Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) rasotamas válasza lemmy71 (#3198) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

Láttam már GG hatosban angel eye-t, nem rossz de nekem annyira nem jön be, vagy ha igen akkor már mind a 4 karikára vagy legalább a 2 szélsőre. Hamár a fényforrás tekintetében az illegalitás mezsgyéjén lépkedek igazán nem hiányzik hogy látszódjon, hogy nem gyári.
A fekete nekem is tetszik, esetleg egy nagyon sötét szürke még szebb lenne. Hátul meg pirosat szeretnék, nekem az tetszik, mint az ameriaki modelleken.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3202) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Mennyire normális az, hogy a kartergáz szinte löki a kezem járó motornál ha leveszem a kupakot? 2.0 147LE benzin

(#3203) lemmy71 válasza ReSeTer (#3202) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem igazán egészséges:N Indításnál nem nyom a kipufogó egy szürkéskék füstpamacsot:F

[ Szerkesztve ]

(#3204) ReSeTer válasza lemmy71 (#3203) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Nem nyomott. Csak egy autót néztem, és annak ezt produkálta a motorja.

(#3205) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Ugyanennek a motornak mekkora az elfogadott olajfogyasztása? Mondjuk 1000km-re vetítve.

(#3206) lemmy71 válasza ReSeTer (#3204) üzenetére


lemmy71
őstag

Esetleg ha vásárlás előtt állsz és egy ilyen autóba botlottál bele, akkor szerintem felejtsd el, az ilyen nem véletlenül eladó :N

(#3207) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Korábban írtam, hogy a fiam 1,8-as, benzines Mazda6-jában (2006-os évárat) ez az olaj volt mindig belarakva, mielőtt megvette:
CASTROL EDGE TITANIUM FST 0W-40
Állítólag gyárilag ez van benne, ezt javasoltátok: 5W-30.
Én ENEOS 5W-30-re, vagy TOTAL-ra gondoltam, ha váltanék.
Szerintetek melyik márka legyen?
Illetve 0W-40 vagy 5W30?

(#3208) rasotamas válasza GEPESZ66 (#3207) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

5w-30, de télre mehet bele 0w-30 is, viszont 40-es sem 0w, sem 5w, és legfőképpen nem 10w.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3209) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Csatlakoztam én is a klubhoz, kb másfél hete.
2liter benzin, revolution felszereltség (Jelenleg 117e km van benne):

Most fog jönni a 120e km-es szerviz kiváncsi leszek kérek előre ajánlatot rá, nagyságrendileg mennyivel túloz a márkaszerviz. (A digitális szervizkönyv miatt szeretném odavinni, eladásnál majd értéknövelő tényező lesz.)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#3210) aleister válasza ADAM1337 (#3209) üzenetére


aleister
veterán

Gratula!
Szépséges a vas!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#3211) rasotamas válasza ADAM1337 (#3209) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

Használd egészséggel, sok balesetmentes kilométert kivánok!
Mi meg majd itt irigykedünk a 2 generációval régebbi hatosban :P :DD

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3212) sutszi válasza ADAM1337 (#3209) üzenetére


sutszi
veterán

Szép. :C

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3213) ADAM1337 válasza rasotamas (#3211) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm mindenkinek, remélem sok örömöm lesz benne. :B :R
Egyelőre nagyon tetszik csak sport rugó van benne és lehet kicsit sok bele, de meg van a gyári rugójai is, lehet vissza rakatom őket.

Közbe családba is elkezdtem nézni egyet, sok ismerösnek bejött a japán vonal.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#3214) DZs válasza ADAM1337 (#3213) üzenetére


DZs
senior tag

A keményebb rugót hagyd benne, a puhább billegős.

(#3215) ADAM1337 válasza DZs (#3214) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont így meg enni fogja a szilenteket azon gondolkodtam plusz a felnit is 19 elég durva bp-re.
Igaz cserébe nagyon patent és közvetlen a kormányzása, nulla billegéssel.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#3216) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Hogyan tudom ellenőrizni Mazda 6 gh 2.0 147LE motorjának a hűtőfolyadékszintjét? Nem látszik semmit át a tartályon, ha letekerem a tetejét ott meg nem látok bele. Van erre valami módszer?

Olaj:
Az előző tulajnak a szerviz shell 5w-40-et töltött be. Nagy gond?

(#3217) SzaboZE válasza ReSeTer (#3216) üzenetére


SzaboZE
addikt

Világíts rá egy erős zseblámpával és látni fogod a szintjét.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#3218) lemmy71 válasza SzaboZE (#3217) üzenetére


lemmy71
őstag

Eléggé hulladék anyagból készült az a tartály, én is lámpafénynél szoktam nézni, de lehet hogy a fórumtársnak bőven a szint alatt van a folyadék ;) De most így hirtelen nem emlékszem, nincs benne folyadékszint visszajelző :F

(#3219) DZs válasza ReSeTer (#3216) üzenetére


DZs
senior tag

Benzines motornak az 5w-40 nem gond. Ha gyorsabban eszi, akkor 5w-30-ra vissza lehet térni.

