Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) roliat


roliat
csendes tag

Sziasztok!

10-15 ezer Ft körül melyik low profile vga-t ajánlanátok (mindegy, hogy amd vagy nvidia, és főleg újban gondolkodom)? Főleg League of Legends-re és filmnézésre, youtube-videózásra lenne használva (tehát HD, fullHD videókat vigyen). Egy Intel E2160 és 2,5 GB RAM mellé kellene.

Másik kérdés:

Ezekhez a kártyákhoz gyárilag mellékelnek low profile hátlapot, és azt a usernek kell majd kicserélni rajta, ha olyan kell neki, vagy hogy működik ez? Mert olyan házba kellene, ami elég keskeny, és csak low profile hátlapokat fogad.

Én egyébként EZT néztem ki.

Ja, és még egy kérdés: az említett házban szinte semmi szellőzés nincs, szóval lehet, hogy jobb lenne aktív hűtésű kártyák között keresgélni? Vagy mennyire számít ebben a kategóriában az aktív/passzív hűtés?

Bocsi a hülye kérdésekért, de nem nagyon vagyok otthon ebben a low profile témában.
Előre is köszi a válaszokat!

(#1002) Speed® válasza Speed® (#999) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

No, kis rögtönzött beszámoló: f@sza :DDD

1200/6000, boost 1350re, hűtés viszont karcsú, néha visszavesz, eléri a 80at. Bőgetni nem akarom, kap majd ventimodot, azzal már jobb lesz talán. Tempóra érezhetően jobb a kistesónál, mondjuk az is igaz, 1920x1200ra nem is az való, ez is beköhög azért néha..gondolkodok a házcserén, 3cmel vastagabb verzióban már bepakolhatnék teljes magasságú karit is..de egyelőre még elvagyok, majd kiderül ;p

(#1003) cyber86


cyber86
őstag

Helló.
Ebbe a gépbe milyen low profile vgat tudnátok ajánlani max 14e-ért? Használt is lehet csak akinek kell a követelménye, hogy ne akadjon rajta a world of warcraft.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#1004) AxBattler válasza cyber86 (#1003) üzenetére


AxBattler
félisten

Ennyiért használt HD6570-et néznék, aprón.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1005) cyber86 válasza AxBattler (#1004) üzenetére


cyber86
őstag

Rendben köszi.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#1006) kvojnovics


kvojnovics
tag

Helló Mindenki!

Úgy látom mintha kezdene "lassulni" a fórum, de azért remélem még választ kapok valaki hozzáértőtől a válaszra! Előre is köszönöm!

Vásároltam egy HP Elite 8000 SFF gépet (E8500-as Intel)! A fentebb említett low profile-os videókártyák közül (Sapphire R7 250 1GB GDDR5 LP vagy Sapphire HD7750 1GB LP) közül, valamelyiket meg tudja hajtani a gép, úgy, hogy a táp csak 240W-os és PCI-e x16 csak 2.0-ás?

Attól félek, hogy egyszerű NEM lesz a válasz, de nincs veszíteni valóm!

Ui.: ha nem működik a dolog, akkor a Joker Kérdés a következő: melyik a legerősebb low profile-os videókártya amit elbírhat a rendszer?

Köszönöm!

Szép napot!

Krisztián

(#1007) AxBattler válasza kvojnovics (#1006) üzenetére


AxBattler
félisten

Mivel mindkettőnek a fogyasztása 60W-körül alakul, ezért röhögve el kell, hogy vigye a táp bármelyiket!
x16-os sín is tökéletes.

A 7750 erősebb, és kevésbé fogyaszt / melegszik, én azt venném.
DDR5-ös R7-240 sok helyen ugyanúgy teljesít, mint a 250-es, húzva meg pláne.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1008) kvojnovics válasza AxBattler (#1007) üzenetére


kvojnovics
tag

Köszönöm a gyors reakciót! Jó hírek! Viszont akkor azzal sincs probléma, hogy míg a vga pci-e x16 3.0-ás szabványú, addig az alaplap csak 2.0-ás szabványt támogat? Vagy van valami kompatibilitás visszafelé? Lényeg a lényeg: mehet 3.0-ás szabványú vga a 2.0-ás szabványt támogató alaplapba?

