Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#60991) #98593280 válasza #65675776 (#60987) üzenetére


#98593280
törölt tag

Ez a különbség közöttünk!

Te egy házba szerelsz 10 év alatt több konfigurációt.
Én 100 db házba szerelek 2 év alatt ugyanolyan konfigot.
Én információt adok a vevőknek 100 db házról!
Te otthon szerelgeted a 10 éves Csiftek házadat, amivel semmilyen infót nem adsz annak,
aki ma 2014-ben akar házat venni.

Hozzáteszem nincs 100 db ház nálam 2 éven keresztül,
szóval eleve kivitelezhetetlen az okfejtésed.
Biztosan nem lenne rossz, ha egy házba, több fajta konfigot is tennék,
de nincs rá lehetőség és szerintem nagyrészt külföldi site-ok is tesznek erre magasról.
Rudi mit szerel bele? Egyet.
Sőt, a legtöbb esetben bele sem szerel semmit, csak ír róla egy reklám cikket.

Az én véleményem konkrét átélt tapasztalatokon alapul, ellenben az N300-as házat is úgy ajánlotta több esetben ebben a topikban valaki, hogy soha nem is látta, soha nem is szerelt bele, csak azt gondolta hogy "az talán jó ház".

Kövképpen a felületességet erősen vissza utasítom! Hazugság! Majd ha te is letesztelsz 100 db házat, honlapot üzemeltetsz, akkor esetleg majd vonogathatsz felelősségre, addig nem.

Az N200 kellemes hőmérsékletértől: adott egy vevő, nem ért hozzá, előtt 10 évig kodegen háza volt. Most vett egy csodálatos N200-at. Számára ez most tökéletes, beleszeretett (az emberek ritkán tudják beismerni, hogy rosszul döntöttek), a kodegenhez képest szuper a hűtése. Igen, ahhoz képest jó, de az én 100-as listámban sereghajtó. Következésképpen az N200 másik 100 db házhoz viszonyítva ROSSZUL hűt. Ez a tény. Lehet ezt támadni, elhinni, másik review-t nézegetni külföldi site-okon, nekem ez az eredmény jött ki és én ennek hiszek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.