Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) VGYke


VGYke
addikt

Találkoztatok már olyannal, hogy rákattintotok egy Google találatban felhozott linkre és semmi? Itt van pl ez (keresés tesztaréna). Legelső találatra ( Tesztarena.hu – Őszinte tesztek, hírek, bemutatók) vagy alatta lévőkre katt, és semmi...
Mitől lehet ez? Nincs másik böngészőm hogy ott is kipróbáljam.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3002) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Pc-n megoldottam bővítménnyel de mobilon nem találok megoldást.

Meg lehet valahogyan oldani mobilon is hogy ne ez legyen a kezdőlap hanem egy általam választott?

(#3003) Orlin


Orlin
addikt

Ezt nem lehet eltávolítani?
Eddig szerintem nem volt ott a kezdőlapon... :U

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3004) junior11 válasza Orlin (#3003) üzenetére


junior11
veterán

Nekem is ott van, sőt eddig pár napig ugyanazt a háttérképet mutatta, nem váltott magától automatikusan, mint korábban (cookie törlés a beállítások megváltoztatása sem segített).

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3005) tordaitibi válasza junior11 (#3004) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Használjatok külső speeddialt, azon nem látszanak ezek a marhaságok.

(#3006) #86564352 válasza Orlin (#3003) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ki kell kapcsolni mindenféle ajánlót a beállításoknál és akkor szép tiszta: [kép]

#3001
Ennél éppen jó, viszont találkoztam én is a jelenséggel a napokban. Lassan vagy egyáltalán nem irányít át. Várjuk a következő frissítést. Azért nem tűnt fel nekem, mert általában középső gombbal nyitom a találatokat.

(#3007) Orlin válasza #86564352 (#3006) üzenetére


Orlin
addikt

Így is ott van nekem.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3008) #86564352 válasza Orlin (#3007) üzenetére


#86564352
törölt tag

Érdekes. Talán mert én angolul használom? Magyar régió helyett nemzetközi. Ott az advanced résznél is van egy tipp izé, azt is kikapcsoltam. [kép]

#3001
Talán Google hiba is lehet ez, mert más esetekben simán nyitja a linkeket az Edge. Most nálam sincs másik böngésző ellenőrizni.

(#3009) Orlin válasza junior11 (#3004) üzenetére


Orlin
addikt

A dev csatornán eltűnt a mai frissítéssel.
A stabilon még ott van.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3010) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

hol tudnám beállítani, hogy a megnyitott oldalak közül egy idő után ne tegye az összeset alvó állapotba ha nem nézem éppen?....hogy tudjak kivételeket engedélyezni

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3011) #86564352 válasza xy.zsolt (#3010) üzenetére


#86564352
törölt tag

Beállítások, rendszer és teljesítmény résznél lehet kivételeket hozzáadni és azt is megadni mennyi idő után küldje aludni az inaktív lapokat. [kép]

(#3012) xy.zsolt válasza #86564352 (#3011) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:R

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3013) FattyDove


FattyDove
őstag

Az megoldható Edge-ben, hogyha kijelölöm mondjuk az USD-t vagy Eurót Amazon-on, akkor azt átváltsa nekem real time HUF-ba?

(#3014) #86564352 válasza FattyDove (#3013) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én csak ki szoktam jelölni és jobb klikk google keresés, az átváltja. Vagy fel lehet rakni valamelyik currency converter kiegészítőt, bár én kerülöm a felesleges kiegészítőket.

(#3015) FattyDove válasza #86564352 (#3014) üzenetére


FattyDove
őstag

Baszki, tényleg :DDD

(#3016) nicu71


nicu71
addikt

Edge alatt a Proherdver lapcsaládnál a címsorban állandó" körözés" .Mintha állandóan töltene az oldal,már jóideje van ez,de most már csak megkérdem mi lehet az ok.Máshol nem tapasztaltam eddig.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3017) HujperPatrik válasza nicu71 (#3016) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Használsz reklámblokkolót?

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#3018) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Példa:
Hazaérek, megnyitom a böngészőt. Elindul 3 böngésző mindegyikben több oldal megnyitva, de én a kedvencekből kiválasztok egy mappát és megnyitom az összes oldalt, legyen 5 oldal, egy 4. böngészőben. Mondjuk mindegyik a tengeri hajózásról szól, ez a mappa a kedvencek között csak erről tartalmaz oldalakat. Ebben a 4.-ben böngészek, bezárok 3 fület/oldalt, azok már nem érdekelnek, de megnyitok 8 fület/oldalt. Ebben a böngészőben az elején 5 volt, most már 10 oldal van.
Be akarom csukni a 4. böngészőt és most el kell menteni a 10 oldalt egy új mappába és ki kell törölni azt a mappát, aminek a tartalmát megnyitottam az elején.

Van olyan funkció, hogy a böngésző automatikusan töröljön oldalt a kedvencek közül, ha bezárok egy fület, és mentsen minden új megnyitott oldalt?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#3019) classic B válasza tknof1871 (#3018) üzenetére


classic B
aktív tag

Túlbonyolítod. Minden megnyitott oldal automatikus kedvenc: ezt hívják előzményeknek. Ha pedig törölni akarsz bezárás után: állítsd be a böngészőt úgy, hogy amikor bezárod az egészet, törölje az előzményeket. :U De ha ez így nem felel meg, akkor passz.

