Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) hedgehog válasza UberMutant (#16397) üzenetére


hedgehog
senior tag

hm, köszi ezt a tippet, én is benyomtam... aztán megpróbálom átszoktatni az asszonyt, mert ez minőségben már most jobb mint a mindigtv

-- aka p3d3str1an

(#16402) schumi válasza UberMutant (#16399) üzenetére


schumi
aktív tag

egyenlőre más megoldást nem találtam, valami appal rootolatlan telóról esetleg tipp hogy hogy lehetne átnyomni okostvre ?

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#16403) schumi válasza UberMutant (#16399) üzenetére


schumi
aktív tag

még nem használtam, de lehet beszerzem ha ez jó megoldás, teljesen jól-szaggatás mentesen szépen átviszi olyan mint egy normál tv csatorna ?

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#16404) UberMutant válasza schumi (#16403) üzenetére


UberMutant
őstag

telóról képernyőtükrozéssel tettem át TVre, azt is működik, de lefoglalja a telefont. (OP3 , LG webos 3.0 TV)
Chromecast 2 és ultra mindkettő 2.4GHz Wifi-n nagyon jól működik 1080p adással, ha "ki tudod castolni", a böngészős képernyőtükrözés viszont a laptop részéről nagyon erőforrásigényes.

A chromecast ha átadod neki a kis ikonjával a kompatibilis alkalmazástól az adást (a telenor mytv pl támogatja), akkor a chromecast közvetlenül a netről szedi az adatot, és nem a telódon keresztül,de a telóról tudod vezérelni. vagyis nem fog akadni, de kell a chromecastnak a net.

nem tudom pontosan neked mi a koncepciód / anyagi lehetőséged és milyen ahrdvereid vannak, esetleg keress valami topikot, ahol jobban tudnak segíteni. És lehet van más használható megoldás is , pl apple TV , android TV esetleg miracast TV okosítók... de ezeket nem ismerem, nekem a chromecast bevált.

sok sikert

(#16405) schumi válasza UberMutant (#16404) üzenetére


schumi
aktív tag

köszi sokat segítettél, próbaként megnézek egy chromecastot, max visszaküldöm ha nem válik be
:R

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#16406) darvinya válasza schumi (#16402) üzenetére


darvinya
titán

Már pár hónapja használom.Telenor MyTv-t, s eddig megvagyok elégedve.
Igaz én nem képernyőn megosztással, hanem android box-on, így csak WiFi net-en kell biztosítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16407) odrif válasza darvinya (#16406) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

android box-on
Melyiken?
Lehet ez engem is érdekelne.

20 éve a Prohardveren

(#16408) tobias40 válasza UberMutant (#16404) üzenetére


tobias40
veterán

"A chromecast ha átadod neki a kis ikonjával a kompatibilis alkalmazástól az adást (a telenor mytv pl támogatja), akkor a chromecast közvetlenül a netről szedi az adatot, és nem a telódon keresztül,de a telóról tudod vezérelni. vagyis nem fog akadni, de kell a chromecastnak a net."

Ezt kicsit bővebben elmondanád?
Okos tv kell hozzá ami tudja chromecast-t vagy hogyan?
Milyen "kis ikon"-nt keresnem és hol,tv-n vagy külön eszközön?

[ Szerkesztve ]

(#16409) UberMutant válasza tobias40 (#16408) üzenetére


UberMutant
őstag

(#16410) tobias40 válasza UberMutant (#16409) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!

Jobb szeretem ha egy fórumtárs saját tapasztalatát írja le,de majd átnyálazom ezeket..
Nekem is a Mytv van (most regeltem be tegnap)de a tv-m saját böngészője nem kezeli,emiatt kérdezem..(nem akarom mindíg a telóról küldeni,de lehet hogy csak ez marad,,)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#16411) -ZeeZee- válasza tobias40 (#16408) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

A chromecast maga TV okosító. Nem kell hozzá okosTV, csak hdmi-s kimenet. Korlátozott tudással bír. Ha jól tudom, akkor nagyrészt képernyőtükrözés, illetve böngésző futtatás, médialejátszás. Wifi-ssé teszed vele a TV-t.

