Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sztlaci válasza daimonion (#149) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Köszi: Engedélyezve van. Nem OK.

Ha az edge alatt beírom a visszajelzésnél, hogy nem megy, nem használható akkor azt megkapják? Hiba üzit nem kapok, vagy beletartozom az elégedett felhasználók elképzelt táborába?

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#152) Immy válasza daimonion (#138) üzenetére


Immy
őstag

Mivel a host fájl mérete megnövekedik, ezért az oldalak betöltése lassabb lehet az átlagosnál. Ez kihatással van a többi böngészőre is...

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#153) #78032384 válasza daimonion (#150) üzenetére


#78032384
törölt tag

Miért Chrome-ot töltik le? Talán mert az otthoni átlag userek körében a legelterjedtebb?
Jó hogy helyettem megmagyarázod mit miért használjak. Ha tudni akarod IE11 volt a böngészőm amióta kijött, mert a Chrome és a Firefox sem tetszik.

Edge: hogy nincs még kiegészítő az egy dolog, de a TPL támogatást is kivették, átlag user nem fog hosts fájlt szerkeszteni. Nincs normális könyvjelző kezelő. Nem kevés UI probléma. Tabokat nem mutatja a tálcaikon. A home gombra nem lehet a new tab-ot beállítani. Néha váratlanul elszáll. Sokan panaszkodnak nem lehet scrollozni amíg teljesen be nem tölt adott oldal. Felugró ablakok és más beállítások sehol, nem lehet úgy hogy új tabon nyíljon meg. Vissza gombnál nincsenek ott az előző oldalak. Új tabnál a címsor gyakran nem fókuszál. Új tab oldalon a gyakori oldalak ikonja kisebb, nincs alatta az inkognító mód sem. Jobb gombos menü vicc. Kedvencek sávon nem lehet beállítani csak a weboldalak ikonját mutassa. WP telefonommal nem szinkronizál. Mondjam még? Az MS harangozta be messiásként, én nem vártam rögtön szuper legyen és elvegye a Chrome, FF piacát, na de az szánalom még a sokat szidott IE-hez képest is félkész és ezer éve megszokott alapvető funkciók hiányoznak, ráadásul volt képük defaultnak tenni.

Win 10: a topikjában már leírtam részletesen, most csak röviden: sokaknál a frissítő segéd kiírta minden ok, aztán telepítés után kiderült mégsem minden kompatibilis. 4 féle UI azt se tudják mi van, egy kis desktop, egy kis metro maradék, charm bar halott de azért pl. megosztásnál fél képernyős metro panelek még mindig, metro appokra várni kell egy SSD gépen, cserébe funkcionálisan gyengék. Navigáció rémálom: OneNote nyisd meg: bal oldalt hamburger, alsó fogaskerék, majd a jobb oldalon dobja ki a panelt ahol alig van opció. Máshol meg 3 pötty vezet a beállításokhoz. Én pl. angol nyelven magyar billentyűzettel használom a rendszert, de az istenért se lehet beállítani ne ellenőrizze a helyesírást, így a magyar jegyzeteket aláhúzza. Marad a desktop verzió. Metro számológép még a splash screent nyomja mikor a hagyományosban már rég kiszámoltam amit akartam. Fantom értesítések, jelez az ikonja de nincs semmi.
Nincs vendégfiók, ez vicc. Témák, login háttér semmi testreszabás. Érintőképernyősök számára elrontották a navigációt. Elcseszték a Onedrive szinkronizáció módját. Metro Skype halott. A charm barhoz tartozó jól látható óra halott, a tálcán kell keresni a kis régi szart. Mivel eltűnt a metro IE, a start screenre pinnelt live tile weboldalak megbénultak. Ja és a 8.1 opciókkal teli start screenjét is megölték. All apps nincs kategória nézet, csak egy hosszú ABC lista. És még száz dolog előjött az 1 hét teszt alatt.

(#154) junior11 válasza #78032384 (#153) üzenetére


junior11
veterán

Hát igen, ez van, meglátjuk, mi lesz idővel belőle...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#155) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Épp most végeztem a nejem gépén a group policy belövéssel, sacc-kb 100 beavatkozást ejtettem a rendszeren - közben találkoztam az IE11 és az Edge beállítási lehetőségeivel - siralmas:

