Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-20 17:39:44

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a Gyakran feltett kérdések szekciót!
A topic célja, hogy segítsen eligazodni a NAS-megoldások folyamatosan bővülő, színesedő piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18691) bexinho23 válasza Hyena (#18690) üzenetére


bexinho23
őstag

Értem. Akkor lehet érdemesebb egy drágább NAS-ra spórolnom, mert jelenleg nem létfontosságú, szimplán kényelmi szempontból ruháztam volna be. Így viszont, hogy a 8-12 gb-os MKV fájlokkal (döntő többségében ezek vannak, illetve sorozatoknál 1-4 gb) adott esetben akár probléma is lehet lejátszásnál, így nem biztos hogy vállalom a kockázatot. Úgy gondoltam, hogy a mai belépő NAS-oknak már nem okoz gondot legalább 1 gép kiszolgálása stream vonalon. De akkor tévedtem. Mindenesetre még utána olvasok a témában.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.