Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Pitterix: Gyógytorna
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
-
LOGOUT
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. október
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
márkaspecifikus topikok: (Asus, TP-Link, Cudy, Xiaomi, Mikrotik stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
Zoli133
#38507
üzenetére
szia,
a 3600-as és a 4300-as között csak 5 GHz sávon van különbség, előbbi 2*2:2, utóbbi pedig 3*3:3 mimo képes, és bár nem annyira gyakori az utóbbira képes wifi ellenoldal, de ha tervezel olyat, akkor pláne érdemes azt venni, ellenkező esetben mindegy, mert más téren nem lesz érezhető különbség.
fontos tudni, hogy a tl-wr841nd 2.4 GHz 2 * 5 dBi, amíg a dual band típusok osztottan, 2.4 és 5 GHz sávon összesen, tehát 2 * 2 dBi 2.4 GHz és 2/3 * 3 dBi 5 GHz, ezért egyik sem lesz olyan jó 2.4 GHz szórású, mint a tl-wr841nd, ami csak azt tudja, de így arra is van kihegyezve.szia,
rt-n12 d1 vagy tl-wr841nd.
-
-
Zoli133
addikt
válasz
Zoli133
#27841
üzenetére
FElkerült az openwrt és lenne két kérdésem a tapasztaltabbakhoz.
1. Wifi general setup alatt van egy network beállítás ahol a lan vagy wan a kiválasztható lehetőség. (lásd kép)
NEm igazán tudtam értelmezni a szöveget, hogy melyiket is kellene bejelölnöm, illetve mit állít.2. cpn-t csak parancssorból tudok belőni, vagy van ggrafikus felület hozzá? (nem gond a parancssor fél életem bash-ban töltöttem, csak hangulatom nincs most hozzá)
-
-
válasz
Zoli133
#27793
üzenetére
Ja hát ilyen szerény adatátvitelre mindenképpen elég, csak azt akartam jelezni, hogy mondjuk nem feltétlen a tunnel-ben kellene torrentezni!

Ilyen apró dolgokra akár egy 4-5000Ft-os használt router is megteszi szélsőséges esetben, mármint erőforrást tekintve!
Persze még nem tudjuk a neted sebességét, ami nem mellékes...
-
válasz
Zoli133
#27791
üzenetére
Szia!
A 3rd party firmware-ekben, így például a Tomato-ban is, van VPN szerver, és kliens is, akár több is!
Azért persze kérdés még, hogy hány VPN kliensed van, illetőleg milyen sebességet vársz el ettől, mert egy ilyen routeres megoldás nem 10-20 kliensre, és 80-100Mbps tunnel-en belüli sebességre van kitalálva!
Kompatibilis router listát találsz az oldalon!
A Tomato oldala ma reggel kicsit rakoncátlankodik, legalábbis nekem nem jött be, majd nézz rá később!
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3495, 91% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! MSI X370 R5 2600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 970 4GB Zalman Z9 Neo FSP 600W
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 i5-1245U 14" FHD+ 16GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z270 GAMING PRO CARBON alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


Gubek-Einste
Dr.NX
