Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Komplikato válasza Rover623 (#40) üzenetére


Komplikato
veterán

Ehhh, úgy látszik öregSZEM. Minden esetre nem értem mi a fenének az SPDIF ha ott a HDMI? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#42) Rover623 válasza Komplikato (#41) üzenetére


Rover623
félisten

Valahogy át kell vezetni a hangot a VGA karin levő HDMI csatiba...

primus inter pares

(#43) Komplikato


Komplikato
veterán

Kéne egy kis segítség, tudom nem teljesen a topik témája, de ez áll hozzá legközelebb ...

Valakinek sűrgősen kell szereznem AGP-s Low Profile kártyát, és kinéztem neki ezt: [link]
Ez egy MSI GF6200 LP, de honnan tudhatja az emberfia, hogy adják e hozzá a hátlapokat? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#44) Komplikato válasza Rover623 (#42) üzenetére


Komplikato
veterán

Kösz, tényleg érdekel a téma, meg hátha tanulok valamit. Akartam kérdezni minek a HDMI mellé digitális kimenet, hiszen a HDMI ha jól tudom akár sokcsatornás hangot is átküld digitálisan, de eszembejutott, hogy biztosan van olyan akinek egyébb megoldásra is szüksége lehet. :R

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#45) maxtreme01 válasza Komplikato (#43) üzenetére


maxtreme01
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Mik a jelenlegi fejlemények? Esetleg egy magyar forrás? Mi a jelenlegi Low profile top?

(#46) kondor


kondor
csendes tag

AGP-s, passzív hűtésű, 128 bites low profil VGA beszerzése álom magyarországon :F

http://vilag3.vegzetur.hu/?kar=11872

(#47) ePtOn válasza maxtreme01 (#45) üzenetére


ePtOn
csendes tag

Én is keresek low profile kártyát, de valami erősebbet, mint a 7300asok.
Amit én megtudtam, hogy a Galaxynak van 8400, 8500 és 8600GT-je low profilból. Csak persze itthon sehol nem adják.
Ha esetleg vki talált valami normális kártyát az dobjon nekem is egy privátot!

köszönöm

(#48) izee


izee
senior tag

[link]

Itt van. MSI 8600gt. DDR2-es, de sztem így is a legjobb. Helyi bazárokban elvileg beszerezhető.

MOD: Bocs, GDDR2-es ha vkinek ez számít.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49) spirit007


spirit007
senior tag

Jelenleg mi a helyzet :F
Kéne valami jobb kártya egy HTPC-be ....amin játszani is akarnak :)

(#50) ATI


ATI
senior tag

Hi!

Azt hiszem megtaláltam a legerősebb low profile karreszt :)
MSI NX8500GT-MTD256EH/D2

pár kép

[ Szerkesztve ]

(#51) ATI


ATI
senior tag

Találtam még egy érdekes karit: Point of View GeForce 8600 GT nvidia referencia beállításokkal.

- GeForce 8600 GT
- 256MB GDDR3 RAM
- 32 Stream Processors
- 540MHz Core Clock
- Shader Clock 1180MHz
- Memory Clock 700MHz
- No Power Connector

Egyetlen kérdés a hűtés hangja. Valakinek van tapaszatalata ezzel a kártyával? Lehet egyátalán kapni itthon?

(#52) sysrq válasza ATI (#51) üzenetére


sysrq
őstag

ASUS is van ilyesmi, [link]
8-9 ezer körül van és kapható is itthon. Nem értek hozzá lehet gyengébb mint amit írtál.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#53) ATI válasza sysrq (#52) üzenetére


ATI
senior tag

Ez az ati 3450-es jóval gyengébb kari. 64bites memória vezérlője van pl. Viszont nincs hangja, ami jó :)

(#54) DonDragonka válasza ATI (#51) üzenetére


DonDragonka
őstag

Mivel nekem is felkeltette az érdeklődésemet ez a kártya, ezért a POV oldalán található moi. disztribútorok közül az egyikkel már beszéltem is. Hírtelen az eladó azt sem tudta, hogy mit mondjon... :D
Nem nagyon hallott még ilyen POV cuccról, de megígérte, hogy holnapra utána jár.

Egyébként meg egy másik, nem magyarországi fórum találtam ezt: CHAINTECH GeForce 8600GT 512MB(!) LP
Persze ezt sem lehet sehol sem kapni...
Sőt az említett fórumból had idézzek:

""dear sir
GeForce 9 series card is still on working now.
please want will release in few month. "

A szép angolságtól eltekintve :D azért ez egy érdekes infó, legfőképp, hogy a CHAINTECH-es szupporttól kapta ezt a választ a fórumozó arra a kérdésre, hogy hol lehet ilyen kareszt egyáltalán kapni... :))

Lehet, hogy nekünk is érdemes lenne várni egy cseppet?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#55) DonDragonka válasza ATI (#51) üzenetére


DonDragonka
őstag

Csak egy kérdés:
Azt, hogy ez a kártya GDDR3-as hol láttad? :F

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#56) DonDragonka válasza DonDragonka (#55) üzenetére


DonDragonka
őstag

Közben rájöttem, a doboz képén... :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#57) ATI válasza DonDragonka (#56) üzenetére


ATI
senior tag

Jaja :)

Amúgy a chaintech kari "csak" DDR2-es. Vajon mennyit számíthat ez játékokban?

[ Szerkesztve ]

(#58) DonDragonka válasza ATI (#57) üzenetére


DonDragonka
őstag

Elméletileg gyorsabb, kevesebbet fogyaszt, nem melegszik annyira, és jobban lehet húzni. Egyszóval HTPC-be ideálisabb mint a GDDR2.
Hogy a játékoknál a gyakorlatban ez mit jelent? Na ezt nem sikerült nekem sem kideríteni még. Olyannak kéne ebben nyilatkoznia akinek van személyes tapasztalata. :F

Egyébként POV-os kártya miatt még majd visszahívnak. (nem fűzök hozzá túl sok reményt) :(

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#59) LK


LK
addikt

15000 bruttó a Sapphire 2600xt 3dmark06:5300pont 3GHz X2 mellett. Ez jó.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#60) DonDragonka válasza LK (#59) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ez tényleg jó...
...lenne ha lenne low profile-os verziója. Én kb fél órát kutakodtam a googliban, de nem találtam ilyen verziót. :(

Te tudnál esetleg linkelni egyet? :F

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.