- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Argos: Szeretem az ecetfát
- Lalikiraly: SÜNI energiaital.
- gerner1
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Mr. Y: Motoros sztorik #06
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tippm86
tag
Álló helyzetben alap terhelésen 1 fokkal 30 perces stressz teszt alatt 2-3 fokkal volt jobb mint a fekvő állapotban. Ez minimális, viszont a teszt után a fekvő helyzetben körben meleg volt a ház, viszont álló helyzetben csak a teteje és a hátulja volt meleg és kézzel érezhető volt hogy a tetején jött a meleg levegő.
Ha találok 2db normális 5cm-es ventilátort a ház tetejére hogy kiszívja a meleg levegő az biztos sokat javítana. -
tippm86
tag
Nem. 3200G max fogyasztásra ír 52W-ot az aida64, a gtx 1050ti tápcsatlakozó nélküli kártyám max 75W-ot evett. Ez kapásból 127W és ezeken kívül a többi (m.2 ssd,2,5 hdd...) 20W-ból simán kijön. Számolunk kb. 150W össz fogyasztást akkor is el kell mennie egy 250W-os táppal simán.
-
Rick4
félisten
Nem volt, simán egy lap, proci, ram, nvme ssd, megy egy hűtőventi. viszont kizárólag az egyik aida fpu tesztnél volt restart, minden más esetben jó volt. És ez egy 65W-os tdp-s proci.
Azaz a kiindulási állítás, miszerint pico psu-t, vagy paneltápot lehet a 95W-os TDP osztályba tartozó procik elé rakni, az nagyon nem igaz. Én is azt hittem, hogy simán elvan 100-120w-tal maxra terhelve is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- E-roller topik
- Eredeti játékok OFF topik
- Mozilla Firefox
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Torrent meghívó kunyeráló
- iPhone topik
- Minecraft
- WayteQ blog: Megérkezett az x995 androidos GPS
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Realme 8i 64GB / Normál állapotban / 12 hónap jótállással
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Dell OptiPlex MT/SFF 3040, 3050, 7050, 3060, 3070, 5070, 7060 /WIN 11 - SZÁMLA- GARANCIA
- Új Apple iPhone 16e 128GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- Beszámítás! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest