- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- lezso6: Nem látszik a kurzor Chrome alatt a beviteli mezőkben?
- bitpork: MOD Júni 13 Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
HUN_Sector #57980 üzenetére
"40 mm ha nincs"...no de ezt úgy kell érteni, hogy attól még mert nem rakok bele SSD-t, attól még benne hagytátok a tartólapot nem?
Tehát ha a háttértár-tartó lapot is kiveszem, akkor lehet hogy csak "dudorodni" fog?
Nem nagy cucc venni külön aftermarket hűtőt ami csak 40mm és éppen elég egy i3-hoz, csak amikor már egy teljes irodát kell felszerelni 3-5 PC-t, akkor már inkább elinnám a teljes összeget, amibe még a főnök is belemenne mire végzek a 3 PC összeszerelésével és beüzemelésével win10+office+acrobat pro+DWGtrueview.
BTW lehet hozzá kapni DVD bay kiegészítőt mint a IX-01hez, szal ki lehet emelni még 10mm-el az egészet, csak az még pénz...Igen, a teljesítményt azt vágom, ez ilyen próba cseresznye, hogy idle mellett mennyit kér, meg hogy a tényleges irodai terhelés során, pl excell táblák és word mellett megnyitva egy 20 tabos firefoxot, tecsővel...van irodában másik PC-ben 300W-os táp, azzal tudunk majd tesztelni.
De én is azzal számolok, hogy könnyen 90% hogy a panel táp kivesz és helyére egy inter-tech NAS 200W pico + külső tégla min 120W-al...legalább is itt a forumon mindenkinek javaslom a biztonsági tartalékot.
Most meg akasztják a hóhért...Csak mert idehaza a server i3-8100 procival full load alatt se megy 55W fölé, falból mérve.
Épületvillamosságis cégként azért van az irodában pár műszer amivel le tudjuk ellenőrizni a tápegység tényleges terhelését a falból.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Veszprém és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- iPhone-t használók OFF topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen videókártyát?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen légkondit a lakásba?
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Corsair Vengeance LPX 16GB (1x16GB) DDR4 3000MHz C15 - eladva Pál úr kollégának, értékelésre vár
- több db DDR4 laptop ramok 2x8Gb (7e) 2x16Gb (18e) és 2x32GB (35e) párban garanciával!
- Asrock B360M Pro4 microATX - elkelt TheCrafter22 kollégának, értékelésre vár
- Gigabyte GA-Z68A-D3-B3 LGA 1155 alaplap
- ASUS x870 Hero + 7800x3D
- 125 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070
- Lenovo ThinkCentre M720s SFF / M920T tower -Számla, garancia, WIN11
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! ASUS B650M R5 7600X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 3080Ti 12GB Be Quiet! Pure Base 500FX ASUS 1000W
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst -(2025) - 3 év gari - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest