Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2477) moriczbianka


moriczbianka
újonc

Sziasztok! Gondoltam megosztom én is a történetemet. Pénteken műtöttek altatásban a Szent Imrében. Reggel kellett bemenni és 11 körül már toltak is be a műtőbe. Azt mondták kapok majd valami nyugi szörpöt, de nem kaptam. Miután betoltak egy kevés előkészület után kaptam egy szurit amitől nagyon durván beálltam. Majd rámtettek egy maszkot és pár perc múlva elaludtam. Mikor felkeltem első szavam volt, hogy fáj. Rögtön kaptam fájdalomcsillapítót. A műtét után elég kába voltam az altatástól, majd hánytam is, de mivel csak víz volt bennem ezért örülök is, hogy kijött belőlem az a vér amit műtét közben nyeltem. Szörnyű volt az éjszaka a kórházban, de aztán jött a másnap. Végre mehettem haza. Igyekeztem/igyekszem sokat inni napi 3-4 liter. Muszáj sajnos enni darabosat mert akkor esik le a varr. Ma van az 5.nap és elviselhetetlen szörnyű az az érzés ami most van. Ma voltam kontrollon és mondta a doki, hogy szépen levállt a sebem, de ezáltal érzékenyebb is a terület. Hát ez így van. A fülembe nyilalló éles fájdalom szinte elviselhetetlen. Én flectort szedek napi 4-et. Óramű pontossággal 6 óránként beveszem. Mondta a doki, hogy szokjak át egy másikra mert nagyobb lesz ennél a gyógyszernél a vérzés rizikója, de nagyon vigyázok szóval bevállalom. Csak ez hat. Nagyon remélem, hogy még egy-két nap szenvedés és jobb lesz a helyzet mert már ennék egy jót. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.