Hirdetés

Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz islorinc #13826 üzenetére

    isolorinc:
    Nem teljesen értek ezzel egyet.
    Egyrészt, sosem véletlen, ha az Avira "kiabál" rapidra. Nekem pl. engedett letölteni biztonságos, ugyanakkor nem túl "finom dolgokat" magában foglaló csomagot is, anélkül, hogy szétkapta volna, mint ESS, amelyik úgy elintézi néha, hogy akárhányszor letöltöd, egyszerűen sosem marad meg a vinyón, mert tárolta magában, hogy a file káros.
    Avira tényleg csak szélsőséges esetben szólt be letöltésnél, de nem kötelez arra, hogy ne használd a file-okat.
    A gamespot meg... nos, ha figyelmesen elolvassuk ezt, akkor:
    [Gamespot Malware]
    (tegnap készült)
    Elképzelhető, hogy volt gond a honlapjukkal és nem fals riasztás eredményét láthattam, én pl. kifejezetten örültem neki, hogy egy ottani user nem tudott élni a "hatalmával" a gépem felett..., mert vannak érdekes Malware-ek... :U
    Az, hogy Avira Premium blokkol, lehet, azért van, mert túl magason, legmagasabban van a heurisztika. (Szedd lejjebb, pl. medium-ra.) Nálam spec. ESS4 és Norton360 tűzfala szedte szét a netkapcsolatot.
    Nagyon csendesen frissít, nálam nem lassítja a gépet, max. 10 óra bekapcs. után érezni instabilitást, de lehet, inkább az alkatrészek miatt. Neked, egyébként milyen géped van?
    Pedig én következőnek pont a KIS-vel szemezek..., meglátom még.

    Narxis - Mindjárt csekkolom az "ajándékcsomagot" ;]
    Jutottál vmire. a *.jarral?

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Aktív témák

Hirdetés