Köszönöm!

Jó éjt!

(#1009) AxBattler válasza kvojnovics (#1008) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem tudom, honnan veszed, hogy 3.0-ás?
Az a szabvány még csak most fog elterjedni, de visszafelé kompatibilis lesz. A 7750 amúgy is csak x16-os-t kér, de ha x8-asba rakod, akkor sem lesz egetverő a teljesítményveszteség.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1010) mepet válasza kvojnovics (#1008) üzenetére


mepet
addikt

PCI-express 2.0, 2.1 és 3.0 között a valóságban semmi különbség nincs, mindegyik kompatibilis mindegyikkel és sebességben sincs különbség.

(#1011) kvojnovics


kvojnovics
tag

Köszönöm és köszönöm! :R Akkor bátran próbálkozok, már csak találjak ilyen kártyákat! :D

Szép napot!

Krisztián

(#1012) urban racer


urban racer
senior tag

Jövő héten terveztem benevezni egy ZOTAC GeForce GTX 750 Ti LP karira... Amennyit utánaolvastam az alapján hangosnak tűnik :Y Sajnos más nem játszik(2 helyet elfoglalhat a kártya, de csak átlóghat, 2 hely nincs a felfogató résznél), kell a jó minőségű kari, mert január végén jön a gta 5 pcre is :D
Valaki foglalkozott az alternatív hűtés témájával? A zalman oldala szerint a régi kör és félkör alakú hűtői nem kompatibilisek LP kártyákkal :/ Ha ittlesz nekiállok méricskélni, hátha...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1013) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Azt tudjátok, hogy melyik a legerősebb low profile, egy slot-os VGA?
HD7750, R7-250? Utóbbinak melyik GF felel meg?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1014) mcroberto válasza urban racer (#1012) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Szia.

Ha még nem vetted meg a zotacot, akkor az enyémet meghallgathatod, de szerintem nem hangos. Bár én küldöm vissza gariba.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#1015) urban racer válasza mcroberto (#1014) üzenetére


urban racer
senior tag

még nem, el vagyok havazva, de a héten sort kerítenék rá!
Én veszprémi vagyok, ilyen messziről nem hallom :O

Miért küldöd vissza? :F

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1016) mcroberto válasza urban racer (#1015) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Szépen ment 3 napig.

Majd elkezdte dobálni a windows hogy a videó driver leállt, de újra indult, vagy valami ilyen. ezt megcsinálta percenként majd kékhalál.

Úgy is vettem új winyót a gépbe, nem foglalkoztam vele. Új winyó be, új windows fel. intel driver, restart, nvidia driver, restart, majd se kép se hang. Ha fent volt az nvidia driver akkor nem volt kép. Próbáltam windodws 8.1et is. ugyanez a helyzet. Néztem itt a ph-n hogy volt ilyen windows update malőr is, de nem updateltem wint akkor. De tegnap visszaraktam, miútán megnéztem az updateket, de ugyanez a helyzet. FarCry 4 miatt vettem, de így csúszik a gameing. Barátnőm majd elviszi az iponba, úgy is abban az utcában lakik. :D

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#1017) urban racer válasza mcroberto (#1016) üzenetére


urban racer
senior tag

nem lehet, hogy túl gyenge a tápod? Olyankor szokott ez a probléma lenni :K
Agyalok, hogy kivárom a 960-as szériát, elvileg ugyanilyen alacsony tdp és 2x ekkora számítási teljesítmény, hasonló ár... Csak kérdés, hogy lesz-e belőle LP verzió...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1018) mcroberto válasza urban racer (#1017) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Ha kevés a táp, akkor mitől ment 3napig 2D-ben rendesen, és miért ment a FC4 is amikor kipróbáltam? Majd megnézik a sárcok másik gépben hogy megy-e.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#1019) urban racer válasza mcroberto (#1018) üzenetére


urban racer
senior tag

jah, igaz, ha előtte ment rendesen, akkor :F
Erősen agyalok, hogy várjak-e januárig a 960-al, vagy inkább gyorsan legyek túl rajta... Mivan ha nem jön belőle LP verzió? :(( Végre lenne időm játszani az ünnepek alatt...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1020) Norbancs


Norbancs
tag

Sziasztok!

