Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79824) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Nem tudom mi legyen.
A mostani gépemből elegem van nem akarok többé netezés, word stb közben zajt, ventilátort.
Új asztali gépet nem szeretnék venni, egy laptop halk lenne, de abból keresni kell a kifejezetten halk darabokat.
Ha 950ti vennék a tápom szerintem kevés lenne , itt számolgattam.
Lehet újítani kellene és egy konzol plusz laptop megoldás az újdonság erejével együttesen megelégedéssel töltene el.

Ha esetleg cserélek egy ventilátort a tápegységemben akkor az max 6eft plusz az vga akkor a történet megáll 60eFt-nál. De nem biztos hogy továbbra sem lesz 0 hangja a gépnek egyszerű net, office stb mellett.

Ha laptopot veszek, ugrik a 'game' legalábbis azok amelyeket kifejezetten szeretek a körökre osztott stratégia, mint például az Xcom 2. Egy normális laptop 130 körül van. Ha eladnám a jelenlegi gépem talán egálban lennék a ráfordítás tekintve a fenti elképzeléssel. +1 utazásnál kényelmesebb mint a gépet dobozolni.

Ha játszani szeretnék akkor vennék egy konzolt. 1-2 játék nekem évekre elég. Egy konzol játékkal mondjuk 130 körüli áron van.

Szóval laptop + konzol 260 kb.

De akkor 260 ért már lehet kapni laptopot, olyat ami 1366*768-as felbontásban kitol magából egy értékelhető képet Xcom 2 esetében is.
Gondolom 260ért már csak csendes egy laptop. Persze ebből majd kivonódik a gépem eladása. Olyan 220 ennek a lehetőségnek a summája.

Nem tudom mi lenne a megoldás nem akarok sokáig forogni ezen.
Csak azért írtam le ide mert nekem nincs olyan ismerősöm aki benne lenne ebben a témában, világban és itt talán reagál valaki valamit.

[ Szerkesztve ]

Per aspera ad astra.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.