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#156) daimonion válasza #78032384 (#153) üzenetére


daimonion
senior tag

Dehogy akarom megmondani, hogy mit használj.Csak annyit írok sokadjára, hogy akinek nem tetszik NE HASZNÁLJA !
ha meg gondja van vele ott a visszajelzések írjátok be minél többen a problémákat amiket itt vázolsz pl TE is , hogy minnél hamarabb egy sokkal jobb böngészőt tudjunk használni..Itt hiába írjuk le egymilliószor hogy az EDGE ilyen szar meg olyan szar meg alfa meg beta meg gamma meg nem kellett kiadni .Akkor is kiadták .Akkor is alapértelmezettnek rakták ha nekünk tetszik ha nem.Ilyenkor mit tehetsz ? elolvasod hogy hogyan lehet egy másik böngészőt alapértelmezettnek tenni és használod.azt..Nem jó az EDGE használod az IE 11-et ennyi..Én is azt teszem meg Maxthont használok.kész.Addig meg edge tesztelése folyik.Majd ősztől meg újra meg lesz nézve a dolog. Ha meg találok valami érdemleges megoldást pl az adblock problémára azt meg megosztom itt hogy esetleg aki mégis használná a böngészőt legalább a reklámokat el tudja tüntetni.
TE is ha tudsz valamit okosságot oszd meg , hogy a többiek Mi is használni tudjuk esetleg. :R :R

A Win 10 problémáidra meg annyit tudok mondani, hoogy a TE eseted is tisztán rávilágít arra, hogy kb mindenki igényét nem lehet kielégíteni..NEKED szent meggyözödésed, hogy amiket leírtál és benne lennének akkor a win 10 sokkal jobb lenne míg a másik oldal akiknek az igénye nem találkozik a tieddel azoknak meg az a jó.Így született meg ez a Win 10 re keresztelt rendszer aminek több millió user igényét kéne kielégítenie.Sajnos nem sikerül.Ezzel együtt kell élni.
Én egyik tábort sem tudom erősíteni nekem mindig az a jó rendszer amit éppen használok.Talán szerencsém van mert rudgalmasan állok a dolgokhoz és megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni az adott helyzetből.Én semmiképp sem szaroznám le meg mondaná, hogy rossz az EDGE és a Win 10 meg azt hogy nem lehet használni..mert mindkettő böven túl van azon a küszöbön ami számomra jelenti a nem használható fogalmát..talán azért mert nem vagyok informatikus csak egy lelkes amatör . Én pl nagyon örültem az ingyen frissítésnek is és pl Én a media creation toolo cuccal frissítettem ez idáig 7 gépre.Volt benne 7 éves laptop packard bell nettop mg 1 éves gép és egyikkel sem volt semmilyen kompatibilitási probléma.Amire meg a tulajok használják a gépüket Ök meg nem panaszkodtak még..Lehet azért mert Ök is lelkes amatörök és nincsenek baromi nagy igényeik csak használni szeretnék a gépet ? Nem tudom .

(#157) daimonion válasza t72killer (#155) üzenetére


daimonion
senior tag

Azt nem jutott még eszedbe, hogy írj egy leírást hogy az EDGE böngészönél hogy azt akevés beállítást ami van hogyan is lenne érdemes beállítani? Képekkel illusztrálva ?
biztos hasznát evennék egy páran ha leírnád. :R

[ Szerkesztve ]

(#158) t72killer válasza daimonion (#157) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Idő is kéne ahhoz, már az egész vasárnapom ráment a rendszerépítésre a család helyett - hétközben meg meló van. Amúgy semmi ördöngőset nem csináltam, nekiestem a gpe-nek és ahol biztonsági-magánéleti szigorítási lehetőséget láttam, ott állítottam a dolgokon.

Egy hasznosság, így lehet backupolni a beállításokat. Mielőtt a saját gépemen kinyírom majd a 8.1-et, kipróbálom, át lehet-e vinni különböző win verziók között. Group policy management console-t - ami hivatalosan kell a backuphoz - nem volt kedvem telepíteni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#159) bon válasza t72killer (#155) üzenetére


bon
őstag

Még félkész mit vársz? Amúgy lehetnek közös komponensek is a háziendben.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#160) t72killer válasza bon (#159) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kétlem, hogy használná az ie beállításait, de az lenne az igazi.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#161) #78032384 válasza daimonion (#156) üzenetére


