla.Sajnálom-sajnálom. :O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2873) (Kolombusz) válasza F.B.I. (#2872) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Pedig jó csapat fog összejönni. 5en már vagyunk.

(#2874) Oly válasza old gray (#2863) üzenetére


Oly
senior tag

okostelócserelaptopraprojectlefújva?


all: Igyekszem jelen is lenni, de mikulástól vakulásig úton vagok. Meló
Mentek RePÜ-k!

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2875) S.Feri válasza Oly (#2874) üzenetére


S.Feri
őstag

Nem teljesen. Vasárnap estig tolva.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#2876) werszomjas


werszomjas
őstag

KERESEK

Yamaha erositohoz Taviranyitot....elotte kiprobalni..ha megy megveszem..
irjon akinek van
köszi

üdv

(#2877) old gray válasza Oly (#2874) üzenetére


old gray
addikt

Jaja, Feri jól mondja.

Nem megy a cserekereskedelem, mindenkinek a KP a fontosabb (érthető módon).

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2878) Blackmate


Blackmate
senior tag

Eladó 4 db CD/DVD mappa. Mindegyik 48 db-os, hibátlan, kifogástalan állapotban, csak itthoni használatban voltak a polcon.

400 ft/db vagy 1500 ft, ha az összes megy egyszerre.

[kép]

A képen csak 3 mappa látható, a 4. ugyanolyan, mint a középső fekete.

Adok továbbá ajándékba (ha az összes megy egyszerre) egy 12 db-os fekete, Azona mappát.

Csere is érdekel!

(#2879) salieri.


salieri.
őstag

sziasztok! Valaki tudja hogy mennyi most a 95 ös benzin szlovákiába? Érdemes itthon agyig tankolni magam vagy olcsóbb ott ?

(#2880) werszomjas


werszomjas
őstag

Keddtől nemvagyok..ugyhogymeg most tessenek gyorsan vasarolni egy complete szamítósgépet megromlik itt nalam a nagy melegben :)

[kép]

Beantech BT8-B full plexi (atlacco) ház
benne:
3 darab Vantec led cooling fans (elol, hatul, oldalt)
1 Vantec UV cso zold
es midez ami ezt szabalyozza:
Vantec NXP-301 Fan & Light Controller

Vantec VAN 520A 3 fan-os táp Active PFC 500W..allithato ventrisebesseg (3fokozat)

Vantec Vortex HDD Cooler - HDD cooler with temperature display...fémházas vinyotarto

AMD Athlon 64 3500+ procc, + Thermal Right Fan 92mm
DFI LANParty UT RDX200 CF-DR (3 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN, IEEE-1394) alaplap
AMD 480X CrossFire, AMD Hammer
doboz, kezikönyv, kabelek minde ami kell hozzá [link]

SAPPHIRE RADEON X1800 GTO2 512MB GDDR3 PCI-E DUAL DVI/VIVO

LITE-ON DVDRW SOHW-1673S fekete

512 MB PC3200 DDR

meg adok hozzá egy ilyet, faszan keken vilagit esmeg fujja is a levegot...telleg szep
[kép]

cakumpakk 120k

egyedül vinyó nincs hozzá..de van egy 300 GB-os maxtor SATA vinyom 16 mbos cachel 15k.ert az kulon elado.

szépnapot :R

üdv

(#2881) Olasza


Olasza
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok írni miskolci számtech boltok oldalait? Könnyebb lenne, mint minden boltot végigjárkálni. Drágák és üres boltok nem érdekelnek. Így előre azért írok egy párat, amit ismerek.
Http://www.darkcomp.hu
Http://www.pchost.hu (ez nagyon jó)
Http://www.chipland.hu
Http://www.bluefish.hu


[Szerkesztve]

(#2882) mycso válasza Olasza (#2881) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Miskolci számtechboltokról: általában elég ''viccesek'' az áraik főleg annak aki az itteni PH-s vagy pesti árakhoz van szokva.
Az üzletek 90%-ban tudatlan, hozzá nem értő eladók és szervizesek dolgoznak és annyi hülyeséget tudnak mondani, hogy az valami hihetetlen.

Tehát a helyzet borzasztó.