Szerk.: közben már más válaszolt, remélem nem írtam hülyeséget... :B

[ Szerkesztve ]

(#16412) UberMutant válasza -ZeeZee- (#16411) üzenetére


UberMutant
őstag

ennél annyival több, hogy maga a chromecast egy "mini számítógép", ami maga játsza le a tartalmat, aminek a linkjét a telefontól kapta. a lejátszás megkezdése után a telenon bármit lehet csinálni, akár ki is kapcsolhatod, a műsor megy tovább a tvn.

ez persze abban az esetben működik, ha nem képernyőtükrözést használsz, hanem a chromecast által támogatott applikációt használod. ilyen a mytelenor tv is.

de gyakorlatilag bármit ki lehet rakni , ami pl a telefon képernyőjén megjelenik (androidos telefon esetén). vagy amit PCn a chrome böngésző meg tud nyitni. ilyenkor képernyőtükrözéssel megy ki az anyag, ami azt jelenti , hogy a forráskészüléken nem lehet mást csinálni / és el is tolódik,meg akadhat, ha a készülék nem elég erős. (snapdragon 820-as telóm pl szépen viszi a tv-re)

tobias, tényleg olvasd el a linkeket, hogy képbe kerülj, és ha konkrét kérdésed van, akkor kérdezz. azért ez ennél kicsit többet tud, mint amit ide kényelmes bepötyögni a kedvedért....

[ Szerkesztve ]

(#16413) tobias40 válasza UberMutant (#16412) üzenetére


tobias40
veterán

Ez volt az alap problémám amit beírtam 2-3 topicba de sehol nem jött rá válasz! :O
"Szeretném közvetlenül a tv-m vagy a médiapléjerem böngészőjében használni a Mytv-t de nem megy.
A tv Panast50 a pléjer mederer600x.
Ebben a kombóban megy vkinek közvetlenül?
A telómról simán átmegy a műsor de néha szaggat és lehet hogy jobb lenne közvetlenül kábelen hátha úgy nem szaggat.
Természetesen a tv és a pléjer is kap netet a routeremről kábelen."

Közben olvasgatok... :K

(#16414) darvinya válasza odrif (#16407) üzenetére


darvinya
titán

Bár melyik S905X/W 2Gb/8-16Gb verzió és Android fut, de Kodi alól is nézhető(amihez most faragok EPG+PVR-t).
Nekem most T95N M8S Pro 2/8 S905X verzión fut MyTv Home app, de jön X96mini 2/16 S905W.
És lehet váltok A95 2/16 S905X-re.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16415) UberMutant válasza tobias40 (#16413) üzenetére


UberMutant
őstag

#1 a mediaplayered nem androidos - így nem tudod telepíteni a mytv appot
#2 a mediaplayered böngészője valami lebutított akármi, azzal nem csoda , hogy nem megy a médialejátszás böngészőablakban.
#3 azért akad ha képernyőt tükrözöl, mert lassú a telód/ lassú a netkapcsolat a teló és TV között vagy ezek kombinációja
#4 a mediaplayered nem támogatja a miracastot , vagyis arra nem tudsz még tükrözni sem.

megoldás?

android tv vagy apple tv vagy chromecast (szerintem)

(#16416) hedgehog válasza darvinya (#16406) üzenetére


hedgehog
senior tag

Te sorba tudtad valahogy rakni a csatornákat?
Én egy androidos tévén nézem, de ez az egyetlen ami zavar. Korábban is volt már csomagom, de akkor még az előző applikáció-verzió volt, ami gyakorlatilag használhatatlan volt, ez a mostani már jó lenne, ha nem összevissza lennének a csatornák.

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#16417) tobias40 válasza UberMutant (#16415) üzenetére


tobias40
veterán

Bocs,az nem írtam be hogy van egy ilyen eszközöm és ezzel kapcsolódok! :B De így is szaggat néha.Ez jó nekem vagy jobb eszköz kellene hozzá?
A tv böngészője is gyenge hozzá,a telóm az egy Redmi 4x!

