- btz: Internet fejlesztés országosan!
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- KRTLPC: Ki és hogyan élt túl? Volt ám fennakadás
- sziku69: Szólánc.
- SzőkeKapitán: Világ vége túlélők topicja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
varmi2 #28747 üzenetére
"És a gép minden komponense ezt a 12V ágat terheli, a cpu, chipset, ssd, hdd, vga."
Az SSD és a 2,5"-es HDD nem, azoknak az 5V-os ág kell.Ettől függetlenül a lényeggel egyetértek, 55W-os VGA-hoz erősebb 12V-os ág kellene, semmiképp se legyen kicentizve. Ilyen szempontból az R7 250 65W-ja sem jó. Ellenben a GDDR5-ös memóriával szerelt GT730 csak 25W.
Aztán, hogy az n3150 / j1900 hogyan viszonyul Solid Edge-ben a GTX750-hez, azaz hogy a dVGA malmozna-e mellettük unalmában, azt nem tudom. Ezzel kapcsolatban teszteket kellene előkaparni, netalán a gépösszerakós topikban puhatolózni, hátha van arrafelé valakinek tapasztalata.
Ami biztos, hogy a HD7750-et nem érzem szűk keresztmetszetnek Inventor-ban az olyan részletességű összeállítások mellett, amikkel eddig dolgom volt (lásd például: #26848), aminél az R7 250 nem sokkal lassabb, a GTX 750 Ti pedig kb. 2x gyorsabb (játékokban).
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 1 / 2
- Samsung Gear S3 - második kör
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Metal topik
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Fujifilm X
- Futás, futópályák
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst mw1g3mg/a - 3 év gari - MAGYAR
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- ÚJ Lenovo Yoga 7 2-in-1 - 14"WUXGA - Ryzen 7 8840HS - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR