Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) daimonion válasza #78032384 (#153) üzenetére


daimonion
senior tag

Dehogy akarom megmondani, hogy mit használj.Csak annyit írok sokadjára, hogy akinek nem tetszik NE HASZNÁLJA !
ha meg gondja van vele ott a visszajelzések írjátok be minél többen a problémákat amiket itt vázolsz pl TE is , hogy minnél hamarabb egy sokkal jobb böngészőt tudjunk használni..Itt hiába írjuk le egymilliószor hogy az EDGE ilyen szar meg olyan szar meg alfa meg beta meg gamma meg nem kellett kiadni .Akkor is kiadták .Akkor is alapértelmezettnek rakták ha nekünk tetszik ha nem.Ilyenkor mit tehetsz ? elolvasod hogy hogyan lehet egy másik böngészőt alapértelmezettnek tenni és használod.azt..Nem jó az EDGE használod az IE 11-et ennyi..Én is azt teszem meg Maxthont használok.kész.Addig meg edge tesztelése folyik.Majd ősztől meg újra meg lesz nézve a dolog. Ha meg találok valami érdemleges megoldást pl az adblock problémára azt meg megosztom itt hogy esetleg aki mégis használná a böngészőt legalább a reklámokat el tudja tüntetni.
TE is ha tudsz valamit okosságot oszd meg , hogy a többiek Mi is használni tudjuk esetleg. :R :R

A Win 10 problémáidra meg annyit tudok mondani, hoogy a TE eseted is tisztán rávilágít arra, hogy kb mindenki igényét nem lehet kielégíteni..NEKED szent meggyözödésed, hogy amiket leírtál és benne lennének akkor a win 10 sokkal jobb lenne míg a másik oldal akiknek az igénye nem találkozik a tieddel azoknak meg az a jó.Így született meg ez a Win 10 re keresztelt rendszer aminek több millió user igényét kéne kielégítenie.Sajnos nem sikerül.Ezzel együtt kell élni.
Én egyik tábort sem tudom erősíteni nekem mindig az a jó rendszer amit éppen használok.Talán szerencsém van mert rudgalmasan állok a dolgokhoz és megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni az adott helyzetből.Én semmiképp sem szaroznám le meg mondaná, hogy rossz az EDGE és a Win 10 meg azt hogy nem lehet használni..mert mindkettő böven túl van azon a küszöbön ami számomra jelenti a nem használható fogalmát..talán azért mert nem vagyok informatikus csak egy lelkes amatör . Én pl nagyon örültem az ingyen frissítésnek is és pl Én a media creation toolo cuccal frissítettem ez idáig 7 gépre.Volt benne 7 éves laptop packard bell nettop mg 1 éves gép és egyikkel sem volt semmilyen kompatibilitási probléma.Amire meg a tulajok használják a gépüket Ök meg nem panaszkodtak még..Lehet azért mert Ök is lelkes amatörök és nincsenek baromi nagy igényeik csak használni szeretnék a gépet ? Nem tudom .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.