[ Szerkesztve ]

(#16418) darvinya válasza hedgehog (#16416) üzenetére


darvinya
titán

Mobilos app-on elrendezem, s azt látom Home app-ban is.

1 Hónapos Telenor MyTv Plus kupon kód: MYTVAJANDEK itt lehet aktíválni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16419) tobias40 válasza darvinya (#16418) üzenetére


tobias40
veterán

Ez nem csak 11.01-ig működött?
Korábban ezt írták,mondjuk tegnap még én is betudtam regelni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#16420) darvinya válasza tobias40 (#16419) üzenetére


darvinya
titán

Nem tudom, mert előfizetéshez minek?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16421) hedgehog válasza darvinya (#16418) üzenetére


hedgehog
senior tag

hopsz, tényleg, eszembe se jutott, merthogyugye 2 külön app... de a webes felületet is rendezi, szóval jó lesz ez, köszi!

-- aka p3d3str1an

(#16422) bendegruz


bendegruz
őstag

ez most telenort istenítő topic, vagy a mindigTv topicja?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#16423) UberMutant válasza bendegruz (#16422) üzenetére


UberMutant
őstag

probléma? :O

(#16424) tobias40 válasza darvinya (#16418) üzenetére


tobias40
veterán

Mondjuk azt nem tudom hogy mi lesz az 1 hónap után,le kell mondani vagy hogy?
Mert ugye számlázási adatokat kértek,de semmilyen szerződést nem írtunk alá..

(#16425) darvinya válasza tobias40 (#16424) üzenetére


darvinya
titán

Tőlük kérdezd.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16426) hedgehog válasza bendegruz (#16422) üzenetére


hedgehog
senior tag

Bocs, jogos, már én is kezdtem érezni, hogy túlzás az offtopic, de nem akartam köszönet nélkül hagyni a választ.

-- aka p3d3str1an

(#16427) parkr


parkr
őstag

szerintetek [ez] vagy [ez] az antenna jó lenne olyan helyre ahol gyenge a vétel?
tv2 és rtl klub szinte egyáltalán nem nézhető

(#16428) darvinya válasza parkr (#16427) üzenetére


darvinya
titán

Első linken lévő jobb, mert alapból nagyobb nyeresége, de irányba kell állítani és lehetőleg tiszta rálátással.
Hozzáadott erősítőt, csak akkor érdemes használni, ha csak kicsi kell tökéletes vételhez, különben csak zajt erősíti, amivel nem lesz jobb vétel.
VHF csatornát nem használ MindigTv, tehát felesleges.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16429) parkr válasza darvinya (#16428) üzenetére


parkr
őstag

lehet veszek inkább egy ilyen triplex antennát [link], ezt rossz vételi helyekekre is javasolják (bár lehet csak marketing..)

az LTE szűrő mennyire lényeges amúgy, tényleg zavarhatja az adást a 4G?

(#16430) darvinya válasza parkr (#16429) üzenetére


darvinya
titán

Nem kell LTE szűrő.

Ez még pontosabban kell beállítani, különben nem fog be se semmit.
Ha ezt ajánlják gödörbe, akkor vagy nem értenek hozzá, vagy csak el akarnak adni mindenáron.

Itt van ugyanaz. [link]
Az antenna csak vízszintes polarizációban működik. leírásában ez szerepel, ami hihetőbb.

Ez sokkal jobb [link].
De gödörben nagyon lutri, hogy verődő jelet pontosan befogja bármi.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16431) parkr válasza darvinya (#16430) üzenetére


parkr
őstag

az utóbbit kipróbálom, köszi!

(#16432) Sindare


Sindare
csendes tag

Sziasztok!