Új vagyok a Low Profile vga-k terén, ezért kérdezlek titeket: szerintetek mi lenne a legjobb választás 20 ezer Ft alatt? Akár újonnan, akár használt piacon.
A topicban eddig az izmosabb kártyákról volt szó, de engem érdekelne ez a réteg is. :D

(#1021) HookR válasza Norbancs (#1020) üzenetére


HookR
addikt

Úgy látom ezt a hirdetést pont neked adták fel: [link] :K

Na meg AxBattler-nek. Lássuk melyikőtök lesz a gyorsabb! :D

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#1022) Norbancs válasza HookR (#1021) üzenetére


Norbancs
tag

Köszi, nem is tudom hogy siklottam át ezen hirdetés fölött. :D
Ha erről lekéstem mi lenne mondjuk a 2. legjobb kártya ilyen árban? Valaki pl. a GeForce GT 730-at ajánlotta, de néhány fórumon meg nagyon ellene vannak. Hétköznapi használatra és egy kis játékra kellene, tehát nekem az alacsony-közepes beállításon futtatás teljesen megfelelne (csak menjen játszhatóan). :)

(#1023) HookR válasza Norbancs (#1022) üzenetére


HookR
addikt

Az árakkal nem vagyok tisztában, de ha játék is lesz én személy szerint nem adnám alább egy R7 250-nél (legalább 1GB 128bit-es GDDR5 memóriával).
Persze nem vagyunk egyformák és nyilván el lehet játszogatni gyengébb kártyákkal is, mint például R7 240, vagy GT 730. De, hogy vállalható kompromisszumot jelentenek-e számodra, azt neked kell eldönteni. Első körben talán nézegess róluk Youtube-on játék közbeni videókat!

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#1024) Norbancs válasza HookR (#1023) üzenetére


Norbancs
tag

Rendben, tehát ha tudok, akkor inkább a 7750-et szerezzem be, de ha azt nem sikerül, akkor nézelődjek az R7 250 után. Akkor csak várnom kell, hátha lesz jó ajánlat valahol. Köszönöm a segítséget.
A történet röviden: van egy elavult gépem egy nagy Galaxy GeForce 9800GTX+-szal de kaptam egy jobb, de kicsi gépet videokártya nélkül, amibe a kártya nem fér bele. Alapból kártyák után nézelődtem, de felmerült bennem, hogy inkább alaplapot keresek az elavult helyére és átpakolok minden jót az újból.

Viszont a kártyám valószínűleg nem lenne olyan jó, mint a 7750 vagy az R7 250. Boccs az offért és, hogy ezzel traktálom itt az olvasókat, de ezen a fórumon van jó esélyem hasznos tanácsokra. :)

(#1025) AxBattler válasza HookR (#1021) üzenetére


AxBattler
félisten

Már beszéltem korábban a sráccal, de akkor még 25k-ért hirdette, az meg drága volt nekem. Most, hogy 20k az ár, már más a helyzet, de hosszabb távon szvsz jobban járnék egy GTX 750-essel, ami ugyan 30k, de másfélszer többet is tud.

Szóval ezt most inkább passzolom, egyenlőre úgy sem kell a LP mindenáron, majd meglátjuk jövőre. Lehet, addigra már amúgy is gyenge lenne a 7750. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1026) Coix válasza AxBattler (#1025) üzenetére


Coix
tag

Holnap meg lehet, hogy csak 15e lesz, de az is lehet, hogy újra 25e. Kiszámíthatatlan világban élünk. :DD

(#1027) tomy88trance


tomy88trance
tag

Hali!

Érdeklődnék,ha valaki tudna segíteni megköszönném, 10-20 ezer forint között tudtok valami jó VGA-t ajánlani? XFX Geforce 8600 Gt-m van,de elég sűrűn csapágyasodik, már másodszor olajoztam 1-2 hónapon belül, szóval ráférne már a csere. A gépem: core 2 duo e4300 (1,8ghz), 2Gb ddr 2 ram ,Alaplapom MSI Intel neo 3 pl asszem,a tápom meg,ha jól emlékszem 300 w-os. Ha 1 GB-os kártya kellene akkor kellene nagyobb táp is jól gondolom? Bár nem tudom,hogy 1Gb-os kártyát kihajtja -e ez az alaplap egyáltalán..

