Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Narxis


Narxis
nagyúr

Pár rizikós cucc:

Link1

Virustotal: Link

Link2

Virustotal: Link

Link3

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#13852) Narxis


Narxis
nagyúr

Na még egy utolsó adag, szerkeszteni már nem tok.

Link1

G Data AntiVirus 2010 has denied access to this website.
The site contains infected code: Trojan.Spy.ZBot.RL (Engine A), Win32:Zbot-BDQ [Trj] (Engine B).

[L:cezqtessjo.com/progs/bexdde/ahurebocmi.php]Link2[/L]

Virus: Trojan.Crypt.Xpack.B (Engine A), Win32:Tiny-II [Trj] (Engine B)

Link3

G Data AntiVirus 2010 has denied access to this website.
The site contains infected code: Win32:Spyware-gen [Trj] (Engine B).

Link4

Virus: Trojan.Html.Zlob.L (Engine A), JS:Agent-CK [Trj] (Engine B)

Link5

Virus: Trojan.Srizbi.Dropper.1.Gen (Engine A), Win32:Trojan-gen {Other} (Engine B)

Csak ÓVATOSAN, ezek tuti nem false positiveok!!!

Thanos was right.

(#13853) Core2duo6600 válasza L7wy (#13849) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Miért nem ajánlod az Avastot ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#13854) puttputt válasza islorinc (#13826) üzenetére


puttputt
őstag

isolorinc:
Nem teljesen értek ezzel egyet.
Egyrészt, sosem véletlen, ha az Avira "kiabál" rapidra. Nekem pl. engedett letölteni biztonságos, ugyanakkor nem túl "finom dolgokat" magában foglaló csomagot is, anélkül, hogy szétkapta volna, mint ESS, amelyik úgy elintézi néha, hogy akárhányszor letöltöd, egyszerűen sosem marad meg a vinyón, mert tárolta magában, hogy a file káros.
Avira tényleg csak szélsőséges esetben szólt be letöltésnél, de nem kötelez arra, hogy ne használd a file-okat.
A gamespot meg... nos, ha figyelmesen elolvassuk ezt, akkor:
[Gamespot Malware]
(tegnap készült)
Elképzelhető, hogy volt gond a honlapjukkal és nem fals riasztás eredményét láthattam, én pl. kifejezetten örültem neki, hogy egy ottani user nem tudott élni a "hatalmával" a gépem felett..., mert vannak érdekes Malware-ek... :U
Az, hogy Avira Premium blokkol, lehet, azért van, mert túl magason, legmagasabban van a heurisztika. (Szedd lejjebb, pl. medium-ra.) Nálam spec. ESS4 és Norton360 tűzfala szedte szét a netkapcsolatot.
Nagyon csendesen frissít, nálam nem lassítja a gépet, max. 10 óra bekapcs. után érezni instabilitást, de lehet, inkább az alkatrészek miatt. Neked, egyébként milyen géped van?
Pedig én következőnek pont a KIS-vel szemezek..., meglátom még.

Narxis - Mindjárt csekkolom az "ajándékcsomagot" ;]
Jutottál vmire. a *.jarral?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13855) wwhy válasza Narxis (#13852) üzenetére


wwhy
veterán

A McAfee minden csomagot észlelt, tisztított és irtott ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13856) puttputt


puttputt
őstag

Riasztások:

Link1 már sem #13851-nél, sem #13852-nél (hozzászólás szám) nem él!

#13851-es hozzászóláshoz:

Link2: [link]

Link3: [link]

#13852-es hozzászóláshoz:

Link2: [link]

Link3: [link]

Link4: [link]

Link5: [link]

Szerintem továbbra sem rossz... :N
Az oldalakat az észlelés után nem engedte betöltődni, a file-okat letöltődni.
(Csak, ha nagyon akartam volna...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13857) puttputt


puttputt
őstag

Kis "nyalánkság", most érkezett "Edna Nagynénikémtől" :DDD, egy létező .org-os, Los Angeles-i, elektronikus képeslapküldő szolgálaton keresztül, ráadásul egy címemre csak, amit nemrég készítettem...:

[Aunt Edna]

[Leírása]

Kívánom, mindenkinek legyen ilyen kedves nagynénije :U

Amúgy tetszik a postcards.org megfogalmazása:
"Ez a két személy volt olyan dilinyós, hogy benthagyták saját email címüket", meg a tettet "ördöginek" titulálják helyenként... micsoda dráma :Y :C

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13858) betyarr


betyarr
veterán

nem tudja valaki,hogy a kaspersky-nél az automatikus frissítés mit jelent?mennyi időközönként történik?vagy ez központilag irányított lenne?tehát ha megjelenik,akkor azonnal frissül is?