(#3220) aleister válasza ReSeTer (#3216) üzenetére


aleister
veterán

Én rá szoktam 2 kézzel nehezedni a kocsi jobb elejére, és kicsit meghintáztatom. Ha elkezd a hűtővíz mozogni a kiegyenlítőben, akkor könnyebben észre lehet venni a szintjét.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#3221) ReSeTer válasza aleister (#3220) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Köszönöm, megvan miért nem láttam: lent volt a tartály legalján.

Kérdés: Milyen hűtővizet szoktatok használni? A szerelőm szerint zöld jó, eddig zöld volt beletöltve, én egy oldalon pirosat találtam, de utánanézve már mindenki összevissza színezi a termékeit, tehát igazából nem tudom. Melyik az, amelyik nem marja szét a hengerfejet? Tudtommal a pirosak azok. Tudtok ajánlani konkrét terméket?

(#3222) Debilon válasza ReSeTer (#3221) üzenetére


Debilon
addikt

vagy a zöld :D

alu barát fagyálló hűtőfolyadék kell

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3223) sutszi válasza ReSeTer (#3221) üzenetére


sutszi
veterán

Ne a szín után menj. Alu blokkos motorhoz keress hűtővizet. A szín gyártóként eltérő... Nekem most ilyen rózsaszínes pirosas van benne. Aluglikol...vagy mi...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3224) lemmy71 válasza sutszi (#3223) üzenetére


lemmy71
őstag

[Glicosam] nagy álltalánosságban rózsaszín, de létezik zöld és kék színben is alu hűtőhöz fagyálló.

(#3225) sutszi válasza lemmy71 (#3224) üzenetére


sutszi
veterán

:DDD Igen, ez az. Köszi. Csak lusta voltam... :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3226) lemmy71 válasza sutszi (#3225) üzenetére


lemmy71
őstag

(#3227) Clever0


Clever0
senior tag

Frissített valaki mostanában térképet? Eddig a keresztutcák nevét írta ki, most egy távolabbi kereszteződés egyre csökkenő távolságát. Apró szépséghiba, hogy ezekből többet is "Centrum"-nak hív. Lehet ezt állítani?

(#3228) rasotamas válasza Clever0 (#3227) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

Bár én ebben biztosan nemtudok neked segíteni, jó lenne tudni kezdetnek, hogy milyen autód van, évjárat, stb. Már az első 6-os magasabb felszereltségében is volt egyfajta gagyi navigáció, feltételezem nem erre gondolsz.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3229) SzaboZE válasza ReSeTer (#3221) üzenetére


SzaboZE
addikt

Én gyárit használok, az elmegy 10 évig. http://www.rx8alkatresz.hu/h-t-folyadek.html

https://tesztelok.hu/ne-csak-a-szinet-nezzuk-hutofolyadek-kisokos/

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#3230) Clever0 válasza rasotamas (#3228) üzenetére


Clever0
senior tag

Bocsánat! Utólag vettem észre, hogy ez Mazda 6 topik. Nekem CX-5 van és Navteq navi. A kijelző legtetejére szokta írni az utcaneveket, akkor is, ha nem a Navi képernyő van kiválasztva, ez változott meg a decemberi térképet feltöltve.

(#3231) rasotamas válasza Clever0 (#3230) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

Már nem csak Mazda6 topik, egyesült, mostmár Mazda topik, de látatlanba ne várd, hogy bárki segít ha azt sem tudják milyen típus, milyen évjárat, milyen fajta navi van benne.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3232) Clever0 válasza rasotamas (#3231) üzenetére


Clever0
senior tag

Ok. Az lemaradt, hogy 3 éves az autó, gyári navi van rajta.

Más: régebben volt My Mazda app, ami mutatta a szerviz időket. A 9-es, 10-e Androidra már fel sem települ, de a régi telefonon sem fogadja el a bejelentkezési adatokat. Neten sem találok olyan oldalt, amin a saját autóm szerviztörténetét látom. (Az app a "https://mazdaeur-prd.eu.auth0.com/login" oldalra akar rálépni, de ezt nem tudom megnyitni.)