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#1028) tomy88trance válasza tomy88trance (#1027) üzenetére


tomy88trance
tag

Hoppika, mivel már nem tudom szerkeszteni és most olvasgattam, az kimaradt,hogy ATX házam van ,szóval hely az van azt hiszem ,most nem otthonról írok :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#1029) tomy88trance válasza tomy88trance (#1028) üzenetére


tomy88trance
tag

Megint lemaradtam szerkesztésileg , ezt találtam:

Gainward GT740 1GB DDR3 426018336-3170

:nem egy hű de,de ez is 128bit-es akár csak a meglévő viszont nem 256 MB-os ,hanem 1 Gigás , egyedül a ventije aggaszt ,jobb lenne valami nagyobb venti rá(na meg azok a lapátok :o vagy ami alatta van az is forog? ),bár nekem alapból van a ház aljába is egy táp venti ami a vga-t hűti,de attól még ugyanúgy beporosodik ,nincs valami por gátló szer? :)) :DD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#1030) HookR válasza tomy88trance (#1027) üzenetére


HookR
addikt

"Ha 1 GB-os kártya kellene akkor kellene nagyobb táp is jól gondolom? Bár nem tudom,hogy 1Gb-os kártyát kihajtja -e ez az alaplap egyáltalán.."
Fordítva ülsz a lovon. A memória mérete közel sem a legmeghatározóbb a teljesítményre (közvetett módon természetesen van jelentősége), és főleg nem a fogyasztásra nézve.

"ATX házam van ,szóval hely az van azt hiszem"
Nem tudom pontosan milyen házad van, de 99%, hogy nem szorulsz rá az alacsony profilú (nyákmagasság) videokártyák használatára, márpedig e téma azoknak van szentelve. 20e Ft körül ugyanazon típusú videokártyából már jellemzően van teljes magasságú is (általában olcsóbbak az alacsony kivitelűeknél), amin nagyobb ventilátorral szerelt, nagyobb hűtési megoldás is elfér.

Azt javaslom, első körben a Milyen videókártyát? topikban érdeklődd meg, hogy a konfigurációdhoz az adott árkategóriában mit javasolnak!

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#1031) tomy88trance válasza HookR (#1030) üzenetére


tomy88trance
tag

Rendben azt hittem a low profile-ba benne van az alacsony ár is :)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#1032) kerekati


kerekati
csendes tag

Sziasztok!

Lett két eladó HD7750 LP kari az aprón:

1.: Eladó Sapphire 7750 Low Profile!

2.: Low Profile Sapphire HD7750 1 GB DDR5 LP - garival

Gondoltam ha valaki venne ilyesmit... ;)

[ Szerkesztve ]

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#1033) AxBattler válasza kerekati (#1032) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi a figyelemfelhívást! :R

Egy éve kapva kaptam volna az alkalmon, de most már GTX750-re hajtok, az legalább hozna előrelépést teljesítményben is.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1034) kerekati válasza AxBattler (#1033) üzenetére


kerekati
csendes tag

Nekem most inkább egy, az általad említett kari teljesítményével minimum megegyező, csak "Single Slot"-os kari kellene.

Pl ilyen:
GTX750Ti

Vagy pl HD7850:

Csak ezek nagyon drágák, és idehaza nem is nagyon beszerezhetőek.

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#1035) AxBattler válasza kerekati (#1034) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz ez az elsa, sajna nálunk ne láttam, hogy hasonlót forgalmaznának.
Pedig sok ITX házba ilyen kellene... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1036) kerekati válasza AxBattler (#1035) üzenetére


kerekati
csendes tag

Sokba bizony...
Például az enyémbe (most már :) ), mert nekem már csak 1-Slot helyem van.
Épp ma kaptam kézhez egy számomra nagyon tetszetős szintén ritka és icipici Revoltec 3R V20 kuckót, ebben csak ekkorka hely van. :)

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#1037) AxBattler válasza kerekati (#1036) üzenetére


AxBattler
félisten

Most jut eszembe: ez a Sapphire is single slot... hmmm... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1038) kerekati válasza AxBattler (#1037) üzenetére


kerekati
csendes tag

Igen. Csak sehogy "nem passzol" a tervezett A8-7600 / A10-7800 APU mellé. :(

[ Szerkesztve ]

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#1039) m1st3r


m1st3r
csendes tag

Sziasztok!

Hozzáértő segítségeteket szeretném kérni: nagyjából 10.000 Ft-ig bezárólag szeretnék (tudok) videokártyára költeni. Milyen low profile kártyákat volna érdemes keresnem, miket tartotok ebben az árszegmensben legjobbnak?

Előre is köszönöm!

(#1040) kerekati válasza m1st3r (#1039) üzenetére


kerekati
csendes tag

Bár én nem vagyok hozzáértő, de már csak kíváncsiságból nézelődtem a kérdésed után. :)

Apróhirdetések közt több eladott/jegelt HD6450 1Gb DDR3-ra bukkantam (9000-10000ft)
Hasonló Nvidia GT520 1Gb DDR3 (7000ft)

Mindkettő 1 Slot és Low Profil verzió is egyben.

Nvidia GPU-ja gyorsabb, de ezek kártyák -saját véleményem szerint- jobb esetben is kizárólag csak munkára/netezni jó, másra nem.

[ Szerkesztve ]

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#1041) urban racer


urban racer
senior tag

Írtam pár sort a hazánkban kapható legerősebb LP kártyáról, akit érint: [link]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1042) Komplikato


Komplikato
veterán

Üdv. Van egy MSI LP hátlap készletem, valószínűleg valamilyen Radeon HD kártyához készült.
Hol és hogyan tudok utána járni milyen MSI vagy éppen más gyártmányú LP kártyákhoz használható?
Ha jól tudom elég sok LP kártya van amihez NEM jár hátlap, csak a gyári magas.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1043) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Szerintetek melyik LP lehet az erősebb?
GT 730 1GB DDR5 64bit 38W
R7 240 1GB DDR5 128bit 30W

Itt van egy teszt, de nem írja, hogy milyen memóriája van a 240-esnek, szerintem DDR3-as.

Illetve egyáltalán létezik DDR5-ös LP R7 240?
Mert én csak DDR3-mal találtam, és az kerül 16-18k-ba, ugyanúgy, mint a DDR5-ös GT730... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1044) AxBattler válasza AxBattler (#1043) üzenetére


AxBattler
félisten

Illetve egyáltalán megéri ilyen gyenge kártya, vagy helyette már jobb egy A8-7600, vagy A10-7800 IGP-je?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1045) bexy válasza AxBattler (#1044) üzenetére


bexy
csendes tag

Helló!

Ajánlom figyelmedbe.

☎ +36-20-285-1765 Üdv.: Bexy

(#1046) AxBattler válasza bexy (#1045) üzenetére


AxBattler
félisten

Teljesen igaza van, nem a legjobb ár/érték arányú VGA-k ezek, de akkor légy szíves ajánlj nekem jobbat: legyen low profile, 35W-körüli fogyasztással, lehetőleg DDR5/128bit memóval. Kíváncsian várom.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1047) bexy válasza AxBattler (#1046) üzenetére


bexy
csendes tag

Hát egy 730, ami szerintem megfelelne neked.
Ha meg nem, szerintem könnyen el lehet adni minimális veszteséggel...

☎ +36-20-285-1765 Üdv.: Bexy

(#1048) forzamo válasza AxBattler (#1044) üzenetére


forzamo
tag

Korábban kerestem az sff-es gépembe vga-t és a 730-ast (64 bites) amit írtál erősebbnek láttam a kettő-negyvenesnél a tesztekben amiket olvastam.

(#1049) mepet


mepet
addikt

Saját összehasonlító teszt két hazánkban is elérhető Low-Profile kártyával: 6570 vs 750ti

(#1050) AxBattler válasza mepet (#1049) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, érdekes! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.