Aki nem ért hozzá, azt úgyis átbas**ák a legtöbb helyen (értsd: megvetetnek velük jó drágán jó szar cuccokat ill. az elafók/szervizesek tudatlansága miatt vetetnek meg velük felesleges vagy drága termékeket).

Aki ért hozzá, az kb. 2mp alatt hányingert kap vagy kineveti nagytöbbségüket.

pl.: a ''nagy'' csiplend-el volt több vicces kalandom is....nc

ps.: ja és persze tisztelet a kivételnek :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2883) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó cuccok:
CPU:
valakit nem érdekel egy 4400+os am2-es egy hónapos birsbane proci? HERR Z-nél garos! csak a proci lenne hűtő nélkül!
egyebek:
- Revoltec 4-es előlapi fordulatszámszabályzó panel(fekete,zsírúj) 3,5''-os - 4k
- Sony-Ericsson K700i telefon, független, megkímélt állapot Ár: 16k pótakkuval! - csere érdekel PCIe-es VGA-ra!
- S3 Virge GX2 4mb AGP - 0,8k
- laptop 24x-es cd olvasó(Quanta SCR-242) - 2k
- Analóg KVM switch+VGA kábelek (AT-s billentyű, VGA, soros egér) - 3,5k
- leadtek winfast 2000 xp távirányítója, infravevője, audiókábele, fm antennája - 2k-eltéve
- Zalman kék memőriahűtő süni 8db, 0,6k/4db vagy 1k/8db-eltéve


alku lehetséges!

(#2884) Olasza válasza mycso (#2882) üzenetére


Olasza
aktív tag

Sajnos ezzel tisztában vagyok, de mivel a postaktg. nagyon drága, és a garancia is messze lenne, így kénytelen vagyok itt vásárolni.
Reklám: mikor a pchost-tól kértem árajánlatot, 3 cm-es piros nagy betűkkel írták alá, hogy az AsRock-ot minőségük miatt nem ajánlják. Mégis 1 napon belül beszerezték, mikor megrendeltem.
Nekem ez elég nagy pozitívum.

Szóval ehhez hasonló boltokat keresek.
Egyébként nem kérek boltokban tanácsot, inkább utánaolvasók a neten, és pontos elképzeléssekkel megyek be hozzájuk. Sajnos ezekben a boltokban is általában képzettség nélküli szimpla eladók dolgoznak, mint minden egyéb területen.

(#2885) mycso válasza Olasza (#2884) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Reklám: mikor a pchost-tól kértem árajánlatot, 3 cm-es piros nagy betűkkel írták alá, hogy az AsRock-ot minőségük miatt nem ajánlják.

Erre utaltam amikor tudatlan, hozzánemértő boltosokról beszéltem...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2886) szjoci válasza mycso (#2885) üzenetére


szjoci
őstag

hát, igen.. az AsRockkal semmi baj nincs, jó és olcsó lapokat csinál :R

szerk.: jó ár esetén eladó lehet a sapphire X1950pro 256MB-os PCI-E-s karim. Gari van még rá bőven! Legyen az irányár 33k

[Szerkesztve]

(#2887) ronson válasza Olasza (#2884) üzenetére


ronson
őstag

A PChostról annyit, múltkor bementem, ami akciós volt, az semmi nem volt készleten.

A weboldalon lévő árak több nem stimmelt, persze számomra negatív irányba.

Rendeltem AsRock lapot telefonon, azt mondták 2nap és mehetek érte. Mikor bementem, azt mondták ''az ország összes nagykeréből beszerezhetetlen, de van kicsit drágábban (3k-val ami bizony nem sok, de egy 13k-s lapnál %-ba mérve jelentős) Asus, amivel úgyis jobban járnék, mint a silány minőségű AsRockal.

Érdekes Vangelis fórúmtárs mégis tudott szerezni, magyar nagykerből.

Én a darkcompot ajánlom, elég korrektek és nagyon rugalams a garnciális ügyintézés (bevittem az alaplapot és 15 perc múlva kezembe volt az új).