#78032384
törölt tag

Az első 5-10 hülyeségnél amibe belefutottam még írtam a feedbacket, utána feladtam. Windows és Edge szintjén annyi alapvető hiányosság van, hogy lehetetlen ők ne vennék észre. Csak ha volt képük így piacra dobni fél év és több millió insider után, akkor képzelem mennyire érdekli őket. Azt kivárom legyen kiegészítő, legyen jobb klikk keresés és winben legyen vendégfiók meg a többi. De a fundamentális funkcionális, navigációs, UI hibák, amelyek szerintük nem is hiba? És csak én vagyok helikopter hogy zavar a 4 féle UI meg a bal hambi alsó csavar jobb panel kombó, meg a 4 éveseknek írt metro appok? Engem idegesít, hogy elbénázták. A platform érdekében. Most majd a Lumiákon is továbbrontják a felhasználói élményt? Mint 8 és 8.1 váltáskor? Ne rontsák el nekem a WP-t, mert iphone-ra sajnálom a pénzt, androidot meg nem szeretem. Az szép adnak egyik kézzel pár remek új feature-t pl. most ez a weboldal firkálós jegyzetelés, de ne vegyenek el a másik kézzel tízszer annyi megszokott hasznos dolgot. Az nem tanács, hogy akkor ne használjam. Az sem hogy akkor adjam le az igényeket. Ráadásul a sok milliós tömegben sokan úgy használják "elégedetten" a gépet "panasz nélkül", hogy fogalmuk sincs normálisan milyennek kéne lennie. Mivel nem ért hozzá nem tudja nem oké ha 5 percig tart a boot, nem veszi észre programtelepítéseknél tele lesz toolbarokkal és reklámokkal a böngészője, használják boldog tudatlanságban.

Én azt akartam jó legyen, erre így kiadták az új rendszert... Kinek mi a jó és elég jó és nagyon jó persze szubjektív, ez egyértelmű. Csak az a furcsa a 8 joggal a radikális újdonság miatt, de még a 8.1 is amilyen indokolatlan fikázást kapott a sajtóban, most tele a net milyen szuper a 10 cikkekkel, blogokkal. (tisztelet a kivételnek, pl. ars technica nem hallgatta el a hibákat, hülyeségeket sem)

Bíztam bennük ha már újratervezés gombot megnyomták és marketingben is elszakadtak a korábbi iránytól, akkor tényleg odavágnak, ehhez képest katyvasz az egész új win. Ha ez a jövő lehet tényleg gyűjtenem kell mac-re, pedig otthoni célokra rohadt drága magyar viszonyok közt. És bár az OS X-nek is megvan a maga nyűgje, de legalább van átgondolt koncepció és irány. Egy, nem négy féle összevissza hátraarcokkal, mint az MS-nél.

Adblock problémára mondhatnám hogyan kell a hosts fájlt izélni hogy az Edge is tiszta legyen, de inkább a user barát módszert ajánlom az átlagembernek: firefox, opera vagy chrome szimpátia szerint és egy kattintással telepítse a ublock origin kiegészítőt, opcióknál pipálja a HUF filtert és jó napot. Probléma esetén egy kattintással kikapcsolható, nem kell rendszerfájlokat túrni. Vagy mivel szerintem az IE11 elég gyors és szerintem kevésbé eszi a gépet mint a chrome és ha nem kell spéci kiegészítő, akkor ott IE galériából követésvédelmi listák és kész.

Most majd a héten állítólag jön egy adag rendszerfrissítés, aztán majd októberben az igazán nagy. Ha akkor se javítják az alapvető hibákat, nem változtatnak a hülyeségeken, vagy legalább adnának opciókat, akkor hiába minden remény.

[ Szerkesztve ]

(#162) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

WIN8.1-en a Chrome-t használtam, tetszett benne, hogy az oldalakat idegen nyelvről letudta fordítani.
Kár, hogy ebben az új böngészőben nincs ilyen lehetőség.
Esetleg a Chrome-ból áttudom-e ide importálni a könyvjelzőket?

(#163) #56474624 válasza GEPESZ66 (#162) üzenetére


#56474624
törölt tag

Először Chromeból IE-be, aztán IE-ből Edge-be.

(#164) daimonion válasza #78032384 (#161) üzenetére


daimonion
senior tag

Én bízom benne, hogy pár hét alatt gatyába rázzák a dolgokat .Elég nagy létszámű társaság dolgozik rajta .
Én optimistán állok mindig a dolgokhoz . :R

(#165) #41133696


#41133696
törölt tag

Ma anyumat sikeresen rábeszéltem, hogy a nagy E betűről váltson a Firefoxra. A Comodonak "hála" a Windows 10-et teljesen újra kellett telepíteni (nem baj legalább megvan a tisztatelepítés), és akkor már egy huszárvágással ez is le lett tudva. Majd ha lesz bővitmények támogatása, meg egyéb olyan funkciók sokasága ami az Explorerben adott voltvolt, akkor visszatérünk a dologra.