(#13859) Kiskutya válasza betyarr (#13858) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha jól emlékszem akkor alap beálításnál 2 vagy 4 óránként.

hmm...

(#13860) betyarr válasza Kiskutya (#13859) üzenetére


betyarr
veterán

lemérted,vagy meg lehet valahol nézni?én leltem sehol.meg továbbra sem találom hogy hol mutatja,hogy az állandó védelem éppen mit vizsgál,illetve hol tart. :( eddig vagy 6-7 av-vel találkoztam kicsit behatóbban,de mindegyik mutatta.furcsálanám,ha a kaspersky lenne az egyedüli,amelyik nem mutatja.

mindenkinek: érdekes módon nem lehet észrevenni hogy lassítana a kaspersky.sőt a full scan maxra állítva kicsit több mint negyed óra alatt végzett (igaz a C már volt vizsgáltatva,tehát azon hamar átfutott).és nekem nem tökölt a tömörített cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

(#13861) L7wy válasza Core2duo6600 (#13853) üzenetére


L7wy
őstag

Egyik haverom Avast home al nyomult, aztán már szinte semmit sem birt tenni, Avast csak csipogott, de nem távolított el semmit. Végülis összegezve kb 350-380 vírus lehetett a gépén, ezek kb20-30 fajta vírusból álltak(szóval azért rengeteg másolatot is csináltak magukról). Szóval én Avastot sose nem fogok ezentúl feltenni. Lehet h jó a detektálása, de a saját védelme ezek szerint rossz.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13862) Core2duo6600 válasza L7wy (#13861) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nekem is hugom pasija 2 hét alatt leamortizálta a rendszerét.
Szintén avast volt fent.
Bár hozzá kell tenni, hogy nincs a gyereknek fogalma a tudatos net használatról, hugomnak plána nincs.
Ott is szerintem a mindenféle pendrive és CD lemez tett be a rendszernek, meg elkövettem azt a hibát, hogy nem állítottam be a virusírtót úgy, hogy a gyanusat törölje ki.
ill, az UAC ot kikapcsolva hagytam.

Ezzel szemben nekem nem volt semmi gondom vele.
Amig ment a crackje a nortonnak addig azt használtam, azzal sem volt gondom.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#13863) SG3rg0 válasza betyarr (#13860) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nem értem miért bonyolítod túl ez a frissítés dolgot!
Beállítod hogy 1 óránként frissítsen és kész!
Tehát akkor 1 óránként frissít............

(#13864) islorinc válasza puttputt (#13854) üzenetére


islorinc
tag

Intel Core 2 E8600, 4GB ram...nem gyenge gép, a probléma NOD alatt nem jelentkezik.

Lehet, hogy a közepes heurisztika megoldja, kipróbálom, köszi.

(#13865) betyarr válasza SG3rg0 (#13863) üzenetére


betyarr
veterán

nem bonyolítom túl,csak szeretném tudni mit jelent az automatikus mód a frissítésnél.pl arra is kíváncsi lennék,hogy ez a mód a loginnál is frissít-e,vagy nem.ez szerintem egy eléggé fontos dolog.

miért lenne túlbonyolítás az,ha szeretném megismerni alaposan a programot? :U

(#13866) puttputt válasza islorinc (#13864) üzenetére


puttputt
őstag

Ez valóban erőgép, úgyhogy nem értem... nézd az "adatlapom", az enyém sem rossz, de a tied erősebb. Oprendszered? Esetleg nem bugos, rosszul telepített?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13867) honyike válasza Core2duo6600 (#13862) üzenetére


honyike
aktív tag

Nálam is Avast van fent minden gépen, és sehol sincs gubanc... Igaz, az én Vista-m kezd baszaxani, de végigfuttattam 2 másik vírusirtókeresést, és sehol semmi, tehát szerintem csak elöregedett... Most arhiválom a dolgaimat, hétvégén meg újrarakom! :D

(#13868) puttputt


puttputt
őstag

Hallott már valaki a "Cobra Security" programcsomagról?
Valami "csoda" lehet... kb. 10 víruskereső van benne állítólag, pl. F-Secure, Avast, Mcaffe...
:U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13869) Dluinet válasza puttputt (#13868) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Best freeware security solution for your computer. Main components are Prevx CSI, McAfee & SpywareBlaster. Other components like F-Secure, NOD32, Trend Micro and others, these are stand alone virus scanners. Some components are Online Virus Scanners and you can add these components every time from our website. Thanks to these Components is Cobra Security 2010 very useful and safe for every computers. Also you can Install Cobra Security to USB Device and later you can use it anywhere where you want. Cobra Security 2010 Anti-Virus component scan your entire computer in 2 minutes.

Cobra Security 2010 includes:

avast! Virus Cleaner
Avira AntiVir Virus Remover
CWShredder
Dr.Web CureIt!
F-Secure Easy Virus Cleaner
McAfee Avert Stinger
McAfee SiteAdvisor
Multi Virus Cleaner
NOD32 On Demand Scanner
Prevx CSI
Sophos Anti-Rootkit
SpywareBlaster

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13870) puttputt válasza Dluinet (#13869) üzenetére


puttputt
őstag

Pontosan. Érdekes lehet...

Egy nagyon off, de ha már eszembe ötlött: Hogy linkelted ilyen szépen ide a képet? (Nekem mindig elcsúsztatja a felét...)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13871) Narxis válasza Dluinet (#13869) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y

Ez nem egy fake antivirus? Nagyon gyanús...

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#13872) betyarr válasza puttputt (#13857) üzenetére


betyarr
veterán

és akkor itt is van,hogy miért kaptál ilyet:

"Kéretlen képeslapok

Szakállas technikát elevenítettek fel a spammerek: hosszú szünet után ismét képekbe rejtik üzenetüket.

Visszatértek a világhálóra a szöveg helyett csak képet tartalmazó kéretlen levelek - jelentette az IBM informatikai biztonsággal foglalkozó munkacsoportja. Holly Stewart, az IBM ISS X-Force csapatának munkatársa arról számolt be, hogy hosszú szünet után április végén ismét felszökött a képes spam aránya. A műfaj, mely 2006 végén és 2007 elején élte virágkorát, 2008 folyamán alig hallatott magáról.

Annak idején a netet szennyező - persze anyagi haszon reményében munkálkodó - levélírók azért rejtették képbe mondanivalójukat, mert a szöveges kéretlen leveleket mind hatékonyabban állították meg a spamszűrők. A képes kampány beindulása után a spammerek hónapokon át rabló-pandűrt játszottak a biztonsági cégekkel, míg végül az utóbbiak győztek.

Épp ezért meglepő, hogy újból felbukkant ez a technika, hiszen a szűrő rendszerek ma is kívül tartják a kéretlen képeslapokat - feltéve, hogy a 2008-as szünettől megkönnyebbülve, a teljesítmény növelése érdekében nem iktatták ki belőlük ezt a funkciót.

Mint Holly Stewart megjegyezte, a mostani képekre még linket sem tettek a küldők - aki ráharap a kéretlen reklámra, maga kell, hogy begépelje az ajánlott webcímet. Egyébként az egyetlen lényeges különbség a jelenlegi és a két évvel ezelőtti kampány között az, hogy mit akarnak eladni a szerzők. Akkoriban részvényekről szóltak az üzenetek - most leginkább gyógyszerekről. Válság idején az utóbbiak nyilván keresettebbek...

Forrás: Computerworld."

[ Szerkesztve ]

(#13873) puttputt válasza Narxis (#13871) üzenetére


puttputt
őstag

Azért érdekes ;] Amúgy nem hiszem. Működő linkek vannak hozzá.
Szerintem annyi, hogy egyszerre 10 víruskeresőt telepíthetsz a gépedre (gondolom freeware-eket), aztán "hajrá" :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13874) zed01


zed01
őstag

Sziasztok!

Mit gondoltok, megvan-e egy XP a saját tűzfalával? Biztonságban van-e így? Nekem az a problémám, hogy csak a NOD32-höz van licenszem, de a z ESS4-hez nincs és mint tudjuk csak az ESS tartalmaz tűzfalat (elég baj az hogy naponta tiltja le az ESS az okosságos szériaszámokat. Meguntam állandóan serialokat keresni, megvenni meg nem fogom). Persze csak a virtuális oprendszerről van szó, az alap operációs rendszeren a SEP-et használom már időtlen idők óta.
Tehát elég-e az XP beépített tűzfala?

