Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#19009) mzsf


mzsf
csendes tag

http://prohardver.hu/tema/milyen_asztali_gepet_vegyek_olvasd_el_az_elso_hsz_2/hsz_18953-18953.html

Sziasztok!
A fenti hozzászólásban kértem segítséget, sajnos még nem válaszoltatok. Közben azért keresgéltem. Találtam a hardveraprón egy konfigot.

Eladó félkonfig i3 2100 cpu ventillátorral, H61m U3 s3 alaplap sata3, USB 3 csatlakozó videokártya kimenet DSUB, DVI, HDMI. Kingmax DDR3 1333 MHZ 8gb ram (2x4gb).
Bolti garanciális az összes alkatrész. 44000Ft

Szerintetek mennyit ér, illetve az igényeimnek megfelel-e? Vagy inkább újat vegyek mindenből? Néztem még i5 2500k processzort is, de az használtan is 40000Ft, ami jelenleg kicsit sok, de ha szerintetek inkább azt érdemes megvenni, akkor valahogy kiizzadom, bár akkor még gyűjteni kell rá.

Köszi a a segítséget!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.