Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57870) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

i5-4440 és 1280x1024 pixeles felbontás mellé milyen kártyát javasoltok (újat és nvidiát lehetőleg)? A cél, hogy a 2014/2015-ös játékokat, közepes grafikával, élvezhetően elvigye: Gta5, BF, ... kábé ennyit ismerek, nem vagyok nagy játékos.

Leírom hozzá a meserészét, hátha valaki helyesel vagy kijavít, de a lényeg az első 2 mondatban ott van. Eredetileg GTX760-at akartam, de jó pár hozzászólás elolvasása után arra jutottam, hogy ekkora felbontás mellé felesleges ekkora vga. A mostani monitoromat nem szívesen cserélném le, maximum ha tönkremegy. A következő monitorom tuti fullhd ips lesz, csak addigra meg már a 760 lesz kevés. Van ugyan egy fullhd TV-m, de mivel azt 2 méterről nézem, szerintem ott sem bántaná a szemem a 1280x720-as felbontás.

Én egy GTX750 Ti 2gb-ra (40e) vagy GTX 750 1gb-ra (30e) gondoltam. Melyik, mire lenne elég ilyen felbontásban? Érdemesebb a 2 gigás TI-t venni egy tízessel többért? Most egy 9800gt-m, ahhoz képest gondolom jelentősen jobb bármelyik.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.