Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119456) naja válasza BenHans (#119427) üzenetére


naja
aktív tag

Köszönöm a véleményeiteket!
BenHans: Az U11 túl új az ízlésemnek, nem tudom, hogy túl van-e a gyerekbetegségein. Üzemidőben átlagos, vagy "nem rossz" kategória. Ráadásul eléggé kimaxoltad vele a keretet, azt is úgy, hogy GSM shopban kell okosba megvenni, nem hivatalos forrásból. Amúgy akkor már miért nem iPhone7 vagy S8?

Tapsi75, lezuvius: Köszi, az S7/S7e lett a fő jelölt. Edge talán a jobb akkuidő miatt, és mert tényleg gyönyörű. Bár szörnyen félnék tőle, hogy leesik és törik, és véget ér az álom. Majd rákérdezek a topicjában, hogy mennyire törik ténylegesen, és egy vékonyabb tokkal mennyire lehet védekezni a baleset ellen. Páncélba öltöztetni semmi értelme egy ilyen gyöngyszemet.

Újabb kérdés: Időközben rátaláltam még a OnePlus 5-re. Kamerában (az elsődlegest) az S8-hoz hasonlítják, proci ua. mint S8+U11, akkuidőben mindkettőt leveri. Érdekes, hogy a PHs teszt egy tökmás készüléket körvonalaz, mint a külföldi tesztek. Szóval ehhez mit szóltok?

Ui: Amit az u11-re írtam a O+5-re is igaz, hogy még elég új. Ráadásul kapni sem igen lehet. Lehet ezekkel még várni kellene kicsit, hogy kiderüljön milyenek egy kevés idő után.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.