Engem az idegesít hogy nem látom milyen alkalmazások kommunikálnak a neten, azt sem tudom jó-e a csomagszűrője, tulajdonképpen semmit sem tudok róla.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#13875) zed01


zed01
őstag

A másik kérdésem, ha mégis úgy döntenék, hogy 3rd party tűzfalat teszek fel, melyik tűzfalnak a legkevesebb rendszerigénye? Egészen pontosan a proci terhelés az ami számít. Ezt azért kérdezem, mert a virtuális oprendszer a rendszer összteljesítményének csak a felét használja és nekem egy régi p4-em van csak.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#13876) polonic válasza zed01 (#13874) üzenetére


polonic
félisten

elég baj az hogy naponta tiltja le az ESS az okosságos szériaszámokat. Meguntam állandóan serialokat keresni, megvenni meg nem fogom
Még szép, hogy letiltja. Ha meg nem akarod megvenni, akkor ennyit kibirnál, ha eset termékeket akarsz használni. Nem értem ezt a felháborodást. :)

[ Szerkesztve ]

(#13877) betyarr válasza zed01 (#13875) üzenetére


betyarr
veterán

legjobb tudomásom szerint havonta regelsz másik mailcímmel és működik a dolog.és nem kellene naponta vadászni a virágbótos serialokra.ennyit sztem megér ha már úgysem akarod megvenni és nem kell attól tartanod,hogy melyik percben blacklistelik a serial számot.milyen szép magyar szavakat használok :Y

(#13878) puttputt válasza betyarr (#13877) üzenetére


puttputt
őstag

Igen... van olyan oldal, ami szép kínai karakterek közt felajánl neked az ESS-hez, NOD-hoz hosszú ideig működő "szériálokat"..., nos, biztos jót tesznek a gépnek :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13879) betyarr válasza puttputt (#13878) üzenetére


betyarr
veterán

nem is az a baj,hanem,hogy ilyen esetben nem tudhatod,hogy 10 perc múlva,2 nap múlva,esetleg 1 hónap múlva kerül a kulcs feketelistára.ha meg havonta "cselezel" másik mailről,akkor viszont tutibiztos,hogy 1 hónapon keresztül biztonságban vagy.és valljuk be őszintén:ez sokkalta időkímélőbb,mint minden percben várni,hogy kinyiffan a kulcs.

(#13880) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Gyerekek!

Ma voltam Ethical Hacking konferencián, és átértékelődött bennem ez a vírusvédelem, meg a többi.
Olyan dolgokat mutattak és olyan dolgokat tanultam, hogy csak hápogtam!Olyan kódvégrehajtási és elrejtési technikát láttam, hogy a szemem kiugrott.
Szóval, nagyon komoly volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#13881) akaido válasza zed01 (#13874) üzenetére


akaido
addikt

Először is: ESS licenc pl. a Csípős magazinhoz v. PC Guruhoz ingyé jár havonta megújuló formában.
Másodszor: Az xp tűzfalával is el lehet boldogulni, ha pl. nem klikkelsz kétpercente mondjuk w_rez oldalakra.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13882) Dluinet válasza Szellem. (#13880) üzenetére


Dluinet
nagyúr

És amit még ők sem tudnak, ahhoz mit szolnál. Mármint a katonai hackerrek, még náluk is többet tudnak.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13883) Szellem. válasza Dluinet (#13882) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hidd el, hogy akik ott voltak, azok mocskosul képzett emberek voltak.
Olyan technikát tanultam, amivel bármelyik IPS-el ellátott IS-t meg lehet kattintani. Persze, itt a védelem a lényeg, és nem a támadás megszerkesztése.
Valamelyik nap, meg is fogom csinálni, és feltöltöm nektek a netre. Aztán lehet tesztelni vele az Internet Security IPS védelmét.

Az egyik előadó mutatott egy olyan technológiát, amivel bármilyen vírust el lehet rejteni a memóriában. Úgy, hogy észre sem veszed, hogy valami dzsuva fut a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#13884) betyarr válasza Szellem. (#13880) üzenetére


betyarr
veterán

pl?

Dluinet: hogy a búbánatba lehet beilleszteni a nem ph!-s smiley-kat?