(#166) Воланд


Воланд
titán

This is how to easily generate a QR code in Microsoft Edge

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#167) #41133696


#41133696
törölt tag

Abban mi a logika, hogy a Windows 10 alapértelmezés szerint az Edge böngészőt állítja be PDF olvasónak, a Windows 8.x óta létező saját Modern UI-s olvasója helyett? Átállítottam, de szerény véleményem szerint, hacsak nem akarják kukázni az olvasót, akkor felesleges beállítani alapértelmezettnek a félkész böngészőt :)

(#168) ldave


ldave
félisten

Edge-ből lehet valahogy TV-re lökni a Youtube-ot, ahogy IE11 és WIN8 esetében lehetett az oldalsó bejövő menüből (side panel vagy mi a neve)?

A Slime draws near! Command?

(#169) ldave


ldave
félisten

Az Edge és az Index nem szereti egymást:

A Slime draws near! Command?

(#170) Воланд válasza ldave (#169) üzenetére


Воланд
titán

jah, eleg vicces, hogy ie-ben meg jo az oldal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#171) t72killer válasza #41133696 (#167) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kukázódófélben van az egész modern felület koncepció, és irány vissza a desktopra? Amúgy 8.1 alatt a chrome-ot állítottam be pdf-olvasásra, elég felesleges oda-vissza ugrálni a két felület között ha csak egy oldalt akarok elolvasni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#172) Воланд válasza #41133696 (#167) üzenetére


Воланд
titán

csupan annyi a logika, hogy a reader-bol nincs meg w10-es app. meg egyaltalan elo van az telepitve win8 alatt?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#173) Воланд válasza t72killer (#171) üzenetére


Воланд
titán

az edge ugyan olyan modern app, mint a reader.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#174) t72killer válasza Воланд (#173) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az app lehet, h modern, viszont már nincs rászögezve a modern UI-ra és desktopon is megy.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#175) junior11 válasza t72killer (#171) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem maguk sem tudják, milyen irányba menjenek, a végén még egy katyvasz lesz belőle.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#176) #41133696 válasza Воланд (#172) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez akkor mi?

(#177) Воланд válasza #41133696 (#176) üzenetére


Воланд
titán

mi lenne? ez a win8-as alkalmazas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#178) #41133696 válasza t72killer (#171) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk nálam a Chrome is mellőzve van, mert olyan böngésző nekem nem kell elsődleges használatra, amelyiknél a gyorsítótárat nem lehet áthelyezni, vagy a Chrome esetében ha parancssorosan megteszed, akkor a tálcán való rögzítést követően elfelejti.

Persze értem én, hogy ez az irány, meg trend, hiszen táblagépekre és egyéb mobileszközökre van fejlesztve a Modern UI, ahol nem dugdos be Pendrive-ot az ember, hogy oda gyorsító-tárazzon, de azért ennyire nem kellene PC-n elmenni ebbe az irányba. Most az SSD-knél ha azt veszem, hogy mennyi tárhelyet zabál fel ha több ilyen böngészőt használ az ember... Edge az vezet negatív szempontból, mert ott az 1 GB-ot is meghaladta a a Cache tartalma, aztán lehet számolni minden egyéb böngészőnél minimum 256 MB-tal, 60 GB-os SSD-nél nem nyerő.

Szerk: Ha HDD-m lenne, meg nem győzném a C-t töredezettségmentesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#179) t72killer válasza #41133696 (#178) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én is kezdek ráunni a chrome-ra, ha az Edge-ből összehoznak valami használhatót, akkor annál maradok, ha nem kupálják ki rendesen, akkor valszleg visszatérek a jóöreg Operához.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#180) #41133696 válasza Воланд (#177) üzenetére


#41133696
törölt tag

A könyvjelző is az? Mert akkor nem tartom meg őskövületnek.

(#179) t72killer: Mondjuk az Opera meg egy moddolt Chrome :) Az Edge-ből még lehet böngésző, de ahhoz az is kell, hogy multiplatform legyen, azaz használhassam az androidos eszközeimen is, különben marad a Firefox. Korábban nem szerettem a Mozilla böngészőjét, de az Australis felület kellemes lett, multiplatform is, nem a C:-re szemetel, korszerű, szóval nekem bevált.

(#181) Воланд válasza #41133696 (#180) üzenetére


Воланд
titán

konyvjelzo?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#182) #41133696 válasza Воланд (#181) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#183) Воланд válasza #41133696 (#182) üzenetére


Воланд
titán

jah, hogy a reading list. az is win8-as, nem lattam, hogy frissult volna. mondjuk azok utan, hogy az edgeben alapbol ott van szerintem nem is fog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#184) t72killer válasza #41133696 (#180) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Mondjuk az Opera meg egy moddolt Chrome" - a motor közös (tleg nem csak sima átvétel, ők is fejlesztik a blinket), de érdekes, hogy némileg biztonságosabbnak tűnik:

A foxival nem sikerült megbarátkoznom (hacsak nem linuxon vagyok véletlenül - bár ott is az alternatív böngészőket szeretem inkább), rengeteg volt régen a biztonsági rés - amit igaz, h gyorsan patcheltek, de ha véletlen 2-3 frissítési kört kihagytál, szita volt a gép. Bár ahogy nézem, ma a chrome viszi a prímet a sebezhetőségek abszolút számában, váltanom kéne....