(#3233) ADAM1337 válasza Clever0 (#3232) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem fent van a huawei p20 pro-mon a my mazda app és elérhető a fiókom is a szerviz könyvvel.
Milyen telefonnal nem kompatibilis ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#3234) Clever0 válasza ADAM1337 (#3233) üzenetére


Clever0
senior tag

Samsung S9+. S5-re volt telepítve eredetileg, azon 6.0.1 android van. 3 éve még működött, de most nevet, jelszót nem fogad el. (Egyébként már korábban is volt ilyen, az előző autóm miatt regisztráltam, azt is elfelejtette egy idő után.) Az új telefonomra már nem engedi telepíteni, mert nem kompatibilis a rendszerrel.

(#3235) UberMutant válasza ADAM1337 (#3233) üzenetére


UberMutant
őstag

nálam a 100.000 szervizt mutatja utoljára a tavaly októberi 120ast már nem. nálad rendben vannak ezek?
amúgy android 8 onplus 3

(#3236) ADAM1337 válasza UberMutant (#3235) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem most lesz a 120ezres. :B
De utána majd megmondom ahogy meglesz, meg valszeg visszakerül a gyári rugó az autóba.
Ez az Eibach sport rugó nekem megöli a komfortot 19-es felnivel, illetve torony csapágyakat is, már van hangjuk azt is nagyszervizzel együtt cseréltetem.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#3237) UberMutant válasza ADAM1337 (#3236) üzenetére


UberMutant
őstag

úgy tűnik a mymazda app megy a szemétbe. V5 (forgalmi?) dokumentumot és jogsit kér a kézi azonosításhoz. 21 század, no comment.

(#3238) ADAM1337 válasza UberMutant (#3237) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem forgalmi elég volt.
p20 pro-n használom 9-es droiddal.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#3239) SzaboZE válasza UberMutant (#3237) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az alvazszam kellett csak korábban, az is azért hogy be tudja azonosítani, hogy milyen és melyik autóról van szó.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#3240) UberMutant válasza SzaboZE (#3239) üzenetére


UberMutant
őstag

köszi, de a megévő alkalmazásomból szedték ki a kocsim, ami x éve be volt rögzítve. és most papírokat kérnek.

(#3241) h1mpi válasza UberMutant (#3240) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megnéztem Nekem megy most is. 3 éve regeltem be...

(#3242) snorbi82


snorbi82
senior tag

Én kb fél éve akartam be regelni. Személyigazolványom is kérték, így hagytam az egészet a fenébe. Azért nem mindenkinek adom meg...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#3243) UberMutant válasza h1mpi (#3241) üzenetére


UberMutant
őstag

frissítsd az appot, ha mered :D

(#3244) rasotamas válasza UberMutant (#3243) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

Frissíts bármit ha mersz. Szégyen ami történik.
Egy másfél-2 éves csúcstelefon aminek ódákat zengtek a kamerájáról minden egyes szoftverfrissítésnél egyre sz*rabb képeket csinál. Az alkalmazások egyre rosszabbak, egyre kevesebb lehetőséged van a személyes adataid megtartására, egyre több reklám van bennük.
Egy Angry Birds-öt nem lehet a gyerek kezébe adni mint régen, mert a pop up ablakok, gyűjtsd be a napi bónuszt, jelentkezz be, vegyél ilyen-olyan addont feliratoktól nem is érti hogy mi történik, pedig ő csak a mérges madarakkal akart csúzlizni.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3245) aleister válasza rasotamas (#3244) üzenetére


aleister
veterán

Rendszer visszaállítás. ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#3246) rasotamas válasza aleister (#3245) üzenetére


rasotamas
Topikgazda

Nem lehet már Mate 10 Pro-n 8-as Androidra visszamenni. :(
A játék kérdését sem oldja meg.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3247) aleister válasza rasotamas (#3246) üzenetére


aleister
veterán

"Egy másfél-2 éves csúcstelefon aminek ódákat zengtek a kamerájáról minden egyes szoftverfrissítésnél egyre sz*rabb képeket csinál."

Próbáltad? Biztos nem? Rendszer visszaállításnál arra az oprendszerre tér vissza a készülék, amivel szállították. Ez a telefon rom-jában van, ami alapvetően nem módosítható. Egyetlen kivétel, ha esetleg mókoltad custom rom-mal.
Ha valami Mate 10-es sajátosság miatt az oprendszert nem is lehetne, az említett frissítéseket szerintem mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#3248) pilóta válasza aleister (#3247) üzenetére


pilóta
nagyúr

Sajnos ez nem igaz. Épp most csináltam rendszervisszállítást a zenfone6-omon, és maradt rajta a legfrissebb 10-es, pedig 9-essel vettem. Teljesen gyári, semmi mókolás.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3249) aleister válasza pilóta (#3248) üzenetére


aleister
veterán

Nekem a P smarton hála égnek működött.
Ez esetben viszont marad a kézi romolás. Az andoidos totyikban tudnak segíteni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#3250) h1mpi válasza UberMutant (#3243) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Friss :)) iphone11-en megy szépen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.