(#2888) Olasza válasza mycso (#2885) üzenetére


Olasza
aktív tag

Én inkább remélem, hogy az AsRock jó, de egy másik boltban azért láttam 10-15 ilyen márkájú lapot egy helyen, amik garanciálisan kerültek vissza.
Pontosítok: nem minőségét írtak, hanem túl sok visszavitt darabot. (A stócot pont a darkcompban láttam)
Azért most elárulom, hogy egy 2600XT-t akarok venni, de még egy listán sem látom. :(

[Szerkesztve]

(#2889) Olasza


Olasza
aktív tag

Na jó, akkor ezekszerint csak nekem volt mákom velük, igaz én mailben rendeltem, és másnap kézhez is kaptam.
Végülis azért kérdeztem, hogy ti melyik boltot ajánljátok. A darkcomp ritkán frissít árlistát, és van ami náluk még a chiplandnél is drágább. Tény, hogy ott értenek is hozzá.

(#2890) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

1, számtech bolt:

én: Helló Celeron 420/430/440-et keresnék
eladó: -rövid keresgélés után- ilyen processzor nincsen!
én: dehogynincsen pl.: 430: 1.8GHz/800/512k, stb...és Conroe-L a ''másik neve''
eladó: -vagy 2-3 perces keresgélés- pedig nincs ilyen még az intel oldalán sem!
én: azt tudom, hogy oda még nem került fel, de engem ez a dolog nem is nagyon érdekel én inkább venni/rendelni szeretnék egyet ugyanis nagykerekben már van. Segítek írd be gúúgliba, hogy celeron 430 és rájössz van ilyen proci.
eladó: Ja akkor te a mobil celeronra gondolsz. OK.
én: nem, én lga775-ös celeron 430-ra gondolok és nem mobil celeronra.
-ekkor már 3 eladó kolléga dolgozott az ügyön, na pár perces várakozás és igen-
eladó: ja meg van megtaláltam, xy-ért tudunk hozni, xy nap múlva.
én: köszi majd ha még aktuális lesz a dolog akkor visszanézek.

2, számtech bolt:
én: Helló Celeron 420/430/440-et keresnék
eladó: Minek veszel celeront vegyél p4-et 530, 630!!!én: Hááát ez nem pont az a celeron amire te gondolsz.....
eladó: Na megnézem, van 3xx meg 3xx meg 3xx celeron D-m melyiket kéred???
én: Tehát 420/430/440-en érdekelne celeronból, tudod ez a c2d-k felezett kistestvére ami conroe alapokra épül --> Conroe-L néven is emlegetik.
eladó: Ja, de hát az sokat fogyaszt. (itt még fogalma nem volt róla, hogy milyen prociról beszélgetünk)
én: dehogy, 35w a tdp-je, még húzva is alig több.
eladó: az mindegy, de nagyon melegszik és sokat is fogyaszt!!!
én: nem fogyaszt sokat és nem is melegszik --> 3giga körül gyári coolerével ami kb.: fele akkora mint a szokványos lga775 hűtők --> mármint a borda magassága, teljesen JÓ hőfokokat produkál még terhelve is!!!!!!
eladó: -előző válaszaiból kiderült, hogy még itt sem volt képben a prociról- dehogy is ugyan akkora a coolere, de te tudod, ha neked ez kell akkor mindjárt megnézem.
én: -nem nem ez kell, csak bejöttem bájcsevegni b@zmeg- Igen ilyet szeretnék még mindíg vásárolni, mennyiért/mikorra tudjátok hozni?
... -itt sem vettem semmit-

3. számtechbolt:

én: -no láttam az egyik számtechboltban új szervizes van, pont mentem be haverom tápjáért, mondom picit beszélgetek már vele- Szió jöttem a tápért.....stb..., mióta vagy itt, milyen végzettséged van?
szervizes: Ok hozom a tápot... stb....Nem régóta, vagy 2 hónapja, INFORMATIKAI MŰSZERÉSZ VAGYOK..-kicsit még beszéltünk erről arról, aztán mondom megkérdem már tőle, hogy milyen tápot ajánlana-
én: haverom tápja elég gagyi, te milyet ajánlanál helyette?
szervizes: háát, szerintem úgy válassz tápot, hogy leveszed a polcról és amelyik a legnehezebb azt vedd meg!!!!
én: aha köszi szépen, szerintem hagyjuk ezt a beszélgetést, mert szerintem meg ez nem pont így működik na hello...

