Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) Chal válasza FőDudu (#201) üzenetére


Chal
addikt

Nagyon rá lehet kapni :) Nekem is csak ~3 hete van meg egy puha Intex, de sokkal jobban bejött mint gondoltam. Valahogy úgy voltam vele, hogy az újdonság varázsa után majd csak a munkát fogom benne látni (takarítás, vegyszerezés). Ehhez képest kb. a medencében él a család :) Baromi jó ebben a nagy melegben beletespedni munka után :) Jelenleg is csak azért ülök gép előtt, mert 3D nyomtatok egy intex menetes porszívó csatlakozót a medencéhez, és felügyelem a printert :D

Mi már fontolgatjuk, hogy leásunk jövőre vagy 2 év múlva egy merev falú fóliásat, de még nem tiszta, hogy igényel e kőművesmunkát (4.5 - 5m átmérőjű kerek medence a cél). Tovább nehezíti a helyzetet, hogy a ház eredeti tulaja úgy tervezte meg a kerítést és az egész épületet, hogy minél intimebb legyen. Ez abból áll, hogy utcafrontról csak a garázsba lehet bemenni, a garázsfelhajtóról sem lehet bejutni a kertbe, és máshonnét sem. Szóval ide se bobcat, se sóderos kisteher se más nem jön be, és a földet is kitalicskázni lehet max. Szóval tartok tőle hogy ez rohadt nagy meló lesz :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.