(#3020) Toth_Jani válasza tknof1871 (#3018) üzenetére


Toth_Jani
őstag

És akkor mi is a kérdés, hány éves a kapitány??
A matek rejtvényeket a matek fórumon tessék feltenni. !! :)

(#3021) #86564352 válasza tknof1871 (#3018) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ezek közül valami biztos megfelel:

gyűjtemények funkció
lapokból csoportok, lapok kitűzése
beállítható böngésző onnan folytassa ahogy bezártad
előzmények, törölhető is

(#3022) DellFan


DellFan
csendes tag

A Windows 11 vizuális effektusainak Edge-ben való kipróbálása (Mica effektus és lekerekített lapfülek)

1. Frissítse az Edge-et a 102-es vagy újabb verzióra.
2. Illessze be a következő URL-t a címsorba: edge://flags/#edge-visual-rejuv-show-settings
3. Állítsa a jelzőt Engedélyezve értékre, majd indítsa újra a böngészőt.
4. Nyissa meg a Beállítások > Megjelenés menüpontot és kapcsolja be a „ Windows 11 vizuális effektusok megjelenítése ...” lehetőséget. A fülek lekerekített sarkait is beállíthatja.
5. Indítsa újra a böngészőt és élvezze a szemrevalót.

(#3023) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Tudja valaki, hogy a "Sync" "Open tabs" hogyan viselkedik, ha eddig ki volt kapcsolva és több gépen van kb. 100 megnyitott lapom, majd most bekapcsolom?

(#3024) KunEmber válasza DellFan (#3022) üzenetére


KunEmber
senior tag

Köszi. Szerintem jó lett...

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#3025) nicu71 válasza DellFan (#3022) üzenetére


nicu71
addikt

Nálam nincs ilyen menüpont ,hogy" win 11 vizuális effektusok" . bár elképzelhető hogy félreértettem valamit,és csak windows 11 alatt lehet? :U /a lekerekített lapfülek megvan ,de semmi több .

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3026) KunEmber válasza nicu71 (#3025) üzenetére


KunEmber
senior tag

W10 alatt nálam sem, 11 alatt már ott vannak. :K

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#3027) Foglalt név válasza Foglalt név (#3023) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor megválaszolom magamnak. A különböző gépeken megnyitott ablakok és oldalak a "Tabs from other devices" alatt elérhetőek. Mindegyik működik tovább, mint előtte. Ergo nem egyet (pl. az elsőt) erőltette rá többire. Cserébe csak a lapok látszanak, nincsenek ablakba rendezve és arra sem találtam módot, hogy ne egyesével kelljen megnyitni őket.

(#3028) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Miért mutat az edge időjárás alkalmazás egy másik, tőlem légvonalban 25km távolságra lévő település időjárását? Már volt hogy kézzel beírtam, de következő induláskor elfelejti :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#3029) Toth_Jani válasza dethroner (#3028) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mert nem tud bemérni, lehet hogy nincs feltérképezett WIFI hálózat a környéken, akkor viszont a szolgáltatón keresztül próbál bemérni az meg akár 100 kilométerre is lehet.
Elvileg be tudod állitani az alapértelmezett helyet.

[ Szerkesztve ]

(#3030) dethroner válasza Toth_Jani (#3029) üzenetére


dethroner
veterán

Wifi? Mármint ha a monitor mellett van a router, az nem elég?
Futas.net weboldal a településem eltalálja, csak az utcán jelzi hibásan. Az időjárás meg nem talál :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#3031) Toth_Jani válasza dethroner (#3030) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A települést IP cím alapján eltalálja, de a Wifit valakinek be is kell méni, elvileg a Google térkép autói az éppen elérhető Wifi címeket is rögzítik.
De ha a helymeghatározásnál beállítod a térképen a pozíciódat pontosan akkor már tudnia kellene, feltéve hogy nem tiltod le a helymeghatározást.
Kézzel beírva nálam az mindig ott van, ha nincs beállítva akkor egy 300 méteres körben tippel hogy hol lehetek.

(#3032) gV


gV
őstag

"remek"
Security researchers have found a vulnerability in Google Chrome that allows passwords to be read from RAM in plain text. In the meantime, it is considered certain that in addition to Google's browser, Microsoft Edge and Firefox are also affected and store very sensitive data unencrypted in RAM.

The security experts around Zeev Ben Porat have informed Google about the vulnerability, but in response received the information that the Chrome team will not close it. The developers also provided a detailed justification. The passwords can still be read from the RAM with the help of the current Process Hacker.
Both CyberArk Labs and Günter Born see Google's answer as too short-sighted, because they believe that passwords should not be found in plain text in browser memory.
14 weeks after Google responded to the report of the vulnerability with "Won't Fix!", CyberArk Labs has made the vulnerability public.

