Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75404) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

tudnátok tanácsot adni? érkezik egy új CPU a gépbe (i5-4590) és jelenleg a VGA lesz a leggyengébb láncszem. egy Sapphire 7790 1GB van bent, amit alapvetően nagyon szeretek, mert pofás kártya, igazából az összes játék elmegy rajta közel maxon, amit használok és emellett nagyon halk és hűvös.

szeretnék viszont váltani, mert 1680x1050-ről full HD-ra váltok. a kérdésem az, hogy milyen alternatívát tudtok javasolni a következő kritériumokra?

- teljesen fekete nyák, fekete hűtés
- a lehető legletisztultabb design
- kiemelkedő hűtési teljesítmény és nagyon halk működés (dual slot értelemszerűen)
- a 7790-nél azért jó lenne, ha erősebb lenne, de TDP osztályban nem nagyon szeretnék feljebb lépni, egy ~30%-os gyorsulás elegendő bőven
- 2GB vram elegendő
- árban 40-50k között szeretném belőni nagyon maximum

- évek óta AMD kártyáim voltak, már egészen megszoktam őket, de most nézegettem a piacot és nem igazán találtam olyat, ami tetszene. az nVidia kártyákat régóta nem követem, de végülis az sem lenne gond, ha a zöldektől jönne.

design-ra az XFX Core Edition széria például bejön, főleg ő. tudnátok ehhez hasonlót ajánlani, illetve azokról véleményt?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.