Még volt 1-2-3-sok, de már nincsen kedvem írni...

Egyébként a Darkcomp-ban sikerült megvennem a 430-at, ott így nézett ki a beszélgetés:

én: szia, Celeron 420/430/440-et keresnék.
eladó: szia, pill. megnézem -egy pillanattal később- a 420 ennyi, a 430 ennyi, a 440 ennyi, holnap délutánra tudnám hozni.
én: ok akkor egy 430-at vennék.

...

[Szerkesztve]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2891) ronson válasza Olasza (#2888) üzenetére


ronson
őstag

Hát azt pont nem ajánlom környékbeli kiskerbe venni, mert Vga árak qrvára elvannak szálva.

Sokkal jobban jársz valamelyik ph bazárban új cuccal, de láttam itt miskolci hirdetésben is x1950prot 30k-ért.

(#2892) Olasza


Olasza
aktív tag

Szóval tényleg nincs értelmes bolt a környékén? Elég elszomorító. :(

(#2893) detroitrw válasza Olasza (#2892) üzenetére


detroitrw
addikt

az
nem is akármennyire .. :(((
nekem is lenne mit mesélnem .. :((

(#2894) Blackmate válasza Olasza (#2881) üzenetére


Blackmate
senior tag

Ha még érdekel a dolog: [link]

Régen, unatkoztam, és összegyűjtöttem :) Nem valami aktuális, de a 90%-a még működik.

(#2895) Flagstaff2


Flagstaff2
senior tag

Erre valók az online boltok ha az ember nem itt a PH!-n akar valamék bazárból rendelni. Minimális pénzért futárral másnapra házhozszállítják a cuccost.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2896) ExonPSD válasza Flagstaff2 (#2895) üzenetére


ExonPSD
csendes tag

nah jah, már ha a futár nem cseréli el a hőn áhított cuccodat és délután jön rá a tévedésre miután 3x hívtad a futárszolgálatot ... wehehehe

2x512 mdt ddr400 3500+ Venice Asus A8V Deluxe rev 2.0 1x 80 gb WD SATA 2x 400 gb Hitachi SATA Leadtek A360 VE 256MB 400 W chieftech LG192WS (1 éve a PH-n 07.06.28))

(#2897) diablo1984 válasza Flagstaff2 (#2895) üzenetére


diablo1984
veterán

az aláírásod max 2 sor lehet, alakíts rajta, mert valami modi ha meglátja úgyis rádszol! :R

(#2898) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Nagyjából elolvastam a hsz-eket amiket irtatok. C***Land hát arról nekem is vannak nagyon vicces történeteim, bár igaz még vagy 4-5 évre visszamenőleg de akkor elég sok minden volt. A kedvencem a Dark Comp nekemis. Képbe vannak mindennel hamar hozzák. ott is volt egyszer egy vicces történetem de ez korántsem olyan mint a Chipibe. Bementem a boltba kértem notihoz még 512ddr-2-t. Nem is reméletem, hogy lesz de volt polcon belőle. Kérdem az egyik eladót ( aki akkor még csak 1-2 napja volt ott) mennyi ?
- Mondja : 11500, aztán elfelejtettem hogy mennyit mondott mer sokan voltak boltba egy másik sráctól is megkérdeztem mennyi, azt mondta 8500 gépből nézték mind2-en. Na mondom ez jó lesz Kérdezem a srácot aki már rég ottvan alacsonyabb jófejsrác (talán főnök :F ) Kérdem tőle mennyi gépbe nézi : 9500. Mondom az jó mert már ez a 3. ár amit hallok, mondtak 10felett is meg ez alatt is mondom jó volna azért ha pontositanánk. Válasz rögtön: 7000Ft jó lesz ? ;] , mondom tökéletes - 3év gari van rá. Viszlát! :DD

Amúgy egy jó cég a NetEx is nem tudom mennyire ismeritek ezt szivesen ajánlom mindenkinek :C

(#2899) Olasza válasza Blackmate (#2894) üzenetére


Olasza
aktív tag

Köszi, isten vagy!

(#2900) mycso válasza Blackmate (#2894) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Miért zárták azt a topicot?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.