Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#885) #86564352


#86564352
törölt tag

Mit gondoltok arról csak a home gomb házikó ikonja ki-be kapcsolható? Minden más ott van kötelezően, ha kell ha nem.

Új lap gombja mellé zavaró volt berakni a tabnézet lenyíló gombját:

Ha nem használod, zavaró a lapok félrerakása gomb:

Így a lapjaidnál mindkét szélen van 3 gomb amire véletlenül kattinthatsz, legalább egy kupacba rakták volna!

A címsor csillagja mellett bután néz ki az új Frankeinstein csillagos-csíkos kedvencek hub ikon. Ha nem használod a Web Note vagy Share ikont, az is ott van mindig. Olvasó módot AU alatt gyakran használtam, CU-val teljesen elcseszték tabletes formában tördeli ami engem idegesít, így már nem használom de az ikonja ott van kötelezően:

Spartan kódnév után miért nem letisztult a kinézet, miért nem lehet ezeket menübe eltüntetni? Új lapon miért csak 8 db Top sites lehet? Kedvencek sáv is gagyi, nem is használom. Miért nem jegyzi meg oldalanként a zoom beállításokat, miért általános a zoom?

A 3 pötty beállítások miért egy panelen vannak ráadásul le se ér az ablak aljáig, miért nem egy külön lapon nyílik meg mint más böngészőkben, összevissza kell navigálni és scrollozni mire mindent megtalálsz.

Miért van az, kiegészítőknél elindul az áruház aztán mégsem jelenik meg az összes kiegészítő. Konkrétan most az Adguard nem jelenik meg, ha rákeresek névvel akkor előjön és telepíthető. Vajon hány kiegészítő van rejtve, de nem tudod a nevét esélyed sincs felfedezni? Nálam most éppen 51 darabot mutat az áruház, de tudom több van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.