[ Szerkesztve ]

(#13885) Szellem. válasza betyarr (#13884) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hát, ezt nem fogom itt publikálni. Meg egyébként sem. Elszabadulna a pokol, és nem azért tanulom ezeket. A cél a védelem, és a biztonsági problémák, kártevők felfedése, nem készítése.
Ha leírom ide a technikát, mindenki rootkit jellegű kértevőket fog gyártani. ;]

Mindezt fentebb csak érdekességképpen írtam, hogy panaszkodunk a vírusok miatt, holott sokkal durvább dolgok léteznek.

[ Szerkesztve ]

(#13886) Dluinet válasza betyarr (#13884) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kép linkjét kimásolom, ide meg képként beillesztem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13887) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Viszont lenne a számotokra egy kérdésem:

Ha van valaki, aki ért az informatikához, és szivesen írna cikket egy biztonsági programról, amit publikálunk az interneten, az jelentkezzen nálam PM-ben.
Sőt! Aki aktívan részt venne teszteken, amit szintén publikálunk az interneten azt szintén jelentkezzen nálam.
Csak jelezze, hogy mit akar csinálni. Cikket írni egy antivírus, vagy IS termékről, vagy tesztelné őket, vagy mindekettő!

[ Szerkesztve ]

(#13888) betyarr válasza Szellem. (#13885) üzenetére


betyarr
veterán

hát én sem arra gondoltam,hogy írj ide csuklóból egy trójait,hanem hogy körvonalazd bővebben a látottakat-hallottakat :K ha már "felizgattál" bennünket :DDD

Dluinet:hmm...pedig én is próbáltam már,de sosem sikerült.pm-ben dobnál 1 linket,hogy honnan lövöd asmiley-kat?

(#13889) wwhy válasza betyarr (#13888) üzenetére


wwhy
veterán

innen lövi

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13890) betyarr válasza wwhy (#13889) üzenetére


betyarr
veterán

dánke sőőn!

(#13891) Szottar válasza wwhy (#13889) üzenetére


Szottar
tag

Nagyon köszööm és bocsi a kérdésért, de biztosan én vagyok a béna. Hogyan kell ezekből a szövegbe beszúrni?

[ Szerkesztve ]

(#13892) Szellem.


Szellem.
nagyúr

A fenti dologra, várnék még jelentkezőket. :)

(#13893) puttputt válasza Szellem. (#13892) üzenetére


puttputt
őstag

Így: Ment a privi! :C

wwhy: Köszi a smiley-linket!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13894) akaido válasza Szellem. (#13892) üzenetére


akaido
addikt

A számítástechnikához nem értek 100%-ig (sztem nem is lehet) de nagyon szívesen tolnék néhány sort az pl. AVAST Home 4.8 -ról. A részletek kérdésesek: pl. terjedelem, formátum...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13895) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezen a képregényen majdnem behugyoztam:

Link

:DD

Thanos was right.

(#13896) attiati


attiati
veterán

Minap sikerült nod riasztása ellenére engedélyeznem egy törés működését. Semmi gyanúsat nem csinált.
Nap végén újraindítottam a gépet, aztán onnantól tök sötétség várt. Nem érzékelte az xp-t.
Nem tudom van e összefüggés, mindenesetre jól beparáztam, hogy a vinyóm szállt el.
Xp reinstall segített.
Csak történetnek írtam.

(#13897) wwhy


wwhy
veterán

szívesen, mindenkinek, de azért nem kell túlzásokba esni, mert jönnek a modik s meg leszünk szidva ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13898) puttputt válasza wwhy (#13897) üzenetére


puttputt
őstag

Nem igazán szabad külső smiley-kat használni? :U Mér' nem bővítik a tárat? :F

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13899) wwhy válasza puttputt (#13898) üzenetére


wwhy
veterán

idézet az alapelvekből:

"amit tiltunk fórumunkban: a mértéktelen és értelmetlen hangulatjel használatot. A smiley-k arra valók, hogy egy többféleképpen értelmezhető mondat hangulatát megmutassák, nem pedig sormintának, díszítőelemnek."

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13900) puttputt válasza wwhy (#13899) üzenetére


puttputt
őstag

Az enyémek abszolút értelmezik, kiemelik az ott leírtakat :DDD Na jó, nem folytatom tovább, amúgy sem szeretem a smiley-kat annyira nyomatni, úgyhogy nem nagy "teher".

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.