Zebegényben egy dombon szeretnék mindigTV adást venni, legközelebbi torony a Nagyhideg hegy ami kb. 30 km távolságban van.
Ház tetőn lenne kint az antenna, én ezt néztem ki:
[link]

(#16433) darvinya válasza Sindare (#16432) üzenetére


darvinya
titán

Csak előtted lévő hsz_eket kellene elolvasni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16434) vidaila válasza Sindare (#16432) üzenetére


vidaila
aktív tag

https://bolt.sat.hu/
Kérj segítséget a linkelt oldalon. Nekem nagyon pozitív tapasztalatom volt velük, nagyon segítőkészek voltak és megfelelő antennát ajánlottak, mégcsak meg se próbáltak lehúzni egy drágább antennával.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#16435) azbest


azbest
félisten

no, megint változik a kínálat

2018. 01. 01.

alapcsomag:
+ Sport 1

Családi:
- Eurosport 1
- Muzsika TV,
+ RTL GOLD
+ TV Paprika

Aktív+
- Eurosport 2

(#16436) parkr válasza azbest (#16435) üzenetére


parkr
őstag

nem lesz eurosport???

(#16437) azbest válasza parkr (#16436) üzenetére


azbest
félisten

hát látod

(#16438) bul07 válasza azbest (#16435) üzenetére


bul07
nagyúr

Végre megint NFL a munkahelyen

(Bár lehet későn mert munkahelyem lehet megszűnik)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16439) parkr válasza azbest (#16437) üzenetére


parkr
őstag

szép, akkor se olimpia se semmi... :W páran ennek 'örülni' fognak én meg megyek máshová jövőre.

(#16440) darvinya


darvinya
titán

Miért szűnne meg EUSport, mikor ott van családiban, ami eddig is ott volt.

Nem figyeltem - jelre.

Olimpia M4Sport fogja adni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16441) Bozek válasza bul07 (#16438) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ismétlésből? Mert az NFL-t a Sport2 adja, itt pedig Sport1 lesz.

(#16435) azbest: RTL Gold-ot a népnek. :D Lehet nézni a Maúnika Show ismétléseit. :D Egyébként az nem rossz benne, hogy a régi kvízjátékok ismétlései is mennek rajta. Kár, hogy a Legyen Ön is milliomos-ból csak a Fridis részek mennek, jobban szerettem Vágó Istvánnal.

[ Szerkesztve ]

(#16442) bul07 válasza Bozek (#16441) üzenetére


bul07
nagyúr

Az is több mint a semmi :D

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16443) darvinya válasza bul07 (#16442) üzenetére


darvinya
titán

Én már nem térek vissza, mikor MyTv-n van S1/2 és jobb csatornák olcsóbban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16444) bul07 válasza darvinya (#16443) üzenetére


bul07
nagyúr

Az nem megy antennával így nem opció munkahelyen

Az árra meg
Egy előfizetés +2 kártya háromfelé osztva így 1333Ft jön ki Családi csomag ez azért nem olyan rossz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16445) macgywer


macgywer
tag

Sziasztok!A mindiGO-t android 6.0-ás telefonon milyen böngészővel lehet nézni,mert Operával nem megy?

(#16446) hedgehog válasza macgywer (#16445) üzenetére


hedgehog
senior tag

Chrome viszi rendesen.

-- aka p3d3str1an

(#16447) SZATA válasza macgywer (#16445) üzenetére


SZATA
senior tag

App nincs hozzá, vagy abból nem megy a Chromecast?

(#16448) darvinya válasza macgywer (#16445) üzenetére


darvinya
titán

43-as Opera egy bug halmaz.
Opera Béta 42/44-el megy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16449) Kronk


Kronk
őstag

Ahogy látom egyre kevésbé éri meg számomra a mindigtv.
Upc féle horizon go-val ki lehet váltani? Ott van a legnagyobb csatornakínálat ha jól láttam, vagy digi online-al.
Vennék egy kis androidos boxot, rákötöm a tv-re, tudom egyik szolgáltatás sem erre van kitalálva, de minőségileg kb csak eléri a mindigtv szintjét, főleg gondolom a HD adások. Nyaralóba használnám csak kb 5 hónapig, így fizetni sem kell, csak a box ami egyszeri beruházás.

http://totesz.myminicity.com/

(#16450) macgywer


macgywer
tag

Köszönöm mindenkinek! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.