[ Szerkesztve ]

(#3033) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! A szokásos helyéről eltűntek a kedvenceim:

Be vagyok jelentkezve, a szinkronizálás elvileg működik:

Illetve meg van az, csak a kedvencek lapon:

Ilyenkor mi van?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3034) dethroner válasza Toth_Jani (#3031) üzenetére


dethroner
veterán

Hát én nem tudom. Kézzel beírtam a településem, de amikor legközelebb rápillantottam, újra egy másik falut mutat, ami egész messze van tőlem. Fura hogy a google-ban ha keresek valamit, ott jól mutatja alul a települést, de az edge időjárás előrejelző meg mindenfélét ír, és sose írta még jól.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#3035) GEPESZ66 válasza dethroner (#3034) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nálam mobilon mutatja mindig az edge időjárasi elorejelzője rosszul a tartózkodási helyemet.
Nem ertem miert?
Az msn fiókomban pedig még be is van állitva az,hogy melyik települest vegye alapul.
Számítógépen viszont jó.

(#3036) #86564352 válasza VGYke (#3033) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az még a szerencsésebb eset. Pakold vissza. :)
100% nem bízom a felhőben, ezért mindig exportálom HTML fájlba is a kedvenceket, bármi van vissza tudom rakni ahogy volt.

Engem most az zavar, valamelyik mostani frissítéssel a vissza - előre gombok viselkedését megvariálták. Ha csak simán vagyok egy oldalon, akkor nincs előre gomb, ami logikus hiszen még nem mászkáltam a honlapon, viszont bosszantó mert ezzel a frissítés gomb odébb csúszik. Az egeres kezem memóriából szinte pixelre pontosan tudja mi hol van és így ez bukta.
Sokkal jobb ha minden gomb fixen a helyén van, és ami nem érvényes a helyzetben az inaktív.

jó:

rossz:

(#3037) VGYke válasza #86564352 (#3036) üzenetére


VGYke
addikt

Érthetetlen, mire ezt írtad, magától megjavult...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3038) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Mostanában a google keresések (ami mellett kép is van) ilyen töredezve jelennek meg, mit lehetne ellene tenni?
Most nézem, hogy Chrome-ban ugyanez a hiba, Firefox-ban viszont nem jelentkezik...

[ Szerkesztve ]

(#3039) Toth_Jani válasza gg72 (#3038) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Hogy tudtad bekapcsolni hogy ott legyen a kép, nekem ilyen nem jelenik meg. :Y
Biztos hogy ez a Google kereső??

[ Szerkesztve ]

(#3040) gg72 válasza Toth_Jani (#3039) üzenetére


gg72
veterán

Nem kapcsoltam be, alalpból ilyen és igen, google:

(#3041) Sweet Lou 6 válasza gg72 (#3040) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

nem valamelyik kiegészítő okozza? ilyen zöld pipa sincsen alapból...

sweetlou6.wordpress.com

(#3042) gg72 válasza Sweet Lou 6 (#3041) üzenetére


gg72
veterán

Jó ötlet, megnézem.

(#3043) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Üdv!

1-2 hete az edge böngészőm érthetetlenül laggos lett, most is ahogy írom az üzenetet késve írja be, youtube videóknál is néha 2-3 mp amíg felbukkan a hangerő állító gomb, de ha cikkekre kattintok ott is ugyanez a helyzet. Nem változott mostanság semmi a gépen, így az okát nem nagyon értem. Cache/előzmények törlése megvolt, nem változott semmi. Más nem tapasztalt ilyet mostanság?

(#3044) #86564352 válasza Moonline. (#3043) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem. Csak az Edge-ben van ilyen jelenség? Gép újraindítás után is? Kiegészítők, külső AV szoftver van? Edge beállításokban alaphelyzetbe állítás, mint utolsó ötlet.

(#3045) Toth_Jani válasza Moonline. (#3043) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Csinálj egy Speed tesztet, ha az jó akkor nézd meg inkognitó módban, ha úgy sem jó akkor nézd meg mekkora a proci terhelésed üresjáratban.
Ha valami pörgeti a géped akkor állítsd meg, de az is lehet hogy csak egy nagy frissítést tölt.

(#3046) Moonline. válasza #86564352 (#3044) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Nem volt semmi érdemi változás, új kiegészítő sem lett, proci sincs terhelve.

Tartok tőle én is hogy az egyetlen megoldás csak a reset lesz.

(#3047) N_A_S


N_A_S
veterán

Sziasztok!

Nektek is ott maradnak újabban ezek a fájlok: "Nincs ellenĹ‘rizve 847721.crdownload"

Hiába sikeres a letöltés, nem törlődnek automatikusan. Friss win, és 2 gépen is ezt csinálja, egyik win10 másik win11

https://tinyurl.com/phnas

(#3048) Jack Oneill válasza N_A_S (#3047) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen, mindenkinek. Majd javitjak.

(#3049) Toth_Jani válasza Jack Oneill (#3048) üzenetére


Toth_Jani
őstag

És tényleg ott marad, eddig nem is nézegettem, igaz nem is sokat töltök le.

(#3050) andreas49


andreas49
senior tag

Hali,
Hol tudom az Edge-ben a könyvjelzőket *.html formában elmenteni?

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.