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#185) #41133696 válasza Воланд (#183) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ma az erősebb gépen is megcsináltam a tisztatelepítést. Az olvasó valóban nincs benne, az Edge marad PDF olvasónak :DDD Egyébként tényleg látszik az eltérő alapértelmezett színvilágból is, melyik volt a Windows 8-as applikáció.

(#184) t72killer: Most a friss rendszerre a Chrome-ot már fel sem teszem. Meg az Operát sem, előbbi a saját rendszerén (Nexus 7, Android 5.1.1) is felejtős, már el sem indítom, utóbbi viszont ott a legjobb. Marad az Edge és a Firefox PC-n, de csak az utóbbit fogom leginkább használni, ameddig nem normalizálódik a dolog.

(#186) Sweet Lou 6 válasza #41133696 (#185) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Firefox nekem is szimpatikus (melóhelyen főleg azt használom Win7-en IE8 helyett), viszont amíg nincs benne szálkezelés és mindent egy processbe pakol, addig felejtős. Ráadásul még a finom görgetése sem olyan smooth, mint azt IE/Edge-ben megszoktam.

sweetlou6.wordpress.com

(#187) ldave


ldave
félisten

Edge-ben letiltottam a flash-t, a twitch streamek viszont működnek. Most feltettem Firefox-ot is, flash nélkül, itt viszont a twitch kéri hogy tegyem fel a flash-t (You need Adobe Flash Player to watch this video.). Most akkor Edge alatt megy is, meg nem is, ha letiltom?

A Slime draws near! Command?

(#188) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Egyelőre marad alapnak az IE11, de az Edge-vel is ismerkedek. Kérdésem, hogy létezik-e valami alap fordító program, ami működik is?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#189) #41133696 válasza pendre54 (#188) üzenetére


#41133696
törölt tag

translate.google.hu ?:D

(#190) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy a kedvenceket át importáltam másik böngészőből és megszerkesztettem az Edge-be, akkor a kész könyvjelzőt miképpen tudom elmenteni?

(#191) pzstm válasza #41133696 (#48) üzenetére


pzstm
titán

Illetve registry hackel is megy, kézzel beállíthatod a helyet

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#192) #41133696 válasza pzstm (#191) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, de egyszerűbb, így:

;]

(#193) cattus


cattus
őstag

Be lehet valahogy állítani, hogy görgetés közben ne tűnjön el a kurzor?

Do the thing!

(#194) Воланд válasza cattus (#193) üzenetére


Воланд
titán

ooo, nalam nem tunik el. :F

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#195) cattus válasza Воланд (#194) üzenetére


cattus
őstag

Most nézem, csak a touchpad kétujjas görgetésénél tűnik el, de csak az Edge-ben. Érdekes.

Do the thing!

(#196) pilóta


pilóta
nagyúr

Olyan kérdésem lenne, hogy ki lehet tűzni a gombostűvel ("Ablaktábla kitűzése"), hogy a kedvencek látszódjanak oldalt. De amikor újra elindítom, akkor nem marad úgy. Meg lehet ezt oldani úgy, mint az ie-vel, hogy az állandóan ott legyen, ne kelljen minden megnyitáskor kitenni?

A másik, hogy mindig teljes képernyőn nyílik meg. Nem lehet beállítani, hogy úgy nyíljon meg, ahogy akkor volt, amikor bezártam? Mert idegesítő, hogy mindig kicsi lesz, ha átállítom, és húzkodni kell az ablakot, hogy beméretezzem.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#197) Воланд válasza pilóta (#196) üzenetére


Воланд
titán

1.: nem, nem lehet.

2.: ha atmeretezem az ablakot, majd bezarom, akkor ugyan abban a meretben nyilik meg, ahogy bezartam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#198) pilóta válasza Воланд (#197) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi. Akkor ez van...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#199) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Feltettem az mvps hosts fájlt, mégis maradnak reklámok pl a FB-on. Van jobb adblock megoldás? (részletesebb hosts pl?)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#200) #41133696


#41133696
törölt tag

A vicces, hogy ajánlgatja, miközben regionális nincs :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.