Hirdetés
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- Meggyi001: Hasznos helyek és tippek Párizsban, amiket jó eséllyel keresni is fogsz...
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- ZolaMan: NerdQAxe++ 4.8TH/s SHA256 BTC Miner Modding
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
hoffman_
#50671
üzenetére
CPU feszültség elég/nem elég "gyors" teszteléshez ezt tudom ajánlani:
Aida->sebesség->Riport->gyors riport-> sebesség(menü)->MHTML
Elég összetett terhelést generál, 2-3. futtatásra üzem-meleg állapotba hozza a processzort és szokása fagyni, ha kicsit is kevés a CPU-nak a feszültsége.
A teljes tesztsorozat lefutásának ideje, meg nagyban függ attól, hogy mennyire stabil ÉS gyors a memória alrendszer. Én azért szerettem, és használtam rengeteget mert bármikor megismételhető eredményt adott, míg a többi teszten volt hogy órákat ment, és csakis játék (nem szintetikus terhelés) esetén jött elő a hiba. Aztán újra indítás nélkül megfogta, újra indítás után már nem, a szintetikus teszt. -
Chaser
legenda
válasz
hoffman_
#50671
üzenetére
én sem szeretem az auto módot, nálam se az, most 3100 van allcore 4g-n, 1,136v-on, small fft alatt is max 70 fok 400rpm-mel és dög hűtővel ( :
de sokat nem futtatom, mellette chrome nyitott ablakkal - érzékeny az instabil ramra - , 20-30 tab, vlc háttérnek, ha valahol defekt van ez 99%-ban kihozza negyed órán belül
if hogy áll? lehet ott lesz a gond, esetleg vsoc fesz. túl alacsony, tedd 1,1-re ha nem ott volt
Új hozzászólás Aktív témák
- Revolut
- Formula-1
- LEGO klub
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- Okos Otthon / Smart Home
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Bekrepáltak a régebbi Forzák az NVIDIA új drivereivel
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen 5 PRO I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760 i5 13400 32GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB ÚJ Zalman T4 Plus FSP 650W
- Keresek Zebra TC20 TC21 vagy valamilyen hasonló kaliberű 1D és 2D vonalkódok olvasására alkalmas pda
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

