Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- GoodSpeed: Egy bihari a Hajdúságban
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
Futottam bele ilyenbe DG45FC lappal: 150W-os paneltáppal, 365W-os "öreg" enermax-al sem indult el csak egy HX1000-el
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kellett neki 12 Ohm-20W-os ellenállás hogy kisebb táppal is életre keljen...
Mivel még ciripelt is -miután rájöttem hogy mi a "baj"- megszadiztam, de csak egy picit![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
FSP zen 300-400-asok voltak erre nagyon háklisak.
(#12672) Benőke:ha a brick-ből jött ki elég kakaó akkor azért meg kellett volna mozdulnia legalább a ventinek, valószínű hogy a Hookr által felvázolt problémával álltál szemben

-
Benőke
őstag
ÁÁ nem olyan nagy gond. Mert 400W -os táppal megy és azzal nincs gondja, csak gondolkoztam, egy pico PSU -n és kölcsön kértem próbára, hogy megy -e. Hát el sem indult. Szóval hamar vége lett a próbának és visszakötöttem a 400W -os tápomat... Ennek nem kihívás életet lehelni a vasba.

Új hozzászólás Aktív témák
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- HP notebook topic
- Bittorrent topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Azonnali notebookos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- PlayStation 1 / 2
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen SSD-t vegyek?
- Borderlands 4
- További aktív témák...
- Lenovo E490 Notebook i7/16/500
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3382, 95% Akkumulátor
- Új Asus 16 ProArt 4K+ OLED Touch Ryzen AI 9 HX370 32GB 2TB Nvidia RTX 4060 8GB Studio Win11 Garancia
- Dell Optiplex MT/SFF 3040, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ Hp ProDesk /SZÁMLA- GARANCIA
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3320
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



